Įkraunama...
Įkraunama...

Shopinizmas :)

Sveikos super mamytės, gathering.gif


Būtų labai įdomu sužinoti, kaip bandote nugalėti save su begaliniu noriu pirkti pirkti ir dar kartą pirkti. angel.gif angel.gif angel.gif
Ar išvis savęs nevaržote ir perkate viską iš eilės? yu.gif

Aš tai, labai sunkiai susilaikau nuo apsipirkinėjimo. blush2.gif Mano vyras jau į mane kreivai pradeda žiūrėti. lotuliukas.gif Jis vis kartoja : Tau vis dar negana? cool.gif O man išties vis dar negana, ir nemanau, kad kada nors bus gana. brunette.gif
Atsakyti
QUOTE(Aterol @ 2007 09 20, 17:53)
Sveikos super mamytės,  gathering.gif
Būtų labai įdomu sužinoti, kaip bandote nugalėti save su begaliniu noriu pirkti pirkti ir dar kartą pirkti.  angel.gif  angel.gif  angel.gif
Ar išvis savęs nevaržote ir perkate viską iš eilės?  yu.gif

Aš tai, labai sunkiai susilaikau nuo apsipirkinėjimo.  blush2.gif  Mano vyras jau į mane kreivai pradeda žiūrėti.  lotuliukas.gif Jis vis kartoja : Tau vis dar negana?   cool.gif O man išties vis dar negana, ir nemanau, kad kada nors bus gana.  brunette.gif


kaip tik apie tai siandien galvojau !
drinks_cheers.gif

irgi sergu sia liga lotuliukas.gif tiek daug parduotuvese graziu daiktu... ypac internete.... ech...

siaip cia rimta... gal koks psichologas patartu... priklausomybe nuo daiktu ir parduotuviu labai paplitus smile.gif)) dar kai kuriem zmonem shoppingas padeda "pabegti nuo saves" arba pasitaisyti nuotaika, realizuoti savo norus, kuriuos negali realizuoti kitose srityse, tai yra tampa kitu vidiniu problemu sublimacija smile.gif

man sustoti padeda mintis, kad visi tie drabuziai pasens ir taps skuduru kruva, o laikas ir pastangos ishleistas jiems isigyti (o kad isigyti reikia pirma uzsidirbti - stai ash ir dirbu daugiau nei iprastai ir nusikalu biggrin.gif ) galejo but panaudotas amziniems, prasmingiems dalykams: saves tobulinimui... kelionems, vidines pusiausvyros atradimui arba kurybai. arba uzh tuos pinigus butu prasmingiau suteikti dziaugsmo kitiems zmonems (manau tai suteiktu didesni vidini pasitenkinima nei perkant daikta sau)...

nauji drabuziai man suteikia pakylejimo jasma: tai irgi estetinis malonumas - kuryba - kai sudelioji tai kas tau grazu ish atskiru elementu smile.gif ... bet stengsiuos nepamirsht jog yra ir kitu ne ka prastesniu malonumu...

o siaip tai gal reikia atsidziaugt iki kokiu 35 metu, nes manau po to savaime vertybes pasikeis. Juk nebusim shopping addicts visa gyvenima g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo lisik: 20 rugsėjo 2007 - 17:43
Sergu, ir nežinau, kaip pasveikt nuo to cool.gif Jei per dvi savaites nenusiperku kokio skuduro, lomkės prasideda ir kojos pačios neša į parduotuves.
Bet vistiek maždaug kas antrą dieną neturiu ką apsirengt laugh.gif Tai kaip neisi į parduotuves ir neieškosi kažko naujo.
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2007 09 20, 19:54)
Sergu, ir nežinau, kaip pasveikt nuo to  cool.gif  Jei per dvi savaites nenusiperku kokio skuduro, lomkės prasideda ir kojos pačios neša į parduotuves.
Bet vistiek maždaug kas antrą dieną neturiu ką apsirengt laugh.gif Tai kaip neisi į parduotuves ir neieškosi kažko naujo.


absoliuciai tas pats.perku perku perku,apsirengt ner ka, pamatau kazka naujo ir zutbut reikia.po pardas vaiksciot mane veikia raminanciai ir tt biggrin.gif
zodziu nepagydoma
Atsakyti
QUOTE(Supergirl @ 2007 09 20, 17:54)
Jei per dvi savaites nenusiperku kokio skuduro, lomkės prasideda ir kojos pačios neša į parduotuves.
Bet vistiek maždaug kas antrą dieną neturiu ką apsirengt laugh.gif Tai kaip neisi į parduotuves ir neieškosi kažko naujo.


eik i padevetus lotuliukas.gif
ir pinigine nenukentes tongue.gif

cia pusiau juokais, pusiau rimtai.
man tai problema kur deti susipirktus drabuzius. nes dazhai pastovi spintoj - ir nebepatinka. tada toliau tampau savo senus drabuzius ir jauciu, kad neturiu ka apsirengt doh.gif

Atsakyti
QUOTE(B.Brigitte @ 2007 09 20, 18:56)
absoliuciai tas pats.perku perku perku,apsirengt ner ka, pamatau kazka naujo ir zutbut reikia.po pardas vaiksciot mane veikia raminanciai ir tt biggrin.gif
zodziu nepagydoma



butent. drinks_cheers.gif neseniai supratau, kad jau TIEK ishleidau, kad pats laikas ivesti griezhta shopping policy smile.gif)))) nusprest ko ir kokiu spalvu man reikia ir numatyt visas derinimo galimybes. Ir laikytis plano! biggrin.gif [sudetingiausia dalis]

svarbiausia nepirkt daiktu kurie patys savaime super, bet netinka prie turimu ir todel laukia eiles spintoj smile.gif
Atsakyti
Nesusitvarkom doh.gif
Susitaupau pinigų, jau žadu nieko nepirkti, nes visko turiu(bet apsirengt vis tiek nėra ką), bet tai trunka iki tol, kol pamatau gražų daiktą - visi pinigai ištaškomi pardėse, sėdžiu kaip ubagėlis lotuliukas.gif
Atsakyti
na kol nera ispardavimu valdausi. Na kaip galima pirkt dzinsus uz 150 kai zinai jog jie kainuos 69lt, o batai vietoj 450 tik 200. si mintis mane ir sulaiko. taciau kai prasideda ispardavimai, tada nesuosi....
Papildyta:
na kol nera ispardavimu valdausi. Na kaip galima pirkt dzinsus uz 150 kai zinai jog jie kainuos 69lt, o batai vietoj 450 tik 200. si mintis mane ir sulaiko. taciau kai prasideda ispardavimai, tada nesuosi....
Atsakyti
o as tai visai nesivaldau doh.gif net jei nieko ir nereikia, sugebu kazka nusipirkti doh.gif nes kaip gi cia nepirksi bigsmile.gif
vargse mano pinigine lotuliukas.gif
Atsakyti
o as save guodziu,jog visko,ko noriu,vistiek nenusipirksiu ir net neverta stengtis biggrin.gif bet ateity zadu menesio islaidas skudurams sumazinti perpus unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(biscuit @ 2007 09 20, 19:40)
o as tai visai nesivaldau doh.gif  net jei nieko ir nereikia, sugebu kazka nusipirkti doh.gif  nes kaip gi cia nepirksi bigsmile.gif
vargse mano pinigine lotuliukas.gif

drinks_cheers.gif kaip is manes rasyta biggrin.gif
Atsakyti
Nesergu schmoll.gif Man tai atrodo nesamone,o po pardes tasytis is vis kancia.Nueinu ir dazniausiai nematau ka pirkti,kas man grazu dazniausiai kainuoja nemazai doh.gif Turiu nedaug rubu,bet turimi visi patinka ir nesioju thumbup.gif O per ispardavimus is vis negaliu nieko nusipirkt,juk lieka tik tai,ko niekas nepirko,grazius daiktus isluoja vos juos uzveza.Pastebejau kad jei kazkas super grazus (batai,rankinukas,megstinis) tai kaina tampa nebesvarbi,nes greit ju nebebus.Beje daznai tai pasiteisina ax.gif
Atsakyti