Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(nike_mike @ 2008 02 08, 13:11)
na, pries renkantis vieta kur svesti savo vestuves, apie kiekviena vieta reikia viska suzinoti biggrin.gif ne tik gerus, bet ir blogus dalykus, kad pats objektyviai susidarytum nuomone, o ne tik pasikliautum forume kazkieno pagyrimais, ar ne taip? biggrin.gif

nes dabar tavo postas, su pasisakymais "as zinau kaip viskas buvo", "anie vestuvininkai geri melagiai" skamba truputi reklamiskai smile.gif

na ka nori ta galvok smile.gif as nieko nereklamuoju ir nereikia man reklamuot smile.gif as tiesiog issakau savo nuomone , o jei kam nepatinka tegul nesinuomuoja kam tinka tam tinka smile.gif
Atsakyti
sveikos smile.gif
gal kam teko švęsti ar girdėti atsiliepimų apie Neprėkštos sodybą Kaišiadorių rajone? vieta ten tikrai graži, jauku. tik beveik visa vasara jau užsakyta pas juos. bet įdomu kaip ten maistas, aptarnavimas ir pan. pasidalinkit įspūdžiais 4u.gif
Atsakyti
ir gal galėtumėt, ką parekomenduoti ax.gif mane domina kaimo turizmo sodybos aplink kauną, Kauno rajone, kad sutilptų apie penkiasdešimt žmonių ir būtinai būtų su nakvyne. na žinoma, ir kaina kad būtų padori ax.gif (iki 180 lt žmogui)ačiū 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Inga777 @ 2008 02 10, 19:59)
ir gal galėtumėt, ką parekomenduoti  ax.gif  mane domina kaimo turizmo sodybos aplink kauną, Kauno rajone, kad sutilptų apie penkiasdešimt žmonių ir būtinai būtų su nakvyne. na žinoma, ir kaina kad būtų padori  ax.gif  (iki 180 lt žmogui)ačiū  4u.gif

as tai rekomenduociau 2Brolius, man ji labiausiai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2008 02 10, 20:16)
as tai rekomenduociau 2Brolius, man ji labiausiai patiko  thumbup.gif



bet girdejau kad kaina apie 250 jau .. doh.gif cia apie du brolius jei ka..(drauge irgi skambijos teiravos)
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruteliux25: 10 vasario 2008 - 20:40
QUOTE(ruteliux25 @ 2008 02 10, 21:39)
bet girdejau kad kaina apie 250 jau .. doh.gif cia apie du brolius jei ka..(drauge irgi skambijos teiravos)


doh.gif ooo jeee.visai isdurnejo.kol nepradejau dometis, man ir 150ltl atrode nenormaliai daug blink.gif

ocia dabar net iki 250ltl uzkele... g.gif
Atsakyti
Tai negi daugiau nėra jokių atsiliepimų apie restoraną "Šimtas"??? mirksiukas.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(renata777 @ 2008 02 10, 22:27)
Tai negi daugiau nėra jokių atsiliepimų apie restoraną "Šimtas"???  mirksiukas.gif  g.gif


simte mes pries metus sventem tetos gimtadeni...siaip nezinau kainu, bet maistas buvo skanus.tikrai graziai pagaminta visokiu patiekalu, ir salti ir karsti skanus ir grazus..aptarnavimo nelabai pamenu, bet berods irgi nebuvo prastas...zodziu blogu atsiliepimu neturiu..smile.gif
Atsakyti
QUOTE(nezaidziu @ 2008 02 01, 13:51)
sveikos.
radau daug geru atsiliepimu apie Klumpes maluna (kas mane ir dziugina, nes jau anksciau galvojau apie sia vieta vestuvems  smile.gif ), bet gal zino kas nors, kaip ten su maistu? ar skanu, ar uztenka? nors kazkaip atrodo, kai sodyba tobula, tai ir su maistu neturetu buti problemu... bet dekui, jei kas nors pasidalins informacija  smile.gif


Apie Klumpės malūną tikrai buvo kalbėta forume, viena forumietė lyg ir nelabai patenkinta buvo, bet negarantuoju smile.gif.
Atsakyti
QUOTE(@milla@ @ 2008 02 10, 21:27)
doh.gif ooo jeee.visai isdurnejo.kol nepradejau dometis, man ir 150ltl atrode nenormaliai daug blink.gif

ocia dabar net iki 250ltl uzkele... g.gif


na man asmeniskai sodyba zmogui atsieina 220 su maistu su nakvyne dviems dienoms... blink.gif viska daro infliacija lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruteliux25: 11 vasario 2008 - 20:50
Kas gal turit nauju nuomoniu apie "Pakeles svirneli" raudondvary. g.gif
Atsakyti
QUOTE(ruteliux25 @ 2008 02 11, 21:49)
na man asmeniskai sodyba zmogui atsieina 220 su maistu su nakvyne dviems dienoms...  blink.gif  viska daro infliacija  lotuliukas.gif

user posted image



O KUR SVESIT? mums tai kainuos 190ltl su nakvyne sodyboj "Drusku miskas"
Atsakyti