Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Nėštumo požymiai
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia!
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Rose Mt Mc
QUOTE(Laukine25 @ 2007 11 16, 10:21)
Sakykite man mielosios, tai kadangi tema vadinasi Nestumo pirmi pozymiai, tai nuo kada jie pasireiskia.
Jau issiaiskinau, kad kita diena po  smileysex.gif ju dar nesijaucia. Ok, tinka. O tada kada jau pradeda jaustis? Nes jei jie jauciasi po daugiau nei 10 dienu, tai ner ko tu pozymiu kaip ir laukti, juk jau ir testa galima darytis tiek NT tiek kraujo....  g.gif
*

Sveikute, taip tu pozymiu kaip ir nesimato-nesijaucia. Cia greiciau mistika prasideda,- ka jauti, kaip jauti. Aisku, jei pasitvirtins tavo nestuke.gif pirmuju dienu keistieji potyriai (kvapas, skonis, sapnas ar pan.) galesi drasiai sakyti, kad savo vaikeli pajautei tik uzsimezgusi smile.gif. Tad prisiminkim ka jautem tas 10 dienu, o po testo ir zinosim ar tai buvo mistika ar realybe smile.gif.
Burbulytis
QUOTE(Laukine25 @ 2007 11 16, 09:21)
Sakykite man mielosios, tai kadangi tema vadinasi Nestumo pirmi pozymiai, tai nuo kada jie pasireiskia.
*

Mes kai planavom, tai as jauciau visokius pozymius, ir vis mmm ateidavo. O kai viena karta aplanke stebuklas, po metu planavimo, tai ka as zinau, ar kazkas kitokio buvo...Krutine man jautresne budavo kai mmm laukdavau, o ta karta isjautrejo jau suznojus kad laukiuosi, na, truputi buvo jautri, bet nedaug; viena diena pajauciau ta mistini metalo skoni, tai kai vyrui pasakiau, tai sako, kad pagal mano pozymius tai ir jis nescias gali buti lotuliukas.gif , ir 31 c.d. pasidariau testuka, siaip sau, nes kaip tik buvo atostogu pradzia, ir pamaniau, jei bus, tai bus dziaugsmo visom atostogom...Ir ka, labai labai neryski juostele, kuri manes visai neitikino, nenorejau tusciai apsidziaugti, tik vyliausi...TA pacia diena nulekiau kraujuko daryt, ir po poros valandu buvo atsakymas, kad jau nestumas 1,5 savaites. KAip tik ta menesi pagal mano vaisingu dienu skaiciavimus, turejo buti jau velu pastoti, bet va, pasirodo, stebuklas aplanko kai maziau tikiesi ir nustoji galvoti, kad viska gali suplanuoti, ir ne viskas nuo musu priklauso...Beje, kai tik suzinojau, prasidejo lengvas toks sleikstuliukas ir niekur nieko, kuris karts nuo karto lydejo pora menesiu, bet niekada rimtai nepykino...
Laukine25
Na ka, tada vadinasi iseina geriausia ir greiciausias budas suzinoti ar nestuke.gif ar ne,- tik nestumo ar kraujo testas. Kaip suprantu, anksciau nieko nepavyks suzinoti... Siaip, tas desimt dienu palaukti nieko baisaus, bet kad jei zinotum kaip yra gal labiau pasisaugotum, sunkiau nekeltum namus tvarkydama ar kaip tik nevengtum audringo draugu vakarelio.. Nes dabar nei paleistas nei pakartas blink.gif laugh.gif Na kagi, planuojam laukiam ir tikimes toliau 4u.gif
Katu
QUOTE(Laukine25 @ 2007 11 18, 13:22)
Na ka, tada vadinasi iseina geriausia ir greiciausias budas suzinoti ar  nestuke.gif  ar ne,- tik nestumo ar kraujo testas. Kaip suprantu, anksciau nieko nepavyks suzinoti... Siaip, tas desimt dienu palaukti nieko baisaus, bet kad jei zinotum kaip yra gal labiau pasisaugotum, sunkiau nekeltum namus tvarkydama ar kaip tik nevengtum audringo draugu vakarelio.. Nes dabar nei paleistas nei pakartas  blink.gif  laugh.gif Na kagi, planuojam laukiam ir tikimes toliau  4u.gif
*

Patikek, svorio kilnojimai ar namu ruosa tikrai nepakenks, alkoholio priveng, bet jsi irgi nepakenks...
As sportavau visa laika iki kol pasidariau testa, t.y. nestumas buvo jau 5.5 sav. smile.gif Nieko nepakenke nei atsilenkimai, nei siaip intensyvios treniruotes... Tiesiog buvo taip, jog pati pajauciau, kad neuztenka jegu ismint 30 min su tam tikru intensyvumu, tad mazinau tempus, mazinau svorius, nes tiesiog buvo sunku... ir nieko, berods leliukui tai nepakenke smile.gif
beje, net dabar (pries kokias 4 dienas) buvau nesciuju treniruotej ir darem pratimus pilvo presui 4u.gif Tad laukit ramiai - jei bus lemta leliukui ateit i pasauli, nepakenks jam niekas thumbup.gif
Laukine25
Nu zinokit nezinau kas dedasi...
Vaisingos dienos mazdaug paskutines sios trys, ovuliacija taip pat testas dabar rodo, tad su vyru aktyviai stengiames kviestis gandrus. Pozymiams nestumo, gaunasi kaip ir anksti. Taciau nesuprantu, maudzia pilva kaip pries menesines. Niekada tokio maudimo nebuvo. Tarsi menesiniu maudimas, bet gal kiek auksciau. Per menesines skauda zemiau pilvo apacia nei dabar. Protas sako, kad cia negali buti susije, taciau o gal? Ar jums taip nebuvo? g.gif
sypsenelex
QUOTE(Katu @ 2007 11 18, 15:40)
Patikek, svorio kilnojimai ar namu ruosa tikrai nepakenks, alkoholio priveng, bet jsi irgi nepakenks...
As sportavau visa laika iki kol pasidariau testa, t.y. nestumas buvo jau 5.5 sav. smile.gif Nieko nepakenke nei atsilenkimai, nei siaip intensyvios treniruotes... Tiesiog buvo taip, jog pati pajauciau, kad neuztenka jegu ismint 30 min su tam tikru intensyvumu, tad mazinau tempus, mazinau svorius, nes tiesiog buvo sunku... ir nieko, berods leliukui tai nepakenke smile.gif
beje, net dabar (pries kokias 4 dienas) buvau nesciuju treniruotej ir darem pratimus pilvo presui  4u.gif  Tad laukit ramiai - jei bus lemta leliukui ateit i pasauli, nepakenks jam niekas  thumbup.gif
*

O kokius pratimukus galima daryt nesciosioms smile.gif noreciau namuose biski pasportuot, bet nzn kokius pratimukus galima o kokiu negalima daryt , kad nepakenkciau paskui mazyliui g.gif 4u.gif
Katu
QUOTE(sypsenelex @ 2007 11 18, 21:49)
O kokius pratimukus galima daryt nesciosioms smile.gif noreciau namuose biski pasportuot, bet nzn kokius pratimukus galima o kokiu negalima daryt , kad nepakenkciau paskui mazyliui  g.gif  4u.gif
*

Na, as pirmaji nestumo trimestra nerizikuociau, ypac namie smile.gif
Baseine mes darom daug ka rankom ir kojom, o salej darem labai daug kojom, ir presui (virsutiniam), ir pasivaiksciojom keturiom, bet cia veliau pataria, ne pacioj pradzioj. O siaip kazkiek pratimu yra Nestumo biblijoj, gal turi sia knyga? Ten nugaros skausmams apmazinti ir panasus, manau, juos galetum ir namie daryt smile.gif
Bet pati nesavivaliauk g.gif
Laukine25
Dar vistiek neduodu ramybes su savo anuo klausimus... 4u.gif Ar gali buti pilvuko pamaudenimai jei nestumas iki 5 dienu. Taip pat krutine pasidare jautri. Pries menesines buna jautri pati krutine, bet netaip speneliai. O dabar jautrus tik jie... Kas cia per stebuklai?
Bijau nusiteikti i vienokia ar kitokia puse, kol testui dar aknsti, taciau ar gali buti pozymiai taip anklsti?

4u.gif
Blue_rose
QUOTE(Egzo @ 2007 11 06, 08:57)
as jau sulaukiau testuko patvirtinimo.  thumbup.gif  pagal nestumo kalendoriu mums turetu buti apie 4 savaites.  nestuke.gif   tik labai keista, pilvukas issiputes is vidaus ly buciau gerai prisikirtusi, kazkoks sunkumas visam organizme.  doh.gif  nezinau nei ka galvoti, normalu tai ar ne.  g.gif  blush2.gif
*

Tai tu pas daktare ejai kai nesulaukei mms.... ar anksciau dar? ax.gif
Man idomu del to,kad eisiu pas ginekologe (o vaisingos dienos jau praejuisios) ar daktare jau galetu matyt nestuma taip anksti g.gif irgi sunkumas pilve, labai jautri pasidariau, vyras sako... ar tik nebusiu pastojusi blush2.gif

QUOTE(millagra @ 2007 11 06, 19:08)
sveikutes visos smile.gif
klausykit ka reiskia kai ginekologe pasako: panasu kad laukiates, pasirodykite po 4 dienu. ar tai reiskia kad laukiuosi ar ji dar nezino tiksliai?
*

o kiek buvo laiko praeje nuo paskutiniu menesiniu,kai ejai pas daktare?

QUOTE(KAROLIUKAS80 @ 2007 11 13, 14:03)
Sveikutes easamos ir busimos  nestuke.gif ,
kaip pastebejau tema vadinasi "pirmieji nestumo pozymiai", bet vis joje nerandu, kad juos kas nors aprasytu: ka jus jauciate, nuo kada ir ar tie pozymiai pasitvirtino? o mes vis nuklystame nuo temos. tikiuosi ne as viena cia ieskau atsaymu i tokius klausimus? blush2.gif
*

AS irgi cia atejau paskaityt ir pasidomet kokie tie pirmieji pozymiai, kada jie pasireiskia, bet cia labai daug kalbejimo ne ta tema blush2.gif

NEs suprantu,kad kai jau veluoja MMS kelias dienas ir pasidarai testa - tai tie pozymiai jau ne tokie svarbus, nes ir taip jau gali speti,kad pastojai.
JUK LABIAUSIAI SMALSU ir nekantru... viduryje ciklo ar likus kelioms dienoms iki mms... ax.gif
Tada mastai kokie pozymiai galetu isduoti nestuma.........

Ir man dar idomu, tas daznas lakstymas i wc.. buna nestumo pradzioje (iki 4sav) g.gif ar kaip? nes tiksliau zinau,kad nesciosios begioja i wc,kai vaisius jau buna didelis ir spaudzia slapimo pusle (bet tai cia jau nestumo vidury ar i pabaiga)

o tokie pajuokavimai...kad pagrindinis pozymis- netelpantis pilvas i kelnes.... doh.gif
ajuka
Man abu kartus pirmas pozymis buvo didelis noras kazkurio produkto..
Kai pirmos lelytes laukiau - baisiai uzsimanius buvau tokiu krekeriu suriu,
dabar - tiesiog seile tysdavo pagalvojus apie kepta duona su suriu blush2.gif daugiau jokiu pozymiu nepastebejau, taigi kitakart jei ko nors be proto uzsimanysiu jau zinosiu kad vel nestuke.gif lotuliukas.gif
nes paskaiciavus tie kiesti norai atsirado tik pastojus, savaites begyje gal rolleyes.gif
Blue_rose
man tai sampano norisi... bet nzn ar cia keistas pozymis (as ir taip megstu sampana ax.gif )
sypsenelex
QUOTE(Katu @ 2007 11 18, 22:34)
Na, as pirmaji nestumo trimestra nerizikuociau, ypac namie smile.gif
Baseine mes darom daug ka rankom ir kojom, o salej darem labai daug kojom, ir presui (virsutiniam), ir pasivaiksciojom keturiom, bet cia veliau pataria, ne pacioj pradzioj. O siaip kazkiek pratimu yra Nestumo biblijoj, gal turi sia knyga? Ten nugaros skausmams apmazinti ir panasus, manau, juos galetum ir namie daryt smile.gif
Bet pati nesavivaliauk  g.gif
*

Aciukas tau uz patarimus, tada teks dar nesportuot, augint lasinukus ir tiek biggrin.gif Nu ne "nestumo biblijos neturiu" , nes neradau pirkti, as turiu "motinos ir vaiko knyga" 4u.gif
Egzo
QUOTE(Blue_rose @ 2007 11 19, 10:44)
AS irgi cia atejau paskaityt ir pasidomet kokie tie pirmieji pozymiai, kada jie pasireiskia, bet cia labai daug kalbejimo ne ta tema  blush2.gif
*

pirmiausia nuojauta aplanke, pasidariau testuka dar pries mmm ir nieko, o po to kai neprasidejo mmm vel testuka pasidariau, kuris jau rode vaiduokliua, po dar keliu dienu net testukas nebeabejojo. na ir savijauta dar pries mmm buvo kazkokia keista labai jau greit pavagdavau, siaubingai imdavo miegas, atluzti vidury dienos, oro trukumas. Na vyksta kazkas tokio, ko nebudavo. Kiekvienai skirtingai, bet tikrai pajausi, kad kazkas ne taip.
Blue_rose
QUOTE(Egzo @ 2007 11 20, 09:29)
pirmiausia nuojauta aplanke, pasidariau testuka dar pries mmm ir nieko, o po to kai neprasidejo mmm vel testuka pasidariau, kuris jau rode vaiduokliua, po dar keliu dienu net testukas nebeabejojo. na ir savijauta dar pries mmm buvo kazkokia keista labai jau greit pavagdavau, siaubingai imdavo miegas, atluzti vidury dienos, oro trukumas. Na vyksta kazkas tokio, ko nebudavo. Kiekvienai skirtingai, bet tikrai pajausi, kad kazkas ne taip.
*

OI,kaip laukiu kazkokio zenklo... kad jau galetu buti angeliukas-zirniukas... wub.gif
Vakar buvau siaip pasitikrint pas daktare, tai sake viskas tvarkoj, pastot neturetu buti problemu ax.gif tik dar reikia nuvaziuot issitirt i medicinos centra del infekciniu ligu (kurios jeigu butu, turetu pasekmes leliukui).
Bountyyy
QUOTE(Blue_rose @ 2007 11 19, 10:44)
Tai tu pas daktare ejai kai nesulaukei mms.... ar anksciau dar?  ax.gif
Man idomu del to,kad eisiu pas ginekologe (o vaisingos dienos jau praejuisios) ar daktare jau galetu matyt nestuma taip anksti  g.gif  irgi sunkumas pilve, labai jautri pasidariau, vyras sako... ar tik nebusiu pastojusi blush2.gif
o kiek buvo laiko praeje nuo paskutiniu menesiniu,kai ejai pas daktare?
AS irgi cia atejau paskaityt ir pasidomet kokie tie pirmieji pozymiai, kada jie pasireiskia, bet cia labai daug kalbejimo ne ta tema  blush2.gif

NEs suprantu,kad kai jau veluoja MMS kelias dienas ir pasidarai testa - tai tie pozymiai jau ne tokie svarbus, nes ir taip jau gali speti,kad pastojai.
JUK LABIAUSIAI SMALSU ir nekantru... viduryje ciklo ar likus kelioms dienoms iki mms...  ax.gif 
Tada mastai kokie pozymiai galetu isduoti nestuma.........

Ir man dar idomu, tas daznas lakstymas i wc.. buna nestumo pradzioje (iki 4sav)  g.gif ar kaip? nes tiksliau zinau,kad nesciosios begioja i wc,kai vaisius jau buna didelis ir spaudzia slapimo pusle (bet tai cia jau nestumo vidury ar i pabaiga)

o tokie pajuokavimai...kad pagrindinis pozymis- netelpantis pilvas i kelnes....  doh.gif
*

Labai teisingai pastebėta 4u.gif cia daug kur SM šnekama ne į temą kuri paskelbta, bet suprantu jus, mergaites, kad pasiplepėti čia smagu, pasiguosti tiesiog būtina, o patarimų gauti visai ne prošalį smile.gif Tik nereikia jų priimti už "gryną pinigą" nes tie simptomai kaip matau iš visų pasisakymų yra labai skirtingi kiekvienai, nors kartu ir labai panašūs tongue.gif Vat ir aš nebeišsikenčiau ir nutariau pasisakyti wub.gif Man ovuliacija įvyko 13 šio mėnesio dieną, tai dvi dienas prieš tai su vyru "darbavomės", o paskui taip jau gavosi, kad "pasidarbuoti" nebeišėjo. Bet toliau sau laimingai gyvenome, o aš po ovuliacijos kažkur 3 dieną pradėjau jausti nežmoniškus pakitimus nuotaikų, pilvo tempimą, vėliau pereinantį į dilgčiojimus pilvo apačioje, bet daugiausia dešinėje pusėje, kur ir jautėsi kad įvyko Ovuliacija. Šių skausmų nepriėmiau kaip ovuliacinių, nes juos labai panašius pajaučiau dar iki įvykstant jai, taigi, viskas ėjosi kaip pagal grafiką. Apie 4 d. po ovuliacijos pradėjo skaudėti krūtinę, tapo jautri ir padidėjusi, skausmas pilve nesiliauna iki šiol tik su tarpais ir kada mažiau kada daugiau, galvos skausmai nežymūs pasijaučia, labai norisi miego ir daug greičiau pavargstu. Kai kurie iš šių požymių man būna per PMS, bet man mmm dar tik lapkričio 27d., o pojūčiai pasireiškė jau 15d., taip anksti man to nebūdavo, taip pat niekad nėra krėtęs šaltis per PMS, tad man tai ženklas kad kažkas galbūt pas mane "kabinasi" wub.gif nusprendžiau vakar pasidaryti testuką, na ir ką....jis neigiamas, bet dar ir anksti buvo gal, juk tik 8 d. po ovuliacijos, vyras baisiai nekantrauja, bet vis man liepia neprisisvajoti, nes galiu nusivilti... bet man kažkaip keista čia viskas atrodo, nes BT kaip niekad man labai gražiai šį mėnesį kilo, aiškiai duodama suprast kada įvyko ovuliacija, toliau kildama nešokinėjo kaip visad ir tolygiai pakilusi dabar pastoviai laikosi 37C, bet nei krust į viršų... sakau gal dar anksti.... na, pabandysiu dar atlikti vieną testuką ryt arba poryt, gal koks vaiduokliukas išlys..... Aš ir iš pirmo testuko sugebėjau baltam fone įžvelgt visišką vaiduoklį, tik ilgai pažiūrėjus lotuliukas.gif bet aišku, čia jau reiškiasi psichologinis nėštumas, kai bet koks dūris pilve ar šone rodosi kaip nėštumas.... blink.gif o taip to žirniuko jau norisi.... 4 mėnesius bandom ir nieko.... schmoll.gif
Blue_rose
QUOTE(Bountyyy @ 2007 11 21, 14:40)
Labai teisingai pastebėta  4u.gif  cia daug kur SM šnekama ne į temą kuri paskelbta, bet suprantu jus, mergaites, kad pasiplepėti čia smagu, pasiguosti tiesiog būtina, o patarimų gauti visai ne prošalį  smile.gif  Tik nereikia jų priimti už "gryną pinigą" nes tie simptomai kaip matau iš visų pasisakymų yra labai skirtingi kiekvienai, nors kartu ir labai panašūs  tongue.gif  Vat ir aš nebeišsikenčiau ir nutariau pasisakyti  wub.gif  Man ovuliacija įvyko 13 šio mėnesio dieną, tai dvi dienas prieš tai su vyru "darbavomės", o paskui taip jau gavosi, kad "pasidarbuoti" nebeišėjo. Bet toliau sau laimingai gyvenome, o aš po ovuliacijos kažkur 3 dieną pradėjau jausti nežmoniškus pakitimus nuotaikų, pilvo tempimą, vėliau pereinantį į dilgčiojimus pilvo apačioje, bet daugiausia dešinėje pusėje, kur ir jautėsi kad įvyko Ovuliacija. Šių skausmų nepriėmiau kaip ovuliacinių, nes juos labai panašius pajaučiau dar iki įvykstant jai, taigi, viskas ėjosi kaip pagal grafiką. Apie 4 d. po ovuliacijos pradėjo skaudėti krūtinę, tapo jautri ir padidėjusi, skausmas pilve nesiliauna iki šiol tik su tarpais ir kada mažiau kada daugiau, galvos skausmai nežymūs pasijaučia, labai norisi miego ir daug greičiau pavargstu. Kai kurie iš šių požymių man būna per PMS, bet man mmm dar tik lapkričio 27d., o pojūčiai pasireiškė jau 15d., taip anksti man to nebūdavo, taip pat niekad nėra krėtęs šaltis per PMS, tad man tai ženklas kad kažkas galbūt pas mane "kabinasi"  wub.gif 

PAskaiciau tavo visus pozymius... tai man tas pats, ir nuotaiku kaita, anksciau nei visada ir saltukas krete, ir dilgciojimai... niu tik nematuoju as temperaturos kasdien... tai tuo klausimu tyliu ax.gif (vakar tik saltukas krete, pasimatavau- 36 laipsnius vos pritrauke doh.gif ).
MEs dar tik antra menesi bandom, bet tikiuosi pavyks... ginekologe sake,kad neturetu buti problemu su pastojimu.. ziuresim ax.gif
Bountyyy
[quote=Blue_rose,2007 11 22, 09:09]
PAskaiciau tavo visus pozymius... tai man tas pats, ir nuotaiku kaita, anksciau nei visada ir saltukas krete, ir dilgciojimai... niu tik nematuoju as temperaturos kasdien... tai tuo klausimu tyliu ax.gif (vakar tik saltukas krete, pasimatavau- 36 laipsnius vos pritrauke doh.gif ).

Temperatūra matuoti žinok yra labai gerai, ne kartą jau tuo įsitikinau 4u.gif nes prisisvaigstu kad va, gal jau nestuke.gif , juk ir požymių daug panašių (aišku, kad jie sutampa su PMS tai tuo tarpu pamiršti lotuliukas.gif ), o vat temperatūra sau ramiai viską ką reikia parodo. Tik reikia mokėti ją išskaityti tongue.gif vat čia ir pasitelkiama gydytojo nuovoka ir mūsų plepaliukai su pastebėjimais smile.gif o kaip kitaip jei ne su daugelio turėta praktika ką nors gali išskaityti... cool.gif
O širytą aš supratau kad tikrai turbūt (vis dar pavartosiu šį žodeli, nes viltis miršta paskutinė blush2.gif ) kad greitai ateis raudonoji armija....nes BT parodė 36,9, vakar buvo 37, užvakar vel 36,9, o tai reiškia kad ji šokinėja vienu laipsniu tai aukščiau tai žemiau, kas manojoj praktikoj rodo prasidėsiančias mėnesines verysad.gif nors požymiai vis dar lieka tokie idomūs: šaltkrėtys (bet gal reikia tiesiog daugiau apsirengti), pilvo idomus maudimas ir dilgciojimas, ir krutines dilgciojimai... ech...laukiu mmm ir tada bus kas matyt, bet vilčių didelių nededu verysad.gif
Katu
QUOTE(Blue_rose @ 2007 11 22, 09:09)
MEs dar tik antra menesi bandom, bet tikiuosi pavyks... ginekologe sake,kad neturetu buti problemu su pastojimu.. ziuresim  ax.gif
*

Mums irgi taip sake, kad abu sveiki ir pastosim gerit. Tai tas "greit" tesesi dvejus metus biggrin.gif Is pradziu kazkaip kas menesi bydavo asaru pakalne sulaukus mmm, o veliau apsipratom, megavomes smileysex.gif nesisaugodami ir dziaugemes gyvenimu. O vaikis sugalvojo ateit tada, kada jam reikia thumbup.gif
Blue_rose
QUOTE(Katu @ 2007 11 22, 09:51)
Mums irgi taip sake, kad abu sveiki ir pastosim gerit. Tai tas "greit" tesesi dvejus metus biggrin.gif Is pradziu kazkaip kas menesi bydavo asaru pakalne sulaukus mmm, o veliau apsipratom, megavomes  smileysex.gif  nesisaugodami ir dziaugemes gyvenimu. O vaikis sugalvojo ateit tada, kada jam reikia thumbup.gif
*

Ir reikejo laukti du metus kol pastojai ? unsure.gif
As tiek laukti nenoriu schmoll.gif blush2.gif
brukniukas
As norejau paklausti,
ar pas nescia moteri buna isskyru, ir jeigu buna tai ar daugiau nei paprastai, ar maziau?

Kazkaip man mmm veluoja 8 dienas, NT neigiamas, temperatura 37.1... o PMS pozymius jauciu jau trecia savaite ir vis nesusergu... Be to visiskai isnyko isskyros... doh.gif ir nezinau ar cia reiktu susirupinti del ko nors, ar nea... g.gif Gal kam nors buvo panasiai?
Cukrute
Aš kai pastojau man kaip tik padaugėjo išskyrų g.gif Tik va dabar galvoju ir nelabai pamenu ar jau taip iš karto ar tik šiek tiek vėliau mastau.gif
Katu
QUOTE(Blue_rose @ 2007 11 22, 10:59)
Ir reikejo laukti du metus  kol pastojai ?  unsure.gif
As tiek laukti nenoriu  schmoll.gif  blush2.gif
*

Nu ir as nenorejau, bet nuo musu noru cia mazai priklauso - tiesiog "mazasis pileitis" ateina tada, kada jam norisi 4u.gif Nu net spermiuku budamas tevu neklauso, tai idomu, kas bus kai gims ir paaugs biggrin.gif

QUOTE(Cukrute @ 2007 11 22, 23:39)
Aš kai pastojau man kaip tik padaugėjo išskyrų  g.gif  Tik va dabar galvoju ir nelabai pamenu ar jau taip iš karto ar tik šiek tiek vėliau mastau.gif
*

Man iskyru pagausejo is karto (na, kokia 2-3 savaite po ovuliacijos), ir buvo ju visada daugiau nei iprastai, iki kokio 5-6 nestumo menesio, veliau pradejo mazet.
Sanapaulija
[viena diena pajauciau ta mistini metalo skoni, ]

Laba diena viso mielosios nėštukės. 4u.gif

Galbūt mano klausimas bus labai kvailas, bet nežinau ko dar galėčiau paklausti... blush2.gif Įtariu kad ir aš galiu būti nestuke.gif , taip norėčiau būti nėštukė, kad net bijau kam nors prasitarti, o testą gal net dar per anksti daryti. Šįryt valgiau obuolį ir jis buvo būtent su metalo skoniu. Ar tai vienas iš galimų simptomų nėštumo, nes anksčiau niekur neskaičiau.... Gal galėtumėt pasidalinti patirtimi.. Ačiū labai 4u.gif
Laukine25
QUOTE(Sanapaulija @ 2007 11 23, 13:15)
[viena diena pajauciau ta mistini metalo skoni, ]

Laba diena viso mielosios nėštukės.  4u.gif

Galbūt mano klausimas bus labai kvailas, bet nežinau ko dar galėčiau paklausti...  blush2.gif  Įtariu kad ir aš galiu būti  nestuke.gif  , taip norėčiau būti nėštukė, kad net bijau kam nors prasitarti, o testą gal net dar per anksti daryti. Šįryt valgiau obuolį ir jis buvo būtent su metalo skoniu. Ar tai vienas iš galimų simptomų nėštumo, nes anksčiau niekur neskaičiau.... Gal galėtumėt pasidalinti patirtimi.. Ačiū labai  4u.gif
*

Kiek girdejau, buna tokie pozymiai, taciau geriausias nestuke.gif pozymis- teigiamas nestumo testas thumbup.gif Tad patariu ji pasidaryti ir nebesikankint speliojant...
Sekmes 4u.gif
kalva
Sveikos, nestuke.gif , kartas nuo karto ir as cia apsilankau. Man jau antras nestumo menuo ir pradejau visiskai kitaip jaustis nei iki siol. Manes nepykina, jauciuosi gana gerai, tik uzmigti galiu berots visur ax.gif Ir nebevalgau maisto kuri beproto megau iki siol. Labai sunkiai sekasi nuspresti ko as noreciau pusryciams ar pietums,vakarienei tai tik obuoliu noriu. Mano seimai darosi sunku su manim lotuliukas.gif
cavalli
QUOTE(kalva @ 2007 11 23, 19:16)
Sveikos, nestuke.gif , kartas nuo karto ir as cia apsilankau. Man jau antras nestumo menuo ir pradejau visiskai kitaip jaustis nei iki siol. Manes nepykina, jauciuosi gana gerai, tik uzmigti galiu berots visur  ax.gif Ir nebevalgau maisto kuri beproto megau iki siol. Labai sunkiai sekasi nuspresti ko as noreciau pusryciams ar pietums,vakarienei tai tik obuoliu noriu. Mano seimai darosi sunku su manim  lotuliukas.gif
*

Mane irgi labai traukia ant miego, atrodo galeciau miegot ir miegot lotuliukas.gif Ir su pirmu tas pats buvo, labai megdavau ilgai pamiegot, patinginiaut rolleyes.gif
indrutee
prisimenu ir as kai buvau nestuke.gif miegojau ir miegojau diena nakty ir vis jauciaus neissimiegojus lotuliukas.gif
Laukine25
Labas mergaites. O va as dar norejau paklausti... AR pasitaike Jums kad pasidariusios testa jis buvo neigiamas, bet veliau paaiskejo, jog esat nestuke.gif ?
Nu man labai keistai pilva maudzia, krutine jautri, siandien 6 dienos po paskutinio mylejimosi ir kai buvo tos "gerosios" dienos, tad pasidariau testa, bet jis neigiamas. Greiciausiai aisku as ne nestuke.gif, jei jau testas neigiamas, bet gal kas turit kokiu komentaru siuo klausimu...
cavalli
QUOTE(Laukine25 @ 2007 11 24, 12:48)
Labas mergaites. O va as dar norejau paklausti... AR pasitaike Jums kad pasidariusios testa jis buvo neigiamas, bet veliau paaiskejo, jog esat  nestuke.gif ?
Nu man labai keistai pilva maudzia, krutine jautri, siandien 6 dienos po paskutinio mylejimosi ir kai buvo tos "gerosios" dienos, tad pasidariau testa, bet jis neigiamas. Greiciausiai aisku as ne  nestuke.gif, jei jau testas neigiamas, bet gal kas turit kokiu komentaru siuo klausimu...
*

Na, man irgi panasiai buvo. Kai dariau testa, rode neigiama, o veliau, kai jau tikrai paaiskejo, kad laukiuos, tai pagal laika, tada jau irgi turejau but nestuke.gif . Gal buvo dar per mazai laiko, todel ir nerode testas nieko g.gif Kiek zinau testai tik nuo 10-14d. pradeda rodyt, ir to, turi but kazkokios medziagos slapime pakankamai, kad testas aiskiai parodytu nestuma ax.gif
JurgiukasR
QUOTE(kalva @ 2007 11 23, 17:16)
Sveikos, nestuke.gif , kartas nuo karto ir as cia apsilankau. Man jau antras nestumo menuo ir pradejau visiskai kitaip jaustis nei iki siol. Manes nepykina, jauciuosi gana gerai, tik uzmigti galiu berots visur  ax.gif Ir nebevalgau maisto kuri beproto megau iki siol. Labai sunkiai sekasi nuspresti ko as noreciau pusryciams ar pietums,vakarienei tai tik obuoliu noriu. Mano seimai darosi sunku su manim  lotuliukas.gif
*

AS kai laukiausi, obuolius valgiau kibirais lotuliukas.gif
Undinelle
QUOTE(JurgiukasR @ 2007 11 24, 15:55)
AS kai laukiausi, obuolius valgiau kibirais lotuliukas.gif
*

Bet jau pastebejau, kad ne pirma nestuke labai obuoliukus pamegsta su nestuke.gif .
As irgi labai laukiu kleckiuko ateinant pas mus, taciau pakolkas obuoliukai dar netraukia... unsure.gif
indrutee
QUOTE(Laukine25 @ 2007 11 24, 10:48)
Labas mergaites. O va as dar norejau paklausti... AR pasitaike Jums kad pasidariusios testa jis buvo neigiamas, bet veliau paaiskejo, jog esat  nestuke.gif ?
Nu man labai keistai pilva maudzia, krutine jautri, siandien 6 dienos po paskutinio mylejimosi ir kai buvo tos "gerosios" dienos, tad pasidariau testa, bet jis neigiamas. Greiciausiai aisku as ne  nestuke.gif, jei jau testas neigiamas, bet gal kas turit kokiu komentaru siuo klausimu...
*

man buvo wink.gif prisimenu kazkada gal su pirmu ar antru pastojimu dariausi NT buvo neigimas po kleiu dienu dar viena pasidariau buvo jau teigimas o kad issitikinciau pasidariau ir trecia tai jis vel buvo neigimas lotuliukas.gif lotuliukas.gif bet gyd patvitino kad esu nestuke.gif
kalva
Labas,dar karteli. Na zinokit tikrai,silpna tiesiog darosi kaip obuoliu noriu, bet po ju vel viena problema buna,nakti kelis kartus keliuosi ir einu i WC ir poto kad tu beuzmigtum... verysad.gif
Laukine25
QUOTE(indrutee @ 2007 11 25, 00:49)
man buvo wink.gif prisimenu kazkada gal su pirmu ar antru pastojimu dariausi NT buvo neigimas po kleiu dienu dar viena pasidariau buvo jau teigimas o kad issitikinciau pasidariau ir trecia tai jis vel buvo neigimas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  bet gyd patvitino kad esu  nestuke.gif
*

Nu nesamone kazkokia. Tai kam tada tie testai? g.gif Pasidariau testa, neigiamas, vakar buvom su vyru vakarelyje, tai taaaip audringai atsventem, su cigaretem ir daug vyno... Siandien visa ryta vemiu. Nebeturiu net kuo vemt, vistiek pykina. Taip troskina, vandenes taip noriu ale tik atsigeriu ir vel i tulika.. Nebesuprantu ar cia pagirios tokios ar kas... g.gif
Nu nusausiu tu testu atradejus, jei testo atsakymas buvo neteisingas ir remdamasi jo parodymais as taip prisiragavau vyno.... unsure.gif
Cukrute
Nėštumo testai yra tikrai patikima priemonė nėštumui nustatyti. Žinoma, kaip ir visur pasitaiko išimčių, tačiau labai dažnai jie tiesiog nebūna naudojami taip, kaip reikia.
Nėštumo testai veikia, tik po minimum 10 dienų po apvaisinimo. Dar vienas dalykas - apvaisinimo diena nėra būtinai ta pati, kai mylėjotės, nes kiekvieno vyro sperma yra skirtinga ir greitis bei gyvubingumas jos taip pat skiriasi. Tai reiškia, kad jei mylėjotės tam tikrą dieną, tai būtent tada ir įvyko apvaisinimas. Be to labai svarbu testą darytis su rytiniu šlapimu.
Laukine25
QUOTE(Cukrute @ 2007 11 25, 17:08)
Nėštumo testai yra tikrai patikima priemonė nėštumui nustatyti. Žinoma, kaip ir visur pasitaiko išimčių, tačiau labai dažnai jie tiesiog nebūna naudojami taip, kaip reikia.
Nėštumo testai veikia, tik po minimum 10 dienų po apvaisinimo. Dar vienas dalykas - apvaisinimo diena nėra būtinai ta pati, kai mylėjotės, nes kiekvieno vyro sperma yra skirtinga ir greitis bei gyvubingumas jos taip pat skiriasi. Tai reiškia, kad jei mylėjotės tam tikrą dieną, tai būtent tada ir įvyko apvaisinimas. Be to labai svarbu testą darytis su rytiniu šlapimu.
*

Kad su rytiniu slapimu, tai tas zinoma. Ant dezutes siaip parasyta kad nustato 7-10 dienu nestuma (Rapipreg), bet del apvaisinimo, tai jo, gal cia itakos ir yra... Na, bandysiu dar rytoj pasidaryti, gal kas paaiskes...
Aciu 4u.gif
ziwe
QUOTE(Laukine25 @ 2007 11 25, 20:13)
Kad su rytiniu slapimu, tai tas zinoma. Ant dezutes siaip parasyta kad nustato 7-10 dienu nestuma (Rapipreg), bet del apvaisinimo, tai jo, gal cia itakos ir yra... Na, bandysiu dar rytoj pasidaryti, gal kas paaiskes...
Aciu  4u.gif
*

Mergaites, jeigu testas nerodo aiskiu rezultatu, galite dar papildomai ryte neislipus is lovos pasimatuot temperatura iseinamojoje angoje, jei temperatura virs 37,1 arba 2 dalys, vadinasi, jusu nestumas vystosi. Taip man patare gydytoja, kai buvau pirma karta pastojusi. Deja, pirmas kartas buvo nesekmingas ir iskart pasimate, nukrito temperatura iki 36,9.

Raminta M.
as nestumo testa dariausi su pietiniu ir po to dar su vakariniu slapimu, iskart parode II smile.gif
Laukine25
QUOTE(raminuliukas @ 2007 11 26, 09:52)
as nestumo testa dariausi su pietiniu ir po to dar su vakariniu slapimu, iskart parode  II  smile.gif
*

Tai matyt darei kai jau buvo daugiau laiko praeje...
Man va siandien 7 dienos, tai ryt ryte dar karta pabandysiu daryti. Abejoju ar bus nestuke.gif, nes tik pirma menesi bandeme, taciau kazkaip keistai jauciuosi, krutine jautri, pilva pamaudena.. Gal cia ir biski norai veikia o ne fiziologija, del to tokie pozymiai... Kazkaip butu turbut per drasu tiketis kad is pirmo karto pavyks. Nors dariausi ovuliacijos testus, tai tiksliai mylejomes tas dienas kai buvo vaisingos. Taciau gydytoja sake, jog net ovuliacija ne kiekviena menesi buna, be to, galima pastoti ir nebutinai per ovuliacija.. Tad nelabai tikiu, kad si karta jau bus pavyke.. Bet labai labai noretusi... wub.gif
Tiffany
gal galesit pakomentuoti... ax.gif jau 8 diena po IUI, pirmadieni buvo atlikta IUI, o nuo treciadienio vakaro prasidejo siaubingi galvos skausmai (nors niekad nesiskundziau galvos skausmais), ir taip visa savaite, tik siandien kol kas dar neskauda...o vakar nakti pajutau keista mauduliuka papilvej...tyliai viliuosi, kad gal si karta mums pavyko..... 4u.gif
gal kuriai buvo panasi situacija? dar testukui kaip ir anksti...o taip noriu suzinoti.... blush2.gif
meduolele
QUOTE(Tiffany @ 2007 11 26, 15:35)
gal galesit pakomentuoti... ax.gif jau 8 diena po IUI, pirmadieni buvo atlikta IUI, o nuo treciadienio vakaro prasidejo siaubingi galvos skausmai (nors niekad nesiskundziau galvos skausmais), ir taip visa savaite, tik siandien kol kas dar neskauda...o vakar nakti pajutau keista mauduliuka papilvej...tyliai viliuosi, kad gal si karta mums pavyko..... 4u.gif
gal kuriai buvo panasi situacija? dar testukui kaip ir anksti...o taip noriu suzinoti.... blush2.gif
*

Sunku pasakyti,nes kiekvienai viskas buna skirtingai ...ax.gif
bet nuosirdziai linkiu,kad tavo speliojimai pasitvirtintu ir,kad tu butum nestuke.gif mirksiukas.gif 4u.gif
Tiffany
QUOTE(meduolele @ 2007 11 26, 15:42)
Sunku pasakyti,nes kiekvienai viskas buna skirtingai  ...ax.gif
bet nuosirdziai linkiu,kad tavo speliojimai pasitvirtintu ir,kad tu butum  nestuke.gif  mirksiukas.gif  4u.gif
*

noriu tuo tiketi wub.gif
pachira
QUOTE(Tiffany @ 2007 11 26, 15:35)
*

Tiffany, treciadieni, t.y 10DPo nueik ir nuleisk kraujuka, kai zinosi HCG, viskasbus aisku 4u.gif
Tiffany
QUOTE(pachira @ 2007 11 26, 15:45)
Tiffany, treciadieni, t.y 10DPo nueik ir nuleisk kraujuka, kai zinosi HCG, viskasbus aisku  4u.gif
*

tai jau rezgu plana kaip cia nulekus kraujuka priduoti tongue.gif kaip tik treciadienis - laisvadienis, tai leksiu bigsmile.gif
Noruzhe
Sveikutes,jungiuosi ir as i jusu buri,norejau paklausti,jei mano daryti 2 testai rodo viena labai ryskia,o antra neryskia,bet ruzava juostele,tai reiskia,kad jau nestuke.gif nors menesines turetu buti po 3 dienu.kaip jus manot?
cavalli
QUOTE(Noruzhe @ 2007 11 26, 19:33)
Sveikutes,jungiuosi ir as i jusu buri,norejau paklausti,jei mano daryti 2 testai rodo viena labai ryskia,o antra neryskia,bet ruzava juostele,tai reiskia,kad jau  nestuke.gif nors menesines turetu buti po 3 dienu.kaip jus manot?
*

Gali but, kad ir nestuke.gif Man panasiai rode pirmi du testai, viena normali ryski juostele, o kita tokia blankesne. Antra testa darant jau ir antra buvo truputi ryskesne ax.gif
Deep Blue
Sveikutes,
O kada tie požymiai (krūtinės maudimas, BT aukštesnė ir pan) jau turi jaustis? kad neprisigalvoti čia blush2.gif
cavalli
QUOTE(LIAN @ 2007 11 26, 19:55)
Sveikutes,
O kada tie požymiai (krūtinės maudimas, BT aukštesnė ir pan) jau turi jaustis? kad neprisigalvoti čia  blush2.gif
*

Asmeniskai as pradejau tuos pozymius jaust apie 3 savaite ax.gif Padidejo krutine, tokia maudzianti paliko, miegot pradejau noret labai, kartais papykindavo biski, kokioj siltesnej patalpoj taip sunku darydavos, kazkaip silpna, trukdavo oro, na ir visokie kitokie agurkeliu norejimai ir pan. biggrin.gif
kuha
mergaites, ar kam nors taip buvo, as 5 sav. nescia, krutine skuda ir jautri, bet ji visiai nestandri ir nekieta, ar tai normalu aciu uz atsakymus)))
sekmes visoms))
sypsenelex
Sveikutes, norejau paklausiti kas daroma per pirma apsilankyma pas gines? Man jau po keliu dienu turetu buti 10 savaiciu, rytoj jau einu pas daktares, labai idomu ar per pirma apsilankyma, kaip mano vyras kad sako ar jau parodys mazyli per ta televizoriu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif ar tyrimus iskart jau reikia atlikt man ir vyrui, ar dar nereikes? jauciuosi kaip zalia varna sitais klausimais smile.gif doh.gif 4u.gif net geda blush2.gif 4u.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.