Įkraunama...
Įkraunama...

Gryni pinigėliai ar čekis...

Kaip jauciates gimtadienio proga gavusios grynu pinigu?
Prisipazinsiu blush2.gif bet kartais juos, tiesiog ,isleidziu KAZKUR...O stai cekis-geriau! Nuperku tai ko tuo metu reikia ar ko seniai norejau bet neleidau sau.
Cekiai man patinka mirksiukas.gif
Atsakyti
Na cekiai gerai del to, kad zinai, jog juos sei bei ten neisleisi. Bet tarkim jei ne vienas dovanoja pinigais, tai gali uz didesne suma kaska geresnio nusipirkt, apie ka galbut seniai svajojai. Esu ir uz dovanu cekius ir uz dovana pinigais drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mūsų šeimoje ir tarp draugų jau yprasta-pasakyti ko nori dovanų.Nereiks sukti galvos ką padovanoti ir nereiks išmesti dovanos, ir abi pusės bus patenkintos.Bet jei gaunu grynus visados išleidžiu ne ten kur norėčiau verysad.gif tada čekis išstiesų geriau.
Atsakyti
Kai klausia ka noretumem dovanu truputi bijau,kad pro sona ,,neprasauciau''ir sveciu neisbaidyciau...Juk negali zinot kiek pinigeliu yra gimtadienio dovanai paskirta.O klausti irgi negrazu blush2.gif blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(lincikas5 @ 2007 10 25, 10:24)
Kai klausia ka noretumem dovanu truputi bijau,kad pro sona ,,neprasauciau''ir sveciu neisbaidyciau...Juk negali zinot kiek pinigeliu yra gimtadienio dovanai paskirta.O klausti irgi negrazu blush2.gif  blush2.gif  blush2.gif

Tai gali pasakyti pora ideju,ka nori gauti viena brangesne,kita pigesne dovana mirksiukas.gif o zmogus pasirinks,pagal savo kisenes turini mirksiukas.gif
Atsakyti
kartjs kj rejkia pinigeliu ir zhn ko nori tai linksma ju gauti, o kai jie kazkaip ir nlb reikalingi tada jau geriau cekis pvz. va mano drauge klause ko noriu sakau nzn, o ji sako uztat ash zhnw biggrin.gif ir prasitare kd jaw nupirko ceki i juvelyrikos parduotuve blush2.gif kzkaip sutapo, nes ash norejau zieduku sidabriniu kokiu nusipirkt smile.gif tai va laukiu ketvirtadienio ir savo gimtadienio 4u.gif
Atsakyti
Manau, kad čekis panašesnis į dovaną. O pinigai man su dovana nesisieja schmoll.gif nebent tada kai jau nusiperki išsvajotąjį daiktą, bet tada jau nebeatrodo kad jis padovanotas. O apskritai, tai aš nemėgstu žinoti, ką gausiu dovanų, neįdomu. Smagiau nežinoti, tada dovana kartu bus ir staigmena bigsmile.gif 4u.gif
Atsakyti
čekis kiek geriau negu pinigai. bet vis tiek manau, kad artimam žmogui geriau dovanoti tikrą dovaną smile.gif
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2007 11 04, 15:49)
čekis kiek geriau negu pinigai. bet vis tiek manau, kad artimam žmogui geriau dovanoti tikrą dovaną  smile.gif

žinoma drinks_cheers.gif , o jei dar rankų darbo... wub.gif O šiaip aš esu tokios nuostatos, kad per gimtadienius čekiai galimi, bet per Kalėdas ne. schmoll.gif Per Kalėdas turi būti tikra, šilta dovana 4u.gif
Atsakyti
shjp man irgi prie shirdies dovanos birthday.gif ash dovanos ieshkau labai ilgai, o krtjs gimtadienis kieno nors praeina tada sedi ir shliopt mintis ka dovanoti, tada i zhrashu knygute tam ir tam zhmogui ta ir ta galima padovanoti flirt.gif bet ne kokias statuleles, laikrodzius ir t.t. jau tada tegul buna dovanele miela tokia mazhyte bet dalelyte shirdies ideta wub.gif , pvz pusseserei padovanojau remeli nuotraukai su musu nuotrauka, buvo labai patenkinta wub.gif pinigu isvis nedovanoju schmoll.gif o cekis tj buna mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(-=migle=- @ 2007 11 04, 16:55)
žinoma  drinks_cheers.gif , o jei dar rankų darbo...  wub.gif O šiaip aš esu tokios nuostatos, kad per gimtadienius čekiai galimi, bet per Kalėdas ne.  schmoll.gif Per Kalėdas turi būti tikra, šilta dovana  4u.gif


aha vat ash irgi tokios nuomones, tegul tai buna kox geras shokoladas wub.gif ar shjp kas ben ne pinigeliai ir cekiai schmoll.gif
Atsakyti
Čekiai ir man patikdavo - mielai pati išsirinkdavau knygų.
Tačiau šiandien rasta naujiena kiek suglumino. doh.gif Įsivaizduojat - net ir per ribotą čekio galiojimo laiką išsvajota parduotuvėlė gali imti ir užsidaryti. blink.gif
Klaipėdietė ir dovanų čekis iš "Sky Light" apatinio trikotažo parduotuvės "Marilyn"
Atsakyti
manyčiau - čekis, nes pinigai dažniausiai kažkur pabėga. rolleyes.gif
Atsakyti