Įkraunama...
Įkraunama...

Nėštumo požymiai

Sena tema čia smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Meina: 28 spalio 2007 - 13:37
ooo kaip saunu kad pratesta sena tema smile.gif thumbup.gif drinks_cheers.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
user posted image
Atsakyti
Labas vakaras 4u.gif kadangi tema dar tuštoka, tai nusprendžiau pasireikšti blush2.gif ar galit man kuri pasakyti, kuo
pms skiriasi nuo pirmųjų nėštumo požymių? man vėluoja 4 dienas, skauda papukus kaip visada, daug valgau, nuotaikos ir pamaudimai kaip per pms, o testas vaiduokliuką parodė bigsmile.gif nežinau, džiaugtis ar ne, nes taip ilgai laukėm, kad negaliu patikėt doh.gif nors jausmas, kad mmm greit pasirodys unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(donna bona @ 2007 10 28, 19:15)
Labas vakaras 4u.gif  kadangi tema dar tuštoka, tai nusprendžiau pasireikšti blush2.gif  ar galit man kuri pasakyti, kuo
pms skiriasi nuo pirmųjų nėštumo požymių? man vėluoja 4 dienas, skauda papukus kaip visada, daug valgau, nuotaikos ir pamaudimai kaip per pms, o testas vaiduokliuką parodė  bigsmile.gif  nežinau, džiaugtis ar ne, nes taip ilgai laukėm, kad negaliu patikėt doh.gif nors jausmas, kad mmm greit pasirodys unsure.gif

dažniausiai požymiai tokie patys rolleyes.gif vaiduokliukų šiaip sau nebūna bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(donna bona @ 2007 10 28, 19:15)
Labas vakaras 4u.gif  kadangi tema dar tuštoka, tai nusprendžiau pasireikšti blush2.gif  ar galit man kuri pasakyti, kuo
pms skiriasi nuo pirmųjų nėštumo požymių? man vėluoja 4 dienas, skauda papukus kaip visada, daug valgau, nuotaikos ir pamaudimai kaip per pms, o testas vaiduokliuką parodė  bigsmile.gif  nežinau, džiaugtis ar ne, nes taip ilgai laukėm, kad negaliu patikėt doh.gif nors jausmas, kad mmm greit pasirodys unsure.gif


niu tai jau galima sveikinti!!! thumbup.gif nestuke.gif
jergus kaip fainei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(sypsenelex @ 2007 10 28, 12:45)
Istikruju nebesulaukiu kada jau praeis tos savaites, kada prades dideti pilvukas 
Del katino tikra nzn tokiu dalyka, na jo kaip ir turiu kartu ir neturiu, nes ji jau senai maciau kadangi jis auga pas tevu, bet kai nuvaziuosiu tikrai jo nebeglostysiu biggrin.gif
Zinoma kad isnesiosi ir viskas bus labai gerai wink.gif sveikinu r tave tapus  nestuke.gif , o kiek jau tau laiko, kiek savaiciu jau dziaugies pilvuku 
Papildyta:
aciu tau labai smile.gif pirmadieni butinia jo nusipirksiu  thumbup.gif  o del medaus jei 3 puodelius kazkur per diena isgeriu tai medaus trys sauksteliai per diena nieko tokio, ar jau per daug


Na, visos mes to laukiam, o kai pilvukas uzauga, laukiam, kada jo nebeliks biggrin.gif
Esme ne del katino - ta pacia bakterija galima pasigaut ir lieciant zeme (ravint, nedaplaunant darzoviu, valgant zalia mesa) - susirask daugiau apie taksoplazmoze, gal bus aiskiau smile.gif
As pilvuku dziaugiuos jau 32 savaites, gimdyt ruosius pries Kaledas arba per jas smile.gif
Del medaus - jei nealergizuoja Taves pacios, manau, gali kirst jo kiek nori. Jei prades neaiskiai bert, atsisakyk jo 4u.gif

QUOTE(aaktinija @ 2007 10 28, 13:20)
labukas merginos biggrin.gif
noreciau pasidziaugti su visom kurioms jau nusisypsojo laime ir nesioja savyje ta maza angeliuka, ir noriu paguosti visas, kurios niekaip nesulaukia, bet rikrai, kaip kitos kad raso anksciau ar veliau bus. man dabar liudna verysad.gif , nes guliu ligonineje, nu anksciau cia rasiau, kad nestumo testas teigiamas, bet pradejau kraujuoti, tai va, pasirodo, jog gimdoje 100 proc. nera nestumo tai reiskias su ta mintimi galiu atsisveikinti, kad netrukus ir pilvukas prades augti ir po 9 men. turesiu leliuka. liudna. matyt ne ten kur reikia pastojau. tai kaip dabar bus? man turbut arba pats pasisalins arba darys isvalyma? juk taip turetu buti?jergau kaip nenoriu. siand. tik pirma diena guliu ligoninej, daktare sake, jog reikia mane stebeti. jergus kokia nemaloni dabar savijauta sad.gif


Vargsiuke 4u.gif Na, nenusimink, kaip ir minejau, man buvo panasiai, tik ligoniniu neprireike - tiesiog susirgau menesinem ir prasirgau skaudziau ir gausiau. Po dvieju menesiu vel pastojau, be jokiu komplikaciju, bent jau kol kas. Labai laukiam leliuko, kuris visa nestuma nesudare jokios problemos - leido ir atostogaut, ir keliaut, ir paciai vairuot, ir namuose apsidirbt... Tikiuos, toks bus ir likusius du menesius smile.gif

QUOTE(donna bona @ 2007 10 28, 19:15)
Labas vakaras 4u.gif  kadangi tema dar tuštoka, tai nusprendžiau pasireikšti blush2.gif  ar galit man kuri pasakyti, kuo
pms skiriasi nuo pirmųjų nėštumo požymių? man vėluoja 4 dienas, skauda papukus kaip visada, daug valgau, nuotaikos ir pamaudimai kaip per pms, o testas vaiduokliuką parodė  bigsmile.gif  nežinau, džiaugtis ar ne, nes taip ilgai laukėm, kad negaliu patikėt doh.gif nors jausmas, kad mmm greit pasirodys unsure.gif


Praktiskai nesiskiria niekuom - galbut man tik krutine dar labiau skaudejo nei iprastai. O vaiduokliukas buvo ir man ir net antro testo nesidariau - jauciau, kad siaip sau nesivaidena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(aaktinija @ 2007 10 28, 14:20)
man dabar liudna verysad.gif , nes guliu ligonineje <...>
tai kaip dabar bus? man turbut arba pats pasisalins arba darys isvalyma?


Labai užjaučiu console.gif
Man darė valymą. Davė tokį antibiotiką, kad valytųsi gimda, o paskui dar papildomai teko operaciją atbūti. Tavo atvejis gal šiek tiek kitoks (maniškis nėštumas buvo gimdoje, tačiau nesivystė sad.gif), bet manau procedūros panašios visoms. Stiprybės mergyt 4u.gif
Atsakyti
vaje, koks užkrečiantis dalykas - pasiskaičiau čia visus galimus nėštumo požymius, ir nubėgau testo pirktis, nes atrodė taip akivaizdu, kad jau laukiuosi doh.gif žinoma, kad nesilaukiu, ir sakiau, kad nebeisiu pas jus ir nesikankinsiu laukime, mažylis ateis kai norės ateiti ir tiek rolleyes.gif niu, bet negaliu atsilaikyti, taip traukia išgirsti gerų naujienų iš jūsų, kad kažkam pasisekė jau wub.gif lotuliukas.gif
Papildyta:
bet folinės rūgšties vis tik nusipirkau, apie ją sužinojau čia pas jus besiskaitinėdama, taip kad ačiū, mergaitės 4u.gif gal ir man pasiseks thumbup.gif
Atsakyti
ir dar štai ko norėčiau jūsų paklaust: daug kas minite nugaros skausmą, kaip nėštumo požymį. Kokio pobūdžio tas skausmas? kurioje vietoje jis pasireiškia? g.gif
Atsakyti
QUOTE(VilkoSesuo @ 2007 10 29, 11:09)
ir dar štai ko norėčiau jūsų paklaust: daug kas minite nugaros skausmą, kaip nėštumo požymį. Kokio pobūdžio tas skausmas? kurioje vietoje jis pasireiškia?  g.gif


man antras testas rodo neryškią, bet gerai matomą antrą I , o nugarą (strėnas) lengvai maudžia kaip prieš ir per mmm. tai gal čia apie tokį skausmą g.gif
Atsakyti
QUOTE(donna bona @ 2007 10 29, 11:21)
man antras testas rodo neryškią, bet gerai matomą antrą I , o nugarą (strėnas) lengvai maudžia kaip prieš ir per mmm. tai gal čia apie tokį skausmą g.gif



ačiū už atsakymą 4u.gif
o gal dar kas nors galėtų savuosius apibūdinti? man taip nugarą laužia, kad nebegaliu nusėdėt blink.gif
Atsakyti