Įkraunama...
Įkraunama...

Atopinis dermatitas

QUOTE(Agnieska111 @ 2007 12 27, 17:27)
Ajb, dabar tik pamaciau koki nuostabu leliuka turi thumbup.gif Sveikinu 4u.gif
Pasirodo, pas mus darzely vaikucius po ligu sildo Bioptron lempa, as pakalbejau su sesele, ir paprasiau kad mansikiui koju zaidas pasildytu. Israse jam 10 kartu, ir  thumbup.gif Praktiskai neliko nei vienos zaizdeles. Tik deja, per sventes susirgo plauciu uzdegimu ir vel visas brudas lenda lauk i oda nuo antibiotiku verysad.gif  verysad.gif


Aciu ax.gif
Mus ligoninej silde ta lempa, bet labai mazai, tai poveikio nepastebejau. Mano drauge ja turi, gal pasiskolinti ir pabandyti, juk jei ka tai ir nusipirkti galima g.gif

As pastebejau, kad mano dickis kosejo, tai ji pabere nuo tu visu sirupeliu, Hedelix, Prospan...Jo, vaistai alergiukams ne kas...Dabar mes sergam vejaraupiais, ir siaip labai lengva forma. Bet imunitetas vistiek silpsta. Bijau, kad nukritus sasams atrasiu naujo grozio doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ajb @ 2007 12 28, 01:35)
Aciu  ax.gif
Mus ligoninej silde ta lempa, bet labai mazai, tai poveikio nepastebejau. Mano drauge ja turi, gal pasiskolinti ir pabandyti, juk jei ka tai ir nusipirkti galima  g.gif

As pastebejau, kad mano dickis kosejo, tai ji pabere nuo tu visu sirupeliu, Hedelix, Prospan...Jo, vaistai alergiukams ne kas...Dabar mes sergam vejaraupiais, ir siaip labai lengva forma. Bet imunitetas vistiek silpsta. Bijau, kad nukritus sasams atrasiu naujo grozio  doh.gif  doh.gif


Mes, butent, po vejaraupiu iki siol niekaip negalim berimu sutvarkyti (gydytojai sake, kad bet kokia infekcine liga, padaro savo, ypac, alergijai), nors praejo jau keli menesiai ir ligonineje pabuvojom, kaip anksciau rase mamyte, kad ligonineje apgyde, o grizus namo vel paumejo, manau, kad ir Zyrtek'as prie paumejimo prisidejo..., tai vyras nuvaziavo i ligonine tyrimu suzinoti, pasake gydziusiai gydytojai, kad taip yra, ji pasake, kad tai normalu, kai grizus i savo aplinka, vel paumeja.... fool.gif , zinoma, kaip nepaumes, jei ten kremas vitamininis su hormonais, namie juk , tik emolientais tepu. O Zyrtek'as, atseit, galejo sukelti tokia reakcija , vyras paprase recepto vaistu, kuriuos gere mazoji ligonineje ir vitamininio kremo. Vaistai, zinoma, pigesni nei Zyrtek'as, man labai idomi tokia statistika, kad daugumai skiria brangesnius vaistus... g.gif ir, butent, Zyrtek., bet ne apie, tai... Buvo pradejusi mazajai rankytes odele per sulenkima trukineti, bet vat, buvom pas mociute ir mazajai padare vonele su ramunelem, is pradziu visi berimai israudonavo, bet ryte pamaciu, kad ant rankytes sulenkimo odele susitrauke, kaip nebuta itrukimu, dar tepiau po maudyniu Medetku kremu. Tai vakar vel ramuneliu vonele padariau, tai vaiko dar nemaciau siandiena. smile.gif
Mums anksciau padedavo baseinas, nutariau vel isbandyti, kelis kart buvom, tai visai nieko, gal odele labiau ismirksta ir emolientai lengviau prasiskverbia, gal vandenyje yra kazkas, gal visgi pas mus daugiau odos susirgimas, nei alerginis...., nezinau, tik va, daug iseiginiu buvo, tai mazajai vel berimukai paastrejo, bet vel zadu vesti i baseina. Gydytojos klausem del baseino, ji patikino, kad nepakenk, kaip ir pabandyti siulo. O del Lakisiu klausiau, tai ji man pasake, kad jie nesausina odos, tik, kaip bet kokios vaistazoles nevartojamos ilga laika. Beje, kaip ir kremai, skaiciau, kad juos reikia keisti, kas kazkiek laiko, nes prie ju odele pripranta ir paskui duoda net gi, erzinimo efekta... blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo swelnute: 28 gruodžio 2007 - 11:17
Sveikos.

Mano mazajam 4 men. Zarnyne rado stafilokoka kuri turime iki siol. Berimai prasidejo nuo 2 gyvenimo savaites. Pradzioj bandziau nevalgyti didziausiu alergenu. Menesi vartojom Super Chlorofil ir berimai buvo beveik isnyke. Dabar vel yra labai isbertas dar daugiau nei anksciau. Savaite kaip laikausi hiperalergines dietos o berimai tik ryskeja, vartoja chlorofila. Nesuprantu kas netinka. Pieno mazeja todel duodu misini Aptamil Pepti. Gal jis netinka, kad man vaikas vis blogeja. Kokius jus duodat misinukus savo maziesiems?
Siandien pradejau duoti klijukus ryziu. Galvoju pati 3 dienas ant ryziu prabuti. Ziureti ar kas gereja. Ar kas yra bande ryziu dieta?
Aciu uz atsakymus.
Atsakyti
QUOTE(zioga @ 2007 12 28, 21:12)
Sveikos.

Mano mazajam 4 men. Zarnyne rado stafilokoka kuri turime iki siol. Berimai prasidejo nuo 2 gyvenimo savaites. Pradzioj bandziau nevalgyti didziausiu alergenu. Menesi vartojom Super Chlorofil ir berimai buvo beveik isnyke. Dabar vel yra labai isbertas dar daugiau nei anksciau. Savaite kaip laikausi hiperalergines dietos o berimai tik ryskeja, vartoja chlorofila. Nesuprantu kas netinka. Pieno mazeja todel duodu misini Aptamil Pepti. Gal jis netinka, kad man vaikas vis blogeja. Kokius jus duodat misinukus savo maziesiems?
Siandien pradejau duoti klijukus ryziu. Galvoju pati 3 dienas ant ryziu prabuti. Ziureti ar kas gereja. Ar kas yra bande ryziu dieta?
Aciu uz atsakymus.

Ryžių dietos nebandžiau, hipoalerginės laikiausi pusę metų (tol, kol maitinau). Sūneliui mano dieta padėjo. Alergologė buvo rekomendavusi Aptamil Pepti mišinuką, bet sūnelis nenorėjo jo. MP nebuvo pakankamai, todėl nuo 4 mėn. viriau Milupa bepienę avižų, ryžių košytę, balinau ją MP. Gaila, bet tiek avižos, tiek ryžiai kartais irgi alergizuoja doh.gif
Atsakyti
Mes nusipirkom Bioptrono lempa ir sildom kiekviena ryta ir vakara, po 2 min kiekviena plota, viso apie 14 min per diena, nes daugiau negalima, tai poveiki tikrai matau, jau po 2 sav. labai apmazejo berimai. Ispradziu galvojau, kad sutapimas tiesiog, bet po tu dvieju savaiciu susirgo mano auksiukas tuo naujuoju Noro virusu, tai beabejo pati infekcija labai sukele berimus, veidelis atrode kaip nubrozdintas, oda suplysinejusi ir kraujas is tu plysimu istekejes, tiesiog kosmaras, parduotuvese zmones pirstais bade...tai gryze is ligonines vel emem reguliariai sildyti, tai ziuriu vel zenklaiai mazeja. Nezinau ar cia ta lempa, bet sildysiu toliau, nes kitos iseities nematau, dar gydomes homeopatiskai, jau 3 men. Tiesa, ligoninej, kai vaikeliui pastate laseline, tai tokio grazumo oda buvo, kokios nuo jo gimimo nemaciau, visa alergija isejo, bet tik nutrauke lasinima, tai jau po 4 val vel visas raudonas kaip burokelis buvo doh.gif
Po nauju vaziuosim pas kazkokia bobulyte prie Latvijos sienos, sako, ji neviena alergiska leliuka isgydziusi, nelabai as tikiu, bet vistiek vaziuosiu, bent tokius naturalius gydymo budus isbandysim. Jei ivyks tas stebuklas, butinai parasysiu rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(zioga @ 2007 12 28, 22:12)
Sveikos.

Mano mazajam 4 men. Zarnyne rado stafilokoka kuri turime iki siol. Berimai prasidejo nuo 2 gyvenimo savaites. Pradzioj bandziau nevalgyti didziausiu alergenu. Menesi vartojom Super Chlorofil ir berimai buvo beveik isnyke. Dabar vel yra labai isbertas dar daugiau nei anksciau. Savaite kaip laikausi hiperalergines dietos o berimai tik ryskeja, vartoja chlorofila. Nesuprantu kas netinka. Pieno mazeja todel duodu misini Aptamil Pepti. Gal jis netinka, kad man vaikas vis blogeja. Kokius jus duodat misinukus savo maziesiems?
Siandien pradejau duoti klijukus ryziu. Galvoju pati 3 dienas ant ryziu prabuti. Ziureti ar kas gereja. Ar kas yra bande ryziu dieta?
Aciu uz atsakymus.


As eseu bandziusi mieziu dieta, 4 dienas nieko isskyrus miezius nevalgiau ir geriau vandeni, tai 4 diena visa vaiko kuneli baltom puslem ismete. Tai gryzau prie paprastos hipoalergines dietos ir viskas apmazejo. Siaip as galvoju, kad galbut musu AD nepriklauso nuo mitybos, nes laikausi tos hipoalergines dietos, tai viena savaite valgau vienus produktus ir vaiko neberia, kita savaite nuo tu paciu produktu beria, trecia savaite vel neberia ir t.t. Vedziau ir uzrasus, bet iki siol to kaltojo produkto neradau. Tai nusiraminau ir nevalgau kvieciu gaminiu, zuvies produktu, jokiu saldumynu, raudonu ir geltonu darzoviu, pieno produktu, aisku kiausiniu, riesutu, jokiu vaisiu, jautienos versienos, vistienos, zodziu ilgokas saras gautusi, reikejo gal rasyti ka valgau tongue.gif
Bet manau bandyti verta, blogau nebus, o jei bus, nutraukus ryziu dieta per savaitele viskas atsistatyti turetu. O kokio amziaus jusu leliukas ir kas jums paskyre super chlorofila ir kokiomis dozemis ji vartojote?? Skaiciau, kad ten ieina biciu vaskas, ar jis negali alergizuoti??
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kremis: 28 gruodžio 2007 - 22:42
jungiamės ir mes į jūsų tarpą 4u.gif

alergija, kaip aš sakau nuo pirmos gyvenimo paros verysad.gif bet vis po truputį tai čia plotas, tai čia. Apsigydydavom kurį laiką ramu ir vėl išlenda. Dar šiek tiek suvaldydavom, tepdavau hormoniu lacticort kai yapč žiauru ir Zyrtec gerdavom, Exsepialio U losjonų jau n buteliukų suvartota, tai gal į jį tokia reakcija gal keist kažkuo kitu reik g.gif . Dabar paskutinėm savitėm išbėrė, nepažinau kad tai alergija nes nematytais spuogeliais, gyd patvirtino alergiją, dabar visas kūnas išbertas, nebėra laisvo ploto verysad.gif nežinau ką daryt. Pas KMUK alergologą tik sausio 14 talonas, ar reikia be eilės lyst rodytis, kaip tyčia tos šventės doh.gif Rimtų tyrimų nesam dare, bet dabar pradėsim, pasiryžau išsiaiškint kas alergizuoja, pati neatrenku verysad.gif atrinkau tik kelis produktus kurie suerzina, bet ir jų neduodant situacija negerėja 4u.gif Pati dar maitinu, mišinuko neragavus, bandžiau ir visai nevalgyt blush2.gif bet pagerėjimo vis tiek nemačiau, tai spjoviau į draudimus ir valgau, tik aišku prisižiūriu kad maiste nebūtų dažiklių, konservantų, stengiuosi naudot eko produktus iš savo sodo.
Rašot apie homeopatiją ir kad ji padeda, gal galit tiksliau parašyt kas skyrė ką naudojat, tepalai geriami? Mes Kaune 4u.gif
Atsakyti
sveikutes mamytes. zinau kad yra atskira tema apie darzelius, bet vistiek isdrysiu paklausti 4u.gif ax.gif ar yra mamyciu kurios leidzia savo mazylius kaune i alergisku vaiku darzeli. kazkaip susimasciau, ydomu pasidare ar imanoma ten kaip nors papulti? ar labai ten dideles eiles? kada reikia ten uzsirasyti? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Nikoleta @ 2007 12 29, 01:10)
jungiamės ir mes į jūsų tarpą  4u.gif

alergija, kaip aš sakau nuo pirmos gyvenimo paros  verysad.gif bet vis po truputį tai čia plotas, tai čia. Apsigydydavom kurį laiką ramu ir vėl išlenda. Dar šiek tiek suvaldydavom, tepdavau hormoniu lacticort kai yapč žiauru ir Zyrtec gerdavom, Exsepialio U losjonų jau n buteliukų suvartota, tai gal į jį tokia reakcija gal keist kažkuo kitu reik g.gif . Dabar paskutinėm savitėm išbėrė, nepažinau kad tai alergija nes nematytais spuogeliais, gyd patvirtino alergiją, dabar visas kūnas išbertas, nebėra laisvo ploto  verysad.gif nežinau ką daryt. Pas KMUK alergologą tik sausio 14 talonas, ar reikia be eilės lyst rodytis, kaip tyčia tos šventės doh.gif  Rimtų tyrimų nesam dare, bet dabar pradėsim, pasiryžau išsiaiškint kas alergizuoja, pati neatrenku  verysad.gif atrinkau tik kelis produktus kurie suerzina, bet ir jų neduodant situacija negerėja 4u.gif Pati dar maitinu, mišinuko neragavus, bandžiau ir visai nevalgyt  blush2.gif bet pagerėjimo vis tiek nemačiau, tai spjoviau į draudimus ir valgau, tik aišku prisižiūriu kad maiste nebūtų dažiklių, konservantų, stengiuosi naudot eko produktus iš savo sodo.
Rašot apie homeopatiją ir kad ji padeda, gal galit tiksliau parašyt kas skyrė ką naudojat, tepalai geriami? Mes Kaune 4u.gif

Laba! Jei norite rasti homeopata, pirmiausia patariu kreiptis i Senaja Homeopatijos vaistine (Rotuses a. tel. gal rasite internete, nes kazkur padejau... blush2.gif ), ten karta ar 2 kart i savaite ateina homeopate-dermatologe. Susitarkite su ja laika (eiles nera dideles, mus prieme is vis be eiles, nes pasakiau kad mano dukrelei 2 m. tai labai geranoriskai thumbup.gif ) Mokejom viso labo 20 lt. uz apsilankyma, paskyre gydyma ir pasimatyma po 2 men. ( jei ivyktu kas nenumatyto, sake kreiptis ir anksciau)
Pati kai ieskojau homeopato, tai susiduriau su problema, kad sunkoka susigaudyt kur tikrai gydytojas - homeopatas, o kur itartina medicinine praktika atliekantis "homeopatas" (kartais atskyrima palengvina imama uz apsilankyma kaina... ir siulomu vaistu kainos...)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Nordex: 29 gruodžio 2007 - 22:11
QUOTE(Kremis @ 2007 12 29, 00:37)
Bet manau bandyti verta, blogau nebus, o jei bus, nutraukus ryziu dieta per savaitele viskas atsistatyti turetu. O kokio amziaus jusu leliukas ir kas jums paskyre super chlorofila ir kokiomis dozemis ji vartojote?? Skaiciau, kad ten ieina biciu vaskas, ar jis negali alergizuoti??


4men. berniukas. Super chlorofila 1/3 ryte. taip ten su vasko apvalkalu, bet as praduriu ta apvalkala ir isspaudziu viduj esancia kosyte sumaisau su vandenuku. Ji paskyre gastroenterologas. Sako jei susitvarkysim su zarnynu (stafilokoko gausiai yra) turetu ir berimai pagereti. O gal net ir isaugti alergija. Labai tikiuosi ax.gif
Siandien buvau vel pas daktaru nes visai blogai pasidare. Blogeja o ne gereja. Prirase antibiotiku atsikratyti stafilokokui. Nu gal pades jetus kiek tokiam mazam tu vaistu.
Gal yra bandziusiu sinlac kose?
Kaip jus tokios tvirtos ir pasiryze tos dietos laikytis. Man tai sunku atsisakyti kvieciu produktu. Nu man kaip noris bent baranku pagrausti. O dar cia sventes. sedi kai kvailike prie stalo kai visi misraines kemsa. doh.gif

Ir dar gal kas zino Klaipedoj homeopata?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zioga: 29 gruodžio 2007 - 22:19
QUOTE(Nikoleta @ 2007 12 29, 00:10)
jungiamės ir mes į jūsų tarpą  4u.gif

alergija, kaip aš sakau nuo pirmos gyvenimo paros  verysad.gif bet vis po truputį tai čia plotas, tai čia. Apsigydydavom kurį laiką ramu ir vėl išlenda. Dar šiek tiek suvaldydavom, tepdavau hormoniu lacticort kai yapč žiauru ir Zyrtec gerdavom, Exsepialio U losjonų jau n buteliukų suvartota, tai gal į jį tokia reakcija gal keist kažkuo kitu reik g.gif . Dabar paskutinėm savitėm išbėrė, nepažinau kad tai alergija nes nematytais spuogeliais, gyd patvirtino alergiją, dabar visas kūnas išbertas, nebėra laisvo ploto  verysad.gif nežinau ką daryt. Pas KMUK alergologą tik sausio 14 talonas, ar reikia be eilės lyst rodytis, kaip tyčia tos šventės doh.gif  Rimtų tyrimų nesam dare, bet dabar pradėsim, pasiryžau išsiaiškint kas alergizuoja, pati neatrenku  verysad.gif atrinkau tik kelis produktus kurie suerzina, bet ir jų neduodant situacija negerėja 4u.gif Pati dar maitinu, mišinuko neragavus, bandžiau ir visai nevalgyt  blush2.gif bet pagerėjimo vis tiek nemačiau, tai spjoviau į draudimus ir valgau, tik aišku prisižiūriu kad maiste nebūtų dažiklių, konservantų, stengiuosi naudot eko produktus iš savo sodo.
Rašot apie homeopatiją ir kad ji padeda, gal galit tiksliau parašyt kas skyrė ką naudojat, tepalai geriami? Mes Kaune 4u.gif


Siek tiek paliudinsiu del tu tyrimu, nes jie vaikuciams dazniausiai nieko neparodo verysad.gif O kraujukas imamas is venos...
O pvz. mus alergizuoja neaisku kas, maistas itakos tam neturi. Eikit pas homeopata Kaune. Sekmes dideles, nes alergija siek tiek varo is proto doh.gif
Atsakyti
Sveikos,
mes jauciu ir pas jus uzsiregistruosim doh.gif dukrytei prasidejo berimai tik 8 men (kai pradejau primaitinti normaliai) , nuo koju, toks mazas siurkstus odos gabaliukas pasirode, po to vis didejo, o kai jau atsirado daugiau plemu tai kreipemes pas alergologa, ta patvirtino kad atopinis dermatitas bet nedidelis, sake jei dides pasirodyti, bet kazkaip tai tuda tai siuda... ir jau ant koju dideles plemos unsure.gif kurias patepu su kremu (mums truputi sumazina raudonuma LOCOBASE REPAIR, dabar bandau su BASALIU). Dar atsirado ant krutines, ir po kelenais blink.gif

jus mane apsvieskit ar pas jusu vaikuciau ir tokios plemos? ar cia pas mus nedermatitas? bet kad nepraeina tos plemos, tik pasislepia, o islenda dar didesnes doh.gif ir dar pas maniske kartais paberia pilvuka, siurkstus nematomi spogiukai tik su ranka jauciasi, kartais jei paraudonoja, bet tada ir skruostai raudonoja, bet nuo ko ta alergija blink.gif Alergologe lepe mazinti baltimus, o maniske isskirus juogurtus nenoriai viska valgo doh.gif

Ar jus daret tirimus del alergenu?gal mums verta padaryti?
Atsakyti
Jau perziurejau kitas temas ax.gif mums tikrai dermatitas verysad.gif

O kiek kartu jus tepat vaika? man patare 3k
O ar skalbinius skalbiat kartu su savo? su kokiais skalbikliais? man gyd grieztai pasake be nieko skalbti, o kaip demes? blink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo TDDD: 30 gruodžio 2007 - 01:50