Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo požymiai

QUOTE(nakvisa @ 2007 12 03, 18:01)
Niekada negali zinoti....o gal jau ir uzkibo... mirksiukas.gif nors man asmeniskai silpnumas prasidejo,gal po 3 sav,nuo pastojimo,o po to ir visi kiti pozymiai...
Bet linkiu tau  nestuke.gif


aciu 4u.gif
Tai ir as save bandau itikinti, kad per anksti tam silpnumui, bet niekaip jis nedingsta schmoll.gif
Atsakyti
Mielosios , norejau pasiklausti , ar teko pirmus pozymius pajusti jau po keliu dienu , man pvz jau po keliu dienu atsirado temperatura 37,2 -37,4 ir kazkoks silpnumas , pykinimas , ar taip gali buti ar tai tik sulakejusi vaizduote? rolleyes.gif l nestuke.gif praejo 6dienos , dariausi testa vien del to kad nekantrauju , aisku jis dar nieko neparode , bet as laukiu ir tikiuosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mirara @ 2008 01 07, 00:22)
Mielosios , norejau pasiklausti , ar teko pirmus pozymius pajusti jau po keliu dienu , man pvz jau po keliu dienu atsirado temperatura 37,2 -37,4 ir kazkoks silpnumas , pykinimas , ar taip gali buti ar tai tik sulakejusi vaizduote?  rolleyes.gif  l nestuke.gif  praejo 6dienos , dariausi testa vien del to kad nekantrauju , aisku jis dar nieko neparode , bet as laukiu ir tikiuosi  4u.gif


Na asmeniskai man tai tokiu laiku dar nieko nevyko, nieko nejutau kad laukciaus, o pykint pradejo kazkas 4 savaiciu smile.gif Na cia bent jau man taip buvo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(jovii @ 2007 12 03, 16:58)
Sveikutes! As irgi noreciau pasidalinti savo bedomis ir gauti patarima 4u.gif

Mano ciklas visada labai reguliarus - 28 dienos.Mano mmm veluoja jau 6 dienas. Perskaicius Jusu aptartus nestumo pozymius, lyg ir galeciau itarti, kad  nestuke.gif . Taciau vakar pasidariau nestumo testa ir jis neigiamas. Ar gali testas blogai nustatyti? Gal bandyti dar karta? g.gif


Isivaizduok, pas mane mmm veluoja jau 18 dienu, o testa sian dariau ir jis parode neigiama sad.gif Mane ir pykina, ir galva svaigsta. Jau antra diena krutis skauda, o pilvo apacia skauda jau gal daugiau nei savaite. Testus vos ne kas tris dienas darau, vis skirtingus ir ne vienas nerodo nieko, isskyrus tik neigiama. Eisiu rytoj pas gine, nes man jau neramu sad.gif o tai noretusi buti nestuke.gif
Atsakyti
sveikutes.katik isiliejau ijusu gretas.

jau pusantru metu nesisaugom ir norime pastoti ,bet niekaip neuzkimba.menesines niekada nebuvo reguliarios.jau savaite jauciuosi labai blogai:pykina istisai, pilvo apacia skauda, krutine po truputi maziau skauda dabar jau,bet visi tie simptomai buvo ir pries pora menesiu,dariausi testa ir nieko.tai dabar ir neskubu nieko daryt,bijau eilini karta nusivilti verysad.gif kazin kaip cia baigsis... katik i gera...
Atsakyti
QUOTE(laimiene @ 2008 01 09, 14:29)
sveikutes.katik isiliejau ijusu gretas.

jau pusantru metu nesisaugom ir norime pastoti ,bet niekaip neuzkimba.menesines niekada nebuvo reguliarios.jau savaite jauciuosi labai blogai:pykina istisai, pilvo apacia skauda, krutine po truputi maziau skauda dabar jau,bet visi tie simptomai buvo ir pries pora menesiu,dariausi testa ir nieko.tai dabar ir neskubu nieko daryt,bijau eilini karta nusivilti  verysad.gif kazin kaip cia baigsis... katik i gera...

tikekimes kad i gera, nes pas mane grynai tokie pat pozymiai. ir dar siandien galva baisiai svaigsta (nu cia turbut nuo darbo). Tai kad tikekimes, kad viskas bus gerai smile.gif ir mes busim nestuke.gif
Atsakyti
QUOTE(Grazhulka @ 2008 01 09, 16:15)
tikekimes kad i gera, nes pas mane grynai tokie pat pozymiai. ir dar siandien galva baisiai svaigsta (nu cia turbut nuo darbo). Tai kad tikekimes, kad viskas bus gerai smile.gif ir mes busim  nestuke.gif

linkiu tau to paties nestuke.gif
Atsakyti
pas mane vieninteliai nestumo pozymiai buvo isnykusios m ir padidejusi krutine - is b pasidare e dydzio doh.gif
Atsakyti
Labutis visiems smile.gif
Man tai beveik nieko ir nepasireiske, bet gal peranksti kam nors pasireiksti as tik 8 savaites nestuke.gif .... tik krutine buna skauda... ir pilvo apacia kartais labai stipriai skauda kaip per mmm.... delto skausmo i ligonine patekau, bet gidytojai taip aiskiai nieko ir nepasake cry.gif tad labai del tu skausmu nerimauju...




user posted image


user posted image

Atsakyti
O man jokių ypatingų požymių nebuvo, nes toksikozė nekankino ir nepykino. Aš sužinojau apie nėštumą, būdama 5 sav., ir tai netyčia. Galvojau, kad sergu kokia nors moteriška liga, pvx. pas mane karts nuo karto pasirodo cistos, nuo jų dingsta mėnesinės.
Bet šį kartą dar skaudėjo krūtis labai stipriai (tai vienas iš pagrindinių požymių), na ir aišku dingo mėnesinės, kažkoks nuovargis atsirado... padarė mano echoskopiją - pasirodo ankstyvas nėštumas biggrin.gif
Bet tiesą pasakius, man iš karto atsirado NUOJAUTA, kad aš nėščia, dar sapnus tokius ryškius spalvotus sapnavau.... viskas pasitvirtino... rolleyes.gif
Atsakyti
Sveikos mergaites 4u.gif esu naujoke, uzeidavau tik pasiskaitineti pasisemti patirties... o dabar kaip jau ir prireike jusu patarimo... verysad.gif

Planuojam leliuka jau kokie trys menesiai... Ir gruodzio pabaigoj nesulaukiau menesiniu, dziaugsmas buvo neispasakytas biggrin.gif po savaites pasidariau du testukus ir abu buvo su vaiduokliukais (t.y. su antra blyskia juostele), krutine padidejus dvigubai, mieguistumas neispasakytas, pilvo apacios maudimas ir pilvo isputimas - na buvau simta procentu garantuota, kad jau pagaliau esu nestuke.gif Mums su vyru laime liejosi per krastus, bet ja dviese dalinomes ...
Ir siandien man ypatingai pradejo mausti pilvo apacia ir sulaukiau menesiniu verysad.gif merginos ka manot? ar tai normalu? ar tai tebuvo mano isgalvotas nestumas? verysad.gif
Atsakyti
elafonisi, Aš tavo vietoje kuo greičiau bėgčiau pas gydytojus... požymiai panašūs į nėštumą, bet paskui galėjo būti persileidimas... jis kaip tik būna su mėnesinėm...
nelauk daugiau blink.gif
Atsakyti