Įkraunama...
Įkraunama...

Dovana mamai

Sveikutes,

Va turiu tokia "problema" g.gif arteja mamos 50-desimtmetis. Ir labai greitai arteja doh.gif , o as dar neturiu dovanos. Ir net neisivaizduoju, ka padovanot. Noretusi kazko idomesnio, originalesnio ir sirdziai mielo.
Todel, nutariau kreiptis i jus. Gal kada buvot kazka tokio idomaus kam sugalvoje, pagamine ar nupirke? bigsmile.gif
Tikrai, reikalinga ekstra pagalba... doh.gif
Laukiu nesulaukiu jusu atsakymu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rrr?: 13 rugpjūčio 2006 - 13:48
Padovanok mamai gražių apatinių komplektą iš VictoriaS Secret blush2.gif . Mano mama išbandė, dėkinga man labai 4u.gif , sakė, net negalvojau, kad galiu taip gražiai atrodyti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sena karvė @ 2006 08 13, 15:50)
Padovanok mamai gražių apatinių komplektą iš VictoriaS Secret blush2.gif . Mano mama išbandė, dėkinga man labai 4u.gif , sakė, net negalvojau, kad galiu taip gražiai atrodyti bigsmile.gif


g.gif ideja!!!!
Bet, zinai, ji gerokai apkunoka. As pati dydzio neisrinksiu, o ji gedinsis nueit matuotis, ieskotis... va tokia ji mirksiukas.gif
Bet ideja super thumbup.gif reiks kur uzsirsyt.
ACIU!!! wub.gif
Atsakyti
Dar esu dovanojusi tokia, gan originalią dovaną. Kai mama nematė paėmiau iš jos albumo josios vaikystės foto: mama, jos mama, brolis ir sesė. Išdidinau fotoatelje, įrėminau rėmeliais, tinkančiais prie mamos kambarių sienų. Buvo tikras siurprizas 4u.gif .
Kadangi mes su mama abi- mergelės, mėgstame praktiškus daiktus biggrin.gif , tai nei aš jai, nei ji man nerizikuojame dovanoti kokių siuvenyrinių gulbių, angeliukų, paveikslus taip pat pavojinga ax.gif . Taigi, visuomet žinome kuri dovana tikrai mudvi gali pradžiuginti.
Papildyta:
QUOTE(rrr? @ 2006 08 13, 14:54)
g.gif ideja!!!!
Bet, zinai, ji gerokai apkunoka. As pati dydzio neisrinksiu, o ji gedinsis nueit matuotis, ieskotis... va tokia ji 

Matuotis nebus kur, nes VicoriaS secret yra kataloge verysad.gif . Aš mamai pirkau pagal jos liemenėlių dydį, o trūsus pagal save, nes jau turėjau. Man buvo nesunku, nes mama vienu dydžiu didesnė už mane smile.gif
Atsakyti
Galima užsakyti vizitinių kortelių, jei neturi ir būtų reikalingos. Kažkada savo mamą taip pradžiuginau ir nustebinau. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE
Galima užsakyti vizitinių kortelių, jei neturi ir būtų reikalingos. Kažkada savo mamą taip pradžiuginau ir nustebinau.


o kas toj kortelej parasyta? " namu semininke ......iene" ? smile.gif dovana originali, bet ka su ja veikt? g.gif

Padovanok silta grazu chalata. as toki kazkada dovanojau, ant jo issiuvinejus vysnia ( mamos pravarde). Dadek maloniu smulkmenu voniai, kuriu praktiska pagyvenus moteriske tikrai nesipirkinetu mirksiukas.gif Dovana ner originali, bet labai miela ax.gif
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2006 08 13, 15:11)
kuriu praktiska pagyvenus moteriske tikrai nesipirkinetu 

Pliam, pasakei doh.gif ...50 metų- pagyvenusi moteriškė? unsure.gif 70 metų tai gal jau g.gif . Kai mano mamkai bus 75-80 metų, tuomet, va gal ir chalatą šiltą padovanosiu...su išsiuvinėta pavarde blink.gif
Atsakyti
QUOTE
Pliam, pasakei  ...50 metų- pagyvenusi moteriškė?  70 metų tai gal jau  . Kai mano mamkai bus 75-80 metų, tuomet, va gal ir chalatą šiltą padovanosiu...su išsiuvinėta pavarde


as pati noreciau tokio silto kokybisko chalato...tai ka, as jau " sena"? blink.gif

Papildyta:
QUOTE
Aciu jums visom uz idejas. Bet... nu dar kazko... siaubas! kaip neturiu fantazijos! Chalatas visai ir nieko, bet kaip tycia, visai nesenai isigijo


o ar pirksi viena, ar su kuo nors? jei ne viena, padovanok kelione...kad ir i kokia praha ar Maskva..aisku, jei ji nedirba, ir nenuobodziauja keliauti viena g.gif Maniske, pvz. viena keliaut labai megsta smile.gif
Atsakyti
QUOTE(voveriena @ 2006 08 13, 15:20)
as pati noreciau tokio silto kokybisko chalato...tai ka, as jau " sena"?  blink.gif

Nu kažkaip manau, šiltą praktišką chalatą moteris ir pati nusipirks. Man iš senų laikų įstrigo, kad vyresnei moteriai buvo tradiciškai dovanojami chalatai. Pamenu, ką dovanoti babytėms giminės nesukdavo galvos biggrin.gif : skarelė, chalatas, šiltos tapkės, liemenė blink.gif ( blin, įsižeisčiau gavusi tokią dovaną cool.gif ) .
O vat kokį sexy chalatuką, tai galėtų ir man kas padovanoti smile.gif. Šiaip manau, mamai reikia pirkti tai ko ji norėtų, bet gal vis pagaili sau nusipirkti. Pamenu mano mama alpo dėl mano Versace Crystail Noir kvepalų, vis purkšt purkšt pas mane atėjusi biggrin.gif , o kvepalų turiu daug, ir mama turi, tačiau žinojau, kad tų Versačių ji tikrai norėtų, tai ir padovanojom gimtadieniui. Ne tik kvepalai buvo dovana, mamai malonu pats dėmesys, mano žinojimas kas jai patinka. Taip kad rrr? pasuk galvelę, mestelk mums konkretesnių užuominų: kokia tavo mamos natūra, ką ji veikia, kuo domisi, gal yra puošeiva stileiva, gal gera kulinarė, gal rankdarbius mėgsta. Vo tadus siūlysim idėjas 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sena karvė: 13 rugpjūčio 2006 - 14:38
dovanų idėjos
gal iš čia kažką...
ir dar čia

pažiūrėk,gal už kokios idėjos užsikabinsi ax.gif
Atsakyti
čia geras biggrin.gif
http://www.asmeniska...php?html=1veidr
Atsakyti
QUOTE(sena karvė @ 2006 08 13, 15:39)

jo,čia fainai smile.gif aš planuoju bendradarbei tokį padaryt ax.gif tik gal ne šioj įmonei, nes biški kitokio veidrodžio norėčiau,bet idėja tai cool thumbup.gif
Atsakyti