Įkraunama...
Įkraunama...

Kepurės

smile.gif Taigi, artėja mūsų šaltoji žiema, siaučia ligos, ta kokias kepuraites renkamės? Kas madinga? Tinka? Patinka? smile.gif
Atsakyti
man tai neypatingai patinka kepures, labai poto plaukai elektrinasi ax.gif ir seip atrodo nelabai tinka. nu jei labai salta buna tai uzsidedu. turiu ruda, tokia paprasta, su nedidele rozyte priekyje.
smile.gif
Atsakyti
As kepure deduos nebent sportine kokia prie atitinkamos aprangos. Nors nusipirkus turiu kelias ir siaip nesiot kai salta smile.gif
Atsakyti
as tai irgi- tik sportine laisvalaikiui . ypac gerai i parda savaitgali,kai galva nesutvarkyta lotuliukas.gif kartais vasara del to kepures ir pasiilgstu blush2.gif
Atsakyti
o as praeita ziema be kepures vaiksciojau.. jei salta paltuko kapisonas saugojo smile.gif neradau tokios, kuri prie aprangos deretu.. bet siais metais, tai jau mastau gal kokia silta skrybelaite isigijus, nes dar tikrai koki uzdegima gausiu unsure.gif
Atsakyti
As niekad nemegau ir nenesiojau kepuriu, bet kazkaip siemet sumasciau, kad gal reiktu ko nors ir paieskoti. rolleyes.gif tik net nezinau kokios ieskot blush2.gif net nezinau ar man jos tinka biggrin.gif
Atsakyti
Vat aš irgi laksčiau laksčiau be kepurių, bet gi gal jau suaugau, gal jau laikas būtų ir įsigyt g.gif nesinori sirgt blush2.gif
buvau tokią nusižiūrėjus:user posted image
Bet žiūriu išpirko unsure.gif Įtariu gali baigtis paprasta ausine iš pilies gatvės biggrin.gif doh.gif
Atsakyti
kaip megstu kepures, turiu begale ivairiaus plauko smile.gif va ir snd jau sezona atidariau. smile.gif
Atsakyti
Tai gal parodytum keleta? mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
hi.gif reikia nusifotkint dabar tingiu
Atsakyti
as dabar kazkaip uzsinorejau kepures, bet nesumastau kokios noriu.
cia va radau vogue tinklapy:
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

pati tai noreciau gal kazko tokio:

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Atsakyti
nemegstu kepuriu schmoll.gif
Atsakyti