Įkraunama...
Įkraunama...

Sienų dangos

dar noreciau pridurti decor, cia turiu omeni tavo aprasyme apie spalvas, cia ypac turiu omenyje persikine spalva biggrin.gif , kad pas mus yra lietuva kaip banda, vienas pasidaro ir visi paskui biggrin.gif , nepagalvoje, kad vienam zmogui ta spalva tinka kita gali varginti ir t.t , kad zmogus tai atskira asmenybe, bet nieko nepadarysi, kad musu liaudis visupirma pries darant interjera galvoja ka pasakys draugai ir artimieji uzmirstant , kad jie sau daro, kurb jie gyvens, o ne draugai ar artimieji biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(nikita07 @ 2008 12 08, 23:42)
nesiruosiu as cia piktis, nes nesu is tokiu, bet del kico mano darbuose tikrai nesutinku, todel ir pikta man pasidare.ten kur dekoras su auksu, siaip ten yra siuolaikinis eklektiko stilius, nes klientu pageidavimas buvo klaasika sujungti su modernizmu.Tad pries kanors kritikuojank gal reiktu issiklausyneti, o paskui vertinti ir reiksti savo nuomone kicas ar ne, patinka ar ne.

p.s jei isizeidei juu tai sorry, bet kita karta isiaiskink viska o, paskui kritikuok


http://public.fotki..../dekorai/4.html
http://public.fotki....dekorai/10.html
http://public.fotki..../dekorai/6.html
Pacitavau Jūsų pavyzdžius.

Aš nelabai supratau - jeigu klientas pageidavo, tai darbas jau automatiškai skaitosi kaip meno kūrinys?

Nu specialiai dėl Jūsų net suradau:

Kičas – sąvoka, atsiradusi XIX a. pab. – XX a. pr. Tai banalaus turinio ir stiliaus kūrinys; iš pažiūros jis gražus, kupinas patoso ir jausmo, bet iš tikrųjų salstelėjęs, pretenzingas ir sentimentalus. Kičo mene nėra įtampos, jis neoriginalus, nereikalauja iš stebėtojo net menkiausių dvasinių pastangų, įsigilinimo.

Dėl mano pasisakymų nesijaudinkite, kaip sakoma, net blogi atsiliepimai yra reklama, tuoj subėgs čia mamų ir Jus apgins smile.gif
Atsakyti
smile.gif cia kas liecia mamu ir apginimo,o kas liecia kico visien nesutinku smile.gif
Papildyta:
šiuolaikinė eklektika
XX amžius pasižymėjo tuo, kad tai buvo įvairiausių stilių susimaišymo metas. Šiuolaikinė eklektika yra postmodernizmo ir mūsų kultūros mišinys. Šiuolaikinė eklektika reikalauja ypatingo dėmesio, skirtingų stilių elementai turi jungtis spalvomis, faktūra ir bendru dizaino suradimu. Eklektikai priskiriama tik tada kai sujungiami ne daugiau, kaip du trys stiliai.

Avangardo menininkai stengėsi surasti naują stilių, tačiau susidurdavo su tokia problema, kad tai jau kažkada buvo sukurta. Todėl jie sumąstė sujungti tai kas sukurta.

Trečio tūkstantmečio interjeras tapo eklektiškas. Šiuolaikinė eklektika taiko į šiuolaikiškumą ir praeities estetiškumą.
Atsakyti
QUOTE(nikita07 @ 2008 12 08, 23:57)
smile.gif  cia kas liecia mamu ir apginimo,o kas liecia kico visien nesutinku smile.gif


Na, tai Jūsų teisė. Nemanau, kad vienas kitą įtikinsime, todėl toliau diskutuoti turbūt bus beprasmiška smile.gif drinks_cheers.gif

Apskritai, iš mano pusės nebuvo labai protinga kažką leptelti, dažniausiai tokiomis situacijomis nutyliu, turbūt kaip interjero dizainerė - architektė jaučiau pareigą ją (mamą, kuri žavėjosi Jūsų kūriniais) nuo to "apginti" biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo juu: 08 gruodžio 2008 - 23:05
as kaip interjero dizaineris turejau pareiga save apginti smile.gif tad paliabos smile.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(nikita07 @ 2008 12 09, 00:06)
as kaip interjero dizaineris turejau pareiga save apginti smile.gif tad paliabos smile.gif  drinks_cheers.gif


biggrin.gif drinks_cheers.gif
Atsakyti
nes tos diskusijos musu manau nebutu vaisingos, nes viens kito neitikintume kas yra teisus smile.gif
Atsakyti
QUOTE(juu @ 2008 12 08, 23:44)
Išties pradėjau labai žavėtis dekor kaip asmenybe  smile.gif

Klausimo, ar etiška ir protinga daryti klasiką modernioj aplinkoj, nagrinėti net nenorėjau, kažin, ar būtų čia mane supratę  bigsmile.gif  Todėl apsiėjau su paprastu "tinka tinka"  biggrin.gif



Dėkui. Aš ir pats žaviuos savim kaip asmenybe- daugiau -tiesa -nesižavi niekas...
menki niekingi žmogiukščiai...sad.gif

Tu ir faina;) atsiprašau jau už familiarumą..
Atsakyti
QUOTE(dekor @ 2008 12 09, 00:10)
Dėkui. Aš ir pats žaviuos savim kaip asmenybe- daugiau -tiesa -nesižavi niekas...
menki niekingi žmogiukščiai...sad.gif

  Tu ir faina;) atsiprašau jau už familiarumą..


biggrin.gif biggrin.gif

Dėkui blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dekor @ 2008 12 09, 01:10)
Dėkui. Aš ir pats žaviuos savim kaip asmenybe- daugiau -tiesa -nesižavi niekas...
menki niekingi žmogiukščiai...sad.gif


dar ir aš žaviuosi, ypač po pasisakymo apie kičą ir panašias interjerų ligas 4u.gif pritariu 100%
tik dažniau stengiuosi nutylėti, nes šiame forume diskutuojant apie kičą ir beskonybę paplitę "geležiniai" argumentai "jei pageidavo užsakovas", "jei žmogui patinka", "žurnaluose irgi taip mačiau" -lyg tai jau reikštų, kad nuo to kūrinys tampa ne kičiniu ir skoningu doh.gif
šiaip aš sutinku su Juu. Mano įsitikinimu nikitos darbai -totalus kičas. Ir nereikia čia kalbėti apie klasikos ir moderno derinimą ar eklektiką. Net jei tie darbai būtų nulipdyti ant plikos sienos vidury žydinčios pievos, jie vistiek būtų kičas. Kaip ir svarovskiais puošti telefonai, beja mirksiukas.gif
Reiktų kažkiek skirti eklektiką nuo derinimo būdo "iš visur apie viską". Eklektika nėra pateisinimas tarpusavy nederantiems elementams.
Siekiant sukurti skoningą interjerą, jis privalo derėti su aplinka, su namu, kuriame jis yra, ir toli gražu ne visuose individualiuose namuose tinka klasika, lygiai kaip ir ne visuose daugiabučiuose.
aš irgi esu turėjusi reikalų su neskoningais interjerais, ar kičiniais piešiniais -kartais pinigai neblogai nuramina vidinį orų Menininką, tik paskui tų darbų stengiuosi niekam nerodyti, ir juo labiau neteigti, kad tai labai skoninga, tik jūs visi to nesuprantat biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kusachius: 09 gruodžio 2008 - 01:19
O, kaip grazu smile.gif Klasika yra klasika, ir nesvarbu butas ar namas, senas ar naujas; juk viska del saves darom smile.gif Ypac vertinu ranku darba, tarsi dvasios namams priduoda smile.gif kad as taip galeciau rolleyes.gif
Atsakyti

ačiū, kad rūpinatės, bet man jokios gynybos nereikia biggrin.gif žaviuosi tais darbais, kurie man tikrai patinka thumbup.gif


QUOTE(juu @ 2008 12 09, 00:04)
Na, tai Jūsų teisė. Nemanau, kad vienas kitą įtikinsime, todėl toliau diskutuoti turbūt bus beprasmiška  smile.gif  drinks_cheers.gif

Apskritai, iš mano pusės nebuvo labai protinga kažką leptelti, dažniausiai tokiomis situacijomis nutyliu, turbūt kaip interjero dizainerė - architektė jaučiau pareigą ją (mamą, kuri žavėjosi Jūsų kūriniais) nuo to "apginti"  biggrin.gif

Atsakyti