Įkraunama...
Įkraunama...

Marks&Spencer

sveiki, dar nėra metų kai Vilniuje, Gedimino g. 9 atsidariusiame prekybos centre veikia Marks&Spencer parduotuvė. Būtų įdomu sužinoti įvairius atsiliepimus apie MS parduotuvę, aptarnavimą, prekių asortimentą ir kokybę.
Atsakyti
Na man tai įspūdžio nepadarė ax.gif
Atsakyti
Man nieko gero,stiulius visai nepatinka...kokybe irgi ne aiski...bet ir kainos brangiau nego Anglijoje lotuliukas.gif
Atsakyti
Britiškas stilius yra britiškas. Nusižiūrėjau vadinamąji 'kombinuką' (nes kitur jų nerasta). Kaina - 120 Lt, bet jau toks minimalistinis, jokio puošnumo ax.gif
Atsakyti
O aš dar tik kai atidarė, ten labai gražią šilkinę suknelę nusipirkau thumbup.gif Bet be tos suknelės niekas daugiau nepatiko, šiaip susidarė įspūdis, kad dauguma drabužių ten man pernelyg "bobiški" rolleyes.gif
Atsakyti
Užtai naktinukai kokie faini ten bigsmile.gif
Atsakyti
o man ten duso zele, putos voniai labai kvepia tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2007 08 13, 20:50)
O aš dar tik kai atidarė, ten labai gražią šilkinę suknelę nusipirkau  thumbup.gif Bet be tos suknelės niekas daugiau nepatiko, šiaip susidarė įspūdis, kad dauguma drabužių ten man pernelyg "bobiški"  rolleyes.gif


Siaip tai jie tikrai orentuojasi i vyresnio amziaus moteris.Kiek gyvenu Dubline nieko is ten beveik nepirkau,tik tapkutes,chalatelius ir dar labai patinka vonios priemones thumbup.gif
Atsakyti
As irgi pastebejau jog M&S orientuojasi i brandesnio amziaus pirkejas. Yra tiktai ju 'brandas' (linija) PER UNA kur drabuzeliai kiek jaunatviskesni
Atsakyti
man tai patinka MS kokybes atzvilgiu... thumbup.gif tikrai nesudralinu jau pora metu paprasciausiu trikotaziniu maikuciu...apatiniu taip pat...o kadangi dirbu netoli sios pardos Londone, tai daznai pataikau ant ispardavoimu...labai patinka Per Una drabuziai...tai pat vyriski kostiumai MB labai patinka, ir marskiniai...na nezinau, man MS patinka del kokybes be galo smile.gif kai nebuvo LT MS tai visada vesdavau lauktuves is visu sampuniuku, duso zele,muiliuku serijos...labai geruliai...
Atsakyti
QUOTE(remisita @ 2007 08 14, 00:19)
man tai patinka MS kokybes atzvilgiu... thumbup.gif tikrai nesudralinu jau pora metu paprasciausiu trikotaziniu maikuciu...apatiniu taip pat...o kadangi dirbu netoli sios pardos Londone, tai daznai pataikau ant ispardavoimu...labai patinka Per Una drabuziai...tai pat vyriski kostiumai MB labai patinka, ir marskiniai...na nezinau, man MS patinka del kokybes be galo smile.gif kai nebuvo LT MS tai visada vesdavau lauktuves is visu sampuniuku, duso zele,muiliuku serijos...labai geruliai...

bigsmile.gif as va labaiusiai del apatiniu pasisakymo ir laukaiu 4u.gif
nes jie turi kazkokia Bras DD+ serija, tai yra dydziu pasirinkimas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(ooo @ 2007 08 14, 10:19)
bigsmile.gif  as va labaiusiai del apatiniu pasisakymo ir laukaiu  4u.gif
nes jie turi kazkokia Bras DD+ serija, tai yra dydziu pasirinkimas  rolleyes.gif


jo ir dydziu labai dideliu ten yra apatiniams,kas turi dideles krutines smile.gif
Atsakyti