Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kur švęsti vestuves?
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Vestuvės > Paslaugos ir pirkiniai vestuvėms
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
renata777
Susimąsčiau, kažin yra kam nutikę, kad vestuvių dieną atvažiuoja į sutartą vietą, o ten visai niekas neparuošta arba vyksta visai kitų žmonių vestuvės??? doh.gif
Arvile'
QUOTE(deep_smile @ 2008 01 12, 15:27)
sutinku, kad visoms bus smagu ir linksma  thumbup.gif
buto nuoma irgi nebloga mintis! as kazkaip nebuvau apie tai pagalvojusi  doh.gif
Beje... as jau pasirasiau nuomos sutarti su Medziotoju sostine  cool.gif
*

o, sveikinu, Medziotoju sostine super vieta! thumbup.gif
Jie ne paslaptis, kiek mazdaug kainuos ta malonumas ir ant kiek zmoniu? ax.gif
juratele2006
Sveikutes merginos, gal galite kanors parasyti apie dvara "ROKYNĖ". mez ten planuojame svesti savo vestuves liepos 12d. palikome uzstata, bet dabar kazkaip neramu pasidare verysad.gif . Gal kas ka zinote gero ar bloga apie sia vieta.
(Čia raseiniu rajonas. 60 km nuo Kauno.)
Dėkinga ax.gif
deep_smile
QUOTE(Kadra @ 2008 01 12, 15:10)
o, sveikinu, Medziotoju sostine super vieta!  thumbup.gif
Jie ne paslaptis, kiek mazdaug kainuos ta malonumas ir ant kiek zmoniu? ax.gif
*

parasiau az
WėWė
Sveikos "superinės", priimkit ir mane į savo ratą blush2.gif
Forumą skaitinėju jau pakankamai seniai ir neretai jis tampa mano "kelrode žvaigžde" daugeliu klausimų smile.gif
Birželio 27d. išaus diena, kai priimsiu pavardę, su galūne -iene ir norisi pasakiškos dienos bei aišku vietos linksmybėms..tačiau, viltis rasti tokią (ir svarbiausią už normalią kainą) baigia užgesti.. doh.gif
Noriu ir jums parodyti, kur pateiktas sąrašiukas su potencioliamis vietomis šventimui:
http://www.online.lt/hoteliai.htm#kaime gal kam ir pravers.. 4u.gif
renata777
Sveikutė, ir dėkui už info mirksiukas.gif
zilee
Nu mergikes, sestadieny padariau 400 km tura po sodybas doh.gif kokiose tik kampeliuose nebuvom, nors tiesa pasakius, kelione patiko, pamatem daug graziu vietu rolleyes.gif taigi isvados:
Klumpes malunas- davaziavimas ziema,- tikras extreemas, nes reikia leistis nuo stataus kalno. visa leidimosi laika, galvojom ar paskui uzkopsime i virsu. nes toks "kalnu keliukas" tesiasi gerus pora km. Pati klumpes maluno aplinka pakerejo,- na ten nepamatem nei begales gelynu ar kitokiu imantriu dalykeliu. tiesiog pats faktas- malunas, terasa ir nuo jos pora metru iki Dubysos. kuri toje vietoje nuostabi. Miegamieji- visai neblogi. Sale- neperkrauta, ale manau daugiau nei 30 zm nepatarciau. Sokti galima terasoje. Blogybe- 60 km nuo kauno. Kainos kiek zinau,- kaip ir visur. tiesiog pati aplinka, turi kazkokia aura
"Dvarelis"- po Klumpes maluno,- baisu. sale maza, nera vietos sokti. tinka paprastiems baliukams (gimtadieniui)
Bilvinu sodyba- sodyba isikurusi pusyne, grazi aplinka, didele pavesine lauke ( alaus stalui). tikras kaimiskas stilius. talpi ir didele sodyba. minusas- man per daug ten Kico viduje. vos iejus, buvo pirma mintis- ar galima nukabinti visus paveikslus doh.gif miegamieji- kuklus. Labai malunus ir dusios zmogus seimininkas
Petrausku dvarelis- i vidu neiejom, nes kazkas baliavojo ta diena. tiesiog apsizvalgem per tvora ax.gif nepatiko tai, kad pacioje gyvenvieteje unsure.gif
2 broliai- supe thumbup.gif aplinka, miegamieji, stalo puosyba. kaip tik tuo metu denge merginos stala. arti kauno.
Aleksoto sodyba- thumbup.gif sita sodyba ketiname uzsisakineti. aplinka super. galima svesti ir vienai dienai. miegamiej- kuklus, bendrabucio tipo ax.gif
didele sokiu sale ir pobuviu sales, kurios yra sujungtos.... Miesto pakarstyje. nebus problemu sveciams gryzti.
Buciau dekinga, jei kas atsilieptu su komentarais, kaip del aptarnavimo ir maisto sioje sodyboje. 4u.gif
gala
QUOTE(zilee @ 2008 01 14, 09:22)
2 broliai- supe  thumbup.gif  aplinka, miegamieji, stalo puosyba. kaip tik tuo metu denge merginos stala. arti kauno.

patys geriausi atsiliepimai apie sia sodyba thumbup.gif
Arvile'
Zilee,saunuole, kad pasidalinai sia informacija drinks_cheers.gif
gal galetum pateikt daugiau informacijos apie Aleksoto sodyba? Pirma karta tokia girdziu... per google irgi nieko nerandu g.gif Is kur apie ja suzinojai, kiek zmoniu telpa, kokios kainos? ax.gif Is anksto aciu bigsmile.gif

as pati planuoju toki tura sausio gale. Butinai paskui irgi pasidalinsiu savo ispudziais wink.gif
ariete
Toms, kurios ieško restorano/kavinės, drąsiai galiu rekomenduoti restoraną Europa (Santakos viešbutyje) wub.gif . Yra dvi salės - mažesnė (man asmeniškai jaukesnė, gražesnė, tilpom 40žmonių) ir didesnė (ten ir daugiau tilptų). Pati salė puošni, pamerkia dovanotas gėles, todėl net ir puošti tikrai nereikia. Stalo serviravimas ir aptarnavimas - 10balų. Jokių viršvalandžių mokesčių nebuvo, išsiskirstėm apie 4val. Ta visa salė galima sakyti į tris dalis padalinta - vienoje stalas, kitoje paaukštinimas muzikantams ir vieta šokiams, o trečioje buvo paruoštas saldus stalas. Didelis pliusas tas, kad yra kiemelis, kur galima pasėdėti, išgerti kavos ir pan. smile.gif. Kas čia dar g.gif. Patiko tai, kad tiksliai paskaičiavo, kiek maisto reiks, nors ir atrodė nedaug, bet dar ir liko, viską supakavo ir parsivežė tėvai namo smile.gif. Maisto kokybė tikrai aukšta, labai geri visų atsiliepimai buvo. Sumoje gavosi 100Lt/žmogui (ir su alkoholiu) 4u.gif.
renata777
QUOTE(ariete @ 2008 01 14, 23:32)
Toms, kurios ieško restorano/kavinės, drąsiai galiu rekomenduoti restoraną Europa (Santakos viešbutyje)  wub.gif . Yra dvi salės - mažesnė (man asmeniškai jaukesnė, gražesnė, tilpom 40žmonių) ir didesnė (ten ir daugiau tilptų). Pati salė puošni, pamerkia dovanotas gėles, todėl net ir puošti tikrai nereikia. Stalo serviravimas ir aptarnavimas - 10balų. Jokių viršvalandžių mokesčių nebuvo, išsiskirstėm apie 4val. Ta visa salė galima sakyti į tris dalis padalinta - vienoje stalas, kitoje paaukštinimas muzikantams ir vieta šokiams, o trečioje buvo paruoštas saldus stalas. Didelis pliusas tas, kad yra kiemelis, kur galima pasėdėti, išgerti kavos ir pan. smile.gif. Kas čia dar  g.gif. Patiko tai, kad tiksliai paskaičiavo, kiek maisto reiks, nors ir atrodė nedaug, bet dar ir liko, viską supakavo ir parsivežė tėvai namo smile.gif. Maisto kokybė tikrai aukšta, labai geri visų atsiliepimai buvo. Sumoje gavosi 100Lt/žmogui (ir su alkoholiu)  4u.gif.
*

Ačiū už info, tik dar turiu klausimuką - sakė, kad ten jau nuo 23 val. pradeda tildyti muzikantus, ar tau neiškilo tokia problema?
zilee
Dekoju visoms merginoms, uz pasidalinta info. Mes vakar jau uzsisakeme sodyba aleksote yahoo.gif
vienas darbelis atkrito.
na tikiuosi viskas bus gerai. rolleyes.gif
WėWė
QUOTE(zilee @ 2008 01 15, 09:47)
Dekoju visoms merginoms, uz pasidalinta info. Mes vakar jau uzsisakeme sodyba aleksote  yahoo.gif
vienas darbelis atkrito.
na tikiuosi viskas bus gerai.  rolleyes.gif
*

O gal galima būtų daugiau sužinoti apie tą Aleksoto sodybą, nes visagalis google nieko apie ją neranda.. Gal tinklalapi turi arba adresa nuvažiavimui?
P.S. už kiek sutarėt? smile.gif
zilee
QUOTE(WėWė @ 2008 01 15, 10:43)
O gal galima būtų daugiau sužinoti apie tą Aleksoto sodybą, nes visagalis google nieko apie ją neranda.. Gal tinklalapi turi arba adresa nuvažiavimui?
P.S. už kiek sutarėt? smile.gif
*

Ju sodyba reklamuojasi tik tuose zurnaliukuose kur duoda Rotuseje.
adresas : Juodelybes g. 84 , Kaunas
telefonas 8-618-63849
renka100
QUOTE(zilee @ 2008 01 15, 11:08)
Ju sodyba reklamuojasi tik tuose zurnaliukuose kur duoda Rotuseje.
adresas : Juodelybes g. 84 , Kaunas
telefonas 8-618-63849
*

Gal galit parasyt kokios mazdaug kainos ten?
zilee
QUOTE(renka100 @ 2008 01 15, 12:58)
Gal galit parasyt kokios mazdaug kainos ten?
*

rasiau jau anksciau rolleyes.gif
~ 130-150 lt su nakvyne . bet cia buvo pnktadienio kaina ax.gif
alkaponė
Sveikos,
tikra problema su tom vietom. Gal kuri sventete "Romo uoste" treciame aukste saleje? Gal turit foto, kaip ten atrodo?
Buciau dekinga 4u.gif
ariete
QUOTE(renata777 @ 2008 01 14, 23:00)
Ačiū už info, tik dar turiu klausimuką - sakė, kad ten jau nuo 23 val. pradeda tildyti muzikantus, ar tau neiškilo tokia problema?
*

Tikrai ne schmoll.gif . Kai dar tik tarėmės, direktorė minėjo, kad po 12 nebus galima triukšmauti lauke, bet niekas nieko nesakė, nors ir sėdėjom kiemely, ir turbūt nelabai jau taip tyliai blush2.gif, aišku muzikantai tik viduj grojo.
Neringa1
Sveikos paneles, as irgi planuoju savo vestuves, norejau pasidalinti savo ispudziais su Jumis uzsisakiau palapine 60 zmoniu uz kauno esancioje kaimo turizmo sodyboje prie pat Kauno Mariu... Labai dziaugiuosi, kadangi tai naujiena Lietuvoje, o be to jau visa kita labai atsibode.
Arvile'
QUOTE(Neringa1 @ 2008 01 16, 01:16)
Sveikos paneles, as irgi planuoju savo vestuves, norejau pasidalinti savo ispudziais su Jumis uzsisakiau palapine 60 zmoniu uz kauno esancioje kaimo turizmo sodyboje prie pat Kauno Mariu... Labai dziaugiuosi, kadangi tai naujiena Lietuvoje, o be to jau visa kita labai atsibode.
*

o, idomu blink.gif pasidalink placiau savo ispudziais ax.gif
as irgi domejausi sia galimybe, bet tada vistiek reikia vaizdingos vietos palapinei, visu komunikaciju, nes juk nestatysi plynam lauke. Ir kiek zinau palapines nuoma kainuoja ne ka maziau nei sodybos nuoma ? g.gif
rasytuks
Sveikos mamytes;)ir busimosios mamos;)
Noru paklausti arkas nors sventet SATIJU DVARE????
Kaip ten viskas, aptarnavimas?Girdejau, kad jie turejo problemu su higiena?Ar susitvarke?
intera
QUOTE(rasytuks @ 2008 01 16, 01:27)
[size=14]Sveikos mamytes;)ir busimosios mamos;)
Noru paklausti arkas nors sventet SATIJU DVARE????
Kaip ten viskas, aptarnavimas?Girdejau, kad jie turejo problemu su higiena?Ar susitvarke?

*

Mes užsisakėm Šatijų dvare, šiaip visokių atsiliepimų girdėjau.. man didziausia nesamone ten, kad nepasako kiek tiksliai kainuos žmogui... nes iki kitu metu viskas gali pabrangti doh.gif g.gif na infliacija ir visa kita nesamone... schmoll.gif schmoll.gif schmoll.gif
Neringa1
Ta palapine, kaip suprantu galima uzsisakyti tik tenai, jinai nekilnojama, is vienos palapines puses medziai, seimininkas uzsakes 3 dideles dirbtines palmes (kaip per filmus smile.gif ), is kitos puses iskastas didziulus tvenkinys su vandens lelijomis, pirtis stovi. Didelis parkinas, nakvoti gali apie 50 zmoniu.
Mano vestuvese bus 60 zmoniu, tai viso 6 apvalus 10 - vieciai stalai, atskiras saldaus, vyno ir alaus stalas. Marmurine sokiu aikstele. Jei salta bus seimininkas sake, kad palapineje bus prie kiekvieno stalo po lauko sildytuva, tai manau, kad nesusalsim, o vietos ten pakankamai. Begalo grazu, kaip botanikos sode.
WėWė
QUOTE(Neringa1 @ 2008 01 16, 14:02)
Ta palapine, kaip suprantu galima uzsisakyti tik tenai, jinai nekilnojama, is vienos palapines puses medziai, seimininkas uzsakes 3 dideles dirbtines palmes (kaip per filmus smile.gif ), is kitos puses iskastas didziulus tvenkinys su vandens lelijomis, pirtis stovi. Didelis parkinas, nakvoti gali apie 50 zmoniu.
  Mano vestuvese bus 60 zmoniu, tai viso 6 apvalus 10 - vieciai stalai, atskiras saldaus, vyno ir alaus stalas. Marmurine sokiu aikstele. Jei salta bus seimininkas sake, kad palapineje bus prie kiekvieno stalo po lauko sildytuva, tai manau, kad nesusalsim, o vietos ten pakankamai.  Begalo grazu, kaip botanikos sode.
*

O čia kur taip? Gal kokių nuotraukų yra, ar internetinė nuoroda? g.gif
O kokios kainos? mirksiukas.gif
Neringa1
Kaina mum isejo 190 lt vienam zmogui, i kaina ieina palapine maistas pilnai su saldziu stalu, gerimai visi, nakvyne + pirtys, antros dienos pusryciai,
nuotrauka viena persiunte seimininkas, kadangi palapine bus Lietuvoje balandzio men. dabar konteineryje keliauja is Amerikos. Bet man ramu, kadangi sutarti pasirasem. Nuotrauka galiu atsiust email. tik parasyk. Seip geriausiai ten nuvaziuot cia prie Bajorkiemo, niekama nezinojau, kad ten yra sodyba...
WėWė
QUOTE(Neringa1 @ 2008 01 16, 14:22)
Kaina mum isejo 190 lt vienam zmogui, i kaina ieina palapine maistas pilnai su saldziu stalu, gerimai visi, nakvyne + pirtys, antros dienos pusryciai,
nuotrauka viena persiunte seimininkas, kadangi palapine bus Lietuvoje balandzio men. dabar konteineryje keliauja is Amerikos. Bet man ramu, kadangi sutarti pasirasem. Nuotrauka galiu atsiust email. tik parasyk. Seip geriausiai ten nuvaziuot cia prie Bajorkiemo, niekama nezinojau, kad ten yra sodyba...
*

Noriu nuotraukos, ačiū dezute05@gmail.com 4u.gif
LuoBa
QUOTE(Neringa1 @ 2008 01 16, 12:22)
*

na, jei chia ta sodyba, i kuria reikia vazhiuot deshiniau nuo bajorkiemio, pro ju konteinerius, tai girdejau labai nekokius atisliepimus. Jei gerai pamenu ir SM buvo apie ja rashyta. Nenoriu gasdint, bet buk atsargi smile.gif
WėWė
QUOTE(vitulia_g @ 2008 01 16, 14:41)
na, jei chia ta sodyba, i kuria reikia vazhiuot  deshiniau nuo bajorkiemio, pro ju konteinerius, tai girdejau labai nekokius atisliepimus. Jei gerai pamenu ir SM buvo apie ja rashyta. Nenoriu gasdint, bet buk atsargi smile.gif
*

Jo, ir aš apie kažkokią sodyba ne kokių atsiliepimų skaičiau forume, ten irgi kažkur prie bajorkiemio reikia sukti.. g.gif
Neringa1
O kas ten blogai negasdinkit, daug geru atsiliepimu esu girdejusi, ten grazu maistas skanus. Parasykit prasau...
LuoBa
QUOTE(Neringa1 @ 2008 01 16, 12:59)
O kas ten blogai negasdinkit, daug geru atsiliepimu esu girdejusi, ten grazu maistas skanus. Parasykit prasau...
*

tu man patikslink, sodybos pavadinima g.gif gal visai be reikalo tave gasdinu ax.gif blush2.gif
Neringa1
Taip desiniau nuo Bajorkiemio, pro elektros skydine reikia pravaziuoti...
Betce
QUOTE(pantera estera @ 2008 01 16, 08:13)
[size=1]

Mes užsisakėm Šatijų dvare, šiaip visokių atsiliepimų girdėjau.. man didziausia nesamone ten, kad nepasako kiek tiksliai kainuos žmogui... nes iki kitu metu viskas gali pabrangti  doh.gif  g.gif  na infliacija ir visa kita nesamone... schmoll.gif  schmoll.gif  schmoll.gif
*

ir mes uzsisakem Satiju dvara!!! bet as ji tik internete maciau unsure.gif gyvenu uzsienyje, pinigelius pervedziau!! vasari skrendu namo, tada tik apziuresiu!!! labai dziaugiausiu, bet paskaicius cia atsiliepimus baisiai suinervinau verysad.gif pasidalinkit ispudziais kas ten jau sventet!!
amberr.
Gal kas sventet kauno bare Kvieslys? Butu malonu isgirst atsiliepimu.. blush2.gif
Milinkaja
pries kiek laiko jus jau uzsirezervavot,nes mes dar net ne planojam kur svesti

user posted image
Ingusia31
QUOTE(amber123 @ 2008 01 17, 19:43)
Gal kas sventet kauno bare Kvieslys? Butu malonu isgirst atsiliepimu..  blush2.gif
*

buvau as kaip tik siandien tame kvieslyje paziureti, tai baisu pasidare iskart pasiryzau atiduot daugiau litu uz baliu nei sedeti tokioje skyleje. Trys berzeliai ir taip ne pati prabangiausia parduotuve aplink alubariai, kebabines, kioskeliu gal koks 5 ir visi nusmurke (nors tavo sveciai visada galetu alus pigaus pagerti biggrin.gif o cia +). As jau matau kaip vasara ten aplinkui nakvojanciu pilieciu slitineja. Viduje dar baisiau, kvapas kaip alineje kokioje, o taip vadinama lauko terasa ar kaip jie ja vadina tai 20-30 m2 sietine tvora atitvertas kampas tarp parduotuves ir kavines sienu (labai romaniska). As kaip isivaizdavau save islipancia is masinos su suknele kurios nuoma 2000 tai pagalvojau geriau jau pievoje tarp ziogu nei sitoj skylej tarp kandziu schmoll.gif
Neringa1
Mergaites <girdejau blogai> , bet ka Jus blogai girdejot... Nieko nesuprantu.Ar galit kas nors padet, nes nemiegu jau antra para, nes niekas neparaso... verysad.gif
red_sun
QUOTE(Milinkaja @ 2008 01 17, 22:30)
pries kiek laiko jus jau uzsirezervavot,nes mes dar net ne planojam kur svesti

user posted image
*

na mes tai beveik pries metus pradejom ieskoti, tai pasirinkti galejom, nors kai kurios jau buvo uzsakytos, tai gal patarciau jau ir ieskotis smile.gif
renata777
Prieš tai buvau vardinusi kelis restoranus (Sandija, Sfinksas...), tai apie juos nesikartosiu, mano paieškos toliau:
Daugirdo restoranas - kaina vienam žmogui su alkoholiu vidutiniškai 250Lt, taip pat nuo 24:00 ima viršvalandžius, tai 1 val., 150 Lt. - man brangoka, nebens būtų ne 50 svečių... blink.gif
Svarstyklės - 100-120Lt. žmogui, sakė jau daug dienų rezervuota, manoji taip pat, viršvalanžiai po 100Lt. - šis variantas man būtų tikęs... deja nebespėjau verysad.gif
Europa - žmogui nuo 110 iki 150 Lt, + viršvalandžiai po 150Lt.
Daniela - gali būti, kad rinksiuosi šią vietą (greičiausiai iki pirmadienio jau žinosiu) -žmogui apie 100Lt, + viršvalandžiai.
Gerų ieškojimų thumbup.gif mirksiukas.gif
red_sun
QUOTE(renata777 @ 2008 01 18, 21:28)
Prieš tai buvau vardinusi kelis restoranus (Sandija, Sfinksas...), tai apie juos nesikartosiu, mano paieškos toliau:
Daugirdo restoranas - kaina vienam žmogui su alkoholiu vidutiniškai 250Lt, taip pat nuo 24:00 ima viršvalandžius, tai 1 val., 150 Lt. - man brangoka, nebens būtų ne 50 svečių... blink.gif
Svarstyklės - 100-120Lt. žmogui, sakė jau daug dienų rezervuota, manoji taip pat, viršvalanžiai po 100Lt. - šis variantas man būtų tikęs... deja nebespėjau  verysad.gif
Daniela - gali būti, kad rinksiuosi šią vietą (greičiausiai iki pirmadienio jau žinosiu) -žmogui apie 100Lt, + viršvalandžiai.
Gerų ieškojimų  thumbup.gif  mirksiukas.gif
*

o norejau paklaust, kur cia ta daniela yra?
Ingusia31
QUOTE(renata777 @ 2008 01 18, 21:28)
Svarstyklės - 100-120Lt. žmogui, sakė jau daug dienų rezervuota, manoji taip pat, viršvalanžiai po 100Lt. - šis variantas man būtų tikęs... deja nebespėjau  verysad.gif
Gerų ieškojimų  thumbup.gif  mirksiukas.gif
*

sitos kainos su viskuo ar plius savo saldus ir dar kartais alkoholis apskaiciujamas atskirai?
As "legendoje" aplinka ir salygas neblogas maciau ten maistas apie 60lt/zm. su visokiais vestuviniais "pribumbasais" plius alkoholis visas is ju su 30 proc nuolaida ir saldus stalas paciu klientu. Jei zmoniu skaicius didesnis virs 30 tai visai saskaitai dar taikomos nuolaidos. O aplinka visai nieko, atskiras iejimas ir privaziavimas, sale su baru, lauko kiemelis atskiras, rubine ir tualetas atskirai. Manau uz tokias salygas kaina nebloga.
renata777
Daniela yra Laisvės alėjoje wink.gif
Kainos su viskuo, tik jei bus labai geriantys svečiai, kaina didės, aš prašiau vidutinės kainos, nes pas mane pusė svečių beveik negeria smile.gif
va tik dėl saldaus suabejojau... nepaklausiau... bet nieko, kai eisiu tartis, sužinosiu...
Melynasaule
Sveikos mergiotes! smile.gif

man tos paieskom jau atsibodo, nebegaliu tongue.gif Is pradziu ieskojau sodybos, internetu, aisku. apsistojau ties Zirnaja, Zalensu sodyba ir Saulyne. bet po to kaina pasirode per didele, pradejau ieskoti restorano arba kavines, tai va, truputis info ieskanciosm, jei pravers (prie kiekvieno restorano citata is ju atsakymo):
INTILSIT: mūsų restorane rengiami įvairūs banketo ar furšeto tipo pobūviai.
Salėje talpiname apie 100 žmonių. Pagrindinė mūsų sąlyga būtų tokia:
Jūsų pobūvio suma turi būti ne mažesnė, kaip 5000Lt. Už šią sumą Jūs gaunate maistą, gėrimus.Tortą galite atsivežti savo.
Muzikantus taip pat galite kviestis savo .
Išsamesnė informacija teikiama vietoje.
SANDIJA atsiunte tik banketu uzsakymo lapa su patiekalu bei gerimu kainom.... Bet manau, apie ja jau rase merginos.
PRIE SVARSTYKLIU: Restorano nuomos kainos nera, Jums galime pasiulyti 2 restorano sales su atskiru iejimu.
1 sveciui NE maziau 80 Lt. Ir NE maziau 5000 Lt bendra sakaita 2 salems.Jei saskaita sudaro 5500 Lt - papildomiems alkoholiniams gerimams taikome 40 proc. Nuolaida. Saldu stala galite atsivezti savo. Svente galite pradeti nuo 18 Val. O baigti kada panoresite, tik Po 24 Val. 100 Lt uz 1 Val. Mokestis.
Muzikantus ir programa organizuojate patys, taigi AR muzikantai AR Dar kokia Jums reikalinga programa - galite organizuotis patys.
Viesbuciui nuolaidos: Jaunavedziams 30 proc, sveciams 20 proc.
BABILONAS: Uz sale nuomos mokescio nera nera, zmogui kaina yra 70Lt.Alkoholi
reikia pirkti is musu, taciau su simboliniu antkainiu.Torta galite
atsivesti savo,muzikanta taip pat.Svente galetumete pradeti kada tik
pageidaujate ir testi iki ryto,taciau reiks nuo 24val. moketi
virsvalandzius - apie 50Lt uz valanda.
DAUGIRDAS: Kainos tikrai negaliu pasakyti nezinodama nei zmoniu kiekio, nei pageidavimo vakarienei. Nuomos mokescio netaikome. Sveciai mokasi uz patiekalus bei gerimus, kuriuos jie issirenka is musu valgiarascio.
Iki 24.00 val virsvalandziai neskaiciuojami, o nuo 00.00 val virsvalandziai skaiciuojami priklausomai nuo to kokioje saleje svenciama, kiek padaveju aptarnauja, ar reikalinga budinti vireja ir panasiai.

galiausiai man super pasiseke ir savo kaime is kaimynu issinuomavau papigiai visai nebloga, neseniai pastatyta sodyba be seimininkiu, seimininkes kviesiu savas, pazystamas.
sekmes beplanuojant ir beieskant.

renata777
Dar kas dėl Svarstyklių, tai jei apie 50 žmonių, jie daro atskirus staliukus - man tai supper, tik kaip minėjau jau mano diena nelaisva...
KriuKriu
Draugai svente In Tilsit restorane. Tai visiems labai patiko. Sake labai sauni to restorano direktore ir viska susiderino labai lengvai. Uzsakymas turi buti ne maziau 5000Lt., alkoholis is ju. Yra staliukai lauke, kas nori iseje atsivedinti ar parukyti.
Zodziu, ten labai patiko svest. Ir telpa daugiau zmoniu nei Bablone.
renata777
Mano draugė svajojo savo vestuves švęsti lauke kokioje kaimo turizmo sodybėlėje, tai kai šeimininkė pradėjo pasakoti apie musių pulkus aplink maistą, apie šlapiuojančiu bei besiraitančius sūrius, mėsytes, jai tas noras greitai išgaravo:)
renata777
Esu šventusi draugės vestuves "Pas Prancišką" visai patiko wink.gif
Eglootia:)
QUOTE(zilee @ 2008 01 06, 20:45)
Dalinames informacija toliau.
Sios sodybos kaina: 4500-5000 lt nuoma +80-100 lt/ zmogui uz maista . cia buvau klaususis 30zmoniu.

man biskiuka gaunasi per brangu  schmoll.gif

nu kagi ieskom toliau
*

cia del medziotoju uzeigos smile.gif na viena kompanija (apie 50 zm) metasi po 100 litu man rodos uz visa sodyba (i kaina ieina maistas, gerimai)... na nebent vasara kitaip ar kainu sistema pakeite smile.gif
ingra11
Sveiki,
Gal ka esate girdeje apie "rokyne" raseiniu raj ???
Arvile'
QUOTE(Eglootia:) @ 2008 01 20, 16:50)
cia del medziotoju uzeigos smile.gif na viena kompanija (apie 50 zm) metasi po 100 litu man rodos uz visa sodyba (i kaina ieina maistas, gerimai)...  na nebent vasara kitaip ar kainu sistema pakeite smile.gif
*

man atrodo, kad esme ne metu laikuose, bet tame, kad vestuvems visur kainos yra kitokios, negu paprastiems vakareliams... deja doh.gif
amberr.
QUOTE(Ingusia31 @ 2008 01 17, 23:02)
buvau as kaip tik siandien tame kvieslyje paziureti, tai baisu pasidare iskart pasiryzau atiduot daugiau litu uz baliu nei sedeti tokioje skyleje. Trys berzeliai ir taip ne pati prabangiausia parduotuve aplink alubariai, kebabines, kioskeliu gal koks 5 ir visi nusmurke (nors tavo sveciai visada galetu alus pigaus pagerti biggrin.gif  o cia +). As jau matau kaip vasara ten aplinkui nakvojanciu pilieciu slitineja. Viduje dar baisiau, kvapas kaip alineje kokioje, o taip vadinama lauko terasa ar kaip jie ja vadina tai 20-30 m2 sietine tvora atitvertas kampas tarp parduotuves ir kavines sienu (labai romaniska). As kaip isivaizdavau save islipancia is masinos su suknele kurios nuoma 2000 tai pagalvojau geriau jau pievoje tarp ziogu nei sitoj skylej tarp kandziu  schmoll.gif
*

gal tu ipratus restoranuose 5 zvaigzduciu valgyt, tai tikiu, kad ten tau ne lygis.. smile.gif bet mes paprasti zmones ir ziurim i galimybes..man ten tvarkinga ir svaru..maistas BE GALO SKANUS! kiek kas svente tikrai nesiskunde.. smile.gif Aisku, yra ir geresniu vietu, nesigincysiu, bet moket bare uz zmogu 100 lt nesiruosiu.. ir beja mano sveciai nemanau, kad susigundytu alum kioskelyje.. jei buna bare, tai bare ir geria smile.gif Kaip bebutu, aciu uz tavo nuomone! Ir linkiu jum susirast auksu dekoruota restorana, kur tavo suknele uz 2000 lt tiktu prie interjero mirksiukas.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.