Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(KriuKriu @ 2007 11 20, 12:40)
As girdejau gerus atsiliepimus apie Grali. Tik kad maistas per daug imantrus ir nedaug jo. Visokie krepsiukai, veziukai, liesos salotos... Bet cia gal kaip panoresit. Sake mazdaug 8000 Lt uz restorana be nakvynes.



kai priklauso nuo uzsakyto maisto ir gerimu,atitinkamai priklauso nuo zmoniu skaiciaus.man sake,kad 50 zmoniu vidutiniskai 8500lt,bet kiek bus kitais metais neaisku ax.gif na as galvoju kad i 12000 turetume tilpt blush2.gif
o tavo aprasytas maistas man kaip tik thumbup.gif nenoriu jokiu baltu misrainiu ir silkiu doh.gif
Atsakyti
Siaubas kokos kainos kitiems metamas blink.gif . Idomu kokios bendros islaidos gaunasi viska susumasvus. Kai as susumavau kiek mes isleidom vestuvem gavosi labai daug bent jau mum doh.gif . Bet jei butume dare kitais metais, ka is pradziu ir norejome daryti, tai net neisivaizduoju kiek reiktu isleist. g.gif
Atsakyti
Nu va ash ir daug sodybu pravazinejau, ir labai jau dideles kainos pasirode ypatingai ant kitu metu... schmoll.gif Pradzioj buvau nusiziurejus sodyba "Azuolotas", bet nuvyle jie mane, ir patys seiminkai ir kai nuvaziavau nieko ten tokio ypatyngo nepamaciau: upes krantas nendrem apzeles, seimininkai kainos tikslios nepasako, sokiu sale lb maza... Bet vistiek isirinkau ir mano akimis gan nebloga "Seno dvaro sodyba" ji siemet tik pradejo savo veikla tad kainos dar kolkas lb mazos. Sia vasarai su maistu ir miegamom vietom kainavo 85Lt. Aisku ant kitu metu brangs. Bet jei kam patinka kaimiskas stilius... thumbup.gif Ten labai didele sale talpina 100 zm. dabar pradejo ir pirty statyti. Tuoletas gan mazas doh.gif ir miegamos vietos nelabai patiko, zodziu du dideli "seksodromai" o jauniesiems atskira patalpa ant sieno baltas ziuzinis su baltais patalais lotuliukas.gif smagiai atrode. Bet zada keisti ant kitu metu...
Atsakyti
Petrauskai statosi dar viena sodyba, ji salia Kulautuvos. Tai kai buvo musu vestuves as seimininko klausiau kada planuoja atsidaryt, minejo kad kita vasara. Bet cia dar neaisku. Ji ten daug didesne ir manau daug zmoniu talpins, yra ne gyvenvieteje tai galima selt kiek norima biggrin.gif . Gal ten kainos irgi nebus dideles
Atsakyti
QUOTE(Loretele @ 2007 11 19, 14:41)
Ir as jau atsvenciau savo vestuves- Azuoluotam.Cia daug skaiciau graziu atsiliepimu,bet man teko nusivilti  kaina zinoma nedidele,bet pinigelius susirenka kitaip... Seimininkai pradzioj kai dar tik buvom atvaziave apsiziuret buvo labai malonios ,paslaugus ir tiesiog atsisakeme jau sutartos vietos Romo uoste,rinkomes Azuolota.Taciau nebuvo taip kaip zadejo...Maistas antra diena kazkur dingo (kai praktiskai nieks nieko nevalge,uzteko karstu).Buvo zadeta paruost stala antra diena mazoj salej kad galetu ruostis sekanciom vestuvem.Tai radom ryte tik stala vienam kampe su SIEK TIEK maisto.Sedimos vietos nebuvo paruostos,lekstes kruvoj.Na ir antrai dienai siule rinktis ar kopustai su desrelem,ar kibinai su sultiniu.Tai mes rinkomes kupustus.Ka jus manot?Gavom tik svieziu kopustu sriuba  Dar griztant prie pirmos dienos,tai seimininkes dingo apie 23 val. Zodziu 24val. po fejerverku teko man paciai daryti sveciam kava ,arbata,dalinti torta.Net nieks neispejo ,kad palieka seimininkes rupescius man ,likau apsalus.  Taip pat uzsisakem sales puosima uz 200 Lt su dirbtinom gelem.Tai vestuviu diena radom ta pati puosima (nuo kitu vestuviu) kaip ir visus kartus kuriuos ten buvau(derinant maista ,vezant pinigelius).Juolab kad as dar perklausiau ar ne toks puosimas bus-NES MAN JIS NEPATINKa. Sake,kad ne toks -BUS ZYMIAI GRAZIAU.Deja radom ta pati puosima tik papildomai musu vardu raides pakabino  Sekancia diena paprasem kad sudetu mums likusi maista ,pagal tai kiek jo buvo like-maniau dalinsiu ne tik tevam bet ir draugam(nes mes ruosemes isvykt i kelione patys).Gavom tik dezute nedidele.Zodziu mus  .Bukite atsargios.

Visiskai,tau pritariu,nes ten ir as svenciau savo vestuves.Buvau prisiklausiusi labai geru irgraziu nuomoniu apie juos<tai irsu sigundziau ir likau labai nusivylusi .Visoms patariu gerai pagalvoti pries renkantis sia sodyba. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandryta @ 2007 11 22, 19:15)
Nu va ash ir daug sodybu pravazinejau, ir labai jau dideles kainos pasirode ypatingai ant kitu metu...  schmoll.gif  Pradzioj buvau nusiziurejus sodyba "Azuolotas", bet nuvyle jie mane, ir patys seiminkai ir kai nuvaziavau nieko ten tokio ypatyngo nepamaciau: upes krantas nendrem apzeles, seimininkai kainos tikslios nepasako, sokiu sale lb maza... Bet vistiek isirinkau ir mano akimis gan nebloga "Seno dvaro sodyba" ji siemet tik pradejo savo veikla tad kainos dar kolkas lb mazos. Sia vasarai su maistu ir miegamom vietom kainavo 85Lt. Aisku ant kitu metu brangs. Bet jei kam patinka kaimiskas stilius...  thumbup.gif  Ten labai didele sale talpina 100 zm. dabar pradejo ir pirty statyti. Tuoletas gan mazas  doh.gif  ir miegamos vietos nelabai patiko, zodziu du dideli "seksodromai" o jauniesiems atskira patalpa ant sieno baltas ziuzinis su baltais patalais  lotuliukas.gif  smagiai atrode. Bet zada keisti ant kitu metu...


O gal gali parasyti kokius nors "SENO DVARO SODYBOS" kontaktus?
Atsakyti
sveikutes as ir ieskau sodybos aplink kauna ,apvazinejau jau nemazai labiausiai patiko sodyba 2broliai.com gal kas zinot daugiau apie ja. ,gal kas sventet?ruosiuos vestuvem rugsejoi menesiui,apie 60zmoniu
Atsakyti
QUOTE(ramute33 @ 2007 11 28, 17:04)
sveikutes as ir ieskau sodybos aplink kauna ,apvazinejau jau nemazai labiausiai patiko sodyba 2broliai.com gal kas zinot daugiau apie ja. ,gal kas sventet?ruosiuos vestuvem rugsejoi menesiui,apie 60zmoniu

apie sia sodyba esu girdejus tik gerus atsiliepimus. perskaityk si skyreli nuo pat pradziu ir daugiau informacijos rasi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ramute33 @ 2007 11 28, 17:04)
sveikutes as ir ieskau sodybos aplink kauna ,apvazinejau jau nemazai labiausiai patiko sodyba 2broliai.com gal kas zinot daugiau apie ja. ,gal kas sventet?ruosiuos vestuvem rugsejoi menesiui,apie 60zmoniu


o kokios ten kainos ateinanciai vasarai?
Atsakyti
QUOTE(KriuKriu @ 2007 11 29, 17:04)
o kokios ten kainos ateinanciai vasarai?

man tai sake, kad 180 zmogui, o va viena forumiete uz 170 susiderejo smile.gif
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2007 11 29, 15:14)
man tai sake, kad 180 zmogui, o va viena forumiete uz 170 susiderejo  smile.gif


na mes tai uzh 160 smile.gif
Atsakyti
tai jums is viso pasiseke thumbup.gif
Atsakyti