Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(Dovileja @ 2007 09 21, 23:55)
norejau pasidalinti ispudziais apie ROKO sodyba.vestuves ten sventem rugpjucio 18d.o kadangi gyvenam ne Lt tai sodyba uzsisakeme jau lapkricio men,sutarem 13ozm.atvezem uzstata bet deja sutarties nepasirasem nes kaip po apie tokia nieks mums nieko ir nesnekejo.Birzelio,liepos men.prasideda aktyvus susirasinejimas,meniu ir kitu klausimu derinimas,galiausiai uzsimenama ir apie sutarti,kad gal butu ir gerai ja pasirasyti.likus kelioms savaitems nuvaziuojam i pacia sodyba o cia jau pradedama kalbeti kad galim sutarti pasirasyti bet aisku nuo jos reiks sumoketi PVM ir t.t. t.y. neapsimoka.po to kaina pakeliama iki 140 lt nes tokios dabar kainos ,o kaip jus susistarete praeitu metu kainomis su kita administratore neaisku.
toliau likus savaitei pusantros neimanoma prisiskambinti addministratorei su kuria labai atrode nuosirdziai bendravome nes ji paprasciausiai nekelia mobilaus.taigi lieka neaptarti kambariai kur konkreciai kokie sveciai gyvens be to dar keletas smulkmenu.
tai ir buvo didziausiais minusas kad yra 2 administratores ir viena nelabai zino apie kitos susitarimus.
Pati sodyba yra fantastiska,visur svara tvarka,tvarkingi kambariai.Mes kaip jaunavedziai kadangi iejom paskutiniai kai visi sveciai jau buvo pasirinke kambariu tai gavom kas liko.
Visa kita :maistas ,aptarnavimas gamta super.

mes irgi uzsisakem roko sodyba ax.gif , tiesa sakant neturejom is ko rinkis nes vetuves dideles apie 100 zmoniu lotuliukas.gif . buvom nuziureja viesbuti birstone, bet kaip pasake kaina (300lt-zm) mastau.gif manau kiekvienam atsoktu fantazija, jie nesileido i jokias kalbas kad tai yra vestuves! uz nakvyne uzsiprase 100 euru uz kambari fool.gif bet noriu pabrezti, kad viesbutis ir gamta yra vantastiski thumbup.gif ,tai mums buvo labai sunku jieskoti kitos vietos ax.gif , bet radom "ROKO SODYBA" yahoo.gif
Atsakyti
svenciau savo vestuves Petrausku sodyboje, labai patiko maistas labai skanus svezias, jo tikkrai buvo daug, uzteko ir dar liko. Dar kas suzavejo, kad buvo labai graziai maistas papuostas. Del nieko neapgavo ka susitarem - ta padare.kai susitarem pas juos kaina zmogui buvo 120lt po to drauge skambiono del savo vestuviu,jai sake, kad pabrango iki 150 zmogui, taciau mum savininkas zodi istesejo ir kainos nepakele smile.gif labai grazi aplinka, seimininkai sukalbami.
tikrai nuosirdziai reikomenduoju tik pas ka daugiau zmoniu, tai gal vietos sokt galetu but... g.gif
as ka tik po savo vestuviu tai visa patenkinta tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(viktorija26 @ 2007 09 22, 09:38)
mes irgi uzsisakem roko sodyba ax.gif , tiesa sakant neturejom is ko rinkis nes vetuves dideles apie 100 zmoniu  lotuliukas.gif . buvom nuziureja viesbuti birstone, bet kaip pasake kaina (300lt-zm) mastau.gif manau kiekvienam atsoktu fantazija, jie nesileido i jokias kalbas kad tai yra vestuves! uz nakvyne uzsiprase 100 euru uz kambari fool.gif bet noriu pabrezti, kad viesbutis ir gamta yra vantastiski thumbup.gif ,tai mums buvo labai sunku jieskoti kitos vietos ax.gif , bet radom "ROKO SODYBA" yahoo.gif

o tai i roko sodyba telpa 100 zmoniu? o kaip darai su nakvyne sveciu?
Atsakyti
QUOTE(ew_a @ 2007 09 24, 05:08)
o tai i roko sodyba telpa 100 zmoniu?  o kaip darai su nakvyne sveciu?

internete ideta sena ju svetaine ax.gif . dabar jie prasiplete ir talpina iki 150 zmoniu tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(viktorija26 @ 2007 09 24, 10:43)
internete ideta sena ju svetaine ax.gif . dabar jie prasiplete ir talpina iki 150 zmoniu tongue.gif

as buvus roko sodyboj,bet tam naujam pastate,o kuriam svesi tu?Geguzes menesi buvau ten vestuvese,svente naujam pastate,tai dar nebuvo gerbuvis sutvarkytas ir maistas buvo prastokas,bet cia jau jaunuju kalte jie gi meniu rinkosi.Ir dar man nepatiko,kad ryte vanduo duse buvo nekokio kvapo,toks jausmas kad is balos kur salia yra,bet gal susistate filtrus... bet nors buvo daug minusiuku,bet pati galvoju apie roko sodyba savo sventei,nes bus pas mane daug zmoniu. Ai dar zinai del visa pykto pasakysiu jaunoji man sake zinai,kad ne taip stalus sustate kaip jinai pageidavo tai labai reikia stebeti ten viska
Atsakyti
Savaitgalį teko aplankyti keletą sodybų.
Galiu pasakyti, kad didžiausią įspūdį paliko Roko sodyba. Vienintelė, kuriai neturiu jokio priekaišto (bent jau dėl aplinkos ir interjero). Viskas super thumbup.gif . Bet kaina unsure.gif kitiem metams 250 lt žmogui doh.gif .
Taip pat labai patiko Bernatonių sodyba Kulautuvoj. Labai gražiai sutvarkyta, kitiems metams jau bus pastatytas dar papildomas namelis (10čiai žmonių). Tik su vieta šokiams ankštoka, nors yra terasa, kurią galima tam panaudoti. 150 lt kitiems metams.
Bilvinų sodyba. Visai nieko, tik nepatiko, kad toje pačioje salėje kur stalas negalima šokti. Didelis kiemas, kieme pavėsinė. Su liaudies elementų puošyba šiek tiek persitengta, labai jau visko daug tiek kieme, tiek troboje. Didelis pliusas, kad bene viena iš daugelio sodybų pirmą vakarą duoda 2 karštus patiekalus thumbup.gif Kaina 150-160 lt kitiems metams.
Petronių dvarelis. 180 lt kitiems metams. Telpa iki 80 žmonių, miegoti gali 40-50 žmonių.
Petrauskų sodyba. Laaabai jau buvo forumiečių išgirta, bet labiausiai ja ir nusivylėm. Susidarė įspūdis kad šeimininkai apsiledę. Žolė nepjauta, namas jau atsilaupėjęs, reiktų padažyti, trinkelės nudaužytos. Vidus irgi kosmetinio remonto prašosi, laiptų turėklai aprūdiję, pirtis kišenės dydžio. Nepatiko visiškai. Kaina 150 Lt kitiems metams.
Nežinau pavadinimo, bet faina sodyba yra prie pat A1 autostrados, gal 10 km iki Elektrėnų (nuo Kauno važiuojant ji po dešine yra, ant stodo HBH alaus reklama). Graži aplinka, viduj gražu. Kitiems metams statomas papildomas namelis. 150 lt kitiems metams.
Mes rezervavom Dalios sodybą. Viskas tiko ir patiko, aplinka thumbup.gif daug erdvės. Nepatiko tik tai, kad virtuvė atvira ir iš pobūvių salės viskas matosi. Daug vietos miegojimui, iš pirties galima tiesiai į prūdelį šokti. Kaina 160-170.
Beje, dėl kainų, tai visi kitiems metams garantuoja, kad kils ir apsidrausdami sako kad tiek ar tiek, bet užsimena, kad gali ir pasikeisti verysad.gif


Atsakyti
aciu uz issamia informacija thumbup.gif
Atsakyti
Yoyo, neparasei apie Petroneliu dvareli atsiliepimu, kaip tau ji pasirode? Irgi labai isgirta forumieciu? Buciau dekinga uz informacija smile.gif
Atsakyti
pasakysiu tik viena...asmeniskai pati rinkausi sodyba daugiau pagal daugumos nuomone, o ne vienos forumietes...keista, bet mano susidarytas ispudis apie isvardintas sodybas visiskai priesingas...tiesiog 100laipsiu kampu...
kurios buvo geriausiai ivertintos, tai as duociau daugiu daugiausiai 4 balus is 10,na o kurios prasciausiai,tai negaleciau net duot papeikimot, tiesiog nuskambejo, kaip visiska nesamone...Antras dalykas, aplinka kartais nelabai padeda aptarnavimui mirksiukas.gif asmeniskai man Petrausku sdyboje begalo patinka, jau ne pirma karta ten svenciu gimtadienius ar vestuves..ir seiminkai anaipatol nera netvarkingi. Priesingai, net zole buvo pjaunama 4dieni, kai vezemis visus gerimus ir puosemes sale 5dieniui.Beto reikia stebeti kainu santyki smile.gif maciau daaaaug grazesniu sodybu, taciau kainos labai dideles zmogui
Atsakyti
Del skonio ir nuomones nesigincijama 4u.gif . Parasiau kaip man asmeniskai atrode. Vienintele tiesa yra ta, kad kiekvienai geriausia yra nuvaziuoti ir apsiziureti gyvai. O forumas tam ir skirtas, kad issakyti savo nuomone, kuri gali ir nesutapti su kitu forumieciu;) Ir nereikia cia taip agresyviai pulti ir bandyt sumenkinti mano issakyta nuomone. Del Petroniu dvarelio tai mes tik telefonu pasiskambinome,nebuvom nuvaziave, nes kaina mums siek tiek per auksta.
Atsakyti
QUOTE(Sypsenele_7 @ 2007 09 24, 19:56)
Yoyo, neparasei apie Petroneliu dvareli atsiliepimu, kaip tau ji pasirode? Irgi labai isgirta forumieciu? Buciau dekinga uz informacija  smile.gif


Na, klausei ne manes, bet ash pasakysiu blush2.gif Mes buvom, petroniu dvareli, tai mano nuomuone nuotraukose jis atrodo zhymiai geriau, nei ishtikruju, tiesiog man pasirode mazhai vietos, na sake kad jie suguldo 40zmoniu, bet ash reliai suskaichiavau apie 28vietas. Na, shiaip tvarkinga ir grazhu. Tik, man kazhkaip pasirode vietos mazhoka.
Atsakyti
QUOTE(remisita @ 2007 09 25, 01:14)
pasakysiu tik viena...asmeniskai pati rinkausi sodyba daugiau pagal daugumos nuomone, o ne vienos forumietes...keista, bet mano susidarytas ispudis apie isvardintas sodybas visiskai priesingas...tiesiog 100laipsiu kampu...
kurios buvo geriausiai ivertintos, tai as duociau daugiu daugiausiai 4 balus is 10,na o kurios prasciausiai,tai negaleciau net duot papeikimot, tiesiog nuskambejo, kaip visiska nesamone...Antras dalykas, aplinka kartais nelabai padeda aptarnavimui mirksiukas.gif  asmeniskai man Petrausku sdyboje begalo patinka, jau ne pirma karta ten svenciu gimtadienius ar vestuves..ir seiminkai anaipatol nera netvarkingi. Priesingai, net zole buvo pjaunama 4dieni, kai vezemis visus gerimus ir puosemes sale 5dieniui.Beto reikia stebeti kainu santyki  smile.gif maciau daaaaug grazesniu sodybu, taciau kainos labai dideles zmogui


norejau paklaust, gal sventei savo vestuves rugsejo 7, Petrausku soyboj? blush2.gif ax.gif
Atsakyti