Įkraunama...
Įkraunama...

18 gimtadienis

Draugui sueina 18metu, ka galima padovanot niekaip neisivaizduoju.. ?
Atsakyti
Sveikos smile.gif Labai prasau Jusu pagalbos.Neuzkalnu mano draugo 18-asis gimtadienis. Nesugalvoju ka jam galeciau padovanoti originalaus.Kokia staigmena padaryti,kad atsimintu ilgai mano padovanota dovana? Gal turite kokiu minciu? Ka pacios esate gavusios,ar dovanojusios?Labai prasau padekite man ax.gif Aciu is anksto smile.gif
Atsakyti
sveiki..
tai va artėja drauges gimtadienis, mes žadam jai suplanuoti nerealu vakarėlį 4u.gif thumbup.gif tik nežinome ka jai išrėsti dar iki pat vakaro vakarėlio,gal turit kokių pasiulymų juk 18 gimtadienis drinks_cheers.gif ax.gif užduočių reiktų smile.gif
Atsakyti
Tikrai,gal galetu kas duoti kokiu patarimu,nes man ta pati problema iskilo...Juolab,kad mano draugas pats labai originalus ir vertina originaluma...Isseko fantazija..
Atsakyti
mano brolio 18- tasis gimtadienis, taip pat nezinau ka dovanoti unsure.gif
Atsakyti
prisidėsiu ir aš,mano draugės 18,bet minčių 0 blink.gif galima sukraut suaugusio "kraitį" bet kas į jį įietų tai pat nesugalvoju doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Nenia @ 2007 10 03, 19:44)
Sveikos  smile.gif  Labai prasau Jusu pagalbos.Neuzkalnu mano draugo 18-asis gimtadienis. Nesugalvoju ka jam galeciau padovanoti originalaus.Kokia staigmena padaryti,kad atsimintu ilgai mano padovanota dovana? Gal turite kokiu minciu? Ka pacios esate gavusios,ar dovanojusios?Labai prasau padekite man ax.gif Aciu is anksto smile.gif

Ziurint uz kokia suma..sugalvoti galima daug ka jei leidzia pinigine mirksiukas.gif
Atsakyti
Gelbėkit, ka padovanoti 18m broliui?
Galvoju gal iskepti ar pagaminti ką nors skanaus....
Atsakyti
tai cia reikia tik pasukti galvele ir oi, kiek galima ivairiu dalyku prigalvot lotuliukas.gif manau, kad anksti anksti ryte reiktu jubilijate pazadinti, padovanoti geliu, arba uzsakyti puokste, kad kurjeris i namus atnestu is pat ryto rolleyes.gif
Atsakyti
As mastau i dovana investuoti ~50lt.Ka originalaus ir idomaus uz tiek galima nupirkti draugui?Nezinau..kokia universalia,originalia dovana..Per daug nesurista su paciu zmogumi..Siaip jis pats lb linksmas ir originalus,megstantis visokius 'prikolus'...Padekit....
Atsakyti
xem, na galima nupirkti daug visokiausiu smulkmenu ir prie kiekvienu parasyti po rasteli, ka jos reiskia... tai gali but pvz, kad skardine alaus, kuri reikstu jau legaliai galima gerti gerima su laispniais biggrin.gif siaip dar dauguma nustebina ir pradziugina pliusiniai zaislai smile.gif hm, dar man patiko, kai yra sachmatu lentos... bet vietoj figureliu - stikliukai. tai azartas butu.... smile.gif
Atsakyti
na bent aš galvoju jei jau bus sniego ryte anksti labai atleksiu ant sniego ispurksiu sveikinima pririsiu prie sakos balionus su maisiuku jame paliksiu laiskuti kuriame bus parasyta kad per anksti nesidziaugtu nes dar yra vaikas ir kadangi tai paskutine diena kad prisimintu ka reiskia vaikyste paliksiu jai 18 uzduociu,uzduotis siesiu su jos megiamais vaikystės dalykais, o i ta laiskutį įdesiu talonelius kaip bilietą į vaikystės šalį.ir susitiksim prie pirmos užduoties.na po to kai atliks,tikiuosi bus dar like laiko iki tos valandos kada sueis 18, gryzim namo eprsirengt vakarui ir busiu mamai palikus jos kita laiska kuriame bus 18 uzduociu kad izengti i suaugusiuju gyavneima,jas darysiu smaikscias pvz.kad paprasytu ka vaikinukas ja i zanduka pabuciuotu, nuejus i parduotuve nusipirktu alkoholio ir butinai paprasytu kad parodytu pazymejima ir t.t. tik va dar pabaigos nesugalvojau g.gif
o jei nebus sniego tai bus doh.gif doh.gif
Atsakyti