Įkraunama...
Įkraunama...

Sienų dangos

QUOTE(gyde @ 2008 10 17, 23:47)
[/size]
    labai apgalvociau  varianta , ir kogero nesirysciau kabinti seimos, vaiku nuotrauku prieskambaryje, kad jos butu matomos kikevienam net ir trumapma uzejusiam zmogui i jusu namus.  Turiu namuose toki kampeli svetaineje,kur remeliuose kabo graziausios gyvenimo akimirkos vestuviu, krikstynu, atostogu ir t.t nuotraukos.

Galvojau apie tai. Bet esme, tam zmogui, kuris tik ieis trumpam veidu nesimatyt, juk galine buto siena, matys tik bendra vaizda, kad kabo nuotraukos smile.gif Reikia cia ieiti i buta, pereiti svetaine ir tik tada papulsi i kita koridoriuka su ta siena smile.gif O pas mus griezta namie tvarka, jokiu net trumpu ibegimu i buta su batais, viskas ka susije su lauku, lieka prie laukiniu duru smile.gif Tai galioja ir sveciams smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sinja @ 2008 10 18, 08:00)
Galvojau apie tai. Bet esme, tam zmogui, kuris tik ieis trumpam veidu nesimatyt, juk galine buto siena, matys tik bendra vaizda, kad kabo nuotraukos smile.gif Reikia cia ieiti i buta, pereiti svetaine ir tik tada papulsi i kita koridoriuka su ta siena smile.gif O pas mus griezta namie tvarka, jokiu net trumpu ibegimu i buta su batais, viskas ka susije su lauku, lieka prie laukiniu duru smile.gif Tai galioja ir sveciams smile.gif

Oho blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Malemi @ 2008 10 16, 11:30)
gal galite papasakoti kaip dabar jie jums ? kaip jie prižiūrimi ? ar reikalauja kokio nors ypatingo dėmesio ir pan ?

pakolkas patenkinta,neteplus,nesilupinėja,turiu mažylę 1,4mėn,kuri viska dar mėgsta išragaut,pakrapštyt,tai problemų nebuvo,skysti tapetai atlaikė,o kituose kambariuose esantys jau apibraižyti ir krenta į akis nors dar tik pora mėn kaip po remonto.Skystus tapetus aš turiu kolidoriuje,tai tos trinties jiems užtenka,visokie pasiramstymai ir t.t.,pas mane jie balti su bordo taškeliais,žodžiu minusai dar neatsiskleidė ,tik pliusai smile.gif
Atsakyti
Galvoju apie sienu tapetavima. nes kai dazyta tai man kazkaip nejauku salta atrodo...tik vat bijau,kad kai reiks tapetus keist kaip juos nuo tu sienu nugramdyt? dar patinka dekoratyvinis glaistymas juo galvoju zidini apdailint,nes dizaineris suprojektavo apvalu zidini,tai atkrinta visokios marmuro apdailos ir pan. Gal matet kas nors kokia apdaila buna apvaliu vidiniu?
Atsakyti
QUOTE(el_teide @ 2008 10 19, 13:56)
Galvoju apie sienu tapetavima. nes kai dazyta tai man kazkaip nejauku salta atrodo...tik vat bijau,kad kai reiks tapetus keist kaip juos nuo tu sienu nugramdyt? dar patinka dekoratyvinis glaistymas juo galvoju zidini apdailint,nes dizaineris suprojektavo apvalu zidini,tai atkrinta visokios marmuro apdailos ir pan. Gal matet kas nors kokia apdaila buna apvaliu vidiniu?

Jei kalba eina apie skystus tspetus, tai sušlapinus jie mentele lengvai nusiima. Bandžiau smile.gif
Atsakyti
QUOTE(tesa20 @ 2008 10 08, 09:44)
O kiek kainuoja toki viniliniai tapetai na mazdaug plius, minus  ax.gif  ir ju buna iskarto pirkti ar reikia uzsakyti  rolleyes.gif


Aš išsirinkau iš katalogo, todėl teko palaukti keletą savaitėlių, už 4 rulonus mokėjau apie 800 rolleyes.gif Jau išklijavome akcentinę sieną ir esu labai patenkinta savo pasirinkimu wink.gif
Atsakyti
QUOTE(driu @ 2008 10 22, 10:07)
Aš išsirinkau iš katalogo, todėl teko palaukti keletą savaitėlių, už 4 rulonus mokėjau apie 800  rolleyes.gif Jau išklijavome akcentinę sieną ir esu labai patenkinta savo pasirinkimu wink.gif

Aciu driu 4u.gif as taip pat jau uzsisakiau 3 rulonus i miegamaji, o 4 i svetaine uz vienus 500 Lt, o uz kitus 900 Lt ax.gif dabar laukiu kol parvez, o tada jau klijuosim, tik vieni toki idomus juos reikes klijuojant vartyti doh.gif na ta prasme vienas lapas normaliai klijuosis, o kita atkirpus is to pacio ruliuko reikes apversti ir tada klijuoti taip instrukcijoje parasyta blink.gif na man net paciai bus idomu paziureti kas gausis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(tesa20 @ 2008 10 22, 10:29)
Aciu driu  4u.gif  as taip pat jau uzsisakiau 3 rulonus i miegamaji, o 4 i svetaine uz vienus 500 Lt, o uz kitus 900 Lt  ax.gif  dabar laukiu kol parvez, o tada jau klijuosim, tik vieni toki idomus juos reikes klijuojant vartyti  doh.gif  na ta prasme vienas lapas normaliai klijuosis, o kita atkirpus is to pacio ruliuko reikes apversti ir tada klijuoti taip instrukcijoje parasyta  blink.gif  na man net paciai bus idomu paziureti kas gausis  biggrin.gif


lauksim foto 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(driu @ 2008 10 22, 11:52)
lauksim foto  4u.gif

Aha as tavo taip pat biggrin.gif ale ziuriu pas mus beveik panasi statybu padetis rolleyes.gif tik pas tave jau viskas yra i vietas statoma, o pas mane dar tik uzsakyta, bet irgi greitu laiku viskas i savo vietas sustos biggrin.gif cool.gif
Atsakyti
QUOTE(tesa20 @ 2008 10 22, 13:35)
Aha as tavo taip pat  biggrin.gif  ale ziuriu pas mus beveik panasi statybu padetis  rolleyes.gif  tik pas tave jau viskas yra i vietas statoma, o pas mane dar tik uzsakyta, bet irgi greitu laiku viskas i savo vietas sustos  biggrin.gif  cool.gif


Šią savaitę pavadinau "melžiamų karvių", nes atvežė laiptus, dalį baldų, dalį šviestuvų, o šeštadienį įtempiamas lubas montuos lotuliukas.gif bankrotas blink.gif
Atsakyti
QUOTE(driu @ 2008 10 22, 15:20)
Šią savaitę pavadinau "melžiamų karvių", nes atvežė laiptus, dalį baldų, dalį šviestuvų, o šeštadienį įtempiamas lubas montuos  lotuliukas.gif  bankrotas  blink.gif

Oi gerai tu cia pavadinai ta savaite lotuliukas.gif Oi kaip suprantu as tave as pati tuoj su vyreliu liudna valsa soksiu kai prades pagamintos prekes i namucius keliauti doh.gif zinai baigiam cia mudvi ne i tema sneketi, nes gausim lazdu nuo moderatores biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(larieta10 @ 2008 10 04, 23:58)
mergytes ieskau pagalbos !!!
irenginejam 5 kvadratu virtuve, su baldais viska jau susitvarkem - gaminami bet neturiu ideju kaip apipavidalinti viena tuscia siena prie kurios bus staliukas su kedelem g.gif kadangi vietos mazai tai norisi ir kad erdve plestu ir jauki miela butu bigsmile.gif nu nieko neisgalvoju, mastau apie plyteles ir vedrodine juosta... bukit geros patarkit, gal kas ka nors matet ax.gif...


musu virtuve irgi 5 kv. - o siena dekoravom akmens plytom.

http://www.supermama...?...i&img=32630
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo geraszmogus: 22 spalio 2008 - 17:10