Įkraunama...
Įkraunama...

Pūkinės striukės

Sveikos.

Karta apturejau gerą pūkinę striukę ir ja be galo džiaugiausi, kol nepaskalbiau smile.gif Dabar noriu naujos pūkinukės, tačiau pardėse jų beveik nesiūloma. Aš pradedu galvoti, kad aš gal esu atsilikusi ir šiais laikais niekas pūkinių nebegamina ir nebeperka, o tik su sinteponais/poliesteriais viduje. Bet ar jie analogiškai gerai šildo žiemą? Nepakenčiu šalčio, todėl ta pūkinė su kokiu megztiniu mane puikiai gelbėdavo-kaip jokie kailiniai ar dublionkės. Su poliesteriais viduj aišku gražesnės, ne tokios storos ir išsipūtę, bet bijau pirkti, nes jei paaiškėtų, kad jos nė velnio nešildo, turėčiau dar vieną rudeninę striukę. Žodžiu, patarkite - ar pūkinės visgi geriausias sprendimas ir jei taip kur rekomenduojate dailučių pažiūrėti pirkti. Jei manote, kad kitos striukės tiek pat vertingos (su kitais viduriais), parašykite į ką atkreipti dėmesį perkant, ar gal kokį gamintoją tikrai gerą nurodysite smile.gif
Atsakyti
Pūkinės striukės yra daug šiltesnės thumbup.gif Su sinteponu nėra ka lyginti, nes sintetika yra sintetika ax.gif ax.gif Tik siulyciau pūkinę striukę nešti į valyklą, nes reikia labai gerai išdžiovinti, o ir skalbti kitaip..Yra tu striukių daug kur..sportinės jeigu patinka tai visur yra, taip pat Mexxe, aprangoj 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lika @ 2007 09 26, 10:40)
Pūkinės striukės yra daug šiltesnės  thumbup.gif  Su sinteponu nėra ka lyginti, nes sintetika yra sintetika  ax.gif  ax.gif  Tik siulyciau pūkinę striukę nešti į valyklą, nes reikia labai gerai išdžiovinti, o ir skalbti kitaip..Yra tu striukių daug kur..sportinės jeigu patinka tai visur yra, taip pat Mexxe, aprangoj  4u.gif



Va aš irgi pamaniau, kad reikėjo nešti į valyklą-sutaupiau vadinasi smile.gif Tiesa viena mergina forume pasakoja, kaip skalbia savają-labai svelnia vilnos programa ir su teniso kamuoliukais viduj-kad isdauzytu plunksnas. Ir puikiai jai sekasi smile.gif

Man patinka kažkas ant sportinio ir elegantiško varianto. Nesinori tokios pvz. kaip kartais randu-iki kelių ir sudalintos siūlėmis, kaip dešrelė smile.gif Nieko nerandu, kad iš toli nešauktų - ei, aš esu pūkinė striukė smile.gif Kalbu apie tas siūles-persmaugas.
Papildyta:
Kai paskaitau, ką būnu parašiusi, tai pasibaisiu-lyg rusakalbė būčiau smile.gif Sorry, mintys greičiau lekia, nei pirštai klaviatūra smile.gif
Atsakyti
Pati bandziau kazkada pukine skalbti su kamuoliukais skalbiankej(net spec.juos nusipirkau).Gavosi sh..as doh.gif Visos pluksnos sukrito.Dabar nerizikuoju ir nesu i valykla rolleyes.gif

Sinteponines irgi siltos,tik gal kunas daugiau prakaituoja.Pluksnines thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
As tik uz pukines. bigsmile.gif 4u.gif Esu pries du metus nusipirkusi pukine striuke iki keliu, Reservd parduotuveje. Ji labai elegantiskai atrodo, o jau silumos, tai tikrai labai daug duoda ir kas savrbiausia ji neisiputusi, kaip daugelis pukiniu striukiu. mirksiukas.gif Labai labai labai esu ja petenkinta. victory.gif
Atsakyti
QUOTE(Triušis Rodžeris @ 2007 09 26, 10:52)
Va aš irgi pamaniau, kad reikėjo nešti į valyklą-sutaupiau vadinasi smile.gif Tiesa viena mergina forume pasakoja, kaip skalbia savają-labai svelnia vilnos programa ir su teniso kamuoliukais viduj-kad isdauzytu plunksnas. Ir puikiai jai sekasi smile.gif


Skalbimas tai skalbimų, bet jas ir džiovina džiovinimo masinuose ir labai ilgai..nes jeigu supus bus viskas..o ir per žiema jei tamsi tai kokius 2 kartus reikėtų skalbti..o kur dziovinti.. bigsmile.gif Tikrai neuzsiimciau as pati su tais skalbimais 4u.gif
Atsakyti
Supratau-pūkinės valdo smile.gif Tada aš ir toliau jos norėsiu smile.gif
Gal galite parekomenduoti kur yra šiuo metu kokių gražių įdomesnių "pūkuotukių" ?wink.gif Na gal ėjote, pamatėte smile.gif
Atsakyti
As pukine skalbdavau skalbiankeje - gerai issukdavau, isimdavau beveik sausa, smarkiai ispurtydavau, padziaudavau - vel ispurtydavau. Skalbiau n kartu, nes striuke sviesi ir nieko jai neatsitikdavo...tik per kelis sezonus sunesiojau ka + moraliskai paseno.
Atsakyti
As uz pukines , nes pati ziema turiu tokia thumbup.gif

As turiu CANADA Goose user posted image ir as esu labai patenkinta thumbup.gif
Atsakyti
Wow, labai netgi nieko sau, kur tokiu buna pirki?
Atsakyti
QUOTE(Triušis Rodžeris @ 2007 09 26, 20:41)
Wow, labai netgi nieko sau, kur tokiu buna pirki?

as ja pirkau Svedijoje smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vampi...: 26 rugsėjo 2007 - 20:59
Šiaip tikra tiesa, kaip jau ir rašė viena kolegė, kad pūkines reikia skalbti o po to džiovinti spec. džiovinimo mašinoje ( jei okias turite namuose tai viskas gerai), kad plunksnos tikrai išdžiūtų, išsipūstų ir nesmirdėtų...o jei neturite džiovyklų tai į cheminį valymą. Aš asmeniškai pirkau TOMMY HILFIGER išparduotuvėje vilniuje VCUP 3 aukšte ir vyrui ir sau po trumpą pūkinę ir sau dar net 2 pūkinius ružavą ir baltą paltukus iki kelių sau..smile.gif Kokybė liuks, grynas pūkas( ne plunksnos, kas labai savrbu) fasonai nuo sportiškų iki elegantiškų. viską skalbiu tik labai gerai išcentrifuguoju, bet porą kartų nunešiau į joglę išskalbė išpūtė kaip nauji.. biggrin.gif Nežinau, man labai patinka Hilfigeris, tuo labiau jei palyginsi kokios kainos VCUP išparduotuvėj su kainom Europoj, tai šakės 5 kart pigiau, o prekės būna tos pačios ( Europoj analogiška striukė mot- 1450, o VCUP- 250-320Lt), ten skaitosi naukos kolekcijos, bet vadinasi ir išparduotuvė gauna to pačio sezono. Beje, ten labai gerai aptarnauja pardavėjos: viską parodo, papasakoja...sėkmės!
Atsakyti