Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip šviesinti plaukus?

platininiu plauku isgauti neimanoma. Siaip miltais po to 11 su mixais ir iseis platinine bet nusiplaus po 3 plovimu ir liks balto smelio .
Atsakyti
gal po niestumo dar organizmas nebuvo atsistates;)niestumo metu nepatartina plaukus dazyti ar daryti chemini susukavima kadangi gali nieko nepavykti;) o plaukai nereaguoja i dazus ir chemines priemones;) tai tiek:} menstruaciju metu plaukai taipogi ne tokie paklusnus;) siuo laiku irgi geriau neexperimentuoti :}
Atsakyti
thumbup.gif Yra sarmoj plauku sviesinamasis purskiklis, nezinau, ar apie ji kalbejot. Vadinasi So blonde. Wanna be blonde. Highlight spray. Man jis super. Jei spalva pelenu ar panasi, an nelabai tamsi, tai jis labai tinka. Issiplauni galva, issipurski kaip nori, sruogelem, ar visa, ar saknis, tada issdziovini naturalioj saulej arba dziovintuvu. Kaskart plaunant galva papurski, ir rezultatas labai greitai matosi. galima sviesint iki kokio nori atspalvio. Mano plaukai buvo kaip tikros lietuvaites, pilkesni, tokie, o dabar... pabandysiu nuotrauka i avatara isideti.
Atsakyti
Nesigavo savo nuotraukos ikelti... schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(groovy_chick @ 2006 03 30, 14:20)
thumbup.gif Yra sarmoj plauku sviesinamasis purskiklis, nezinau, ar apie ji kalbejot. Vadinasi So blonde. Wanna be blonde. Highlight spray. Man jis super. Jei spalva pelenu ar panasi, an nelabai tamsi, tai jis labai tinka. Issiplauni galva, issipurski kaip nori, sruogelem, ar visa, ar saknis, tada issdziovini naturalioj saulej arba dziovintuvu. Kaskart plaunant galva papurski, ir rezultatas labai greitai matosi. galima sviesint iki kokio nori atspalvio. Mano plaukai buvo kaip tikros lietuvaites, pilkesni, tokie, o dabar... pabandysiu nuotrauka i avatara isideti.


Butu idomu pabandyti? O tai jis skirtas specialiai plaukam sviesinti? Kokai jo kaina ir turis?
Atsakyti
QUOTE(groovy_chick @ 2006 03 30, 15:20)
thumbup.gif Yra sarmoj plauku sviesinamasis purskiklis, nezinau, ar apie ji kalbejot. Vadinasi So blonde. Wanna be blonde. Highlight spray. Man jis super. Jei spalva pelenu ar panasi, an nelabai tamsi, tai jis labai tinka. Issiplauni galva, issipurski kaip nori, sruogelem, ar visa, ar saknis, tada issdziovini naturalioj saulej arba dziovintuvu. Kaskart plaunant galva papurski, ir rezultatas labai greitai matosi. galima sviesint iki kokio nori atspalvio. Mano plaukai buvo kaip tikros lietuvaites, pilkesni, tokie, o dabar... pabandysiu nuotrauka i avatara isideti.



o tai kaip lygiai issipurksti? g.gif jei nori visa galva? tai po to su pirstais sulygini?o kiek laiko laikosi?kokia kaina ?koks turis? 4u.gif na ir priklausinejau blush2.gif
Atsakyti
be oxy ir amoniac sviesinimas neimanomas. tai moksliskai irodyta! smile.gif
Atsakyti
QUOTE(robertaslt @ 2006 03 30, 19:09)
be oxy ir amoniac sviesinimas neimanomas. tai moksliskai irodyta! smile.gif


Kazi kodel tada citrinos sultys sviesina? g.gif
Atsakyti
turiu dug kartu dazytus su dazais ir su sampunajs plaukus,anksciau buvau blondine,bet dabar supratau jog sviesiai buti man labiau tiko,taigi noriu vel but blondine,patarkit ka daryt,kirpejos sako kad reikia sviesint, o gal ka nors zinot apie ta sviesinima ar labaj kenkia?nes tipo pora kartu issviesint o paskuj dazyt sruogelem..gal kas truri patarimu?
Atsakyti
Man tuoj stogas nuvaziuos. smile.gif rukstis pasalina pigmenta , dabar yra daug priemoniu kurios maziau kenkia bet jos nusviesina tik keliais tonais ir tai tik prof tonuojancius dazus bet ne daugiau.
Atsakyti
QUOTE(astuxxx2000 @ 2006 03 30, 18:19)
o tai kaip lygiai issipurksti?  g.gif  jei nori visa galva? tai po to su pirstais sulygini?o kiek laiko laikosi?kokia kaina ?koks turis?  4u.gif  na ir priklausinejau  blush2.gif


OK, turis 177ml, kaina apie 25 LT, nuotrauka ikeliau, turit matyti kokie mano plaukai, o kaip minejau, buvo pilksvi kazkokie, na tikros lietuvaites. Siaip jei ir taip sviesus, tai nesimatys is pirmo karto kad papurksta, ar kad nelygiai, o dar kelis kartus po plovimo ispurskus susivienodins ir po keliu kartu matysis. Nepatariama rudus ar juodus plaukus purksti, cia kaip minejau sviesiems plaukams, kurie arba negrazios spalvos arba nori but pasviesinti mirksiukas.gif
O kiek laikosi? Juk cia sviesiklis mirksiukas.gif Vadinasi, su peroksidu... Kad jau pasviesina, tai nebepatamses, nebent uzdazytumet:)
Bet man pigiau nei eiti kokiom sruogelem dazyti, nusisviesinau ir liko puse dar, tai kai saknys atauga pasipurskiu po plovimo, issidziovinu ir gaunasi 25LT pusmeciui ir nereikia laukt su dazais, kol isigers ir tt:)
Oj prirasiau... blush2.gif
Gal pirstais ne... su oda nekontaktuokit. Purskiklis pats jau ir yra purskiklis, kad pasiskirsto
Papildyta:
QUOTE(liutukee @ 2006 03 30, 19:18)
turiu dug kartu dazytus su dazais ir su sampunajs plaukus,anksciau buvau blondine,bet dabar supratau jog sviesiai buti man labiau tiko,taigi noriu vel but blondine,patarkit ka daryt,kirpejos sako kad reikia sviesint, o gal ka nors zinot apie ta sviesinima ar labaj kenkia?nes tipo pora kartu issviesint o paskuj dazyt sruogelem..gal kas truri patarimu?


Manau tik dazais sviesint, nes jei dabar tavo spalva tamsi, tai niekas kitas nepades... O tos citrinos tai galioja tik sviesiu tonu plaukams, kuriuos reikia pasviesint... Mano nuomone, tik dazai, ir dar gerai, jei is pirmo karto nuims spalva ir nebusi ryza
Papildyta:
QUOTE(robertaslt @ 2006 03 30, 19:38)
Man tuoj stogas nuvaziuos. smile.gif  rukstis pasalina pigmenta , dabar yra daug priemoniu kurios maziau kenkia bet jos nusviesina tik keliais tonais ir tai tik prof tonuojancius dazus bet ne daugiau.


Nereikia nervintis, mes suprantam kad is juodu plauku su citrina nenusisviesinsim rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo groovy_chick: 31 kovo 2006 - 09:18
robertaslt, Jusu norejau paklaust. Pastebejau, kad is mados iseina dazytos sruogos, kirpciukai, nenaturalios plauku spalvos (nors sios mano nuomone niekada madingos ir nebuvo). Ar as klystu? Jus kaip dirbantis toje srityje matyt labiau ismanote unsure.gif
Atsakyti