Įkraunama...
Įkraunama...

Kokių paslaugų/parduotuvių trūksta moterims LT?

QUOTE(Dios @ 2007 08 15, 10:16)
galbūt ne tiek parduotuvių, kiek asortimento tose parduotuvėse.
taip tai atrodo visko pilna, lūžta visokios Megos ir Akropoliai, o kai reikia kažko konkretaus, tada špyga taukuota -- pradedant batais, pabaigiant baldais.
PVZ.: gauk kad gudri standartinius klasikinius mėlynus džinsus, be jokių pažemintų liemenų, drugelių ant šiknos, kliošų ar blizgučių.


Va ir as seniai ieskau dzinsu su normaliu juosmeniu doh.gif NERA!
o ir siaip dauguma parduotuviu prekiauja klaikiais drabuziais...
Man gal ne paslaugu truksta, o pinigu toms paslaugoms isigyti blush2.gif
Atsakyti
trūksta aprangos...kad būtų skirta visiems skoniams...o db kas dedasi...drabužiai vienodi...avalynė irgi...

kitų paslaugų pilna...
Atsakyti
Rūbų gal ir išsirinkčiau, jai kainos taip nesikandžiotų, bet va su dydžiais tai visiškai blogai - atrodo visos turi būti be užpakalio, krūtinės ir 1,63m blink.gif Neesu sunki, bet aukšta, trijų vaikų mama. Nesijaučiu dar tetulė, tai nesirengiu taip. Bet jei reikia rasti kokią įdomesnę suknutę ar kostiumą mano ūgio ir dydžio - baigta. O apie kelnes iš vis nešneku, nes visos baigiasi kažkur ties keltimi biggrin.gif . O jau kad būtų kur "įdėti" tris vaikus pagimdžiusi pilvuką (ir nepasakyčiau kad jau labai didelį, na tokį, Rubensišką tongue.gif ) tai visai prastai...

Iš paslaugų manau patogus dalykas būtų savitarnos skalbyklos, ypač kurortuose...kur galima būtų išsiskalbti ir išdžiovinti ne tik rūbus, patalinę, bet ir pūkinę pagalvę ar anklodę, na tokia didelė skalbimo mašina. Jos reikia nedažnai, bet cheminės valyklos man ne prie širdies. Aš pati norėčiau kontroliuoti, su kokiais daiktais mano patalai skalbiankėj tabaluojasi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(alter ego @ 2007 08 20, 14:34)
Autoserviso meistrai ir šias paslaugas suteiktų?  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif Ir mašiną, ir savininkę paremontuoja  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif

O ka, visai smagu butu! Manau puikus verslo planas thumbup.gif
Atsakyti
man tai truksta ivairesniu kulturu virtuves propaguojanciu kaviniu/restoranu, taip pat specializuotu parduotuviu atitinkanciu ivairius zmoniu hobius, o jeigu jos ir yra tai asortimentas pakankamai skurdus, o kainos kosmines mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Twiggy @ 2007 08 19, 20:23)
As irgi manau, kad truksta kokybes ir kainos santykio!  doh.gif
Beto, dar noreciau, kad Lietuvoj butu koks nors pramogu parkas, kazkas tokio kaip MOVIE WORLD Vokietijoj, arba Disneyland Prancuzijoj  smile.gif
Ieidamas susimoki ir visa diena pramogauji, supiesi ant atrakcionu, stebi pasirodymus kiek tik nori  thumbup.gif 
Bet Lt turbut per maza salis  doh.gif


Su tokiais "atsakingiais" atrakcionų darbuotojais, kurie prie pultų sėdi, manęs į tokį parką Lietuvoje ir su šautuvu neįvarytų. Jau 5 metus Lietuvoj į atrakcionų parkus neinu, baisu blink.gif
Papildyta:
QUOTE(alter ego @ 2007 08 20, 13:34)
Autoserviso meistrai ir šias paslaugas suteiktų?  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif Ir mašiną, ir savininkę paremontuoja  biggrin.gif  biggrin.gif  biggrin.gif


Idea fix lotuliukas.gif
Atsakyti
Ir as visai noreciau savitarnos skalbyklu biggrin.gif Dabar tai savitarnos skalbyklos tos, kur atnesi maisa skalbiniu, bobute priima isskalbia, ir sako tada tada, arba sako nespesiu, atsiimsit kita diena. Galetu buti tokiu kaip per filmus parodo, kur daug daug skalbykliu, ateini susidedi skalbi, paskaitai ka nors, susipazisti su kuo nors biggrin.gif Nu arba kaip dabartines tai bent daugiau ju galetu buti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(SUPERŽMONA @ 2007 08 21, 18:49)
man tai truksta ivairesniu kulturu virtuves propaguojanciu kaviniu/restoranu, taip pat specializuotu parduotuviu atitinkanciu ivairius zmoniu hobius, o jeigu jos ir yra tai asortimentas pakankamai skurdus, o kainos kosmines mirksiukas.gif

taip, beabejo sutinku su tavo pasisakymu, ad truksta tokiu restoraneliu ir tokiu pardu drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(slyva @ 2007 08 21, 19:58)
Ir as visai noreciau savitarnos skalbyklu biggrin.gif Dabar tai savitarnos skalbyklos tos, kur atnesi maisa skalbiniu, bobute priima isskalbia, ir sako tada tada, arba sako nespesiu, atsiimsit kita diena. Galetu buti tokiu kaip per filmus parodo, kur daug daug skalbykliu, ateini susidedi skalbi, paskaitai ka nors, susipazisti su kuo nors biggrin.gif Nu arba kaip dabartines tai bent daugiau ju galetu buti tongue.gif

o man tokios baisiau nei baisu.neaisku kas pries tave ka skalbe ir panasiai.fui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Dios @ 2007 08 20, 10:02)
Klaipėdos centre yra kebabinė  bigsmile.gif va ten galima pavalgyti naktį

Ir labai skanių kebabų biggrin.gif
Atsakyti
Man irgi labai trūksta mažų jaukių kavinukių. Anksčiau Vilniuje buvo tokia Vienos kavinė, deja jos savininkasne lietuvis ir kai perleido lietuviams, tai ten pradėjo nesąmonės dėtis, kol galiausiai bankrutavo. Ten buvo galima ir knygų paskaityti, savininkas su kievienu pakalbėdavo, kava nereali. kainos gana nemažos, tačiau kartais save palepint galima. Gaila, kad neliko sad.gif

Kitas dalykas, labai būtų faina, kad būtų daugiau angliškų, vokiškų ir kt. kalbų knygų ir žurnalų. Dabar daugiausia rusiški (iš ne lietuvių kalbos pasirinkimo), o aš ta kalba nekalbu... Galima tų angliškų knygų internete pirkti, bet man pats knygos rinkimosi, vartymo malonumas knygyne yra nuo to neatsiejamas... Kiek internete pirkau, tai ne tas... ir dar reikia laukti ilgai, kol atsiunčia. O dabar knygnuose kurias angliškas rasi, tai daugiausia tos, kurios ir taip į liet. kalbą išverstos, vokiškų išvis pasirinkimo jokio. reikia arba kultūros centruose ieškotis (o jie nelabai ilgai dirba, niekad nespėju po darbo...), arba kaip jau sakiau internetu pirktis.
Atsakyti
QUOTE(sygyta @ 2007 08 21, 13:38)
o man tokios baisiau nei baisu.neaisku kas pries tave ka skalbe ir panasiai.fui biggrin.gif


O valyklose, kur neaisku is viso su kuo kartu tavo drabuziai valomi?
Arba restorane juk neaisku kas pries tave valge su tuo saukstu lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti