Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Butinai parasysiu, tikiuosi viskas bus gerai smile.gif laukit atsiliepimu po rugsejo 22 smile.gif
Atsakyti
Na, jaunamartės, matyt dar medų kopinėjat po vasaros vestuvių? heart.gif Pasidalinkite naujausiomis žiniomis apie geras vieteles vestuvėms švęsti 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal galte placiau papasakoti, kas sventete "sfinkse" ?
kaip ten maistas ar uztenka, aptarnavimas ir pan?
Girdejau, kad ten arbatpinigius reik moket?
Atsakyti
QUOTE(gintreja @ 2007 09 12, 19:27)
Sveikos, gal galte placiau papasakoti, kas sventete "sfinkse" ?
kaip ten maistas ar uztenka, aptarnavimas ir pan?
Girdejau, kad ten arbatpinigius reik moket?


Aš švenčiau savo vestuves "Sfinkse". Jau anksčiau minėjau, kad buvo viskas thumbup.gif Ir maistas labai skanus ir aptarnavimas geras ir aplinka labai graži. Stalas buvo gražiai papuoštas (už atskirą kainą), kieme žvakutės sudegtos.. Į klausimą ar užtenka maisto galiu atsakyt taip, kiek užsisakysi, tiek turesi smile.gif Mes užsisakinėjom maistą su profesionalo pagalba, tad mums jo nei per daug buvo, nei pritruko. Apskaičiuota buvo kaip tik tiek, kiek reikia. Arbatpinigių mokėti nereikia, tačiau tai yra kiekvieno žmogaus sąžinės reikalas ir sumokėjimas tarsi reikštų padėka už puikų aptarnavimą.
Atsakyti
QUOTE(gintreja @ 2007 09 12, 19:27)
Sveikos, gal galte placiau papasakoti, kas sventete "sfinkse" ?
kaip ten maistas ar uztenka, aptarnavimas ir pan?
Girdejau, kad ten arbatpinigius reik moket?


http://www.supermama...?...218991&st=0
skaityk Hun zinute mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ew_a @ 2007 09 10, 12:15)
butu labai miela jei parasytum kaip liutonyse sekesi, as irgi susidurus su ta beda kad pas mane 90 zmoniu ir nera kur visu apnakvindinti


Sveikute 4u.gif

Zalensai talpina apie 100zm su nakvyne ir Drusku misko sodyba apie 120zm (sia ir uzsisakem) nes pas mus bus apie 60zm tai rinkomes sodyba, jog vietos butu sociai ir visi laisvai sugultu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gizmo* @ 2007 09 13, 02:50)
Sveikute  4u.gif

Zalensai talpina apie 100zm su nakvyne ir Drusku misko sodyba apie 120zm (sia ir uzsisakem) nes pas mus bus apie 60zm tai rinkomes sodyba, jog vietos butu sociai ir visi laisvai sugultu smile.gif


butu labai faina jei papasakotum ispudzius po vestuviu,kaip sodyba potiko,kaip maistas ir daug daug ispudziu is sventes smile.gif
Papildyta:
QUOTE(ew_a @ 2007 09 13, 10:16)
butu labai faina jei papasakotum ispudzius po vestuviu,kaip sodyba potiko,kaip maistas ir daug daug ispudziu is sventes smile.gif

o kas cia per drusku misko sodyba,nebuvau tokios aptikus? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidunia @ 2007 09 13, 01:05)
Aš švenčiau savo vestuves "Sfinkse". Jau anksčiau minėjau, kad buvo viskas  thumbup.gif  Ir maistas labai skanus ir aptarnavimas geras ir aplinka labai graži. Stalas buvo gražiai papuoštas (už atskirą kainą), kieme žvakutės sudegtos.. Į klausimą ar užtenka maisto galiu atsakyt taip, kiek užsisakysi, tiek turesi  smile.gif Mes užsisakinėjom maistą su profesionalo pagalba, tad mums jo nei per daug buvo, nei pritruko. Apskaičiuota buvo kaip tik tiek, kiek reikia. Arbatpinigių mokėti nereikia, tačiau tai yra kiekvieno žmogaus sąžinės reikalas ir sumokėjimas tarsi reikštų padėka už puikų aptarnavimą.


O kokia ta atskira kaina uz stalo papuosima?
g.gif
Papildyta:
QUOTE(Vaidunia @ 2007 09 13, 01:05)
Aš švenčiau savo vestuves "Sfinkse". Jau anksčiau minėjau, kad buvo viskas  thumbup.gif  Ir maistas labai skanus ir aptarnavimas geras ir aplinka labai graži. Stalas buvo gražiai papuoštas (už atskirą kainą), kieme žvakutės sudegtos.. Į klausimą ar užtenka maisto galiu atsakyt taip, kiek užsisakysi, tiek turesi  smile.gif Mes užsisakinėjom maistą su profesionalo pagalba, tad mums jo nei per daug buvo, nei pritruko. Apskaičiuota buvo kaip tik tiek, kiek reikia. Arbatpinigių mokėti nereikia, tačiau tai yra kiekvieno žmogaus sąžinės reikalas ir sumokėjimas tarsi reikštų padėka už puikų aptarnavimą.



dar pamirsau paprasyti, gal kartais galetum atsiusti pora nuotrauku i pasta, kaip ten aplinka? zadam kita savaite vaziuoti, bet jei nebus vestuviu tai nematysim kaip viskas atrodo sventes metu...
mano adresas ginreja@yahoo.com
ACIU is anksto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(gintreja @ 2007 09 13, 11:25)
O kokia ta atskira kaina uz stalo papuosima?
g.gif

Ai nedaug. Man atrodo, kad 200 lt. jei gerai atsimenu. O gal 150. Na tiksliai pasakyti negaliu  blush2.gif

Papildyta:
dar pamirsau paprasyti, gal kartais galetum atsiusti pora nuotrauku i pasta, kaip ten aplinka? zadam kita savaite vaziuoti, bet jei nebus vestuviu tai nematysim kaip viskas atrodo sventes metu...
mano adresas ginreja@yahoo.com
ACIU is anksto  4u.gif


Aš pasistengsiu įdėti į "Vestuvinių nuotraukų" skyrelį, o jei nepavyks man, tai atsiųsiu į paštą tada smile.gif
Papildyta:
QUOTE(uItra @ 2007 09 13, 01:26)


Labai sunku pasakyti ir nuspręsti pagal kitų žmonių nuomonę.. Aš irgi prieš savo vestuves apie "Sfinksą" buvau prisiklausiusi toookiuuuu dalykų, kad kita turbūt vietoj manęs nė kojos ten nebūtų kėlusi. O aš kėliau ir nepasigailėjau.. Pvz. Hun nepatiko direktorė, o aš su ja labai maloniai bendravau nuo pat pirmo susitikimo iki pinigų sumokėjimo, tad manau kol žmogus savo akimis nepamatys, tol ir negalės pasakyt gerai ten ar blogai..
Atsakyti
www.gudeliai.lt gal kas susidomes. daznai pro ta vieta pravaziuou, bet neiko papasakoti negaliu, nes nebuvau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(yoyo @ 2007 09 10, 13:43)
Visą diena skaitau kur švesti vestuves Kauno raj. ir susidaro įspūdis, kad nuo 2006 metų be populiariausių Bernatonių, Paštuvos, Petronių, Klumpės, Petrauskų, Zalensų, Rumšiškių sodybų daugiau nieko nėra.  blink.gif Gal kas esate buvę kur kitur, kur būtų galima  40-50 žmonių sutalpinti 80 km aplink Kauną? Nes minėtose sodybose kainos tai ..... verysad.gif Neįsivaizduoju koks maistas ir serviravimas, aptarnavimas turėtų už tokią kainą būti g.gif O ir dingt nėra kur, svečiai iš visų LT pakampių sugužės, kur apnakvyndint? Restorane/kavinėj daryti neina schmoll.gif  Puolu į depresiją.

Pasiziurek Bilvinusodyba.lt mes ten sventem galiu tikrai rekomenduot,pries mus dar 2 pazystami ten svente viskas buvo super.Jei ka rasyk
Atsakyti
QUOTE(ew_a @ 2007 09 13, 07:19)
butu labai faina jei papasakotum ispudzius po vestuviu,kaip sodyba potiko,kaip maistas ir daug daug ispudziu is sventes smile.gif
Papildyta:

o kas cia per drusku misko sodyba,nebuvau tokios aptikus? g.gif


Butinai pasidalinsiu ispudziais, taciau tai bus tik kitais metais biggrin.gif Nes vestuves bus 2008 ax.gif
O cia va galit pasiziureti apie sodyba ''Drusku miskas'' ten labai grazu wub.gif
http://www.druskumiskas.lt/
Atsakyti