Įkraunama...
Įkraunama...

Kinietiška dieta 4

Taigi dietos esmė: 3 dienas valgom ryžius + daug skysčių geriam
3 dienas valgom daržoves + skysčiai
3 dienas valgom vaisius + skysčiai

Tęsiam toliau.
Gal kas jungias? man šian pirma diena bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Braškių-Pieva @ 2007 09 21, 13:22)
Taigi dietos esmė: 3 dienas valgom ryžius + daug skysčių geriam
3 dienas valgom daržoves + skysčiai
3 dienas valgom vaisius + skysčiai

Tęsiam toliau.
Gal kas jungias? man šian pirma diena  bigsmile.gif

o kiek numesti galima
Atsakyti
o kiek tu ryziu galima valgyti ir kaip juos ruosti galima ir ar prieskoniu ideti imanoma ar ne?
Atsakyti
QUOTE(raudona7 @ 2007 09 21, 14:38)
o kiek numesti galima



kai laikiaus pries metus man nukrito 5 kg per tas 9 dienas
Papildyta:
QUOTE(markozigmas @ 2007 09 21, 15:07)
o kiek tu ryziu galima valgyti ir kaip juos ruosti galima ir ar prieskoniu ideti imanoma ar ne?



Ryziu reik valgyt kiek telpa,o ju netelpa daug,bo uzkemsa skrandi...
jokiu budu nedet druskos!
o prieskoniuku vos vos vos ,bet laaabai nedaug galima,jei baisiai neskanu ryziukus vienus krimst.
Ir rekomenduojama labai daug zalios arbatos gert ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Braškių-Pieva @ 2007 09 21, 13:22)
Taigi dietos esmė: 3 dienas valgom ryžius + daug skysčių geriam
3 dienas valgom daržoves + skysčiai
3 dienas valgom vaisius + skysčiai

Tęsiam toliau.
Gal kas jungias? man šian pirma diena  bigsmile.gif


Ir kaip gi sekesi dietintis? butu labai naudinga suzinoti smile.gif
man siandien antra diena. Seksi gerai, ryziai dar visai pakenciamai valgosi (gal net per gerai-laisvai 3 pakelius tu, kurie buna jau isfasuoti berods po 100 g., per diena suvalgau), bet va arbata.. nelabai ja megstu, o suprantu, kad ryzius valagant tikrai pravercia daugiau skysciu..tai ir kamuojuosi puodeli apsikabinusi biggrin.gif
Atsakyti
Ei ei ei!!!
Siulau predet kinietintis. Mano veido oda baisi - skausmingais spuogais isbere. Ir siaip apsunkus baisiai jauciuos. Noriu pagrazint odyte ir pravalyt organizma. Junkimes. yaip bus lengviau. Vienai ne taip idomu, IESKAU PALAIKYMO KOMANDOS smile.gif o tada jau diena suderinsim wink.gif
Atsakyti
niu va, negi niekas neprisijungs?
nemiegam, nemiegam!
Atsakyti
negi niekas neprisijungs ir teks man vienai startuoti?
Atsakyti
as galiu prisidėt nuo pirmadienio 4u.gif
Atsakyti
oook smile.gif man nuo pirmadieniolabai tinka. Nes dabar mano virykle atjungta, ir ryt tik vel pajungs, tai nuo pirmadienio jau galesiu virt ryziukus smile.gif
Labai fain kad nors viena bendraminte atsirado smile.gif Laikysimes smile.gif Dabar svarbiausia nepersigalvot iki pirmadienio smile.gif
As pries kokiu pora metu jau laikiaus sitos dietos. Nu man ji super. Nezinau kiek zvorio nukrito, bet drabuziai tikrai palaisvejo. Ir po to nepasakyciau kad ataugo svoris. Kol neprasidejo baliuku serija. Nes tortam negaliu atsispirti. Siaip mano svoris normalus (+- 4 kg) ir esu juo patenkinta. bet man patiko deel to, kad oda pagrazejo, veidas rytais nebepatines buvo, jauciaus lengva ir neapkaruta. Na juk buna, kad atrodo valgai lengva nekalta maista, o jautiesi kaip akmenu pririjus. Tai vat, manau prasivale mano organizmas tada. Jauciaus zvali, energinga ir grazi smile.gif Netgi atrode, kad celiulito sumazejo.
Tada dietindavaus butent del odos. Kad ji nors kiek pagrazetu ir sportavau daug, ir valgiau visoki bedruski, neapdorota termiskai maista. Ir tikrai padedavo. Bet patapau nestuke.gif ir viskas tuom baiges. O dabar kai jau lelius paaugo, ir nebera priklausomas nuo mano papulio, galiu vel gryzt prei savo eksperimentu smile.gif
Oj, pripliurpaiu as cia kaip kunigui per izpazinti smile.gif
Tai iki pirmadienio!
Beje, tada as valgiau naturalius tokius rudus ryzius. Ir dabar tokius pirksiu. Esu isitikinus kad jie yra sveikesnis, nes nenusveistas pavirsius iki baltumo. O like visi naudingiausi dalykai smile.gif Tik juos virti ilgaiu reikia. Tai as pamerkdavau pusdieniui.
Atsakyti
aš buvau tai pat pradėjus laikytis jos vasarą, bet nebaigiau blush2.gif nes susigundžiau bandelėmis naminėmis doh.gif na bet nuo pirmadienio jau griežtai smile.gif bet nebuvo itin sunku bent per ryžių dienas, per daržovių tai sriubą virsiu smile.gif o negalima nei truputėlio druskos? aš druskininkė, žiauriai mėgstu doh.gif
rytoj eisiu nusipirksiu ryžių ir vandens kokią diiidelę talpą mirksiukas.gif
Atsakyti
nu zinok negalim druskos. kaip tik dietos esme yra isvalyt is organizmo visokias druskas, slakus ir panasius bajerius.
Man ryziai irgi patiko, bet per darzovius dienas buvo labai sunku. Kalnais jas valgiau, bet vistiek alkana jauciaus, bet istveriau viska nuo iki smile.gif
Ir dabar tikiuosi pavyks smile.gif
Tai iki ryt! smile.gif Skaniu ryziuku pusryciams smile.gif
Tikiuosi, kad susigundys daugiau pasikinietint smile.gif
Atsakyti