Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Labas,
na as kitais metais svesiu toje sodyboje savosvente,tai bet uzsisakaiu siais metais irkainos (jei nepakils) bus 130 lt vienam zmogui.tokia kaina dviem dienom.
Na apie maista kiek girdejau tai skanu ir grazu... Aisku viska turi pats susiderinti... As kai buvau man sodybos seiminike pasirodetikrai maloni, todel ir pasiraisau su ja sutarti... Vien aplinka lauke labai grazi,primena jura...smile.gif
O tu zadi ja nuomotis?
QUOTE(monera @ 2007 12 27, 20:02)
Sveikos, norėčiau informacijos apie Bernatonių sodybą. Kaip ten maistas? Kokios kainos?

Atsakyti
QUOTE(@milla@ @ 2007 12 27, 20:25)
sveikos.
mes tai uzsisakem Drusku miska.Prienu rajone. telpa iki 120 zmoniu.

nezinau, rekomendaciju nelabai klausem.

tiesiog patiko ir tiek.
galk kas ka girdejo?
aisku jau avansas paliktas, bet siaip idomu  smile.gif


as ir ta pacia uzsisakiau..tik mano vestuves kiek velesnes nei tavosios smile.gif tikiuosi pasidalinsi informacija smile.gif man ten irgi labai grazu ir atrodo turetu but gerai, nors kainele nepermaziausia..
Atsakyti
QUOTE(vilmutute @ 2007 12 27, 21:00)
Labas,
na as kitais metais svesiu toje sodyboje savosvente,tai bet uzsisakaiu siais metais irkainos (jei nepakils) bus 130 lt vienam zmogui.tokia kaina dviem dienom.
Na apie maista kiek girdejau tai skanu ir grazu... Aisku viska turi pats susiderinti... As kai buvau man sodybos seiminike pasirodetikrai maloni, todel ir pasiraisau su ja sutarti... Vien aplinka lauke labai grazi,primena jura...smile.gif
O tu zadi ja nuomotis?


Mes ir ten buvom viska apziurejom, tai man ir labai patiko. Sutarem kaina zmogui nuo 150lt ir cia vienai dienai. Tai mums sake, kad kaina dar gali keistis priklausomai nuo to kokiu karstu patiekalu noresime.
Atsakyti
Mes tai uzsisakem Bilvinu sodyba, sutarem 155 Lt./zmogui, bet itariu, jei kainos taip ziauriai sokines i virsu, tai gali ir pabrangti. Cia 2 dienoms.
Papildyta:
smile.gif
Atsakyti
Gal kuri is jusu jau esate sventusi kokia svente Bernatoniu sodyboje drinks_cheers.gif ?Labai idomu suzinoti apie maista ir t.t
Atsakyti
as jau radau vieta biggrin.gif bet kaina verysad.gif 220 zmogui su nakvyne ir 2 dienom...labe brangu cry.gif bet vieta vasara atrodo nerealiai ok.gif gal ir verta....
url=http://www.supermama.lt/liniuote/vestuves/]user posted image[/url]
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ruteliux25: 02 sausio 2008 - 08:58
QUOTE(ruteliux25 @ 2008 01 02, 09:53)
as jau radau vieta biggrin.gif  bet kaina  verysad.gif 220 zmogui su nakvyne ir 2 dienom...labe brangu cry.gif bet vieta vasara atrodo nerealiai  ok.gif  gal ir verta....
url=http://www.supermama.lt/liniuote/vestuves/]user posted image[/url]



pasigirk, kur cia taip radai? mirksiukas.gif
Atsakyti
as jau uzsisakiau sodyba 2broliai ten talpina iki 70 zmoniu gal kas zinot atsiliepimu apie maista?
Atsakyti
O kas uzsisaket kokiam bare ar restorane, pasidalinkut smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gintreja @ 2008 01 02, 17:50)
O kas uzsisaket kokiam bare ar restorane, pasidalinkut smile.gif

mes uzsisakem kavinej "svajone". zmogui 60lt
Atsakyti
smile.gif+2008 01 02, 19:58-->
QUOTE(curly smile.gif @ 2008 01 02, 19:58)
mes uzsisakem kavinej "svajone". zmogui 60lt


O ku ji cia randas? Ir kaip ten aplinka?
Atsakyti
beje merginos pries kiek laiko uzsisakinejate sodyba?
Atsakyti