Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip šviesinti plaukus?

QUOTE(robertaslt @ 2007 02 08, 00:22)
1 miltu du peroxido, bet 6 permaza kaip anrt dazytu plauku, kaiup ant naturaliu tai mozna.


Aciu uz info, zinosiu dabar, jei kada sugalvosiu kokia sruoga pasiblondint ax.gif Bo dabar tai jau esu patapus brunete wub.gif

Man su 6 % peroxido dazydavo jau sviesintus plaukus, nors mano ir pacios naturalus yra smelio spalvos. O tamsiaplaukems gal stipresnio reikia..
Atsakyti
QUOTE(Nova @ 2007 02 07, 22:26)
Aislanda, ji dabar nebedazo jau, profesija kardinaliai pakeite, net pazistamiems neturi laiko padazyt  verysad.gif 
O dazai be numerio. Drogas ir Kosmados parduotuvese yra tokie geltoni milteliu pakeliai su merginos blondines nuotrauka (berods Londos firma), jie sulipdyti po 2 vnt. Ir yra Londos peroxidas 6% - Londoxon. Papigiaiski jie abu, miltai apie 6 lt, o peroxidas 3 lt. Tik va nezinau, kokiu santykiu juos maisyti  g.gif



QUOTE(robertaslt @ 2007 02 07, 23:22)
1 miltu du peroxido, bet 6 permaza kaip anrt dazytu plauku, kaiup ant naturaliu tai mozna.


taip taip, ir as nusipirkau tu Blondoran milteliu ir 9% peroxido... labai noriu sruogeliu, tik pati sau nedrystu dazytis, o kas padeda niekaip nerandu doh.gif
daruge kuri visada dazydavo Vilniuje tai taip man niekas man ir nebesigauna. O kirpykloje taip sheria per kisene toks mano malonumas doh.gif
gal kas gali man padeti? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 12 04, 19:26)
as ir su 12% ir su miltai irc su blo creamu. visvien neiseina.  bet jau visai nieko buvo smile.gif jei labai nori bandyk



pas mane irgi panasiai... laaabai stiprus pigmentas (plaukai labai stori, ju nera baisiai daug, naturali pilkai ruda...)
blondavo platinum lorealio (be amoniako), visoms jau gaunasi su tuo darant balta visai, o pas mane nieeekaip, visgi tas geltonumas lieka.... doh.gif
Atsakyti
tai gal galite patarti kokia spalva ir dazus pasirinkti kad butu plaukai sviesus ryskesni? na tokie link baltumo kad paryskintu sruogeles veiduka?? rolleyes.gif gal pallete ta 219?ar kokie garnier? gal merginos dazet kur graziai ryskiau gaunasi? unsure.gif
Atsakyti
Kaip suprast sviesus ryskesni? blink.gif
As kaip tipine lietuvaite, turinti pelenu spalvos naturalius plaukus, sviesinu juos su garniero dazais, bet perku juos ne LT. SPalva gaunasi grazi - beveik balta, su medaus atspalviu ir negeltona. BEt kai lietuvoj tokiu nera, nezinau ka patart. Robkes paklausk, pasakys.
Atsakyti
nizu okis bandysim mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Raschida @ 2007 01 19, 12:57)
as isbandziau palette 219 super ash blond.puiku, galu gale nebesigavo geltono visciuko spalva, iskart pelenu.esu suzaveta, nes kankindavaus istisai su tos geltonos spalvos panaikinimu

o ar dazeij ant dazytu plauku ? ir tokia link baltumo spalva gavosi ? as juos nusipirkau tai taip pavaizduota garzi spalva o gal kai sruogelems dazysiu ti nelabai ir pakenks g.gif
Atsakyti
Nu nzn...kiek mano draugiu dazesi su paprastais sviesinanciais dazais rudus plaukus puikiai nusidaze,ir nesugadino plauku.Dazesi pacios namie. 4u.gif
Pirma kart kai daze liko ryzos,kita diena vel uzsitepe tokiais pat dazais - tapo blondinem thumbup.gif Gal cia kaip kam g.gif
Atsakyti
QUOTE(Agni'85 @ 2007 02 28, 12:47)
Nu nzn...kiek mano draugiu dazesi su paprastais sviesinanciais dazais rudus plaukus puikiai nusidaze,ir nesugadino plauku.Dazesi pacios namie. 4u.gif
Pirma kart kai daze liko ryzos,kita diena vel uzsitepe tokiais pat dazais - tapo blondinem  thumbup.gif Gal cia kaip kam  g.gif


nu jauciu tavo draugiu plaukai stori, jei ash du kart ta pacia savaite dazyciau, tai man jie visi po menesio nushiurtu. jaunystej ash irgi dazydavau namie ir dazai nesuperiniai budavo ir atrodydavo, kad liuks.
Dabar nezinau gal su amžium plaukai prasteja ar požiuris i juos priekabesnis, kad nebedrystu to daryt. Bet manau kad jei žmogus nori dažyt namie, tai tegul ir dažo:
pavyks džiaugsis, nepavyks- atsiaugins ir vel i kirpyklas vaikščios doctor.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vilka: 05 kovo 2007 - 15:15
QUOTE(Alaja @ 2007 01 25, 21:18)
Kiek mano draugiu bande namu salygom patapt blondinem,tai nieko neiseidavo:vistiek tekdavo taisyt kirpejoms ir dazniausiai vel i tamsia spalva..

o mano darugei po tokio savarankisko plauku sviesinimo nebebuvo ka taisyt.....gerai kad bent ne visa galva, tik is apacios jos buvo tamsiai dazyti.kuokstais isslinko, o kas liko- nutrupejo. doh.gif prakeike ji tada save, o turejo neblogus plaukus. kita diena net i darba nejo, po to sugalvojo kaip uzmaskuot unsure.gif
Atsakyti
aš žadu taip dažytis. user posted image
šiuo metu esu tamsiai ryža-ruda, dažau su chna ir basma pusantrų metų, labai super plaukai atsigavo. kaip manot, ar apsimoka šviesinti su henna plus šitais dažais?
norėčiau kaip nors namie pašviesėt kažkiek, o tada jau į kirpyklą traukti.
Atsakyti
QUOTE(seksimeske @ 2006 12 06, 13:23)
Na ka pasidalinsiu ir as savo patirtim, buvau tamsi uzsinorejau tapti blondi rolleyes.gif ir ka tapau per viena diena ,padare keturis dazimus taciau is plauku neka beliko nors buvo ilgos kasos  verysad.gif ,ir plius man tas malonumas kainavo beveik 300lt.Zinau ir dar viena atveji kai drauge irgi uzsinorejo tapti blondine is sokoladines tai jai jau po pirmo karto plaukai kaip vatos pasidare ir pradejo kuokstais slinkt verysad.gif .Pagailekit plauku ir savo pinigines nes gidimas poto oi kiek kainuoja tai net verkt noris. verysad.gif

Mano draugeė 5 metus dažė juodai, beje pati su visokiais "Palette" ir kitais pigiais (po5Lt) dažais.Užsimanė tapti šviesiaplauke.Kirpėja per savaitę padarė ją +/-ryžais plaukais.Iš jos ilgų, gal normalių plaukų nebeliko nieko, iškrito kuokštais, turėjo nusikirpti iki pečių.Beje ta pati kirpėja man nepatarė taip staigiai iš juodų tapti rudaplauke, o jai ėmė ir dažė blink.gif blink.gif aš ir keletą metų dažiausi juodais, paskui po truputį tapau rudais plaukais,o dabar puoselėju mintį tapti šviesiaplauke, na gak ne visai, bet balintos kavos spalvos visai norėčiau.
Beje draugė apėjo daug kirpyklų, ir visur jai atsisakė šviesinti, sakė jei visą laik būtum dažiusi juoa spalva kirpykloje profesionaliais dažais, mes sutiktume apsiimti nušviesinti tavo plaukus, o dabar....sutinku, akd mūsų kirpėjai bijo apsiimti eksperimentuoti, bet įsivaizduokite ir pačios, jei po tokio dažymo liktumėte be plaukų doh.gif kas būtų kaltas:ar kirpėja, kuri sutiko jums dažyti/experimentuoti ar jūs, kad sutikote g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svelni: 09 balandžio 2007 - 15:54