Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip šviesinti plaukus?

Yra dėžutėse, o skysčio įpila į bonkutę, kurią reikia savo atsinešti smile.gif
Kiek viskas kainuoja- tiksliai neprisimenu, bet atrodo apie 25 Lt.
Atsakyti
na va dar viena blondinė į jūsų pakalbį įlys biggrin.gif
dažausi aš tai Palette dažais jau kokius 6 metus, spalva ten pas juos šviesiausia yra atrodo super ash blond, tai ja ir naudoju, spalva išeina man ne per daug jau ir balta, nors pati nesu tamsiaplaukė, natūralūs šviesiai pelenų spalvos...
dažiau aš ir su kitais brangesniais dažais, tik man išeidavo tokie gelsvoki plaukai.... verysad.gif
Atsakyti
man irgi teko vel su Palete sviesiausiais dazyt, kad nuimtu ta zaluma nuo Lorealio.
Net kirpejos sako, kad Palete labai kenkia, bet ka daryt, kad geriausia spalva gaunasi? blink.gif
Atsakyti
O as nusidaziau plaukus Lorealiu ir kol kas esu labai patenkinta - plaukai shvelnus, spalva grazi thumbup.gif
Taip pat nuspirkau specialu sampuna, kuris nuima geltonuma mirksiukas.gif
Atsakyti
aš dažausi su Keune dažais jau metus laiko, tai spalva thumbup.gif gaunasi o ir plaukai nei trupa nei skilinėja mirksiukas.gif
Atsakyti
kažkada dažiau plaukus Palette...nutrupėjo plaukai ir tiek...nesamonė kazkokia...daugiau niekada, niekada...
daba plaukus dažai kirpykloj ir nežinau kokios firmos tai dažai..
Atsakyti
QUOTE
aš dažausi su Keune dažais jau metus laiko, tai spalva  gaunasi o ir plaukai nei trupa nei skilinėja


bet kiek zinau, jie augaliniai ir greit issiplauna. ar ne? ir spalvos as noriu, beveik baltos, bet ne pilkos ir ne geltonos. imanoma?
Atsakyti
QUOTE(iewootia @ 2005 10 10, 16:38)
bet kiek zinau, jie augaliniai ir greit issiplauna. ar ne? ir spalvos as noriu, beveik baltos, bet ne pilkos ir ne geltonos. imanoma?

matai kai dažiausi kaštoninėm sruogom tai kažkaip tikrai pakankamai greit nusiplovė tongue.gif o šviesinat man tikrai niekas per daug nenusiplauna mirksiukas.gif kai ateinu kirpėja dažo tik šaknis kas dėl spalvos tai čia jau su kirpėja reikia tartis
Atsakyti
QUOTE(JaHarta @ 2005 10 07, 00:46)
Man tai Lorealis irgi netiko visaj, tik plaukus sugadino. Patinka Paletes dažai, su jais problemų nebūna, plaukai neslenka smile.gif

Aš irgi dažau jau daug metų su Paletes ir viskas okei 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(winter @ 2005 10 10, 16:21)
aš dažausi su Keune dažais jau metus laiko, tai spalva  thumbup.gif gaunasi o ir plaukai nei trupa nei skilinėja  mirksiukas.gif

o ju galima bet kur gauti pirkti,ar tik kirpyklose,nes kazkaip pardese nelabai uzkliuvo uz akies g.gif
Atsakyti
QUOTE
o ju galima bet kur gauti pirkti,ar tik kirpyklose,nes kazkaip pardese nelabai uzkliuvo uz akies 


parduotuvese tikrai nerasi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(iewootia @ 2005 10 10, 15:38)
bet kiek zinau, jie augaliniai ir greit issiplauna. ar ne? ir spalvos as noriu, beveik baltos, bet ne pilkos ir ne geltonos. imanoma?


Man jie greit nusiplaudavo, o ir spalva nesigaudavo tokia, kokios noredavau. O noredavau tokios kaip tu dabar nori biggrin.gif Dazau jau kokius 5 metus su Hena+ Nr 00. Ten yra spalvos nuemejes, bet neissigask nuotraukytes ant dezutes, peroksidine tikrai nebusi. Eidavau ir as i brangius salonus, viskas lyg ir gerai, BET TOKIA SPALVA NEI VIENAS KIRPEJAS NESUGEBEDAVO NUDAZYTI (toj pacioj Femina Bonoj taip pat verysad.gif ) Tai va, teko grizt prie Henos+, esu patenkinta nerealiai. Tie dazai taip pat naturalus, o del spalvos ne tik pastoviai susilaukiu komplimentu, bet ir kelios drauges blondines paseke mano pavyzdziu, ir dazo tais dazais mirksiukas.gif
o darau taip: perku dazus ir minu pas kirpeja smile.gif Jei reikia, galiu nebloga parekomenduoti mirksiukas.gif
Atsakyti