Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Cia skaiciau, kad grazi sodyba yra "Drusku miskas". Bet gal kas sventet joje? Kaip patiko? Kaip maistas? ir siaip kokie ispudziai ? g.gif
Atsakyti
atsiminiau kaisiadoryse yra tokia vieta PAS RADVILA, internetinis adresiukas www.pasradvila.lt
siaip visai nieko,tenai gimtadieni svenciau, tai salyte tokia visai nieko turi ir nakvynei vietos yra, ten salei tilptu gal kokiu 40-50 zmoniu, ir maistas skanus, bent jau mums taip papuole ir gan nebrangiai.
Bet jie lygtais dar turi sale kur telpa 80 zmoniu,bet cia tik is pletku girdejau,bet jei kas nerandat vietos ten galima irgi butu paziureti
Atsakyti
sveikos mergytes smile.gif


As jau sodyba turiu smile.gif issirinkom wub.gif negalu, nuvaziavom ten ir supratom kad ten norim svesti..issirinkom drusku miska...Labai tvarkinga ten ir faina..ir seimininkai malonus pasirode wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2007 10 24, 21:12)
sveikos mergytes smile.gif
As jau sodyba turiu smile.gif issirinkom  wub.gif negalu, nuvaziavom ten ir supratom kad ten norim svesti..issirinkom drusku miska...Labai tvarkinga ten ir faina..ir seimininkai malonus pasirode  wub.gif

o kada tavo vestuves ir kokia kaina sutaret zmogui ir uz sodyba?
Atsakyti
Mano vestuves 2008.08.30 smile.gif Seimininkai prase 200lt/zmogui.bet suderejom 195lt/zmogui smile.gif tipo sutaupysim lotuliukas.gif siaip cia ieina ir ankvyne ir maistas smile.gif Nemazi pinigai gaunasi, bet kad kitias metais daug kur panasiai g.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2007 10 24, 22:35)
Mano vestuves 2008.08.30 smile.gif Seimininkai prase 200lt/zmogui.bet suderejom 195lt/zmogui smile.gif tipo sutaupysim  lotuliukas.gif  siaip cia ieina ir ankvyne ir maistas smile.gif Nemazi pinigai gaunasi, bet kad kitias metais daug kur panasiai  g.gif

kazkas is forumieciu rase,kad drusku miske kitiems metams susitare uz 180lituku, pasirodo,jie kiek nori tiek ir uzsipraso,nera pas juos nustatytos kainos, ot tai jau parazitai bigsmile.gif
Atsakyti
gal kas ka nors zino apie sodyba "Rojus"internete ji man grazi bet nezinau kaip is tikruju yra? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(eridane @ 2007 10 25, 13:26)
gal kas ka nors zino apie sodyba "Rojus"internete ji man grazi bet nezinau kaip is tikruju yra? ax.gif



As rytoj vaziuoju i "Roju", paziuresiu, kaip atrodys pries pat vestuves (mes jau viena karta esam buve, bet tuo metu niekas nevyko).
Man tai ten graziai 4u.gif . Tik, kaip jau rasiau anksciau, gal jaukumo truputi truksta ir bijau del to, kad (viena forumiete sake) gali but per maza sale, tokiam zmoniu skaiciui, koki mes planuojam... na, bus matyt.

Siaip tai man gal gamta aplinkui nera ciki piki sutvarkyta, bet mes ziema darom ,tai mums dar pliusas, nes bus viskas sniegu uzdengta ir nereikes moket uz "gamta", kurios neisnaudosim.

Galesiu parasyt daugiau kai paziuresiu rytoj.
Atsakyti
QUOTE(ew_a @ 2007 10 25, 03:54)
kazkas is forumieciu rase,kad drusku miske kitiems metams susitare uz 180lituku, pasirodo,jie kiek nori tiek ir uzsipraso,nera pas juos nustatytos kainos, ot tai jau parazitai  bigsmile.gif



As susitariau uz 180 zm smile.gif Tuo metu kai taremes jie minejo, jei keisis zm skaicius ir bus daugiau nei 70 zmoniu, tada kaina padides iki 200 Lt. Tai gal pas juos daugiau nei 70zm, todel ir kaina didesne g.gif
Atsakyti
QUOTE(*Gizmo* @ 2007 10 25, 15:38)
As susitariau uz 180 zm  smile.gif  Tuo metu kai taremes jie minejo, jei keisis zm skaicius ir bus daugiau nei 70 zmoniu, tada kaina padides iki 200 Lt. Tai gal pas juos daugiau nei 70zm, todel ir kaina didesne  g.gif

Kazkaip keista, logiskai mastant turetu kaina mazet jei zmoniu skaicius dideja.. Juk daugiau perkant taokomos nulaidos biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(maidala @ 2007 10 25, 16:04)
Kazkaip keista, logiskai mastant turetu kaina mazet jei zmoniu skaicius dideja.. Juk daugiau perkant taokomos nulaidos biggrin.gif

monopolistai jie yra ir tuom naudojasi smile.gif
Atsakyti
As, kaip busimas Daisiukes vyras, galiu pasakyt, kad liaudies bus apie 60 asmenu.

O siaip del kainos - manau jei aptarnavimas bus nepriekaistingas, sutarta suma bus kaip tik:)
Atsakyti