Įkraunama...
Įkraunama...

Vestuvių scenarijai, tęsiam

QUOTE(sigasss @ 2007 10 25, 15:03)
keleta tradiciju zinau  blush2.gif  jaunosios vainikelio deginimas, namu zidinio inesimas, pirslio korimas , nuotakos vogimas, jaunosios veliono persegimas vyr pamergei    smile.gif  daugiau neprisimenu  doh.gif

Vainikėlio deginimas ne lietuviška tradicija, ji atkeliavo iš slavų rolleyes.gif
Bet mes vis dar derames, kad būtų tik dalis tradicijų blush2.gif
Atsakyti
Aš tai irgi pritariu, kad į tradicijas reikia įsigilinti. Mūsų jaunieji jau iki vestuvių gyveno metelius kartu, taigi vainikėlio jau ir nedeginome. Aišku, taip norėjo pati jaunoji. O šiaip tai man irgi juokinga, kai visa giminė žino, kad jaunoji laukiasi, bet vainikėlis prisegtas. Beje, per mano vestuves vainikėlio nedegino, o padėjo į skrynelę ir sudžiovino. Guli ta dėžutė pas mane, bet jokių emocijų nesukelia, nei tokia reikalinga, nei ne. Vat saugoti vaikelio kojytės atspaudus ar plaukų sruogelę, manau kur kas prasmingiau. Čia aišku tik mano nuomonė.
Atsakyti
QUOTE(Kishkute @ 2007 10 30, 11:33)
Aš tai irgi pritariu, kad į tradicijas reikia įsigilinti. Mūsų jaunieji jau iki vestuvių gyveno metelius kartu, taigi vainikėlio jau ir nedeginome. Aišku, taip norėjo pati jaunoji. O šiaip tai man irgi juokinga, kai visa giminė žino, kad jaunoji laukiasi, bet vainikėlis prisegtas. Beje, per mano vestuves vainikėlio nedegino, o padėjo į skrynelę ir sudžiovino. Guli ta dėžutė pas mane, bet jokių emocijų nesukelia, nei tokia reikalinga, nei ne. Vat saugoti vaikelio kojytės atspaudus ar plaukų sruogelę, manau kur kas prasmingiau. Čia aišku tik mano nuomonė.

Zinoma gilintis reikia mirksiukas.gif mes taip pat dejom dezuten saugoti,ir gal emociju dideliu nera taciau, juk tai jaunystes simbolis kuri parodysi savo vaikamas ir paiskinsi jo reiksme mirksiukas.gif na juk idomu manau ir nepasimirs musu lietuvisku vestuviu paprociai.manau geriau vainikelio reiksme zinoti nei...keliaraiscio doh.gif biggrin.gif Viskas priklauso nuo musu paciu zinoma,bet noreciau kad dukra visiskai neatsisakytu vestuviniu paprociu ax.gif ax.gif nes laikui begant ..neturesime nei ko parodyti ir ko saugoti doh.gif

Pedutem ir rankytem bei plaukam ir pirmai echo foto taip pat ateina laikas ir cia jau kiti dalykai seka mirksiukas.gif mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo =Svaja=: 30 spalio 2007 - 13:15
Aš tai apskritai manau, kad vestuvės be jokių tradicijų, tai eilinis balius, gimtadienis, jubiliejus ar dar kas kita. Visgi kai kurios lietuviškos tradicijos labai gražios ir aš jų tikrai neatsisakyčiau. O dėl keliaraiščio ar vainikėlio tai pritariu Svajos nuomonei.
Atsakyti
Sveikos paneles,

Mes uzkviesti pirsliais i vestuves ziema, po nauju metu. ax.gif
Kazkaip nenutuokiam kokie vestuviniai zaidimai galetu buti ziema gamtoje? smile.gif
Vestuves turetu buti tradicines, bet tik viena diena, svesime tikriausiai kavineje. g.gif Islaidu, kaip pirsliams irgi svaime suprantama... bus nemazai. bet tikrai norisi nenuvilti visu svencianciu ir linksmai pravesti visa baliu. wub.gif
Sveciu tikriausiai bus nedaug (iki 30).
Gal galetumete atsiusti kazkoki panasu vestuviu scenariju tokiam vakarui, tinkanti kavinei?
Dar klausimas: ar pirslys kariamas, jei vestuves tik viena diena? (juk jaunieji po pusiaunakcio islydimi, nebutu kam gelbet). cool.gif
Planuojam isleisti laikrastuka, gal kas galetu atsiusti sablona-maketa?
Butume labai dekingi. thumbup.gif
Pazadam, kad po baliau, visiems, kurie kreiptusi, irgi suteiksime informacija.

catalog [eta] dtiltas.lt
arba undin [eta] dtiltas.lt
Atsakyti
Laba diena, 4u.gif

mano situacija, kiek keblesne, na bent jau man taip siuo metu atrodo.. doh.gif

as 14d skrendu i drauges vestuves, kurios bus svenciamos londone.. blink.gif jaunoji lietuvaite, o jos busimasis vyras vyra juodaodis is Ganos.. ax.gif
as esu pakviesta pagrindine jos liudytoja..

i Anglija, skrisiu pirma karta, nesu ten buvusi, nezinau nei paprociu nei nieko, o beto ir kalbos nemoku.. blush2.gif nes mokykloje ir univeroj mokiausi vokieciu doh.gif unsure.gif , o va drauge noretu kad sugalvociau kaip galima butu papuosti sale, kurioje bus svenciamas balius, (kurios net neisivaizduoju kaip atrodo) o ir nori kad sugalvociau kokiu nors zaidimu ar ko nors, na kad uzimti svecius, na kad sugalvoti kokia nors programa ar ka nors.. doh.gif blink.gif nu vienu zodziu esu iklimpusi iki ausu.. doh.gif gal kas kokiu patarimu turit? blush2.gif unsure.gif nes tikrai nebezinau nei pas ka pasiklausti, jei ne pas jus, "super mamytes".. blush2.gif wub.gif

uz bet kokius patarimus, scenarijus ir pagalba, labai labai dekoju is anksto! 4u.gif
p.s. pamirsau pridurti, kad mano meilas: dalytexx@gmail.com
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo tatanka: 06 lapkričio 2007 - 20:12
norejau dar siek tiek pridurti.. blush2.gif

jokiu pirsliu per tas vestuves nebus, ten liudininkai tai yra as ir jaunojo pusbrolis pagrindiniai daykai po jaunuju.. todel kaip suprantu visa ta organizacija ir griuna ant musu peciu, na o kadangi as su liudininku nepazystama, kalbos nemoku, tai ir pasitarti ir paprasyti pagalbos, nelabai turiu pas ka.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(tatanka @ 2007 11 06, 21:41)
norejau dar siek tiek pridurti..  blush2.gif

jokiu pirsliu per tas vestuves nebus, ten liudininkai tai yra as ir jaunojo pusbrolis pagrindiniai daykai po jaunuju.. todel kaip suprantu visa ta organizacija ir griuna ant musu peciu, na o kadangi as su liudininku nepazystama, kalbos nemoku, tai ir pasitarti ir paprasyti pagalbos, nelabai turiu pas ka..  doh.gif

doh.gif Tai bent situacija...issikraustyciau is proto blink.gif

Manau, Welkom1, Jums tikrai pades 4u.gif ...Pas ja didziulis lobynelis....is kurio ir as semiausi idejas blush2.gif
Atsakyti
labas vakarelis visoms mamytems,
turiu viena klausimeli: ar visi tie zaidimai, staigmenos, dovanos ir visi kiti dalykeliai yra padaromi vakaro vedejo (as toki samdysiu, nes is mano gimines nezinau, kas galetu pravesti rengini doh.gif )? ar reikia vistiek paciai galvoti (galvoti teks paciai tokiu atveju, nes niekas man padeti nelabai skuba, o ir as esu vienitele nuotaka is visos gimines, kuri uzsispyre tureti tradicines vestuves..)?

aciu bigsmile.gif
Atsakyti
g.gif tai niekas man negali paaiskinti kaip ten su tuo svocios karvojum? Kada jis pateikiamas? Vestuvese 1 dienos. Gal kai stala issiperka? Ar ne? Kad bus uzsestas tai tikrai zinau, bet pagal dauguma scenariju, tai isperkant stala ten kontraktas yra. Bukit geros, paaiskinkit kaip ten buna. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(era27 @ 2007 11 09, 21:21)
g.gif  tai niekas man negali paaiskinti kaip ten su tuo svocios karvojum? Kada jis pateikiamas? Vestuvese 1 dienos. Gal kai stala issiperka? Ar ne? Kad bus uzsestas tai tikrai zinau, bet pagal dauguma scenariju, tai isperkant stala ten kontraktas yra. Bukit geros, paaiskinkit kaip ten buna. 4u.gif

Mes rugseji pirsliavome ,vestuves buvo 1 diena kavineje 4u.gif ir kai jaunavedziai pjove savo torta bei ragavo,as pakvieciau visus svecius paragauti ir svocios torto , jie stovejo visi ant vieno saldumynu stalo mirksiukas.gif tiesiog jauniejidejo savo torta o as savaji..ir neblogai gavos visai mirksiukas.gif O pacio inesimo kaip ir nebuvo..o jo ir nereikejo ax.gif kai stala ispirkinejom tai su saldainiu virtine ilga biggrin.gif ir su alkoholiu blush2.gif bei sudarytu kotraktu ax.gif ax.gif
na kiekviena vis kitaip ta scenariju tavrkosi ir tu daug maz pasvajo pamastyk kaip daug maz viskas atrodyti turetu mirksiukas.gif

sekmes 4u.gif
Atsakyti
Mes irgi piršliavome 1 dienos vestuvėse, tai svočios tortą pristatėme kaip ir Svaja, o stalo išsipirkimui taip pat turėjome ilgą saldainių girliandą. mirksiukas.gif
Atsakyti