Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip šviesinti plaukus?

Del to So blond purskiklio, tai jau 2kartus purskiau, o efekto dar nera, tik plaukai
igavo atspalvi i ryzuma verysad.gif niu, ka gi, apsisarvuoju kantrybe, siandien purksiu 3 karta ir lauksiu pagerejimo biggrin.gif
Atsakyti
cia jus kalbate apie so blonde purskikli o gal kas bandete sios firmos sampunus? laaaabai laukciau atsiliepiu apie juos notworthy.gif
Atsakyti
QUOTE(nancy @ 2006 06 11, 13:02)
cia jus kalbate apie so blonde purskikli o gal kas bandete sios firmos sampunus? laaaabai laukciau atsiliepiu apie juos  notworthy.gif

taip, kalbam apie purskiklius, kazkas bande sampunus, tai kiek pamenu, lyg tai sake, kad paskui pirstu i plaukus neimanoma ikisti..daugiau nieko nzn ax.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 06 11, 13:20)
Del to So blond purskiklio, tai jau 2kartus purskiau, o efekto dar nera, tik plaukai
igavo atspalvi i ryzuma  verysad.gif  niu, ka gi, apsisarvuoju kantrybe, siandien purksiu 3 karta ir lauksiu pagerejimo  biggrin.gif
Butinai parasyk ar po kiek laiko pasviesejo.o tavo saknys tamsios?
Atsakyti
QUOTE(Aislanda @ 2006 06 11, 13:16)
Butinai parasyk ar po kiek laiko pasviesejo.o tavo saknys tamsios?

butinai parasysiu mirksiukas.gif mat, mano plaukai yra pelenu spalvos, dazyti sviesiomis sruogomis, na dabar beveik visi plaukai ax.gif bet man ta spalva nepatinka, tokia i geltonuma, tai dabar bandau pasviesinti iki norimo sviesumo biggrin.gif parasysiu, jei norima spalva isgausiu.. rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 06 11, 12:31)
butinai parasysiu  mirksiukas.gif  mat, mano plaukai yra pelenu spalvos, dazyti sviesiomis sruogomis, na dabar beveik visi plaukai  ax.gif  bet man ta spalva nepatinka, tokia i geltonuma, tai dabar bandau pasviesinti iki norimo sviesumo  biggrin.gif  parasysiu, jei norima spalva isgausiu.. rolleyes.gif

Kaip jau sakiau, iškart baltos netapsit. Po savaitės — labai šviesios, po 2 — turbūt žilos (nebandžiau lotuliukas.gif ). Sakiau, kad reikia savaitę kokią thumbup.gif purkštis iki norimo šviesumo, iš pradžių plaukai ryškiai geltoni būna, truputį į ryžumą, bet greit praeina, ypač kai saulė lauke šviečia. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy_chick @ 2006 06 13, 15:52)
Kaip jau sakiau, iškart baltos netapsit. Po savaitės — labai šviesios, po 2 — turbūt žilos (nebandžiau lotuliukas.gif ). Sakiau, kad reikia savaitę kokią thumbup.gif  purkštis iki norimo šviesumo, iš pradžių plaukai ryškiai geltoni būna, truputį į ryžumą, bet greit praeina, ypač kai saulė lauke šviečia. thumbup.gif

as jau purskiau kokius 5 kartus, puse buteliuko ispurskiau blush2.gif daugiau nebepurksiu ax.gif
tai plaukai tokie geltoni, nekenciu to atspalvio laugh.gif
zadu papilkinti su sampunu ir tikiuos, kad liuks bus thumbup.gif tikiuos, kad kaip tu sakai, kad ant saules daugiau pabusiu, sumazes geltonumas smile.gif dabar negaliu iseiti, nes sergu verysad.gif tai su dziovintuvu rolleyes.gif
Atsakyti
Tai va, o kam tiek daug purski? Nuo kiekio nepabaltes tongue.gif Ir mazas kiekis savo daro, bet dar ir sutaupai 4u.gif Reikia ne kiekio, o laiko tiesiog 4u.gif Neskubek. As ir maciau drauge balta, sako per savaite nusisviesinau, sako per daug jau truputi. As nusipirkau, ir ziuriu geltona, bet purskiau, purskiau ir thumbup.gif O buteliuko pusei metu, nes po to tik saknis reikia rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy_chick @ 2006 06 13, 17:50)
Tai va, o kam tiek daug purski? Nuo kiekio nepabaltes tongue.gif Ir mazas kiekis savo daro, bet dar ir sutaupai 4u.gif Reikia ne kiekio, o laiko tiesiog 4u.gif  Neskubek. As ir maciau drauge balta, sako per savaite nusisviesinau, sako per daug jau truputi. As nusipirkau, ir ziuriu geltona, bet purskiau, purskiau ir  thumbup.gif  O buteliuko pusei metu, nes po to tik saknis reikia rolleyes.gif

niu, matai efekto nemaciau, tai ir purskiau, maniau kad nuo kiekio priklauso blush2.gif umn.gif lotuliukas.gif
matai skubu, nes isvaziuoju, nebeturesiu laiko purskaliotis blush2.gif
oi dabar jau nebejuokinga, o jei pabaltesiu smarkiai unsure.gif bet tikiuos, kad bus normaliai.... angel.gif
tai kaip suprantu, bunant ant saules palaipsniui ir svieseja..dasilo po laiko doh.gif
Atsakyti
na man nuo Henna plius irgi plaukai paryžėjo doh.gif jau kokį 5-6 kartą purškiu, o jie vis labiau ryžėja unsure.gif
astuxxx2000, o kokį pilkinantį šampūną galėtum patart? nepatinka ir man tas ryžumas visiškai ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elimak @ 2006 06 13, 21:19)
na man nuo Henna plius irgi plaukai paryžėjo  doh.gif jau kokį 5-6 kartą purškiu, o jie vis labiau ryžėja  unsure.gif
astuxxx2000, o kokį pilkinantį šampūną galėtum patart? nepatinka ir man tas ryžumas visiškai  ax.gif

dabar turiu Bonacure hairtherapy, color save silver smile.gif bet kai baigsiu,planuoju nusipirkti lorelio profesional pilkinanti sampuna, siaip yra ir keunes dar.. 4u.gif
bet, kad labiau "nusipilkinciau" megstu plaukus padazyti pilkinanciu balzamu, uzdedu ir kelias minutes palaikau..ta balzama pirkau is eurokos. lygtais tonika vadinasi, rusiskas jis 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 06 13, 16:55)
niu, matai efekto nemaciau, tai ir purskiau, maniau kad nuo kiekio  priklauso blush2.gif  umn.gif  lotuliukas.gif 
matai skubu, nes isvaziuoju, nebeturesiu laiko purskaliotis blush2.gif
oi dabar jau nebejuokinga, o jei pabaltesiu smarkiai  unsure.gif  bet tikiuos, kad bus normaliai....  angel.gif
tai kaip suprantu, bunant ant saules palaipsniui ir svieseja..dasilo po laiko  doh.gif

Daugiau nepabaltėsi, kaip sakiau, ne nuo kiekio, o nuo kartų priklauso, kiek kartų po plaukų trinkimo purkši. Gali purkšti po nedaug, bet po kiekvieno plovimo vis. Aš kai galvą plaunu kas antrą dieną, tai ir gavosi po savaitės-pusantros. Kas galvą plauna kas savaitę, tai ilgai tektų, oj ilgai...

QUOTE(elimak @ 2006 06 13, 20:19)
na man nuo Henna plius irgi plaukai paryžėjo  doh.gif jau kokį 5-6 kartą purškiu, o jie vis labiau ryžėja  unsure.gif
astuxxx2000, o kokį pilkinantį šampūną galėtum patart? nepatinka ir man tas ryžumas visiškai  ax.gif

Gal ne šviesi iš prigimties esi? blink.gif Nes čia tik "lietuviškiems" šiaudų spalvos plaukams, o ne rudiems ar juodiems. unsure.gif
Atsakyti