Įkraunama...
Įkraunama...

Estetinis plombavimas ir protezavimas

QUOTE(sunnyday @ 2007 01 29, 20:38)
O gal kas galit papasakoti kaip daromas negyvo danties balinimas is vidaus? Kaip vyksta procedura ir koks principas? Ir dar kokie rezultatai, kaip labai tas dantis nubala, ar nebus paskui kad vietoj vieno siek tiek tamsesnio danties svies vienas ryskiai per baltas dantis?



nu man nešviečia kol kas smoke.gif buvo vienas negyvas, tai kaip supratau balino iš vidaus ir viskas O.K o spalvos ir atspalvio nustatymas čia priklauso ir nuo gydytojo profesionalumo ir nuo sėkmės bigsmile.gif

mano gydytojai pavyko ir priekaištų jokių neturiu, bent jau einamuoju omentu mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(jul_ @ 2007 01 30, 02:24)
pas juos ten yra durys su automatiniu uzraktu, ir tik atsiskaiciusiuosius isleidzia registratore paspausdama mygtuka kazkur prie savo stalo, matyt tam ir padaryta, kad nepabegtu kas  lotuliukas.gif
tiesa, ir dar visada reikalauja avanso, o jei gyveni ne vilniuj, tai siusk perlaida per banka  fool.gif



o bože bigsmile.gif gerai kad ten nėjau, man jokio avanso nereikėjo mokėt, o dabar dar ir 100 lt skolinga klinikai likau, bet vis pro šalį neinu, tai vis nenunešu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sunnyday @ 2007 01 29, 22:38)
O gal kas galit papasakoti kaip daromas negyvo danties balinimas is vidaus? Kaip vyksta procedura ir koks principas? Ir dar kokie rezultatai, kaip labai tas dantis nubala, ar nebus paskui kad vietoj vieno siek tiek tamsesnio danties svies vienas ryskiai per baltas dantis?

Sveika.Tai yra daroma TAIP.
rolleyes.gif
Turi buti gerai ir kokybiskai sutvarkytas danties kanalas,gyd. isgrezia is vidaus is gomurio puses tam reikalingo gilio skilute,tada su plombine medziaga izuolioja kanala nuo baliklio, kad nepatektu i kanala. Ideda balikli ,kurys yra 38%-tai specialus ENDO -baliklis(kanalu baliklis),pasviecia su Helio lempa ir tada deda arba laikina plomba,arba kiti deda kokia kita patvariasne plomba,bet irgi laikinai.Jau po keleta valandu matosi rezultatas.Galim su balikli vaikscioti apitikslia ne ilgiau savaites,ir TIK BUTINAI TURI BUTI IZUOLIOTAS KANALAS nuo baliklio,kad nepetektu,nes baliklis gali pradeti tirpinti plombavimo medziaga.(Dazniusiai gydytijai tai zino ir izuolioja).Po kiek laiko ateini pas gyd. ,ji paziuri rezultata,ir arba isema balikli ir danti uzplombuoja,arba pakeicia ir vel uzdeda balikli.
TIK JUOKIU BUDU neglima vaikscioti ilga laika.Pazystu viena zmogu ,kuris kaip mazas vaikas neatejo isimti balikli, praemo puse metu ,iskrito ir plomba ir baliklis-jis vis neejo.Teko ta danti salinti -priekini ,nes buvo isgedusi jau ir saknis doh.gif
As irgi turiu isbalinta vidiniu balikliu dantuka ir viskas yra labai gerai ,net nesitikejau kad gali taip kasikeisti spalva.Balinimo kapomis -negyva danry neisbalinsi.

Papildyta:
QUOTE(Pepeloliene @ 2007 01 29, 23:11)
Aciu uz atsakymus ir patarimus wink.gif na tikrai atkalbejot nuo Ivanciutes  ax.gif  pagalvojau, kad isbuvau jau tiek laiko - isbusiu ir daugiau, tuolabiau, kad vyrui ir tokia patinku  lotuliukas.gif  Pas protezuotojus apsilankysiu veliau, galbut ir gydymo metodai ir medziagos bus patobuleje...  ax.gif 
DAr buvau el.pastu isiuntusi paklausima i Vivadens del garantijos estetiniam plombavimui - tai taip sabloniskai atsake, jokio konkretumo, vos ne tiesiai  "ateik i konsultacija ir paaiskins" - kainas dar surase - jokio konkretumo...

Labas, del garantiju.
Noriu pasakyti ,kad garantijos negali duoti griestai ten vieneriems metams,ar daugiau.Labai individualu.Supranti yra garantija plombines medziagos,o kiti visi dalikai priklauso nuo taves.Daleiskim kaip gerai valysi dantys,ka valgysi ,ar ten kasi. Koki gyvenimo buda vedi.
Jau kai padarytas estetinis plombavimas,reiketu pasisaugoti.Nekasti kepta duona -tiesiogiai su priekiniais, labai priziureti dantys,nes labai limpa apnasas,valuti su siulu kas kart pries valant dantys.Todel tau niekas tiesiogiai ir neatsake i ta klausyma.
Nors mano klinikoje irgi visa tai pasakoja,bet visada pabrezia -kad jeigu kas atsitinka -galiu ateiti ir man pataisys nemokamai.
Aisku ne po poros metu-cia jau butu juokinga ir pati nedrisciau eiti uz dika. lotuliukas.gif
Atsakyti
os visada dantis su siulu isvalau po valymo dantu sepetuku... blink.gif vadinasi blogai darau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(sunnyday @ 2007 01 29, 22:31)
PS. cia gal ne visai i tema, bet... kas liecia naujas technologijas pries kazkiek metu skaiciau, kad atrastas budas isauginti naujus dantis ir kad galbut kadanors dantis negydysim o auginsimes naujus kurie isauga per mazdaug 2 men. Tada atsimenu rase kad dar reikalingi 5 metu tyrimai, kad butu galima leisti sita technologija "i visuomene". Dabar mazdaug turetu buti tie 5 metai, idomu kokioje dabar stadijoje tas tyrimas smile.gif Gal  geriau dar siek tiek palaukti ir tada naujus issiaugint biggrin.gif 
Et... kaip gerai butu...

būtų nuostabu, ar ne mirksiukas.gif jei galima būtų išsiauginti naujus dantus biggrin.gif
gal ir bus kada galima biggrin.gif nes skaičiau prieš porą metų straipsnį, jame rašoma, jog japonijoje jau tas procesas kažkaip bandomas praktikoje, tik dar labai brangios technologijos. Ir ten pat rašė - ką mes galime padaryti dabar - išsaugoti savo vaikų pieninius dantis, nes iš jų kažkaip lengviau išskirti kamienines lasteles ar kažkas pan. - bijau supainioti. Bet va savo vaikų dantukus aš dedu į saugią vietelę bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pepeloliene @ 2007 01 30, 16:09)
os visada dantis su siulu isvalau po valymo dantu sepetuku... blink.gif  vadinasi blogai darau  doh.gif

Sveika, viska teisingai tu darai taip ir reikia 4u.gif Cia as apsizioplinau blush2.gif . mano odontologe issamiai paaiskino, kad issivalius su siulu dantys pries sepeteli -dalis apnaso lieka ant dantu ir poto valydama dantys su sepetuku ,tu vel sugrudi apnasa atgal i tarpdancius.TODEL butinai is pradziu dantu sepetelis,O TADA SIULAS.Beto paciam galia turi issivalyti liezuvi su liezuvio valykliu.Jeigu tokio neturi ,tai bent su kokiu nereikalingu sepeteliu,nes ant lizuvio PAMATYSI : schmoll.gif kiek daug brudo ir ligiai taip tas apnasas sudaro galimybe atsirasti kariesusi.O paciam galia praskalauji burna biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erika.gut: 31 sausio 2007 - 13:09
Siandien ziurejau laida "Tarp musu, moteru", tai rode reportaza apie dantis. Pasisake keli gydytojai apie protezavima, balinima ir pan. Tai vienas (Mykolas Ignatavicius) grieztai pasisake pries sypsenos grazinima iki holivudines, kai tam nera butinybes. Pasak jo, bet kokia intervencija i organizma neapseina be pasekmiu. Taip pat jis ir pries dantu balinima (na isskyrus, kai dantis pajuodoja del mirusio nervo ir pan.). Siaip gal noreciau pas ji i konsultacija, jis sake, kad viska issamiai paaiskina ir tada rinkis, pasako ko kliento vietoj nedarytu, kokios pasekmes ir pan. Trumpai uzsimine laidoje ir apie dantu isauginima (Japonijoje).
Atsakyti
QUOTE(Pepeloliene @ 2007 01 31, 18:29)
Siandien ziurejau laida "Tarp musu, moteru", tai rode reportaza apie dantis. Pasisake keli gydytojai apie protezavima, balinima ir pan. Tai vienas (Mykolas Ignatavicius) grieztai pasisake pries sypsenos grazinima iki holivudines, kai tam nera butinybes. Pasak jo, bet kokia intervencija i organizma neapseina be pasekmiu. Taip pat jis ir pries dantu balinima (na isskyrus, kai dantis pajuodoja del mirusio nervo ir pan.). Siaip gal noreciau pas ji i konsultacija, jis sake, kad viska issamiai paaiskina ir tada rinkis, pasako ko kliento vietoj nedarytu, kokios pasekmes ir pan. Trumpai uzsimine laidoje ir apie dantu isauginima (Japonijoje).

Sveika, nelabai supratau ,tai ka jis tada siulo daryti jeidu priekiniai dantys sugede? cool.gif
Kokia iseitis?O del balinimo ,tai aisku ir taip -viska ka mes darome nera labai gerai ,bet kaip ir visame pasaulyje moterys -norim buti grazios. biggrin.gif
As tai jau tikrai noriu baltu ,ligiu dantu. smile.gif

Atsakyti
Jei butina tvarkyti - taip, bet jei del grozio uzsimano (kai pasak jo nera butina) tai nerekomenduoja... schmoll.gif
Atsakyti
Gal kas galit paaiškinti kaip suprasti tą garantiją? Tiktai, kad plombos nenulūš?
O pvz. už poliravimą, kai darys per garantinį laikotarpį vistiek reikės mokėt ir pan.?
Atsakyti
QUOTE(-Dange- @ 2007 02 02, 23:14)
Gal kas galit paaiškinti kaip suprasti tą garantiją? Tiktai, kad plombos nenulūš?
O pvz. už poliravimą, kai darys per garantinį laikotarpį vistiek reikės mokėt ir pan.?

Nu nezinau,mano klinikoje tu tiesiog ateini po pusmecio i profilaktini patikrinima.Tau apziuri visa burna, ne tik priekinius dantys.Pripoliruoja visas plombas,patikrina visus tarpdancius su siulu, ar nekabina- pripoliruoja tarbdancius.Pasako ar nera naju skiluciu.Aisku pripoliruoja ir priekinius.Uz viska sumoki 50 lt.Tai vadinasi profilaktine apziura.
O kas liecia estetinio -tai jau po poros savaiciu ,jeigu tau kas nors nepatinka, ars spalva,ar plombos matosi,ar forma -tu ateini ir tau pateiso nemokamai.
PRIEKI PLOMBOS NETURI MATYTIS -TAI YRA ESTETINIS PLOMBAVIMAS. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erika.gut: 02 vasario 2007 - 22:10
QUOTE(erika.gut @ 2007 01 28, 14:04)
NORIU TIKRAI BALTU IR TIESIU DANTU.
Atsiradau klinikoje pasilaiciose prie JUOZAPO-V.ŠČIUKINAITES.
Man viska isaiskino -jau ta Viktorija tai tikrai tikra estete-visiems tvarko dantys kaip sau.

4u.gif
turiu tokia problema, kuria tu turejai anksciau.
Priekyje yra tarpas ir gana didelis (tilptu dar vienas papildomas dantis). O visi dantys yra labai smulkus ir maziukai.
Konsultavausi Kaune, ka galima butu padaryti del tarpo ir siaip, kad vaizdas butu daaaug grazesnis. Kazkodel man parekomendavo operacija, pademonstruodamas, kad jei didins priekinius dantis mazindamas tarpa, as atrodysiu kaip kiskis biggrin.gif Tarpas visiskai nepasinaikino.
Matau, kad cia raso gana daug apie tai ismanancios supermamos. Gal ka ir mano atveju galima sugalvot bigsmile.gif
Skaiciau apie porceliano laminates, gal jos tiktu? ir kur galima paskaityt apie ju darymo principus? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pakasiukas: 11 vasario 2007 - 14:14
QUOTE(pakasiukas @ 2007 02 11, 16:00)
4u.gif
turiu tokia problema, kuria tu turejai anksciau.
Priekyje yra tarpas ir gana didelis (tilptu dar vienas papildomas dantis). O visi dantys yra labai smulkus ir maziukai.
Konsultavausi Kaune, ka galima butu padaryti del tarpo ir siaip, kad vaizdas butu daaaug grazesnis. Kazkodel man parekomendavo operacija, pademonstruodamas, kad jei didins priekinius dantis mazindamas tarpa, as atrodysiu kaip kiskis  biggrin.gif  Tarpas visiskai nepasinaikino.
Matau, kad cia raso gana daug apie tai ismanancios supermamos. Gal ka ir mano atveju galima sugalvot  bigsmile.gif
Skaiciau apie porceliano laminates, gal jos tiktu? ir kur galima paskaityt apie ju darymo principus?  4u.gif


Tai operacija kokia?
Tarpas tarp pirmu dantu?
Matai man buvo tarmas -taip vadinama -diastema. Bet ne toks didelis ,galejau stora adata tarp dantu prakysti .Kadangu protezavau 4 priekinius tai atitinkamai buvo siek tiek padidinti visi ,ir todel atrodo gerai .
O jei pas tave toks didelis tarpas -tai gal tikrai kokia operaciaja?
O su breketais ,gak su breketais imanoma sustumti dantukus.???
Reiketu tau dar kitur pasikonsultuoti .Isgirsti kita nuomone.. g.gif
Atsakyti