Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas

[quote=sirocco,2008 01 29, 17:51]
paskaiciau tavo zinute. kiek kainuoja tas riebinantis kremas LOCOBASE.? aciu. ir ar visose vaistinese jo yra?
[/quote]
Labas, as pirkau paprastoj valdiškoj vaistinėj, bet manau būtų ir kitose vaistinėse. 30g tūbelė kainavo 7,02lt.
Mano mažyliui jis tikrai padėjo. Jau visai pabėrimas nunyko. Dabar tik kai kur dar sausa odelė likusi. Tikiuosi nebeatsinaujins. O kas tavo vaikučiui galėjo iššaukti šitą ligą? Irgi skiepai? Pastebėjau, kad čia daugumai nuo skiepų. Pradėjau domėtis, kad gal mūsų gydytoja davė tą neišvalytą skiepą, nes mes būtume geriau sumokėję, bet turėję gerą švarų skiepą. Iš kitos pusės, draugė sakė, kad dabar jau visiems padaryti nemokami tie išvalyti skiepai... Kažin kaip iš tikrųjų... g.gif
[/quote]
manau, kad turejo itakos 4 men. privalomasis skiepas nuo kokliuso, dermatito, stabliges ir poliomelito, nes butent po jo ir pradejo atsirasti raudonos demes ant kojyciu. Nes "kieta" maista valgo mano mazius jau nuo 3,5 men. Bet niekad nebuvo tu demiu...
buvau Euro vaistinej ir klausiau LOCOBASE, bet neturejo, nes sake, retai jo turi, nes is Rusijos atveza. Tai nupirkau DERMOBAZA_riebus kremas, kurio sudety pagrinde vazelinas. Ir rekomentuotonas alergiskiems vaikams. Istepiau, manau, kad gal pades. Nes patekt pas gera dermatologa_eiles.
Atsakyti
QUOTE(laimee @ 2007 12 05, 18:16)
Laba visoms mamytems susidurusioms su AD, skaiciau cia jusu visu pasisakymus ir supratau kad ne as viena kovoju su savo mazylio liga. Jau net nezinau kur kreiptis ir ka daryt aplaksciau visas ligonines, nupirkau visus israsomus vaistus, bet deja jokios naudos jie neduoda, vaiko veidugas ir galvyte baisus,o kunelis svarus, naktim vystau, nes kitaip neuzmiega(kasosi).(vaikuciui septyni men) Ir dar viena yra problemyte kad jis visai negeria skysciu tiesiog viska isspjauna, o kaip tik negudravau noredama jam duoti arbatytes, ar sulciu ir niekaip neisejo. Gal jus man ka galetumete patarti? unsure.gif




laba, gali nusipirkto svirkstu specialiai skirtu oraliniam budui naudoti. tik reikia vaikuciui ne tiesiai i gerkle svirksti, bet i soniuka, nes kitaip gali uzspringti.
Atsakyti
Mielosios mamytes!

Mano vardas Karolina, esu VPU IV kurso studente ir siuo metu rasau diplomini darba apie vaikucius (6-12 metu) sergancius atopiniu dermatitu.
Atlieku tyrima, kurio tikslas yra nustatyti vaiku serganciu atopiniu dermatitu vidine darna, psichologine savijauta, elgesio ir emociju problemas. Mano duomenimis niekas Lietuvoje nei uzsienyje iki siol nera atlikes tokio tyrimo.

Susiduriau su viena problema - labai sunku yra rasti tiriamuosius, dazni teveliai tiesiog atsisako pildyti anketa. Nors visa informacija yra konfidenciali, nera jokiu klausimu is kuriu galima butu atpazinti asmens tapatybe, anonimiskas klausimynas.
Gauti duomenys bus naudojami tik moksliniais tikslais, siekiant pagerinti vaiku psichologine savijauta.
Gal kartais atsirastu noriciu man padeti mamyciu? Jums tereiketu uzpildyti anketa.

Jei kas noretu prisideti prie mokslinio tyrimo, jusu vaiku labui. Maloniai lauksiu Jusu laisku mailu: Carolina049@gmail.com
Mano tel. nr. 867026134
Atsakyti
QUOTE(Carolina049 @ 2008 01 29, 20:53)
Mielosios mamytes!

Mano vardas Karolina, esu VPU IV kurso studente ir siuo metu rasau diplomini darba apie vaikucius (6-12 metu) sergancius atopiniu dermatitu.
Atlieku tyrima, kurio tikslas yra nustatyti vaiku serganciu atopiniu dermatitu vidine darna, psichologine savijauta, elgesio ir emociju problemas. Mano duomenimis niekas Lietuvoje nei uzsienyje iki siol nera atlikes tokio tyrimo.

Susiduriau su viena problema - labai sunku yra rasti tiriamuosius, dazni teveliai tiesiog atsisako pildyti anketa. Nors visa informacija yra konfidenciali, nera jokiu klausimu is kuriu galima butu atpazinti asmens tapatybe, anonimiskas klausimynas.
Gauti duomenys bus naudojami tik moksliniais tikslais, siekiant pagerinti vaiku psichologine savijauta.
Gal kartais atsirastu noriciu man padeti mamyciu? Jums tereiketu uzpildyti anketa.

Jei kas noretu prisideti prie mokslinio tyrimo, jusu vaiku labui. Maloniai lauksiu Jusu laisku mailu: Carolina049@gmail.com
Mano tel. nr. 867026134

labas, ar ta anketa anonimiska?
Atsakyti
Nesupraskit klaidingai, bet palengvejo kai radau sita tema 4u.gif . Atrode kad kankinuosi tik as viena. O kremu pas mus doh.gif , tai jau sakiau vaistine namuose galiu atidaryt.Mano mazylei dabar 10men, kuneli tik kur nekur paberia, bet veidukas doh.gif zandukai ir smakriukas dideles demes verysad.gif verysad.gif .Taip gaila mergytes, o ir kremu vis nauju ir nauju bandom. Gyvenam norvegijoj, tai cia visi gydytojai skiria tepaliukus su steroidais, o as ju taip nenoriu naudot schmoll.gif , nes gydytojai tik nutyli apie pasalini poveiki nuo ilgo vartojimo. dabar bandyiu issiprasyti to lempu svitinimo. Gal kas galetu papasakoti kaip jis vyksta? ar tokiai mazai 10men mergaitei imanoma tai daryti? ar ten nereikia ramiai guleti ar sedeti?
Atsakyti
Niki,
gaila, kad kolkas be pagerejimo. Parasyk, kaip sekes tyrimai, kai juos atliksit. Sekmes! 4u.gif

dautan,
jei turesi laiko papasakok daugiau apie savo dieta. As nevalgiau tik pagrindiniu alergenu (pieno, sojos, kiausiniu, sokolado, zuvies ir pan) ir tik 4 dienas. Ilgiau atsisakyti daug maisto produktu gydytojai kaip ir nerekomenduoja, gali padaryti maziukui daugiau zalos nei naudos.. juk jokie tyrimai mano dukrytei nedaryti - gal ji visai ir nealergiska maistui. Tokiai dietai, kaip tu laikaisi, turbut reikia pasiruosti (kad vaikui netruktu mineralu, baltymu, vitaminu ir pan). Ir kodel pagerejimas tik po 6 savaiciu... labai jau ilgas laiko tarpas g.gif Kiek zinau jei nera pagerejimo per pora savaiciu, gydytojai jau siulo keisti krema ir pan.
Idomu butu daugiau suzinoti blush2.gif

Lizy,
saunuole, kad prisijungei. Patikek, tu tikrai ne viena wink.gif As apsilankau ir angliskame mamyciu forume - ten irgi daug mamu iesko budu kovoti su ta pacia problema. Ir beveik visos raso, kad isbande daugybe kremu, kol randa vaikui tinkanti. Ir tiek daug istoriju, kaip padejo ivairiausi dalykai.. kartais man atrodo, kad vaikai paprasciausiai isaugo unsure.gif Is kitos puses, apie kai kuriuos kremus ar metodus pozityviai atsiliepia dauguma mamu, o kiti beveik visoms nepatinka. Bet kokiu atveju, susidariau ispudi, kad i isgijima (ar isaugima) ilgas ir nelygus kelias.. verysad.gif

Simulka,
Yra tokia versija, kad skiepai gali issaukti dermatita, kai vaikas i ji linkes. Ir tai nepriklauso nuo isvalyto ar ne skiepo, o tik del to, kad nestipri imunine sistema. Bent jau homeopatai taip sako... ir siulo stiprinti vaiko imuniteta bendrai...
Atsakyti
QUOTE(Daddygirl @ 2008 01 29, 23:24)
Niki,
gaila, kad kolkas be pagerejimo. Parasyk, kaip sekes tyrimai, kai juos atliksit. Sekmes!    4u.gif

dautan,
jei turesi laiko papasakok daugiau apie savo dieta. As nevalgiau tik pagrindiniu alergenu (pieno, sojos, kiausiniu, sokolado, zuvies ir pan) ir tik 4 dienas. Ilgiau atsisakyti daug maisto produktu gydytojai kaip ir nerekomenduoja, gali padaryti maziukui daugiau zalos nei naudos.. juk jokie tyrimai mano dukrytei nedaryti - gal ji visai ir nealergiska maistui. Tokiai dietai, kaip tu laikaisi, turbut reikia pasiruosti (kad vaikui netruktu mineralu, baltymu, vitaminu ir pan). Ir kodel pagerejimas tik po 6 savaiciu... labai jau ilgas laiko tarpas g.gif Kiek zinau jei nera pagerejimo per pora savaiciu, gydytojai jau siulo keisti krema ir pan.
Idomu butu daugiau suzinoti  blush2.gif

Lizy,
saunuole, kad prisijungei. Patikek, tu tikrai ne viena wink.gif As apsilankau ir angliskame mamyciu forume - ten irgi daug mamu iesko budu kovoti su ta pacia problema. Ir beveik visos raso, kad isbande daugybe kremu, kol randa vaikui tinkanti. Ir tiek daug istoriju, kaip padejo ivairiausi dalykai.. kartais man atrodo, kad vaikai paprasciausiai isaugo  unsure.gif Is kitos puses, apie kai kuriuos kremus ar metodus pozityviai atsiliepia dauguma mamu, o kiti beveik visoms nepatinka. Bet kokiu atveju, susidariau ispudi, kad i isgijima (ar isaugima) ilgas ir nelygus kelias.. verysad.gif

Simulka,
Yra tokia versija, kad skiepai gali issaukti dermatita, kai vaikas i ji linkes. Ir tai nepriklauso nuo isvalyto ar ne skiepo, o tik del to, kad nestipri imunine sistema. Bent jau homeopatai taip sako... ir siulo stiprinti vaiko imuniteta bendrai...


labas rytas, na , kad isauga sia liga vaikai nelabai sutiksiu, nes vakar paskaiciau www.sveikas.lt , kad yra 3 rusys sios ligos serganciuju ir sveikstanciu.
citata: "Du trečdaliai vaikų atopiniu dermatitu suserga iki vienerių, keturi penktadaliai – iki penkerių metų amžiaus, vėliai susergama žymiai rečiau. Maždaug pusė vaikų pasveiksta iki 2, apie 90 % - iki 6 metų amžiaus. Daliai ligonių gali likti minimalūs odos pažeidimo požymiai, kartais po kelerių metų liga atsinaujina. "
stai nuoroda, kur tikrai labai daug parasyta apie sia liga_
http://www.sveikas.l...I...d2=&linkID=
Atsakyti
QUOTE(simulka @ 2008 01 30, 05:54)
labas rytas, na , kad isauga sia liga vaikai nelabai sutiksiu, nes vakar paskaiciau www.sveikas.lt , kad yra 3 rusys sios ligos serganciuju ir sveikstanciu.
citata: "Du trečdaliai vaikų atopiniu dermatitu suserga iki vienerių, keturi penktadaliai – iki penkerių metų amžiaus, vėliai susergama žymiai rečiau. Maždaug pusė vaikų pasveiksta iki 2, apie 90 % - iki 6 metų amžiaus. Daliai ligonių gali likti minimalūs odos pažeidimo požymiai, kartais po kelerių metų liga atsinaujina. "
stai nuoroda, kur tikrai labai daug parasyta apie sia liga_
http://www.sveikas.l...I...d2=&linkID=


Nu matai, 90% isauga... manau tai teikia nemazai vilties mirksiukas.gif (Aisku skirtingi autoriai skirtingose salyse duoda siek tiek skirtingas statistikas, bet vistiek labai panasias)
Atsakyti
QUOTE(simulka @ 2008 01 30, 07:54)
labas rytas, na , kad isauga sia liga vaikai nelabai sutiksiu, nes vakar paskaiciau www.sveikas.lt , kad yra 3 rusys sios ligos serganciuju ir sveikstanciu.
citata: "Du trečdaliai vaikų atopiniu dermatitu suserga iki vienerių, keturi penktadaliai – iki penkerių metų amžiaus, vėliai susergama žymiai rečiau. Maždaug pusė vaikų pasveiksta iki 2, apie 90 % - iki 6 metų amžiaus. Daliai ligonių gali likti minimalūs odos pažeidimo požymiai, kartais po kelerių metų liga atsinaujina. "
stai nuoroda, kur tikrai labai daug parasyta apie sia liga_
http://www.sveikas.l...I...d2=&linkID=


As irgi netikejau, kad isauga, bet maniske isaugo thumbup.gif
Baisu prisiminti kaip viskas buvo nuo gimimo, kaip kovojom, kaip iekojom priezasciu ir t.t. Kai 2 m. padareme visus tyrimus, pasidare baisu ir iskylo klausimas "O ka mes valgysime?" doh.gif Bet laikui begant prie visko prisitaikai ir pripranti. Vardinti ko negalima buvo valgyti beprasmiska, lengviau isvardinti ka valgem smile.gif Ir taip mes kankinomes iki 6.5 metu, kol nepastebejome, kad vaiko neberia isviso! Pries menesi pasidareme tyrimos, o gi paaiskejo, kad dabar galime valgyti viska, isskyrus 2 produktus thumbup.gif Laimes buvo, jus net neisivaizduojate lotuliukas.gif Vaikas dabar karta i savaite degustuoja naujus valgius ir kiekviena diena mums svente 4u.gif
Linkiu visom mamytem kantrybes ir styprybes mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Lulutu @ 2008 01 30, 11:44)
As irgi netikejau, kad isauga, bet maniske isaugo  thumbup.gif
Baisu prisiminti kaip viskas buvo nuo gimimo, kaip kovojom, kaip iekojom priezasciu ir t.t. Kai 2 m. padareme visus tyrimus, pasidare baisu ir iskylo klausimas "O ka mes valgysime?"  doh.gif  Bet laikui begant prie visko prisitaikai ir pripranti. Vardinti ko negalima buvo valgyti beprasmiska, lengviau isvardinti ka valgem  smile.gif  Ir taip mes kankinomes iki 6.5 metu, kol nepastebejome, kad vaiko neberia isviso! Pries menesi pasidareme tyrimos, o  gi paaiskejo, kad dabar galime valgyti viska, isskyrus 2 produktus  thumbup.gif  Laimes buvo, jus net neisivaizduojate  lotuliukas.gif  Vaikas dabar karta i savaite degustuoja naujus valgius ir kiekviena diena mums svente  4u.gif
Linkiu visom mamytem kantrybes ir styprybes  mirksiukas.gif


Rašai, kad tavo vaikeliui šita liga nuo gimimo. Norėjau paklausti, ar buvo taip, kad visą laiką nėjo su ta liga susidoroti, gal būdavo pagerėjimų, gal net visai išnykdavo, bet po kiek laiko vėl atsinaujindavo, o gal visą laiką buvo išbertas be pokyčių?
Atsakyti
QUOTE(simulka @ 2008 01 29, 22:06)
labas, ar ta anketa anonimiska?



taip, ta anketa 100% anonimiska.
man tiesiog reikia surinkti duomenis apie tai kaip jauciasi vaikuciai sergantys sia liga. Anketas analizuosiu visas bendrai, o ne po viena.
Atsakyti
mano susenas serga atopiniu dermatitu. tai jis buvo labai labai isbertas odele labai siurksti na ziaurus vaizdelis buvo net gaila ziureti buvo i ji. tai jo tevai nuvede pas dermatologe. ji israse BIODERMOS produktus ATODERM PP nuolatiniam naudojimui, ATODERM POzinc, tik tada kai egzemos atsiveria,o prausimuisi ATODERM Foaming gel. tai jau br grazus vaikas jokiu odos pakitimu nera, nei berimu oda labai svelni dar si savaitgali juos maciau as net pati nusipirkau Atoderm foaming gel praustis nes ir oda labai sausa tai labai patiko. gal jus esat bandziusios? maciau Kaune gedimino vaistinej tai meginuku turi sios firmos
Atsakyti