Įkraunama...
Įkraunama...

Estetinis plombavimas ir protezavimas

Oi,mergaites,jokios paslapties čia nėra.Vieno dantuko estetinis plombavimas kainavo 700lt.Tai priekiniai,o šoniniai-600,okrūminiai(nes plačiai šiepiuosi)-500lt. doh.gif
Žinau-pašiurpot,bet aš apie tai galvojau jau gerus 7mėn.Klausinėjau ,lyginau,galvojau...Ir tai dar ne viskas.apatinius balinau su lazeriu,bet man ko tai nelabai išbalo...rytoj einu pas Ivanciutę kontrolinio patikrinimo,tai klausiu,gal man juos su kapom pabalinti,nes skirtumas lyginant su viršutiniais yra.Jautrumo balinant ir po to nejaučiau beveik jokio.
Ir dar ką galiu pasakyti-viršutiniai estetiškai plombuoti dantukai truputi patamsėjo(PO 2 SAV.)kava ,arbata nepiktnaudžiauju.Gal gerbiama odontologė gali pasakyti kame čia reikalas, truputį pergyvenu...
blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
Dilgėlyte, o ar skauda kai daro estetini plombavima? As irgi menesio gale einu, tai truputi bijau. Ir per kiek laiko tau sutvarke? Man tvarkys 6 priekinius dantis, tai sake per 6 val. padarys. Man tai kainuos 1 dantis 800Lt. -mano kreivi dar dantys cry.gif
Atsakyti
Dilgelyte, ir as noriu paklausti: ar nesake, kiek laiko laikosi estetinio plombavimo spalvos, efektas, kas kiek laiko reikia vel viska atsviezinti, ar nereikia kaip nors specialiai tokui dantu priziureti?
Ir negi vienas zmogus plombuodamas sedi vos ne visai darbo diena - 6 val.?
Atsakyti
Pvz. man estetiškai sutvarkyti tik du dantys blush2.gif Praėjo jau 7 metai, jiems viskas gerai, nensutrupėjo tos porceliano laminatės, bet sakė, kad lyg ir norint to pirminio rezultato, to šviesumo jas keisti..dabar nepamenu kiek ten metų "garantija" duota..Lyg ir 3 g.gif Dantukai tikrai tamsesni nei buvo iš pat pradžių, su laiku "prasimušė" tikrasis negyvo danties tamsumas, bet vis vien jie daug šviesesni, nei būtų buvę nieko nedarant sad.gif
Atsakyti
Sveikutes,atsakineju:
Plombuojant neskauda,gi nuskausmina doctor.gif ,taciau gleivines susizaloja...gal pastebejot nuotraukose matosi,mazdaug per 10 dienu sugyja.
Per 6 va. gali sutvarkyti 4 priekinius dantis .3val,poto trumpa pertrauka ir vel 3 val.Patikekit reikalas varginantis,taciau as ne vilniete,todel grafika labai suspaudem.O jei dantys kreivoki,tai nzn..mano buvo tiesus tik juodi,lyg100 metu po zeme praguleje...
Del spalvu tai sake,kad reikia kas 5-8 men.paslifuoti ir vsio.
Rasma,nezinau,bet man rodos kad porceliano laminates ir helio plombos ne vienas ir tas pats g.gif .Juk estetinis plombavimas ir yra helio plombu meistriskas uzdejimas,o gal klystu?
Kaip minejau man jau dabar atrodo,kad dantukai lyg ir patamsejo,nors stomatologe sako ,kad viskas ok
Garantija duoda 2men.Nors cia labai individualus dalykas,priklauso nuo danties"sugebejimo" sukibti su plomba.
Del prieziuros tai sake,kad sveisti trinri kuo labiau,skirtingai nuo naturaliu dantu,tada labiau blizges.Siandien nusipirkau elektrini dantu sepetuka tai zulinu ir kaifuoju thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Oi, dilgėlyte, kokie tiesūs tavo dantys thumbup.gif
Siaubingai pavydžiu tiesių dantų, mano tai kreivi sad.gif Galvoju gal išsitiesinti su estetiniu plombavimu, bet daug kas atkalba, sako negadink dantų tai ir bijau. O jei paskui pakeis spalvą arba nutrupės, ar pradės skaudėti... daug abejonių. Ech nei ortodontai nepadeda, bijau kad ir estetinis plombavimas mažai padės.
Gal kas tiesinote kreivus dantis su estetiniu plombavimu, parašykite savo atsiliepimus g.gif Labai įdomu.
Atsakyti
Gal galit pasakyti, kiek valandų naktį galima laikyti užsidėjus kapas su 25% stiprumo balinimo želė? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(laurala @ 2005 04 06, 03:52)
Gal galit pasakyti, kiek valandų naktį galima laikyti užsidėjus kapas su 25% stiprumo balinimo želė?  4u.gif


Tokios koncentracijos balinimo medžiagėlės savo pacientams neskiriu. Nes dirbu su opalascense, o ten max stiprumas 20 proc. Bet kuriuo atveju, odontologas davęs jums šiuos vaistus turėjo viską išaiškinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Odontologė @ 2005 04 10, 08:32)
Tokios koncentracijos balinimo medžiagėlės savo pacientams neskiriu. Nes dirbu su opalascense, o ten max stiprumas 20 proc. Bet kuriuo atveju, odontologas davęs jums šiuos vaistus turėjo viską išaiškinti  g.gif


Susipainiojau, 20% stiprumo blush2.gif
Atsakyti
Šiaip jau gamintojai laiko neriboja daugiau nei kitos koncentracijos- t.y. naktį- 8 val. bet su 20 proc. patariu elgtis atsargiai ir bandyti dėti tik tada jei po silpnesnių koncentracijų- 10, 15 proc. dantukai nebuvo jautrūs
Atsakyti
QUOTE(Ritukas @ 2005 04 04, 19:40)
Oi, dilgėlyte, kokie tiesūs tavo dantys thumbup.gif
Siaubingai pavydžiu tiesių dantų, mano tai kreivi sad.gif Galvoju gal išsitiesinti su estetiniu plombavimu, bet daug kas atkalba, sako negadink dantų tai ir bijau. O jei paskui pakeis spalvą arba nutrupės, ar pradės skaudėti...  daug abejonių. Ech nei ortodontai nepadeda, bijau kad ir estetinis plombavimas mažai padės.
Gal kas tiesinote kreivus dantis su estetiniu plombavimu, parašykite savo atsiliepimus g.gif Labai įdomu.


As siandien einu pagaliau tvarkytis dantis, pas mane kreivi, po to butinai ispudzius parasysiu. O tu, Rituk, manau ziurek saves-jei tau to reikia tai ir daryk, ne kitiems kreivais dantimis vaikscioti. As jau daug metu svajojau apie tiesius dantis, pastoviai kompleksavau, sypsojausi suciaupusi lupas, stengiuosi nusukti veida kai juokiuosi, o dabar laukiu nesulaukiu kada kvatosiu issisiepusi. O nuotraukas gali paziureti www.vivadens.lt , man kai kildavo abejoniu-pasiziuredavau ir nusiramindavau, manau siandien vakare jau busiu savimi patenkinta.
Atsakyti
Na aš žinokite irgi niekaip neapsisprendžiu kur kreiptis. doh.gif g.gif Kaip ir susitaikiau su mintimi,kad investuoju į save rolleyes.gif ,bet dabar taip ir nesuprantu ar vieno vizito metu galima tiek daug dantų susitvarkyti. Būtinai parašykite kaip kam ir pas ką sekasi tvarkytis dantukus ... kai pagalvoji,kad visai nebloga kelionė išeina....... et ax.gif
Atsakyti