Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo požymiai

Jei laukciausi ne pirma karta,ir zinociau kas yra normalu,manau tiek nesijaudinciau, o dabar visom skirtingai,man taippat. Norisi gi su kazkuom pabendrauti,pasidalinti pastebejimais. Bus viskas gerai. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kalva @ 2007 11 07, 15:37)
Jei laukciausi ne pirma karta,ir zinociau kas yra normalu,manau tiek nesijaudinciau, o dabar visom skirtingai,man taippat. Norisi gi su kazkuom pabendrauti,pasidalinti pastebejimais. Bus viskas gerai.  bigsmile.gif

tai zinoma,kad bus gerai mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(meduolele @ 2007 11 07, 15:45)
tai zinoma,kad bus gerai mirksiukas.gif

Na leisk pasmalsauti 4u.gif Kaip tau sekasi lauktis?
Atsakyti
QUOTE(millagra @ 2007 11 06, 20:37)
naaaa....pilvo apacia skaudena jau gana senokai, krutine kazkokia ne ti kad jautri bet tokia padidejusi, krenta is liemenuko smile.gif va. o daugiau uzeina valgymo priepuoliai toki,kai kuriem kvapam jautri esu, ir siaip labai jau per greitai pavargstu....nors kruvis toks pats kaip visada budavo.  ax.gif
na dar pucia pilva, ir labai daznai atsirugti reikia, ir vos neatpilu, ko nebudavo anksciau.ai dar i tulika lakstau kaip isprotejusi, ir kenteti neina ilgai. pastebejau kad ir nakti tenka keltis,nors niekada nereikejo.


man absoliucaiai tokie pat pojuciai kaip tai Millagra. tik be to temperatura 37 laikosi. mmm veluoja 2d., tai testa daraus rytoj...ir tikiuosi II juosteliu wub.gif
Atsakyti
QUOTE(kalva @ 2007 11 07, 15:58)
Na leisk pasmalsauti 4u.gif  Kaip tau sekasi lauktis?

ax.gif dekui,man sekasi tikrai nebloga mirksiukas.gif auginu pilvuka ir laukiu leliaus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pilkaake @ 2007 11 07, 20:57)
man absoliucaiai tokie pat pojuciai kaip tai Millagra. tik be to temperatura 37 laikosi. mmm veluoja 2d., tai testa daraus rytoj...ir tikiuosi II juosteliu  wub.gif

na as savo tos bt nematavau,nes kazkaip neteko to dar daryti, o dar zinau kad ja reikia pastoviai matuoti, tai ir nematuoju:) labai labai laukiupenktadienio,tada eisiu vel pas gydytoja ir jiturtu jau kazka pasakyti, tikiuosi kad galesiu skambinti savo vyruiir pranesti dziugia naujiena kad jis po 9menesiu ( gal anksciau) taps teveliu 4u.gif uij smile.gif
Atsakyti
Merginos, o man toks klausimas iskilo. kada jus pas daktare ejot? iskart kai pamatet II bruksniukus? ar dar palauket?
Atsakyti
QUOTE(kruopa @ 2007 11 07, 23:13)
Merginos, o man toks klausimas iskilo. kada jus pas daktare ejot? iskart kai pamatet II bruksniukus? ar dar palauket?

na as kai pamaciau dvi juosteles, viena neryskia o kita ryskia,tai iskarto puoliau skambinti savo daktarei,ir ji pakviete ateiti echoskopijai. tai ir nuejau, bet kol kas nieko konkretaus nepasakeji, vis dar laukiu ziniu is jos smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kruopa @ 2007 11 07, 22:13)
Merginos, o man toks klausimas iskilo. kada jus pas daktare ejot? iskart kai pamatet II bruksniukus? ar dar palauket?

Patikek,jei rodo du bruksnelius,tai nera ko ilgiau laukt mirksiukas.gif eik pas gydytoja
Atsakyti
reiks kita savaitele begti, nes jau sia nepriims turbut smile.gif be to man mm dar net neveluoja. jau isisvajojau kad tikrai nestuke.gif esu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kruopa @ 2007 11 07, 22:24)
reiks kita savaitele begti, nes jau sia nepriims turbut smile.gif be to man mm dar net neveluoja. jau isisvajojau kad tikrai  nestuke.gif  esu  lotuliukas.gif

O noretum,kad nestuke.gif pasitvirtintu?
Atsakyti
QUOTE(kruopa @ 2007 11 07, 23:24)
reiks kita savaitele begti, nes jau sia nepriims turbut smile.gif be to man mm dar net neveluoja. jau isisvajojau kad tikrai  nestuke.gif  esu  lotuliukas.gif

labai linkiu tau nestuke.gif patapti mirksiukas.gif
Atsakyti