Įkraunama...
Įkraunama...

Estetinis plombavimas ir protezavimas

Sveikos merginos, gal galit rekomenduoti kokią kliniką, kur gerai daro estetinį plombavimą Kaune?
Buvau su breketais, dabar nuėmė, visi dantukai sutvarkyti, labai patenkinta, bet yra vienas bet...
Vienas priekinis dantukas gelsvai pilkas. Jis yra negyvas, kai per naują jį plombavo iš vidaus, tariausi dėl balinimo, tai sakė, lazeris nesveikų dantų nebalina, galima į vidų dėti kartu su plomba balinimo medžiagos, bet tai irgi gali neduoti reikiamo rezultato. Todėl viena iš išeičių- estetinis plombavimas. Toj klinikoj kur as gydausi, to nedaro.
Skambinau į Visvitalis kliniką, užsiregistravau pitrminei konsultacijai, bet neturiu jokių atsiliepimų apie šią kliniką. g.gif
Atsakyti
Estetinis plombavimas nepatartina, po kazkiek laiko jis persisvies, geriausias budas protezavimas. As manau taip
Atsakyti
QUOTE(burundukas @ 2007 06 08, 11:54)
Sveikos merginos, gal galit rekomenduoti kokią kliniką, kur gerai daro estetinį plombavimą Kaune?
Buvau su breketais, dabar nuėmė, visi dantukai sutvarkyti, labai patenkinta, bet yra vienas bet...
Vienas priekinis dantukas gelsvai pilkas. Jis yra negyvas, kai per naują jį plombavo iš vidaus, tariausi dėl balinimo, tai sakė, lazeris nesveikų dantų nebalina, galima į vidų dėti kartu su plomba balinimo medžiagos, bet tai irgi gali neduoti reikiamo rezultato. Todėl viena iš išeičių- estetinis plombavimas. Toj klinikoj kur as gydausi, to nedaro.
Skambinau į Visvitalis kliniką, užsiregistravau pitrminei konsultacijai, bet neturiu jokių atsiliepimų apie šią kliniką.  g.gif


Jeigu padaris estetini plombavima tai negyvas tavo dantukas skirsis vistiek g.gif .Reikia bandyti balinti is vidaus, kitaip plomba neuzmaskuosi .O kai isbalinsi -tada estetini. O siaip priklausomai kiek turi sveiko danties ,gal tikrai vertetu suprotezuoti ta dantuka . g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erika.gut: 09 birželio 2007 - 12:35
QUOTE(erika.gut @ 2007 06 09, 13:35)
Jeigu padaris estetini plombavima tai negyvas tavo dantukas skirsis vistiek  g.gif .Reikia bandyti balinti is vidaus, kitaip plomba neuzmaskuosi .O kai isbalinsi -tada estetini. O siaip priklausomai kiek turi sveiko danties ,gal tikrai vertetu suprotezuoti ta dantuka . g.gif


Sveikute Erika.gut,
kadangi tu cia solidziausiai i klausimus atsakineji, tai klausiu taves 4u.gif
as turiu jau seniai man skaudzia problema su dviem priekiniais dantimis, abu nemazai plombuoti, o vienas dar ir negyvas, taigi pilkas. Visi kiti tiesus, lygus ir balti.
Perskaiciau visu patarimus sitoje temoje, ir suvokiu, kad geriausia mano atveju darytis protezavima su bemetale keramika, taip?
gal galetum patarti kur eiti ir kokio techniko prasyti (kur tau dare, nes tikrai graziai atrodo)? as siaip esu is Kauno, bet nuvaziuociau ir i Vilniu, jeigu reiketu, juk del kokybisko darbo verta.
Kitas klausimas - ar spesiu, nes rugpjucio 28 d jau nebebusiu Lietuvoje.
NORIU VEL SYPSOTIS.....
ACIU is anksto.
Atsakyti
QUOTE(Sacra @ 2007 06 09, 19:56)
Sveikute Erika.gut,
kadangi tu cia solidziausiai i klausimus atsakineji, tai klausiu taves  4u.gif
as turiu jau seniai man skaudzia problema su dviem priekiniais dantimis, abu nemazai plombuoti, o vienas dar ir negyvas, taigi pilkas. Visi kiti tiesus, lygus ir balti.
Perskaiciau visu patarimus sitoje temoje, ir suvokiu, kad geriausia mano atveju darytis protezavima su bemetale keramika, taip?
gal galetum patarti kur eiti ir kokio techniko prasyti (kur tau dare, nes tikrai graziai atrodo)? as siaip esu is Kauno, bet nuvaziuociau ir i Vilniu, jeigu reiketu, juk del kokybisko darbo verta.
Kitas klausimas - ar spesiu, nes rugpjucio 28 d jau nebebusiu Lietuvoje.
NORIU VEL SYPSOTIS.....
ACIU is anksto.

Sveika, viska gerai supratai ir tiksliausia tau butu suprotezuoti bemetale keramika . thumbup.gif Negyva pries tai isbalinti .Jeigu uzsirasyti tuoi pat -pirmadieni ,tai gal spesi . g.gif Bet reiketu uzsirasyti iskarto keletui vizitu ,nes geroj klinikoje eiles. Pasistengsiu tau padeti ir organiozuoti konsultacija kuo greiciau ten kur as dariausi dantukus ir kur dabar daro Mama gulbe biggrin.gif
Konsultacijos metu tau viska isaiskins ,parodis nuotraukas ,visas galimybes ,preleminariai paskaicuos kiek kainotu ir apsispresi ar tinka.
Konsultacija apie 30lt. Jeigu negyvo danties kanalas gerai uzplombuotas ,tai toliau -isbalinti, tada priklausomai nuo to kiek liks sveiko danties -iklotas (ar reikia ,ar ne),laikini vainikeliai (kol gamins bemetale keramika ,o gal noresi cirkonmijaus..) ir tada 1karta primatuos ,o kita jau pricementuos. 4u.gif
Tai parasyk ar tinka ir tada paskambinsiu susitarsiu del konsultacijos. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erika.gut: 10 birželio 2007 - 14:10
QUOTE(erika.gut @ 2007 06 10, 14:42)
Sveika, viska gerai supratai ir tiksliausia tau butu suprotezuoti bemetale keramika .  thumbup.gif Negyva pries tai isbalinti .Jeigu uzsirasyti tuoi pat -pirmadieni ,tai gal spesi . g.gif Bet reiketu uzsirasyti iskarto keletui vizitu ,nes geroj  klinikoje eiles.  Pasistengsiu tau padeti ir organiozuoti konsultacija kuo greiciau  ten kur as dariausi dantukus ir kur dabar daro Mama gulbe  biggrin.gif
Konsultacijos metu tau viska isaiskins ,parodis nuotraukas ,visas galimybes ,preleminariai paskaicuos kiek kainotu ir apsispresi ar tinka.
Konsultacija apie 30lt. Jeigu negyvo danties kanalas gerai uzplombuotas ,tai toliau -isbalinti, tada priklausomai nuo to kiek liks sveiko danties -iklotas (ar reikia ,ar ne),laikini vainikeliai (kol gamins bemetale keramika ,o gal noresi cirkonmijaus..) ir tada 1karta primatuos ,o kita jau pricementuos.  4u.gif
Tai parasyk ar tinka ir tada paskambinsiu susitarsiu del konsultacijos. 4u.gif


tinka tinka tinka rolleyes.gif
aciu tau labai uz rupesti, man labai daug tai reiskia, nes kai su sita beda gyvenu puse savo gyvenimo, tai jau iki sirdies gelmiu atsibodo, o ir sypsotis pilnu smailu negaliu, nes bijau, kad kiti pastebes priekinio danties tamsesne spalva... verysad.gif
matai, as tik pergyvenu, kad mano dantiste paskutini karta heliu bandydama pilkuma paslepti labai daug to danties nugreze ir gali jo neuztekti, na bet cia aisku turbut tik daktare paziurejus gales pasakyti. Siaip ar taip, kas buna tuo atveju, jeigu per mazai savo danties be plombos, be to, juk jeigu jo puse yra plomba, tai turbut nelabai ir ta kanaleli balinimui gales isgrezti, ania? o tai ka tada daro?
nu zodziu...
bet as tikrai labai busiu dekinga, jeigu mane uzregistruosi, kai uzregistruosi, parasyk man asmenine zinute kas kaip kada ir pan
ACIU 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Sacra @ 2007 06 10, 20:07)
tinka tinka tinka  rolleyes.gif
aciu tau labai uz rupesti, man labai daug tai reiskia, nes kai su sita beda gyvenu puse savo gyvenimo, tai jau iki sirdies gelmiu atsibodo, o ir sypsotis pilnu smailu negaliu, nes bijau, kad kiti pastebes priekinio danties tamsesne spalva...  verysad.gif
matai, as tik pergyvenu, kad mano dantiste paskutini karta heliu bandydama pilkuma paslepti labai daug to danties nugreze ir gali jo neuztekti, na bet cia aisku turbut tik daktare paziurejus gales pasakyti. Siaip ar taip, kas buna tuo atveju, jeigu per mazai savo danties be plombos, be to, juk jeigu jo puse yra plomba, tai turbut nelabai ir ta kanaleli balinimui gales isgrezti, ania? o tai ka tada daro?
nu zodziu...
bet as tikrai labai busiu dekinga, jeigu mane uzregistruosi, kai uzregistruosi, parasyk man asmenine zinute kas kaip kada ir pan
ACIU  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Sveika . Kiek bebutu mazai danties -iklotui uzteks, nes daromas i sakni. 4u.gif
Parasiau tau asmenine zinute. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erika.gut @ 2007 06 10, 14:42)
Sveika, viska gerai supratai ir tiksliausia tau butu suprotezuoti bemetale keramika .  thumbup.gif Negyva pries tai isbalinti .Jeigu uzsirasyti tuoi pat -pirmadieni ,tai gal spesi . g.gif Bet reiketu uzsirasyti iskarto keletui vizitu ,nes geroj  klinikoje eiles.  Pasistengsiu tau padeti ir organiozuoti konsultacija kuo greiciau  ten kur as dariausi dantukus ir kur dabar daro Mama gulbe  biggrin.gif


aga daro mirksiukas.gif laukiu nesulaukiu pabaigos biggrin.gif
jau kanalai sutvarkyti liko dar konsultacija pas ortodonta atrodo ir tada jau bus matyt kaip ten bus biggrin.gif
ax.gif
a ta klinika gera, man patinka thumbup.gif
Atsakyti
Na vat, vakar man padare estetini plombavima.. na viskas gerai,sutvarke tuos kariesus tarpdanciuose, sulygino nusivalgusiu dantu galus, bet ta dantuka (kuris buvo kiek issikises,buvau idejusi foto), vistiek idealiai nesulygino.. tiesa sakant man didelio skirtumo ir nesimato kaip buvo pries tai ir dabar.. unsure.gif na daktare sake kad man tvarke minimaliai,nes labai jau gaila sveika danti gadinti.. (nebent as to tikrai pageidauju).. tad jei noriu idealiai lygiu,reikia labai daug danties nugrezti,o be to ir apacioje tvarkyti nelygius dantis prisieitu,nes automatiskai sukandimas negeras butu... niu zodziu.. tikejausi geresnio rezultato,bet ka jau padarysi.. MB sako kad dabar geriau atrodo, o man rodos kad praktiskai nieko nesiskiria blush2.gif po poros savaiciu eisiu darytis burnos higiena- akmenuku nuemima, tai sake jei reikes,gales pakoreguoti (nemokamai).. bet as net neisivaizduoju ka koreguoti,juk jei nera galimybes minimaliais nugrezimais visiskai sulygint..
Atsakyti
QUOTE(minilina @ 2007 06 12, 11:20)
Na vat, vakar man padare estetini plombavima.. na viskas gerai,sutvarke tuos kariesus tarpdanciuose, sulygino nusivalgusiu dantu galus, bet ta dantuka (kuris buvo kiek issikises,buvau idejusi foto), vistiek idealiai nesulygino.. tiesa sakant man didelio skirtumo ir nesimato kaip buvo pries tai ir dabar..  unsure.gif  na daktare sake kad man tvarke minimaliai,nes labai jau gaila sveika danti gadinti.. (nebent as to tikrai pageidauju).. tad jei noriu idealiai lygiu,reikia labai daug danties nugrezti,o be to ir apacioje tvarkyti nelygius dantis prisieitu,nes automatiskai sukandimas negeras butu... niu zodziu.. tikejausi geresnio rezultato,bet ka jau padarysi.. MB sako kad dabar geriau atrodo, o man rodos kad praktiskai nieko nesiskiria  blush2.gif po poros savaiciu eisiu darytis burnos higiena- akmenuku nuemima, tai sake jei reikes,gales pakoreguoti (nemokamai).. bet as net neisivaizduoju ka koreguoti,juk jei nera galimybes minimaliais nugrezimais visiskai sulygint..

Manau tegul koreguoja .Jeigu taip pasake ,reiskia pati mato kad yra nevisai taip kaip gali buti. Ir taip jau nugreze ,plombavo, sumokejai pinigus -tai jau tegul daro kad butu idealiai .Jegu tau net nesimato ,kad pagerejio-tai uz ka mokejai . g.gif Nebijok ,tegul koreguoja ir paplombuoja daugiau ,bet kad tikrai liktum patenkinta. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(erika.gut @ 2007 06 12, 11:59)
Manau tegul koreguoja .Jeigu taip pasake ,reiskia pati mato kad yra nevisai taip kaip gali buti. Ir taip jau nugreze ,plombavo, sumokejai pinigus -tai jau tegul daro kad butu idealiai .Jegu tau net nesimato ,kad pagerejio-tai uz ka mokejai .  g.gif Nebijok ,tegul koreguoja ir paplombuoja daugiau ,bet kad tikrai liktum patenkinta.  4u.gif



bet as labai nenoriu kad man nugreztu didziaja dali danties.. tajp jau gaila,as ir sakiau jai kad man tvarkytu su minimaliu nugrezimu.. bet va dabar ir nebezinau visai ka cia daryti.. eisiu po dvieju savaiciu, o nuo to laiko praejus savaitei- mano vestuves- tai jei vel tvarkys,dar nebus ataugusios danties smegenys, neaisku kaip viskas bus.. nu zodziu dabar esu visai nezinioj, reikia kazka galvoti.. dar vis ziurinejuos pries veidrodi,laukiu kol ataugs danties smegeneles,tada jos uzpildys toki kampiuka, gali buti kad atrodys geriau,lygiau.. bet tai bus tik po kokiu poros savaiciu. Na dar reikia man galvotis ar verta dar nugrezineti dantis..
Atsakyti
nu mergaites idedu patvarkytu dantuku foto, paziurekite ir pasakykit savo nuomone, ar man verta imtis drastiskesniu priemoniu ju taisymui... gal kas pamenat kaip atrode pries tai,ar jums matosi koks skirtumas?
dar vat ziurejau ziurejau i veidrodi- ar jums neatrodo kad desinysis dantukas yra kiek ilgesnis nei kairysis? gal man vaidenas? na reikes paklaust daktares.. user posted image user posted image user posted image user posted image
Atsakyti