Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo požymiai

QUOTE(Rose Mt Mc @ 2007 11 13, 13:35)
Sveikutes,
norejau jusu paklausti ar galima jausti 1 sav. nestuma? As gal ir ne, bet labai noriu. Net nezinau ka su cigaretemis daryti. Jei zinociau, kad JAU - tai nerukyciau, bet dabar... nervas tik ima  verysad.gif


Jausti manau, kad tikrai negalima, bet HCG kraujo tyrimas nestuma turbut jau parodytu.
Atsakyti
QUOTE(Rose Mt Mc @ 2007 11 13, 13:35)
Sveikutes,
norejau jusu paklausti ar galima jausti 1 sav. nestuma? As gal ir ne, bet labai noriu. Net nezinau ka su cigaretemis daryti. Jei zinociau, kad JAU - tai nerukyciau, bet dabar... nervas tik ima  verysad.gif


Ne,nes viena savaite dar per mazai...bet jei jau itari,kad gali buti nestuke.gif
Tai tada puiki proga mesti rukyti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Rose Mt Mc @ 2007 11 13, 13:35)
Sveikutes,
norejau jusu paklausti ar galima jausti 1 sav. nestuma? As gal ir ne, bet labai noriu. Net nezinau ka su cigaretemis daryti. Jei zinociau, kad JAU - tai nerukyciau, bet dabar... nervas tik ima  verysad.gif


As irgi manau, kad nerukyk - tikrai blogiau nei Tau nebus, net jei nesilauki ax.gif jei jau sulauksi menesiniu, galesi vel pradet rukyt, jei vis dar noresis - juk tik kokios 7-10 dienu teliko laukt smile.gif
Atsakyti
Mano klausimas turbut nuskambes irgi juokingai, bet ar gali buti, kad kazkas vyksta organizme, jei pastojimas max viena para ir pvz skauda pilva? doh.gif
Kazkoks keistas pilve skausmas, mazas, bet keistas, tokio niekad nebuvo.. Ar cia jau vaidenasi ar gali buti?
Pastojimas toks, kad nakti mylejomes o yra tikimybe, kad man vaisingos dienos.... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Laukine25 @ 2007 11 13, 14:48)
Mano klausimas turbut nuskambes irgi juokingai, bet ar gali buti, kad kazkas vyksta organizme, jei pastojimas max viena para ir pvz skauda pilva?  doh.gif
Kazkoks keistas pilve skausmas, mazas, bet keistas, tokio niekad nebuvo.. Ar cia jau vaidenasi ar gali buti?
Pastojimas toks, kad nakti mylejomes o yra tikimybe, kad man vaisingos dienos.... g.gif

Na jausti tai tikrai dar nieko negali...nes kol ivyksta apvaisinimas gali praeiti ne viena para..
Mnau,kad tau pilva maudzia nerviniu pagrindu,kad gali pastoti,nes vaisingos dienos..
Atsakyti
QUOTE(meduolele @ 2007 11 13, 12:53)
Na jausti tai tikrai dar nieko negali...nes kol ivyksta apvaisinimas gali praeiti ne viena para..
Mnau,kad tau pilva maudzia nerviniu pagrindu,kad gali pastoti,nes vaisingos dienos..


Turbut kad... Net paciai juokingai klausimas nuskambejo smile.gif
Na, tikekimes dar keleta nakteliu pasistengus, gal ir rezultata turesime bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikutes easamos ir busimos nestuke.gif ,
kaip pastebejau tema vadinasi "pirmieji nestumo pozymiai", bet vis joje nerandu, kad juos kas nors aprasytu: ka jus jauciate, nuo kada ir ar tie pozymiai pasitvirtino? o mes vis nuklystame nuo temos. tikiuosi ne as viena cia ieskau atsaymu i tokius klausimus? blush2.gif
Atsakyti
Mylejomes paskutine MM diena, nesisaugojome. Kazkaip po poros val. pries uzmiegant pajauciau toki DZYnnn pilvuko apacioje ir tuo momentu pagalvojau,-stai ir nauja gyvybe. Aisku as suprantu, kad tai nelabai imanoma, bet... Ir siaip atrodo, kad slapimo kvapas kazkoks kitoks, nors maitinimosi iprociu nekeiciu. Na taip, dar savaitele ir reikes testuka pirkti, nes iki kitu MM oi kaip toli.
Atsakyti
QUOTE(Cukrute @ 2007 11 13, 00:55)
Pas terapeutą siunčia sužiūrėt kokiom vaikiškom ligom esi/nesi prasirgus. Kokiom šiaip ligom paprastai sergi. Man tai surašė tokiį mano ligos istorijos sutrumpinimą, kad ginė galėtų nustatyti ar turiu galimybę gimdyti pati.

Dar šiandien aptikau, kad nėščiosios knygelėj yra ir LOR atžyma, bet man neteko ten eiti  unsure.gif



Emmm, idomu bus, nes siaip mano vaikystes medicinos knygele likusi senajam mieste, kai gyvenau pas tevus, tai kaip jie zinos kuom as sirgus doh.gif gal reik vaziuot pasiimt kortele g.gif
Atsakyti
QUOTE(sypsenelex @ 2007 11 13, 22:12)
Emmm, idomu bus, nes siaip  mano vaikystes medicinos knygele likusi senajam mieste, kai gyvenau pas tevus, tai kaip jie zinos kuom as sirgus  doh.gif  gal reik vaziuot pasiimt kortele  g.gif


Nieko ten nereikes biggrin.gif Tiesiog paklausines Taves - ar sergi cukralige, ar tevai, seneliai ja sirgo. Kokias ligas siaip turi (as pvz. turiu odos liga), ar turi problemu su sirdim, sirdies yda, ar kokia skydliauke gerai funkcionuoja ir t.t. ir pan smile.gif
O manes del vaikystes ligu nieko neklause (kiualyciu, raudoniukiu). Gal kitur padaro kraujo tyrima ir is jo nustato, ar esi jom sirgusi, ar ne smile.gif
bet nemanau, kad tos knygeles reikes - siaip as ja namie su savim turiu, bet niekas jso net nepaprase 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Katu @ 2007 11 13, 22:39)
Nieko ten nereikes biggrin.gif Tiesiog paklausines Taves - ar sergi cukralige, ar tevai, seneliai ja sirgo. Kokias ligas siaip turi (as pvz. turiu odos liga), ar turi problemu su sirdim, sirdies yda, ar kokia skydliauke gerai funkcionuoja ir t.t. ir pan smile.gif
O manes del vaikystes ligu nieko neklause (kiualyciu, raudoniukiu). Gal kitur padaro kraujo tyrima ir is jo nustato, ar esi jom sirgusi, ar ne smile.gif
bet nemanau, kad tos knygeles reikes - siaip as ja namie su savim turiu, bet niekas jso net nepaprase  4u.gif




Nu va kelias ligas ir turiu is tavo isvardintu, tai bus prie ko prisikabint biggrin.gif Gales siuntinet tirtis doh.gif As ir galvoju, negi teks 60km vaziuot del korteles biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes,
net nezinau ka ir galvoti, gal jus man padesit. Paskutiniu menesiniu pirma diena buvo spalio 19, lapkricio 2-4 dienomis su vyreliu gerai pasidarbavome wub.gif . nuo tu dienu pradejo nežmoniškai skaudėti krūtinę, ji padidėjo, vis pilvuka pamaudžia, pučia. Apetitas irgi trupuėli padidėjas, tik pavalgius vėl valgyti norisi. Vakar visą dieną viduriavau, taip kaip prieš pat mėnesines, geriau Smecta, o siandien labai skranduką skauda, tarsi degtų, išgėriau Raniberl. Neišlaukusi tinkamos dienos, šiandien parvažiavau iš darbo namo ir apie 10 val pasidariau nėštumo testą After 10, tačiau jis neigiamas verysad.gif Naktimis vis nerandu patogios miegojimui padėties. Tai kas man gali būti? Negi aš ne nestuke.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Papildyta:
Ar man pasitikėti testu? O gal nuvažiuoti ir pasidaryti kraujo tyrimą? kaip manote jis jau parodytų? Ar laukti mm, kurios anksčiauisiai gali man prasidėti lapkričio 19 d., nes ciklas yra labai nereguliarus ir ilgas g.gif verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti