Įkraunama...
Įkraunama...

Estetinis plombavimas ir protezavimas

QUOTE(laureta @ 2007 07 07, 23:17)
flamma - isties siaubinga. Tai prisinervavusi nuo ketvirtadienio iki sestadienio vakaro miegu ir negaliu atsimiegoti. Aciu kad pasakei, jog tavo drauge irgi nesutiko paimti dantuku ir uz juos moketi. Daugiau ir kojos nekelsiu i sia klinika. Tegu turi "KISKIO" padarytsu dantukus. Is kur jie ir istrauke toki dantu technika, beje ji moteris. Visai sauniai ir graziai jauciuosi su "plastmasiniais" dantukais. Jie man patinka. Galeciau vaikscioti ilgai. Bet deja galiu tik iki 6 menesiu. Jie visai graziai padaryti, tik soniniai per dideli. Bet pakenciamai.



laureta- negadink sau sveikatos, nors ir labai nemalonu, atrodo zmogus eini moki pinigus, nori susitvarkyti, bet pasirodo, kad ir tos isgirtosios klinikos taip nuosirdziai i musu savijauta neziuri, tai vis delto priekiniai dantukai-turi buti estetiski, graziai atrodyti, jei jau darausi - tai noriu graziu, atrodo taip turetu buti, bet ne...dar kibirus asaru ir savaites bemiegiu naktu uz tai gauni, o kur sveikatos kaina uz tai?????Baisu.As suprantu tave.O del mokejimo, tai zinai, jeigu tau reikstu pretenzijas, tu zinok, kad gydytojas profesionalas pirmiausiai turi pasiulyti tau is vashko padarytas dantuku formas( uz vaska kazkiek reikia sumoketi), ir tik tada, jei tau ta forma patiks- jie darys, jei ne tai vel susimoki ir dar tol kol tau forma patiks, be to pries tu formu ispylima gydytojai profesionalai aptaria su tavim dantuku forma, isklauso tavo pageidavimus.Todel jei tau to dalyko nesiule, jie neturi teises liepti susimoketi, buk rami ir ieskok ten kur tau patiks, bet kaip sunku dabar bus pasitiketi.O i kurias klinikas kreipeisi, nes ir as ieskau, be to kodel su tais plastmasiniais(laikinais) galima tik 6men. but???
Nusiramink, as su Tavim 4u.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2007 07 07, 22:33)
erika.gut - man irgi panasiai padare, vienus ilgesnius, kitus trumpesnius. Pas tave graziai. O man padaryti  dantys atrodo kaip "KISKIO" dantys. Nemegstu dvieju priekiniu ilgu dantu. Man tiesiog jie prie veido netinka.


Mano netaisyklingas sakandys , todel ispausta kas galima. Bet as ir nenoreciau keturiu vienodu dantu .Antri dantys turi buti trumpesni uz pirmus .Apatiniai neleidzia antrukam buti ilgesniems, net jei ir noreciau.
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2007 07 07, 22:21)
Ar tik taip atrodo, ar pirmieji sujungti g.gif

Jeigu butu pirmieji sujungti, tai dantiena tarp ju visai ne teip atrodytu. (po dantu istraukymo -nebuna toks nusileides spenelis). ax.gif
Atsakyti
QUOTE(erika.gut @ 2007 07 07, 23:16)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Papildyta:
Mano protezuoti dantys.  biggrin.gif
user posted image

user posted image
Nemanau, kad labai matosi kurie  g.gif


Sveika, o tavo cia visi su karunelemis ar su laminatemis(venyrais) dengti?
Kur, jei ne paslaptis dareisi, gal ,,PILENEJE,, cerecu?
Atsakyti
flamma, znok ten pat kur laureta. ax.gif


Papildyta:
QUOTE(laureta @ 2007 07 07, 23:27)
Pas tave dantukai kitokie, pas mane kitokie. Pas mane irgi netaisyklingas sakandis. Bet kai prie dantenu juoda, jokio grozio nera. Ketvirtadienio vakara skambinau i Puro klinika, administratore taip nuosirdziai kalbejo, padejo, pasiteiravo. Ji vienintele paminejo, kad priekiniai dantukai tik bemetale keramika. Juk taip estetiskiau. Ramino, kad nebevergciau. Kokia geda, tokia didele ir verkiu. Kitos pasake, kad telefonu informacijos neteikia ir nebuvo malonios. Antradieni is ryto vaziuosiu. Meldziu, kad sutiktu kas nors padarti man dantukus. Flamma - pinigu as nemokejau. Avanso irgi. Taigi turiu tuos pinigiukas. O dantu nera.

Taip priekiniai tik bemetale , nebent netaisyklingas labai sakandys ir bemetale gali islusti, arba nera keleta priekiniu dantuku ir reikia daryti tilta ,o bemetales tiltas gali neatlaikyti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erika.gut: 07 liepos 2007 - 22:39
QUOTE(erika.gut @ 2007 07 07, 23:22)
Jeigu butu pirmieji sujungti, tai dantiena tarp ju visai ne teip atrodytu. (po dantu istraukymo -nebuna toks nusileides spenelis).  ax.gif

Neturėjau minty ištrauktų dantų. Kai daromi šaknies kultiniai įklotai, spenelis lieka normalus. Bet tavo tikriausiai dar savi dantys vilkti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2007 07 07, 23:33)
Neturėjau minty ištrauktų dantų. Kai daromi šaknies kultiniai įklotai, spenelis lieka normalus. Bet  tavo tikriausiai dar savi dantys vilkti g.gif

Jeigu padarytas iklotas, tai nereikia jungti. mirksiukas.gif Tilta daro tik kai nera dantuko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(laureta @ 2007 07 07, 23:27)
Pas tave dantukai kitokie, pas mane kitokie. Pas mane irgi netaisyklingas sakandis. Bet kai prie dantenu juoda, jokio grozio nera. Ketvirtadienio vakara skambinau i Puro klinika, administratore taip nuosirdziai kalbejo, padejo, pasiteiravo. Ji vienintele paminejo, kad priekiniai dantukai tik bemetale keramika. Juk taip estetiskiau. Ramino, kad nebevergciau. Kokia geda, tokia didele ir verkiu. Kitos pasake, kad telefonu informacijos neteikia ir nebuvo malonios. Antradieni is ryto vaziuosiu. Meldziu, kad sutiktu kas nors padarti man dantukus. Flamma - pinigu as nemokejau. Avanso irgi. Taigi turiu tuos pinigiukas. O dantu nera.

Aš V. Pūro klinikoj tvarkiausi, tik mano situacija kitokia truputuką buvo. Bet rezultatas mane tenkina. Reikės dar vieną dantį tvarkyt, tai manau, kad ten dar grįšiu.
Atsakyti
laureta, tai kodel nedare bemetales?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erika.gut: 07 liepos 2007 - 22:42
QUOTE(erika.gut @ 2007 07 07, 23:36)
Jeigu padarytas iklotas, tai nereikia jungti.  mirksiukas.gif  Tilta daro tik kai nera dantuko  smile.gif

Mano buvo dvi šaknys paeiliui, tai sujungė kažkodėl. Bet kai nežinai, tai nesimato. Ir netrukdo smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sophi: 07 liepos 2007 - 22:58
QUOTE(erika.gut @ 2007 07 08, 00:33)
flamma, znok ten pat kur lauretaax.gif
Papildyta:

Taip priekiniai tik bemetale , nebent netaisyklingas labai sakandys ir bemetale gali islusti, arba nera keleta priekiniu dantuku ir reikia daryti tilta ,o bemetales tiltas gali neatlaikyti.



Bet gi dabar yra dar tokie cirkonio oksido pagrindu irgi bemetale vadinasi, bet labai tvirti, atstoja metalo keramika, bet jokio metalo ir biologiskai labai puikiai burnyteje dera,naujove, bet kalbama, kad unikalus variantas odontologijoje,bet ju kainos aukstokos man atrodo nuo 1200 iki...??? ziurint kurioje klinikoje g.gif
Atsakyti
QUOTE(flamma @ 2007 07 07, 23:53)
Bet gi dabar yra dar tokie cirkonio oksido pagrindu irgi bemetale vadinasi, bet labai tvirti, atstoja metalo keramika, bet jokio metalo ir biologiskai labai puikiai burnyteje dera,naujove, bet kalbama, kad unikalus variantas odontologijoje,bet ju kainos aukstokos man atrodo nuo 1200 iki...??? ziurint kurioje klinikoje g.gif

Tai vat, kad kainos dideles. Mano vienas buvo jau anksciau bemetale ,o kiti buvo estetinis padarytas . Todel protezavau bemetale (impresas) ir kitus 3. Nu tesiog taip nutariau.
Atsakyti