Įkraunama...
Įkraunama...

Lindex

Labas rytas! Ka manot apie sios firmos rubelius? As kolkas tik apatinius macius, tai labai mieli ir grazus atrodo. wub.gif

Beje, kur Kaune galima ju butu isigyt? Vilniuje Flagman centre tikrai yra.
Atsakyti
QUOTE(busima_mama @ 2007 10 26, 06:25)
Labas rytas! Ka manot apie sios firmos rubelius? As kolkas tik apatinius macius, tai labai mieli ir grazus atrodo.  wub.gif 

Beje, kur Kaune galima ju butu isigyt? Vilniuje Flagman centre tikrai yra.

man labai patinka, ir apatiniai, ir viršutiniai. kaina labai su protu, o kokybė gera ax.gif
Atsakyti
QUOTE(busima_mama @ 2007 10 26, 07:25)
Labas rytas! Ka manot apie sios firmos rubelius? As kolkas tik apatinius macius, tai labai mieli ir grazus atrodo.  wub.gif 

Beje, kur Kaune galima ju butu isigyt? Vilniuje Flagman centre tikrai yra.

tai kad lindex vilniuje ne flagmane o gedimino 9 rodos
Atsakyti
Man Lindex labai patinka, ypac vaikisku rubeliu graziu yra ir kainos, kaip jau rasyta, su protu.
Kaune kiek zinau ju dar nera sad.gif
Vilniuj Lindexe nesu buvus, bet parduotuves Skandinavijoj ir Rygoj labai patiko
Atsakyti
QUOTE(Kelsey @ 2007 10 26, 17:03)
tai kad lindex vilniuje ne flagmane o gedimino 9 rodos


Bent apatiniu Flagmane esu uzmacius. O Kaune kaip ju noretusi. wub.gif
Atsakyti
Vaikiski drabuzeliai thumbup.gif Apatiniai taip pat neblogi atrodo, bet ju nebandziau ax.gif
Atsakyti
man ir vaikiski ir suaugusiu faini. ir kainos nekosmines. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(busima_mama @ 2007 10 26, 19:47)
Bent apatiniu Flagmane esu uzmacius. O Kaune kaip ju noretusi.  wub.gif

? Na flagmane lindexo tai tikrai nėra. Gal su sepalla maišai?
Man rūbeliai labai patinka, kokybe nenusivyliau, o kainos padorios smile.gif
Atsakyti
Kada Lindex atsidarys Panevėžyje Babilone? O gal jau atsidarė? ax.gif
Atsakyti
Kiek esu pirkusi drabužėlių visi labai patiko,kokybė tai pat gera. Beje ypač patiko apatiniai drabužiai bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Jenny;): 19 lapkričio 2007 - 10:45
Svedijoje gyvenu, todel sios firmos drabuzius esu jau "istikrinusi" biggrin.gif kas liecia kokybe, kaina ir t.t. Cia jie nera labai vertinami, nes kokybe nera labai jau tokai gera. Ir parduotuves isikure paprastu prekybos centru kompleksuose. Zinoma, kaina nera didele, o tai leidzia dazniau keisti drabuzi. Tik tas ir privalumas. Apatiniu kokybe nebloga, taciau virsutiniu tai isgirti niekaip negaleciau.. schmoll.gif Perku tik kasdienai, o norint pasipuosti, einu kitur rinktis.
Atsakyti
lindex'e apatiniams nuolaidėlės neblogos ax.gif
Atsakyti