Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(Loretele @ 2007 10 02, 10:41)
Vestuves Spalio 12d. ,atsiliepimus lyg ir neblogus girdejau,bet jau pries vestuvines depresija prasideda,noriu viskuom but garantuota  ax.gif

istikro kiekviena sodyba turi savo pliusu ir minusu,nereikia cia pergyventi taip,kad pergyvensi labai tik sau blogiau pasidarysi,Tu juk spalio 12 turi buti pati graziausia,o nervai groziui kenkia,aukstyn nosyte smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Loretele @ 2007 10 02, 11:41)
Vestuves Spalio 12d. ,atsiliepimus lyg ir neblogus girdejau,bet jau pries vestuvines depresija prasideda,noriu viskuom but garantuota  ax.gif


Nestresuok, jei uz uzsisake - tai nebepakeisit nieko. O jei gerus girdejai, tai nejaugi nori isgirsti blogus. Viskas vus gerai thumbup.gif

url=http://www.supermama.lt/liniuote/vestuves/]user posted image[/url]
Atsakyti
QUOTE(gintreja @ 2007 10 02, 12:43)
Nestresuok, jei uz uzsisake - tai nebepakeisit nieko. O jei gerus girdejai, tai nejaugi nori isgirsti blogus. Viskas vus gerai  thumbup.gif

url=http://www.supermama.lt/liniuote/vestuves/]user posted image[/url]




Man patinka kai ir gera ir bloga girdziu,tada galiu bent jau moraliskai viskam pasiruosti ax.gif
Atsakyti
kazkas apie santuokos palaiminima po azuolu klause,tai mes buvom Petroniu dvarely,bebaigiama daryt aikstele,sake kt metais lyg kapelionas ten laimins,kas negali ar nenori baznycios gales pasinaudoti ta naujiena.Tiesiog iki siol apie tokius dalykus tik skaitydavau ar filme maciau. g.gif schmoll.gif Saunu,dar sake,kad galima bus ir senoves baltu tuokimo ceremonija turet. thumbup.gif Kiek buvau vestuvese,nykiausios tos,kur visas demesys valgymui ir gerimui,manau atsiminsi ne ta kotleta,kur valgei,o atrakcijas,sokius,zaidimus,zinoma,kad tik stalas netuscias butu... doh.gif depresuojam mes nuo lietucio ir dangaus apsiniaukusio,bet tai baigsis iki Tavo vestuviu,o jei ne-vadinasi turtai,taip lietus pranasauja bigsmile.gif
Atsakyti
frosia, kada tavo vestuves??
Atsakyti
QUOTE(frosia @ 2007 10 02, 16:36)
kazkas apie santuokos palaiminima po azuolu klause,tai mes buvom Petroniu dvarely,bebaigiama daryt aikstele,sake kt metais lyg kapelionas ten laimins,kas negali ar nenori baznycios gales pasinaudoti  ta naujiena.Tiesiog iki siol apie tokius dalykus tik skaitydavau ar filme maciau. g.gif  schmoll.gif Saunu,dar sake,kad galima bus ir senoves baltu tuokimo ceremonija turet. thumbup.gif Kiek buvau vestuvese,nykiausios tos,kur visas demesys valgymui ir gerimui,manau atsiminsi ne ta kotleta,kur valgei,o atrakcijas,sokius,zaidimus,zinoma,kad tik stalas netuscias butu... doh.gif depresuojam mes nuo lietucio ir dangaus apsiniaukusio,bet tai baigsis iki Tavo vestuviu,o jei ne-vadinasi turtai,taip lietus pranasauja bigsmile.gif

Idomiai visai g.gif
Atsakyti
Paskaiciau apie "Medziotoju sostine" ir pradejau zliumti....Mes ir ja issinuomavom kitems metams liepos menesiui. Buvom LT tik savaite, tad neturejom daug laiko apziurinet sodybu, o ir direktore minetosios sodybos labai maloni pasirode. Kai atvaziavom pasirasyti sutarties su savininku tai labai saltai bendravo ir toks pasikeles buvo. Palikom 2500 lt uzstata. Direktore zadejo, kad galesim viskuo naudotis (t.y pirtis ir baseinas), o stai savininkas pareiske, kad jei potuoje bus 60 zmoniu (o pas mus tiek ir bus) tai nieko neduos isskyrus nakvyne ir maista. Vestuvese rinksis rimti zmones, o dabar jauciu, kad prisidarysiu gedos per ta sodyba. Vien uz nuoma jie plesia 5000 litu, ir dar maistui zmogui maziausiai 100 litu, ir lyg netycia direktore uzsimine, kad maistui kai kas isleidzia 180 litu zmogui... Dar kai perskaiciau atsiliepimuose, kad pas juos ir maistas neskanus tai dabar noriu tik numirti....jauciu mano vestuves virs kosmaru, nes nieko nemoku teisingai issirinkti cry.gif
Papildyta:
kazkas dar minejo Petroniu dvareli. As buvau apziuret ta sodyba, nes nuotraukose tikrai atrode super. O nuvaziavus nepatiko sie dalykai:
1. Prastas privaziavimas (limuzinui tikrai kiltu bedu, nors seimininke teigia kitaip)
2. Aplinkos vaizdas, peizazas nekoks + netoli karjeras tai ir sunkvezimiai pro sona vaziuoja...
3. Saleje nera vietos sokti...
4. Salia sodybos savininku namas...nera privatumo...
5. Didesnems vestuvems ten butu sunku.
O kas ten patiko tai is Tailando parvestas drakonas-suoliukas ir graziai kedes papuostos... Na bet jauciu, kad geriau jau buciau Petroniu dvareli nuomavus, nei ta Medziotoju sostine cry.gif
Gal kas dar sventete Medziotoju sostineje ar tikrai ten toks baisus maistas?????? verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(pukita999 @ 2007 10 02, 22:07)
Paskaiciau apie "Medziotoju sostine" ir pradejau zliumti....Mes ir ja issinuomavom kitems metams liepos menesiui. Buvom LT tik savaite, tad neturejom daug laiko apziurinet sodybu, o ir direktore minetosios sodybos labai maloni pasirode. Kai atvaziavom pasirasyti sutarties su savininku tai labai saltai bendravo ir toks pasikeles buvo. Palikom 2500 lt uzstata. Direktore zadejo, kad galesim viskuo naudotis (t.y pirtis ir baseinas), o stai savininkas pareiske, kad jei potuoje bus 60 zmoniu (o pas mus tiek ir bus) tai nieko neduos isskyrus nakvyne ir maista. Vestuvese rinksis rimti zmones, o dabar jauciu, kad prisidarysiu gedos per ta sodyba. Vien uz nuoma jie plesia 5000 litu, ir dar maistui zmogui maziausiai 100 litu, ir lyg netycia direktore uzsimine, kad maistui kai kas isleidzia 180 litu zmogui... Dar kai perskaiciau atsiliepimuose, kad pas juos ir maistas neskanus tai dabar noriu tik numirti....jauciu mano vestuves virs kosmaru, nes nieko nemoku teisingai issirinkti cry.gif
Papildyta:
kazkas dar minejo Petroniu dvareli. As buvau apziuret ta sodyba, nes nuotraukose tikrai atrode super. O nuvaziavus nepatiko sie dalykai:
1. Prastas privaziavimas (limuzinui tikrai kiltu bedu, nors seimininke teigia kitaip)
2. Aplinkos vaizdas, peizazas nekoks + netoli karjeras tai ir sunkvezimiai pro sona vaziuoja...
3. Saleje nera vietos sokti...
4. Salia sodybos savininku namas...nera privatumo...
5. Didesnems vestuvems ten butu sunku.
O kas ten patiko tai is Tailando parvestas drakonas-suoliukas ir graziai kedes papuostos... Na bet jauciu, kad geriau jau buciau Petroniu dvareli nuomavus, nei ta Medziotoju sostine cry.gif
Gal kas dar sventete Medziotoju sostineje ar tikrai ten toks baisus maistas?????? verysad.gif



Mano sesuo praita savaitgali kaip tik buvo vestuvese Medziotoju sostinej mirksiukas.gif Ji man sake, kad maistas tikrai skanus buvo g.gif
Atsakyti
QUOTE(pukita999 @ 2007 10 03, 01:07)
Paskaiciau apie "Medziotoju sostine" ir pradejau zliumti....Mes ir ja issinuomavom kitems metams liepos menesiui. Buvom LT tik savaite, tad neturejom daug laiko apziurinet sodybu, o ir direktore minetosios sodybos labai maloni pasirode. Kai atvaziavom pasirasyti sutarties su savininku tai labai saltai bendravo ir toks pasikeles buvo. Palikom 2500 lt uzstata. Direktore zadejo, kad galesim viskuo naudotis (t.y pirtis ir baseinas), o stai savininkas pareiske, kad jei potuoje bus 60 zmoniu (o pas mus tiek ir bus) tai nieko neduos isskyrus nakvyne ir maista. Vestuvese rinksis rimti zmones, o dabar jauciu, kad prisidarysiu gedos per ta sodyba. Vien uz nuoma jie plesia 5000 litu, ir dar maistui zmogui maziausiai 100 litu, ir lyg netycia direktore uzsimine, kad maistui kai kas isleidzia 180 litu zmogui... Dar kai perskaiciau atsiliepimuose, kad pas juos ir maistas neskanus tai dabar noriu tik numirti....jauciu mano vestuves virs kosmaru, nes nieko nemoku teisingai issirinkti cry.gif
Papildyta:
kazkas dar minejo Petroniu dvareli. As buvau apziuret ta sodyba, nes nuotraukose tikrai atrode super. O nuvaziavus nepatiko sie dalykai:
1. Prastas privaziavimas (limuzinui tikrai kiltu bedu, nors seimininke teigia kitaip)
2. Aplinkos vaizdas, peizazas nekoks + netoli karjeras tai ir sunkvezimiai pro sona vaziuoja...
3. Saleje nera vietos sokti...
4. Salia sodybos savininku namas...nera privatumo...
5. Didesnems vestuvems ten butu sunku.
O kas ten patiko tai is Tailando parvestas drakonas-suoliukas ir graziai kedes papuostos... Na bet jauciu, kad geriau jau buciau Petroniu dvareli nuomavus, nei ta Medziotoju sostine cry.gif
Gal kas dar sventete Medziotoju sostineje ar tikrai ten toks baisus maistas?????? verysad.gif

as irgi planuoju svesti medziotoju sostinei,bet tik dar planuoju.Tu taip is anksto nesinervuok,visos sodybos turi savo minusu ir pliusu,maistas bus toks koki pati issirinksi ir dar jo skanumas priklauso nuo seimininkes,neverta del to pergyventi.O tokioj sodyboj man atrodo seimininke turi buti gera. O kaip sutarty pas tave parasyta tu gali naudotis pirtim ar nea,nes visi punktai turi buti isvardinti joje.O kad maistas buvo neskanus parase tik vienas zmogus,istikro apie sia sodyba mazai info cia parasyta,bet taip nesigrauzk is anksto
Tai tu kitiems metams us sodyba moki 5000 lt ir plius nuo zmogaus 100
Atsakyti
Aciu merginos, siek tiek paguodet mane. Vat man kas itartina toje sodyboje, tai kad jie bendradarbiauja su keliais restoranais ir maista vezasi is ju. Kazkaip man labiau patiktu, kad viskas tikrai butu sviezia ir gaminama sodyboje, o ne vezami kakokie pusgaminiai is velnias zino kokiu ten restoranu. Na su busimu vyru siandien pasnekejau, tai sake, nenusimint issireikalausim viska kas priklauso 4u.gif O jei neduok die nunuodys nors viena svecia tures uz tai atsakyt lotuliukas.gif
Taip mes mokesime vient tik uz sodybos nuoma 5000 litu (uzstata jau palikom 2500 lt, nes atseit jie ima 50 proc.). Pasirasem sutarti. Del maisto kainos dar sake, konkreciai derinsim likus mazesniam laiko tarpui iki vestuviu, dabar orentacine kaina vienam zmogui (uz maista cia) yra 100 litu, gali but kad bus ir didesne kitais metais, nes Lietuvoj juk viskas brangsta, tai dar neaisku kiek uzsiprasys... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(pukita999 @ 2007 10 03, 14:14)
Aciu merginos, siek tiek paguodet mane. Vat man kas itartina toje sodyboje, tai kad jie bendradarbiauja su keliais restoranais ir maista vezasi is ju. Kazkaip man labiau patiktu, kad viskas tikrai butu sviezia ir gaminama sodyboje, o ne vezami kakokie pusgaminiai is velnias zino kokiu ten restoranu. Na su busimu vyru siandien pasnekejau, tai sake, nenusimint issireikalausim viska kas priklauso  4u.gif  O jei neduok die nunuodys nors viena svecia tures uz tai atsakyt  lotuliukas.gif
Taip mes mokesime vient tik uz sodybos nuoma 5000 litu (uzstata jau palikom 2500 lt, nes atseit jie ima 50 proc.). Pasirasem sutarti. Del maisto kainos dar sake, konkreciai derinsim likus mazesniam laiko tarpui iki vestuviu, dabar orentacine kaina vienam zmogui (uz maista cia) yra 100 litu, gali but kad bus ir didesne kitais metais, nes Lietuvoj juk viskas brangsta, tai dar neaisku kiek uzsiprasys... doh.gif

o tu nenori kad tau tavo seimininkes darytu maista ar sodybos savininkas neina i kalbas delto?
man atrodo didesnes kainos nei 100 litu negali buti siais metais zmogui 70 tai 30 litu irgi daug.As kaip su Vidu snekejau jjis man sake siais metais sodybos kaina 6500 plius zmogui 70 litu o del kitu metu nzn.Tai matai tau 5000 nlitu pasirasei,as jam kaip pasakiau kad pas mane 90 zmoniu tai jis pasake 6500 tai arba uzkels arba nuleis,bet reikia nusiteikti blogiausiam,siandien dar jam skambinsiuos klausti ar jinai neuzimta mano datai,nes tempiu guma,o reikia jau tureti vietike ir ramiau bus
Atsakyti
QUOTE(ew_a @ 2007 10 03, 12:47)
o tu nenori kad tau tavo seimininkes darytu maista ar sodybos savininkas neina i kalbas delto?
man atrodo didesnes kainos nei 100 litu negali buti siais metais zmogui 70 tai 30 litu irgi daug.As kaip su Vidu snekejau jjis man sake siais metais sodybos kaina 6500 plius zmogui 70 litu o del kitu metu nzn.Tai matai tau 5000 nlitu pasirasei,as jam kaip pasakiau kad pas mane 90 zmoniu tai jis pasake 6500 tai arba uzkels arba nuleis,bet reikia nusiteikti blogiausiam,siandien dar jam skambinsiuos klausti ar jinai neuzimta mano datai,nes tempiu guma,o reikia jau tureti vietike ir ramiau bus


As tikrai noreciau, kad mano seiminkes gamintu maista, tada buciau garantuota, kad bus skanu ir manau pigiau iseitu. Uzsiminiau apie tai direktorei kai apziurinejom sodyba, tai ji is kart nuteike, kad apie tai ir kalbos negali but, atseit maistu jie rupinasi. doh.gif Kazkaip is vis susidare ispudis kad jie isivaizduoja, kad ten ju ta sodyba pati graziausia Lietuvoj. Nors ten tikrai nieko ypatingo nera, nei ten koks ezeras salia nei ka, eiline kaimo sodyba doh.gif Bet teko ja nuomotis, nes tas graziasias kur buvom nusiziureja musu datai jau buvo uzsakytos o dar kazko ieskot jau ir laiko neturejom verysad.gif Ir tikrai sunkoka rast kazka gero jeigu daugiau sveciu vestuvese dalyvauja...geriausios sodybos jau turbut pries 2 metus buna rezervuotos verysad.gif O tu nedelsk del nuomos, nes dabar reikia uzsisakyti kuo ansciau paskui gali likti ir be nieko .... Ir jei gali pranesk kaip ten sekesi, ir kaip tas savininkas elgsis kai sutarti pasirasinesit.Man tai jis toks labai saltas zmogus pasirode... schmoll.gif
Atsakyti