Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas

Gal galit papasakoti apie alergenu paletes tyrima, kai krauja ima is venos. Alergologiniame jis kainuoja 150 lt, bet vat nepasidomejau, kokio dydzio ten ta palete. Klausiau Grybo gt., tai pas juos 20 produktu ta palete kainuoja 190 Lt.
Tai noriu issiaiskinti ar cia toks pat tyrimas ar ne?

O as ne be reikalo bijojau vaiko papildomo primaitinimo verysad.gif
Kol valge tik MB tai berimas buvo tik ant veido ir kelios demes, kurios ir tai laikas nuo laiko pranykdavo, o dabar tai visai ne kas. Demes ant veido raudonos kaip sviesoforas, neisnyksta, jau ir kune pradejo atsirasdineti paberimu. Atrodo, kad mazylis alergiskas viskas net ir vandeniui. Dar pradzioje sakydavau jetau kaip baisy, bet kuo toliau tuo baisiau verysad.gif Padarysiu artimiausiu metu ta alergenu tyrima ir ziuresiu, bet taip liudna. O gal pas mus vel dantys dygsta, nes kai kalasi, tai buna labai ryskus pablogejimas.
Atsakyti
Liudna verysad.gif
Jau ne karta girdejau, kad pradejus primaitinti, berimas paastreja unsure.gif
Mes kolkas tik MP geriam.. unsure.gif tai pakenciama - tik zandukai, ir tai nesmarkiai ir nevisada.
Tik va atskridus i Lietuva pablogejo berimas, jau emiau kaltint Lietuvos klimata blush2.gif , kai pastebejau baltuojanti pirma dantuka doh.gif Tai matyt ir mums dantuku augimas odelei atsiliepia...
Atsakyti
QUOTE(kriisvika @ 2008 03 26, 17:29)
mes buvom vieni is tu 5 proc, kurtiems neocate misinukas netiko, tai gryzom vel prie aptamil pepti. mums jau metukai ir 5 men dar ir dabar vakare ji geriame.

Nu nieko sau, o tai nuo Aptamil pepti nebere?? As 3 dienas daviau Neocate (koses balinau, nes taip negeria), tai po tu 3 dieneliu vaikas visas isbertas, jau antra diena kaip misinuko nebeduodu ir berimukai atrodo slugsta. Kitu misinuku nesu bandzius. Nebezinau ka daryti, gal pabandyti Aptamil pepti... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kremis: 26 kovo 2008 - 23:24
mus matai beria jau nuo pirmo menesio. kai buvo keturi menesiai tai isvis buvo ziauru doh.gif is pat pradziu lankemes pas doc. Kudzyte kauno klinikose, ji prirase mums kruva vaistu gerti, po savaites kai nieko negerejo vezem i vilniu Grybo gatvej esancia klinika, tai kai mus pamate gyd. Kuzminskiene pasigulde i savo skyriu alergologiniam. ten iskarto skyre gerti neocate misinuka, kol gulejom dvi dienas atrode kad jau gereja, galvojau kad nuo misinio. aisku mums jo israse, bet kai gryzom namo viskas vel pablogejo. aisku labai pagerejo tada ne nuo misinio, o as kaip galvoju, nuo kruvos vaistu, plius tepalu kuriais tan tepe ir maise hormoniniu. mes gerem ta neocate misini net neatsimenu savaite ar dvi, bet pagerejimo jokio, o skonis tai kurios ragavot zinot. buteliukai net kazkaip apsinese momentaliai, apie vaiko ismatas tai isvis nekalbu. net issigandus buvau, kai numoviau pampersa dar ligoninej, bet sake viskas taip turi buti. bet kaip jau ir minejau, jokio pagerejimo mums nesimate, tai su vyru pagalvojom gal nors tas aptamil pepti nors siek tiek maziau sintetikos tures, ir gryzom prie jo. aisku ta alergija ir nuo pepti iskart nepraejo. turim ir gyvenam su alergija ir dabar. aisku jau beria maziau, bet kaip as sakau visokiu tu dienu buna. kartais atrodom graziai, o kartais vel asaros man byra, atrodo nei nieko naujo neragavom nei nieko. jau net ora kaltint pradedi. o labiausiai tai vaiko gaila, kai atrodo toks amzius jau kai gali viska duot vaikui ragauti. o vis aiskini sito negalima, sito negalima. o jai jau taip visko norisi, jau supranta ir rodo i musu lekstes, kai visi kartu valgom. sau ima mano lekste, o man stumia savo. jau taip kartais atsibosta su ta alergija kovot. kartais kai isberia nors ir labai saugai, atrodo tada pyktis toks suima, atrodo norisi pradet duot viska tada. sakau ar taip ar taip beria, tik vaika kankini. turiu pazystama kurios mergaite tikrai stipriai bere, o ji nuo metu viska dave valgyt, tik pieno gerti neleido, ir dabar atrodo jai jau 3 metukai su biski ir visos alergijos jau pamirstos. ir suprask tu zmogau kaip cia geriau yra doh.gif na ir prirasiau smile.gif



ps. ar jums mamytes nekilo niekada mintis paaimti ir susitikti kada visoms su savo vaikuciais , kokiam vaiku zaidimo kambari. aisku visos esam is skirtingu miestu, bet gal iseitu 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2008 03 26, 23:31)
Liudna  verysad.gif
Jau ne karta girdejau, kad pradejus primaitinti, berimas paastreja  unsure.gif
Mes kolkas tik MP geriam.. unsure.gif tai pakenciama - tik zandukai, ir tai nesmarkiai ir nevisada.
Tik va atskridus i Lietuva pablogejo berimas, jau emiau kaltint Lietuvos klimata  blush2.gif , kai pastebejau baltuojanti pirma dantuka  doh.gif Tai matyt ir mums dantuku augimas odelei atsiliepia...

labas, mamytes_paskaiciau jusu temuke, ir nutariau parasyti apie savo maziuka irgi.
kaip itare net keli gydytojai, kad mano maziui AD, tai nepasitvirtino. Nes odos gyd.pasake, kad tai paprasciausia egzema, kuri pasireiskia berimais ne tik veido srity, bet ir ant kunelio. Na, ji atsiranda tada, kai vaika primaitinti pradedama, vadinamu "kietu maistu" ir... kaip ne keista, pradedant kaltis pirmiesiems dantukams. NEs dauguma mamu, kad sumazint savo vaikui skausma perka is vaistines spec.tepaliukus (KAMISTAD arba DENTINOX GEL), o ju sudety pagrinde yra medus:( taigi, kaip mums sian odos gyd.pasake, kad kol dygs dantukai, bus berimai:( taigi, mamytes, reikia tik islaukti... kantrybes ir istvermes
Atsakyti
sveikos mamytes, priimkite ir mane i savo gretas. Mano maziukei tik 2 menesiukai, o ji visa isberta ir zandukai ir kakliukas, labai stipriai keliukai ir siek tiek demeliu po visa kuneli. Vago tik mano pienuka, as laikausi hipoalergenines dietos, bet matau tik pablogejimus doh.gif Buvome siandien savo poliklinikoj pas dermatologa, mums patvirtino atopini dermatita, paeme kraujo is pirsciuko, rytoj paskirs gydyma. Pirmadieni vaziuosime i santariskes pas alergologa....
Atsakyti
va va kaip cia kazkas sake, kad kartais noris duoti tam vaikui viska valgyt!!! kartais taip ir padarau, tik stipriuju alergenu neduodu... Bet va vakar tarkim uzkirto savo megstamo batono ir zandai ZYDI! tikslaiu iki pietu zydejo, dabar jau maziau...
Mamos kaip tie berimai pas jus atrodo? pas mus daug spuogiuku, kai kurie tokie ant virsaus tarsi pulinukus turi ir tie spuogiukai tai nubala tai nurausta... unsure.gif bet niekada nepastebejau, kad jai niezetu (aciu Dievui)
Atsakyti
As irgi nusipjoviau pradejau beveik viska duoti valgyti, isskyrus pieno produktus ir dabar dukrytes kune sunku rasti grazia vietele verysad.gif Taip isiaudrino organizmas, ismete raudonom sausom demem, kurios niezti. Labai gaila vaiko. Dabar sedim ant dietos. Geria tik hipoalergini misini, vandeni ir zalia arbata, o valgo kukuruzu, ryziu, mieziu, perliniu kr. kose. Nuo ju tikrai neberia. Kitus produktus bijau duoti, nes ismeto demem. Isviriau avizu kose ir tai isbere blink.gif Visos koses ant vandens virtos. Isivaizduokit koks skonis verysad.gif Gal geriau nejuokauti su alergija, a tai dar blogiau pasidarys vaikui.
Nepadeda ir homeopatiniai vaistukai. Nors dygsta dantys, nevartojam nei Kamistado, nei dentinoxo ir vistiek oda baisi. Galvoju gal alergija suintensyveja kai dygsta dantys g.gif
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2008 03 27, 18:19)
As irgi nusipjoviau pradejau beveik viska duoti valgyti, isskyrus pieno produktus ir dabar dukrytes kune sunku rasti grazia vietele verysad.gif Taip isiaudrino organizmas, ismete raudonom sausom demem, kurios niezti. Labai gaila vaiko. Dabar sedim ant dietos. Geria tik hipoalergini misini, vandeni ir zalia arbata, o valgo kukuruzu, ryziu, mieziu, perliniu kr. kose. Nuo ju tikrai neberia. Kitus produktus bijau duoti, nes ismeto demem. Isviriau avizu kose ir tai isbere blink.gif Visos koses ant vandens virtos. Isivaizduokit koks skonis verysad.gif Gal geriau nejuokauti su alergija, a tai dar blogiau pasidarys vaikui.
Nepadeda ir homeopatiniai vaistukai. Nors dygsta dantys, nevartojam nei Kamistado, nei dentinoxo ir vistiek oda baisi. Galvoju gal alergija suintensyveja kai dygsta dantys g.gif

na, as savo maziukui irgi visas koses verdu tik su vandeniu. Nors valgo jis pas mane tik ryziu kose (vadinama piure "Labas rytas" su vanile) ir avizine kose. Vakarais valgo tarkuota zalia obuoli arba kokia nors tyrele_slyvu arba obuoliu. Geria misinuka NAN 3, nors sian nupirkau misinuka BEBi, sakiau pabandysim.
Veidukas aplink lupas ZYDET sian pradejo, tokiom ryskiom raudonom demem. Bet pastebejau, kad kai pabuna mano vaikis lauke ant saules, tie visi paberimai ir raudonos demes isnyksta:) maniskiui irgi dygsta dantukai, jau 1,5 islindo:)
Atsakyti
QUOTE(simulka @ 2008 03 27, 17:42)
na, as savo maziukui irgi visas koses verdu tik su vandeniu. Nors valgo jis pas mane tik ryziu kose (vadinama piure "Labas rytas" su vanile) ir avizine kose. Vakarais valgo tarkuota zalia obuoli arba kokia nors tyrele_slyvu arba obuoliu. Geria misinuka NAN 3, nors sian nupirkau misinuka BEBi, sakiau pabandysim.
Veidukas aplink lupas ZYDET sian pradejo, tokiom ryskiom raudonom demem. Bet pastebejau, kad kai pabuna mano vaikis lauke ant saules, tie visi paberimai ir raudonos demes isnyksta:) maniskiui irgi dygsta dantukai, jau 1,5 islindo:)

Mano dukrytei irgi aplink lupas zydi ryskios raudonos sausos demes verysad.gif Anksciau buvo tik ant koju, bet dabar nukeliavo aukstyn. Pavaiksciojom laukutyje, tai irgi pasviesejo oda. Girdejau, kad saule padeda alergiskai, probleminei odai smile.gif
Greiciau isdygtu dantukai, gal ne taip bertu vaikucius ax.gif Mums keturi beliko, tikiuosi iki vasaros islys.
Atsakyti
QUOTE(Neringiux @ 2008 03 27, 18:58)
Mano dukrytei irgi aplink lupas zydi ryskios raudonos sausos demes verysad.gif Anksciau buvo tik ant koju, bet dabar nukeliavo aukstyn. Pavaiksciojom laukutyje, tai irgi pasviesejo oda. Girdejau, kad saule padeda alergiskai, probleminei odai smile.gif
Greiciau isdygtu dantukai, gal ne taip bertu vaikucius ax.gif Mums keturi beliko, tikiuosi iki vasaros islys.

pamenu, kai tik mano mazius gime, tai buvo paberta kakta. Tai KMUK gyd.sake, kad kuo dazniau vaikas bus ant saules, tuo jo odeles nebers:)
Atsakyti
QUOTE(simulka @ 2008 03 27, 18:07)
pamenu, kai tik mano mazius gime, tai buvo paberta kakta. Tai KMUK gyd.sake, kad kuo dazniau vaikas bus ant saules, tuo jo odeles nebers:)

Bet zinok iki metu vaiko negalima ilgai laikyti ant saules ax.gif Mano dukrytei nuo saules atsirado keletas apgamu.
Atsakyti