Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Gal kas sventet kauno bare Kvieslys? Butu malonu isgirst atsiliepimu.. blush2.gif
Atsakyti
pries kiek laiko jus jau uzsirezervavot,nes mes dar net ne planojam kur svesti

user posted image
Atsakyti
QUOTE(amber123 @ 2008 01 17, 19:43)
Gal kas sventet kauno bare Kvieslys? Butu malonu isgirst atsiliepimu..  blush2.gif

buvau as kaip tik siandien tame kvieslyje paziureti, tai baisu pasidare iskart pasiryzau atiduot daugiau litu uz baliu nei sedeti tokioje skyleje. Trys berzeliai ir taip ne pati prabangiausia parduotuve aplink alubariai, kebabines, kioskeliu gal koks 5 ir visi nusmurke (nors tavo sveciai visada galetu alus pigaus pagerti biggrin.gif o cia +). As jau matau kaip vasara ten aplinkui nakvojanciu pilieciu slitineja. Viduje dar baisiau, kvapas kaip alineje kokioje, o taip vadinama lauko terasa ar kaip jie ja vadina tai 20-30 m2 sietine tvora atitvertas kampas tarp parduotuves ir kavines sienu (labai romaniska). As kaip isivaizdavau save islipancia is masinos su suknele kurios nuoma 2000 tai pagalvojau geriau jau pievoje tarp ziogu nei sitoj skylej tarp kandziu schmoll.gif
Atsakyti
Mergaites <girdejau blogai> , bet ka Jus blogai girdejot... Nieko nesuprantu.Ar galit kas nors padet, nes nemiegu jau antra para, nes niekas neparaso... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Milinkaja @ 2008 01 17, 22:30)
pries kiek laiko jus jau uzsirezervavot,nes mes dar net ne planojam kur svesti

user posted image

na mes tai beveik pries metus pradejom ieskoti, tai pasirinkti galejom, nors kai kurios jau buvo uzsakytos, tai gal patarciau jau ir ieskotis smile.gif
Atsakyti
Prieš tai buvau vardinusi kelis restoranus (Sandija, Sfinksas...), tai apie juos nesikartosiu, mano paieškos toliau:
Daugirdo restoranas - kaina vienam žmogui su alkoholiu vidutiniškai 250Lt, taip pat nuo 24:00 ima viršvalandžius, tai 1 val., 150 Lt. - man brangoka, nebens būtų ne 50 svečių... blink.gif
Svarstyklės - 100-120Lt. žmogui, sakė jau daug dienų rezervuota, manoji taip pat, viršvalanžiai po 100Lt. - šis variantas man būtų tikęs... deja nebespėjau verysad.gif
Europa - žmogui nuo 110 iki 150 Lt, + viršvalandžiai po 150Lt.
Daniela - gali būti, kad rinksiuosi šią vietą (greičiausiai iki pirmadienio jau žinosiu) -žmogui apie 100Lt, + viršvalandžiai.
Gerų ieškojimų thumbup.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(renata777 @ 2008 01 18, 21:28)
Prieš tai buvau vardinusi kelis restoranus (Sandija, Sfinksas...), tai apie juos nesikartosiu, mano paieškos toliau:
Daugirdo restoranas - kaina vienam žmogui su alkoholiu vidutiniškai 250Lt, taip pat nuo 24:00 ima viršvalandžius, tai 1 val., 150 Lt. - man brangoka, nebens būtų ne 50 svečių... blink.gif
Svarstyklės - 100-120Lt. žmogui, sakė jau daug dienų rezervuota, manoji taip pat, viršvalanžiai po 100Lt. - šis variantas man būtų tikęs... deja nebespėjau  verysad.gif
Europa - žmogui nuo 110 iki 150 Lt, + viršvalandžiai po 150Lt.
Daniela - gali būti, kad rinksiuosi šią vietą (greičiausiai iki pirmadienio jau žinosiu) -žmogui apie 100Lt, + viršvalandžiai.
Gerų ieškojimų  thumbup.gif  mirksiukas.gif

o norejau paklaust, kur cia ta daniela yra?
Atsakyti
QUOTE(renata777 @ 2008 01 18, 21:28)
Prieš tai buvau vardinusi kelis restoranus (Sandija, Sfinksas...), tai apie juos nesikartosiu, mano paieškos toliau:
Daugirdo restoranas - kaina vienam žmogui su alkoholiu vidutiniškai 250Lt, taip pat nuo 24:00 ima viršvalandžius, tai 1 val., 150 Lt. - man brangoka, nebens būtų ne 50 svečių... blink.gif
Svarstyklės - 100-120Lt. žmogui, sakė jau daug dienų rezervuota, manoji taip pat, viršvalanžiai po 100Lt. - šis variantas man būtų tikęs... deja nebespėjau  verysad.gif
Europa - žmogui nuo 110 iki 150 Lt, + viršvalandžiai po 150Lt.
Daniela - gali būti, kad rinksiuosi šią vietą (greičiausiai iki pirmadienio jau žinosiu) -žmogui apie 100Lt, + viršvalandžiai.
Gerų ieškojimų  thumbup.gif  mirksiukas.gif

sitos kainos su viskuo ar plius savo saldus ir dar kartais alkoholis apskaiciujamas atskirai?
As "legendoje" aplinka ir salygas neblogas maciau ten maistas apie 60lt/zm. su visokiais vestuviniais "pribumbasais" plius alkoholis visas is ju su 30 proc nuolaida ir saldus stalas paciu klientu. Jei zmoniu skaicius didesnis virs 30 tai visai saskaitai dar taikomos nuolaidos. O aplinka visai nieko, atskiras iejimas ir privaziavimas, sale su baru, lauko kiemelis atskiras, rubine ir tualetas atskirai. Manau uz tokias salygas kaina nebloga.
Atsakyti
Daniela yra Laisvės alėjoje wink.gif
Kainos su viskuo, tik jei bus labai geriantys svečiai, kaina didės, aš prašiau vidutinės kainos, nes pas mane pusė svečių beveik negeria smile.gif
va tik dėl saldaus suabejojau... nepaklausiau... bet nieko, kai eisiu tartis, sužinosiu...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo renata777: 18 sausio 2008 - 21:51
Sveikos mergiotes! smile.gif

man tos paieskom jau atsibodo, nebegaliu tongue.gif Is pradziu ieskojau sodybos, internetu, aisku. apsistojau ties Zirnaja, Zalensu sodyba ir Saulyne. bet po to kaina pasirode per didele, pradejau ieskoti restorano arba kavines, tai va, truputis info ieskanciosm, jei pravers (prie kiekvieno restorano citata is ju atsakymo):
INTILSIT: mūsų restorane rengiami įvairūs banketo ar furšeto tipo pobūviai.
Salėje talpiname apie 100 žmonių. Pagrindinė mūsų sąlyga būtų tokia:
Jūsų pobūvio suma turi būti ne mažesnė, kaip 5000Lt. Už šią sumą Jūs gaunate maistą, gėrimus.Tortą galite atsivežti savo.
Muzikantus taip pat galite kviestis savo .
Išsamesnė informacija teikiama vietoje.
SANDIJA atsiunte tik banketu uzsakymo lapa su patiekalu bei gerimu kainom.... Bet manau, apie ja jau rase merginos.
PRIE SVARSTYKLIU: Restorano nuomos kainos nera, Jums galime pasiulyti 2 restorano sales su atskiru iejimu.
1 sveciui NE maziau 80 Lt. Ir NE maziau 5000 Lt bendra sakaita 2 salems.Jei saskaita sudaro 5500 Lt - papildomiems alkoholiniams gerimams taikome 40 proc. Nuolaida. Saldu stala galite atsivezti savo. Svente galite pradeti nuo 18 Val. O baigti kada panoresite, tik Po 24 Val. 100 Lt uz 1 Val. Mokestis.
Muzikantus ir programa organizuojate patys, taigi AR muzikantai AR Dar kokia Jums reikalinga programa - galite organizuotis patys.
Viesbuciui nuolaidos: Jaunavedziams 30 proc, sveciams 20 proc.
BABILONAS: Uz sale nuomos mokescio nera nera, zmogui kaina yra 70Lt.Alkoholi
reikia pirkti is musu, taciau su simboliniu antkainiu.Torta galite
atsivesti savo,muzikanta taip pat.Svente galetumete pradeti kada tik
pageidaujate ir testi iki ryto,taciau reiks nuo 24val. moketi
virsvalandzius - apie 50Lt uz valanda.
DAUGIRDAS: Kainos tikrai negaliu pasakyti nezinodama nei zmoniu kiekio, nei pageidavimo vakarienei. Nuomos mokescio netaikome. Sveciai mokasi uz patiekalus bei gerimus, kuriuos jie issirenka is musu valgiarascio.
Iki 24.00 val virsvalandziai neskaiciuojami, o nuo 00.00 val virsvalandziai skaiciuojami priklausomai nuo to kokioje saleje svenciama, kiek padaveju aptarnauja, ar reikalinga budinti vireja ir panasiai.


galiausiai man super pasiseke ir savo kaime is kaimynu issinuomavau papigiai visai nebloga, neseniai pastatyta sodyba be seimininkiu, seimininkes kviesiu savas, pazystamas.
sekmes beplanuojant ir beieskant.


Atsakyti
Dar kas dėl Svarstyklių, tai jei apie 50 žmonių, jie daro atskirus staliukus - man tai supper, tik kaip minėjau jau mano diena nelaisva...
Atsakyti
Draugai svente In Tilsit restorane. Tai visiems labai patiko. Sake labai sauni to restorano direktore ir viska susiderino labai lengvai. Uzsakymas turi buti ne maziau 5000Lt., alkoholis is ju. Yra staliukai lauke, kas nori iseje atsivedinti ar parukyti.
Zodziu, ten labai patiko svest. Ir telpa daugiau zmoniu nei Bablone.
Atsakyti