Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Sienų dangos
Supermamų klubas > Mūsų namai > Namai
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7
jolitukas80
QUOTE(Acne @ 2008 10 23, 16:52)
o jei ne paslaptis, kur pirkote tas akmens plyteles?
Kiek kainavo? Kiek klijai kainuoja?
Mes kaip tik galvojam virtuvej dregstancia siena jomis isklijuoti, bet ziuriu, kad brangokokai gaunasi, jei po 100 Lt uz kvadrata  doh.gif
Bet grazuuuuu  rolleyes.gif
*

mes vakar pagaliau doh.gif nusipirkome dekoratyvinį akmenį. Taip sunku buvo išsirinkti. Kaina apie 112 lt, jeigu reikia kampinio akmens - kaina uz 1 kampa apie 12 lt www. stegu. pl spalva COLORADO. Jomis klijuosime svetainės vieną sieną.

QUOTE(geraszmogus @ 2008 10 23, 16:59)
Klijavomes patys- kaip paprastas plyteles- jokios ten patirties nereikia- tik pjausyt sunkiau.... o kaina apie 100 rolleyes.gif , su sitom plytelem dar pazaidem ir prieškambaryje- tai viskas sisišaukia, ir tikrai neblogai atrodo. 4u.gif
cia tos plytels:  http://www.azulejosmijares.com/ing/product...e=54&cual=2
*

mijares firmos labai garžios plytelės ir spalvų įvairių yra. thumbup.gif Rinkomės akmenį svetainei - o mano akimis žiūrint - mijares plytelės svetainei nelabai tinka verysad.gif . Virtuvei, prieškambarui tai tinka thumbup.gif
ladyinwhite

Sveikutės,

Šiuo metu įrenginėju savo butą smile.gif apdaila jau yra, trūksta tik paskutinių interjero elementų. Norėtųsi netradicinių sprendimų sienų dekoravimui. Forume skaičiau apie piešinius ant sienų (su akrilo dažais), bet mane labiau domina lipdiniai. Esu girdėjusi, kad iš gipso išlipdo įvairius ornamentus ir jais dekoruoja sienas. Gal esate apie tai girdėjusios, ar galite ką nors parekomenduoti?
dekor
QUOTE(ladyinwhite @ 2008 12 05, 22:24)
Sveikutės,

Šiuo metu įrenginėju savo butą  smile.gif  apdaila jau yra, trūksta tik paskutinių interjero elementų. Norėtųsi netradicinių sprendimų sienų dekoravimui. Forume skaičiau apie piešinius ant sienų (su akrilo dažais), bet mane labiau domina lipdiniai. Esu girdėjusi, kad iš gipso išlipdo įvairius ornamentus ir jais dekoruoja sienas. Gal esate apie tai girdėjusios, ar galite ką nors parekomenduoti?
*

iš gipso nelipdo o lieja pagal formas - tai reiškia reikėtu individualiai lieti formas - Lietuvoje, kiek zinau, sienom pritaikytų ir tuo labiau modernių gipso liejinių nelieja- liejami iprasti karnizai ir rozetės: http://www.lietis.lt/g%20ktgamin.html
. jei yra noro gali ir pati gamintis atliejos forma su latexu. tik reikia tureti omeny gipso technines savybes -kad liejinys nebutu per daug plonas bei turi buti armuotas.
aš tai kolkas isiverciu kitom technologijom - tiesa nesenai dariau formas sienai iš gipso bet tai nevisai tas ka tu nori daryti- galesiu idėt foto jei reik, kai objektą pabaigsiu.
ladyinwhite

Tai turbūt ne taip supratau - ne gipsas ten naudojamas yra. Kiek girdėjau, lipdoma dekoracija rankomis (o gipsas - liejamas i formeles?) tik Lietuvoje turbūt nelabai kas praktikuoja. Google irgi nieko panašaus neradau.
Labai norėčiau pamatyti ir jūsų darbus - gal tai bus, ko as ieskau smile.gif
Pas mane butas bus labiau klasikinio stiliaus, jau esu nusižiūrėjusi ir panaudosiu jūsų minėtus karnizus rolleyes.gif

QUOTE(dekor @ 2008 12 06, 00:20)
iš gipso nelipdo o lieja pagal formas - tai reiškia reikėtu individualiai lieti formas - Lietuvoje, kiek zinau, sienom pritaikytų ir tuo labiau modernių gipso liejinių nelieja- liejami iprasti karnizai ir rozetės: http://www.lietis.lt/g%20ktgamin.html
. jei yra noro gali ir pati gamintis atliejos forma su latexu. tik reikia tureti omeny gipso technines savybes -kad liejinys nebutu per daug plonas bei turi buti armuotas.
aš tai kolkas isiverciu kitom technologijom - tiesa nesenai dariau formas sienai iš gipso bet tai nevisai tas ka tu nori daryti- galesiu idėt foto jei reik, kai objektą pabaigsiu.
*

dekor
QUOTE(ladyinwhite @ 2008 12 06, 00:49)
Tai turbūt ne taip supratau - ne gipsas ten naudojamas yra. Kiek girdėjau, lipdoma dekoracija rankomis (o gipsas - liejamas i formeles?) tik Lietuvoje turbūt nelabai kas praktikuoja. Google irgi nieko panašaus neradau.
Labai norėčiau pamatyti ir jūsų darbus - gal tai bus, ko as ieskau  :)
Pas mane butas bus labiau klasikinio stiliaus, jau esu nusižiūrėjusi ir panaudosiu jūsų minėtus karnizus  :rolleyes:
*

gipsą sumaišius su vandeniu ivyksta cheminė reakcija gipsas staigiai kietėja, plečiasi 0,2 procento ir išyla. tai jis labai trumpą laiką buna tokios konsticensijos kada galima iš jo ką išlipdyti- yra dar modelinas ,plastidas bet tai daugiau skulpturėlėm skirtos medžiagos nelabai ką ir sugalvoju ką butu galima lipdyti tiesiai ant sienos nebent rotband -statybinį tinką kuris irgi yra gipso pagrindu bet su stingimą stabdanciais priedais -bet tai nestipri medžiaga.
Jei duotumėt daugiau info apie tas lipdomas dekoracijas -atkurciau technologiją.
gipsas -taip dažniausiai liejamas į formas-kartais statybose uztepamos skylės su juo.

Dėl mano darbų tai nežinau ar jums to reik bet idėsiu foto savaitgalį su gipso formom - galit taip pat pasižiurėt http://public.fotki.com/dekoras/ tik cia baisiai nesutvarkyta ir jau kokius metus neatnaujinama galerija dėl kurios man gėda :) bet taip ir neprisiruošiu susikurt normalų tinklapį, daugiausiai dėl uzsakymų pertekliaus,ir reklamos nereikalingumo. ten yra keletą ornamentikos pavyzdžių.
Pagirtina jei naudosit naturalų gipsą ,idomu kuo jis bus dengiamas ? nes dažai tai viska užmuš, dabar turiu kelis užsakymus dengti karnizus ,tiesa ne gipsinius o sukietinto styroduro (plastiko) jei idomu galėsiu ryt idėti foto jų dekoravimo technologinių ekspermentų.

juu
Turiu pasakyti pagiriamaji zodi dekor! Perziurejau visa galerija ir, nors nesu reliefiniu sienu megeja, dekoras profesionalus, puikiai pritaikytas konkrecioms erdvems, nuotraukos grazios smile.gif
ladyinwhite
Sutinku su juu - dekor darbai tikrai įspūdingi. Man ypač patiko iskilę ornamentai ant sienu (foto - vilniusornament1, artdeco3dn8) thumbup.gif kažko panašaus ir aš norėčiau smile.gif
dėl lipdomų dekoracijų, apie kurias esu girdėjus, nieko konkretaus negaliu pasakyti...maniau, kad iš gipso lipdomos, bet dabar jau aišku, kad ne.
Taip pat sudominot dėl karnizų dekoravimo galimybių - lauksiu foto smile.gif
nikita07
ladyinwhite, tikrai gipsas netinka lipdymui (kaip ir dekor minėjo).
as užsiminėju sienų dekoravimu - akriliniais dažais, lipdymu. gali pasižiūrėti pavyzdžių, gal tai turėjai omeny, kalbėdama apie lipdymą?

My Webpage
srauni_upe
Gal kokioj specifinėj aplinkoj tie lipdiniai ir tiktų... bet jei kalba eina apie eilinį daugiabutį huh.gif tai labai laviruojama ant kičo ribos.

Aišku gal temos autorė turi ir gražią viziją, negali žinot nepamačius.

kusachius
Salone "Simetria" prekiaujama tokiais tapetais, su reljefiniais rastais. Tapetai kazkokie tai specialus, gipso pagrindu, ir paskui juos galima dazyti kokia nori spalva.
va nuoroda, paziurek, gal irgi patiks. lincrusta

ant sienos atrodo kaip lipdiniai.
gourmandise
QUOTE(srauni_upe @ 2008 12 06, 17:20)
Gal kokioj specifinėj aplinkoj tie lipdiniai ir tiktų... bet jei kalba eina apie eilinį daugiabutį  huh.gif tai labai laviruojama ant kičo ribos.
*

Temos autore rase, kad kuria savo namucius daugiau klasikiniu stiliumi. Tad gipso lipdiniai tikrai turetu graziai atrodyti interjere thumbup.gif
Va cia gan idomiai (rozetemis prie sviestuvu, sienu apreminimais) dekoruotas kuklus bet ryskus 2 kambariu butukas:
user posted image
user posted image
user posted image

Aisku, cia daugiau dekoruotos lubos, sienu pakrasciai, bet is pavyzdeliu galima pasisemti ideju ir kazka originalaus sumastyti ir saviems namuciams ax.gif
Patiko dar zurnale Mano Namai vieno miegamojo siena dekoruota rozetemis:
user posted image

Superiniu minciu mestelejo kushacius!!! thumbup.gif smile.gif
srauni_upe
Na aš visom keturiom už tokį stilių senamiestyje, ar bent jau stalininės statybos name, kur tai yra gana natūralu. Bet jei kalba eina apie šiuolaikinius butus arba kokiu ten blokinius, tai man niekaip tai nesiderina unsure.gif (nepykit)

Šiaip kaip stilius tai man gražu, aišku ten irgi skoningiau ir mažiau skoningai būna padaryta....

Na aišku ir tarybiniai laikai pagadino mūsų urbanistiką....
ladyinwhite
Džiaugiuos uz gražias siūlomas idėjas, atrodo teks apsilankyti ir salone "Simetria" pažiūrėti į tapetus iš arčiau smile.gif giedraskiedra gerai mane suprato, kažkas panašaus į tavo pateiktas foto sukasi ir mano galvoje rolleyes.gif nenoriu tos "sunkiosios" klasikos
kaip kaip cia

be to, labai dar sudomino nikita07 darbai, sakykit kaip padaryti toki grožį thumbup.gif kaip
čia , ar tai rankų darbo dekoracijos?
nikita07
QUOTE(ladyinwhite @ 2008 12 07, 15:37)
Džiaugiuos uz gražias siūlomas idėjas, atrodo teks apsilankyti ir salone "Simetria" pažiūrėti į tapetus iš arčiau  smile.gif  giedraskiedra gerai mane suprato, kažkas panašaus į tavo pateiktas foto sukasi ir mano galvoje  rolleyes.gif  nenoriu tos "sunkiosios" klasikos
kaip kaip cia

be to, labai dar sudomino nikita07 darbai, sakykit kaip padaryti toki grožį  thumbup.gif  kaip
čia , ar tai rankų darbo dekoracijos?
*

labas ladyinwhite, malonu, kad patiko mano darbai ir susidomejai.Taip tie darbai yra ranku darbo kaip sakoma nuo A iki Z , ir padares toki darba klientui, (nesvarbu ar lipdinys ar tapyba ant sienos ) tokio daugiau ornamento ar piesinio nebedarau, tai reiskia , kad klientas turi vienetini darba, nemegstu daryti masines gamybos produkcijos, nes tai ka kuriu skaitau meno kuriniu.Kas liecia darbu eigos, tai jei zmogus susidomi, tai tada susitariame del susitikimo, nusprendziame ko jis nori, ka galiu as patarti, tada paisomi eskizai nu, o kai suderinami eskizai, tada jau imames darbu.
juu
Man tai nikitos darbai visiškas kičas unsure.gif O jei dar toks "meno kūrinys" naujame daugiabutyje doh.gif doh.gif
dekor
QUOTE(juu @ 2008 12 07, 22:13)
Man tai nikitos darbai visiškas kičas  :unsure:  O jei dar toks "meno kūrinys" naujame daugiabutyje  :oh  :oh
*

tik nepradėkit mergaitės peštis:) - gi žiauru bus
tema gi apie gipsą :))
dekor
kaip žadėjau idedu foto apvadų tų, čia prašau suprasti kaip ne savireklama o kaip tech. info :), dėkui

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
Cuca
Prie ko cia seni ar nauji daugiabuciai ? Tema apie sienu dekoravima ,o ne kokiame daugiabutyje tai pritaikyti.Man grazu as tuo domiuosi nes turiu kur pritaikyti,o ypac
Dekor kuriamu groziu bigsmile.gif
srauni_upe
na aišku jei žmogui gražu, tai lai darosi auksinius reljefus pašilaičiuozse, kaip žmogui patinka, taip gyvena. Jei nuo to laimingesnis, tai visiem geriau.

Bet tose pvz nikitos foto kur auksinės lempos ir auksiniai išraitymai prie lovų tai ką aš žinau... unsure.gif

O jei tema apie sienų gipsinį dekorą, tai galima diskutuoti ir kur kokie tinka, kur netinka. Nematau ko čia pykt jei vienom gražu, o kitom ne.
gourmandise
QUOTE(srauni_upe @ 2008 12 08, 18:38)
na aišku jei žmogui gražu, tai lai darosi auksinius reljefus pašilaičiuozse, kaip žmogui patinka, taip gyvena. Jei nuo to laimingesnis, tai visiem geriau.

Bet tose pvz nikitos foto kur auksinės lempos ir auksiniai išraitymai prie lovų tai ką aš žinau...  unsure.gif
O jei tema apie sienų gipsinį dekorą, tai galima diskutuoti ir kur kokie tinka,  kur netinka. Nematau ko čia pykt jei vienom gražu, o kitom ne.
*

Jums neitinka, nei klasika daugiabutyje, nei dekoras, zodziu, nieko teigiamo blush2.gif
Ar vartete paskutini Zmoniu numeri? Ten yra straipsnis - geras pavyzdys kaip isirengti namus klasikiniu stiliumi sovietiniu laiku daugiabutyje (beje, apie tuos pacius namus buvo rasoma ir "Mano namai" zurnalo kazkuriame numeryje). smile.gif Nu ir nepasakysi, zmogau, kad negrazu!!! Netgi labai grazu, puosnu ir brabangu! Viskas yra imanoma, viskas yra suderinama, TIK reikia tureti skoni ir saika visame kame! O jei dar namu savininkui tai patinka, tai isvis...
Vat pabandykit priestarauti dizaineriams, kad klasikinio stiliaus interjere nedera halogeninis apsvietimas, moderni santechnika... Nemanau, kad jie Jums pritartu ax.gif
srauni_upe
O kuo tai susiję su minėta auksine... http://public.fotki.com/nikita07/dekorai/1.html?

Tiesiog labai nemėgstu auksų

Gal yra skirtumas tarp šito ir pvz to rožinio interjero?

ladyinwhite

o man pvz., patinka aukso spalva, o rožinė - barbiška schmoll.gif ir dekor aukso atspalvio apvadai atrodo super smile.gif spalvos, interjeras bei jo detalės kiekvieno žmogaus asmeninis reikalas ir nėra ko čia ginčytis drinks_cheers.gif
gourmandise
QUOTE(srauni_upe @ 2008 12 08, 21:25)
O kuo tai susiję su minėta auksine... http://public.fotki.com/nikita07/dekorai/1.html?

Tiesiog labai nemėgstu auksų

As apie auksini dekora nekalbu blush2.gif Kalbu apie klasikini stiliu daugiabutyje (na kad ir pasilaiciuose), Jums tai atrodo nesuderinami dalykai... Bet siuolaikinis interjeras + klasika (musu atveju, jam atstovaujantis gipsinis dekoras) = saunus derinukas gaunasi. Kiek tenka sklaidyti zurnalu, daug kur dizaineriai jungia klasika su modernu interjeru ax.gif
Cia eilinis variantas - kas vienam tinka, kitam nepatinka mirksiukas.gif
ladyinwhite

Galbūt dekor ir nikitos07 reiktų paklausti, kokios statybos butuose (naujos, stalininės, chrusciovkej ir tt.), namuose, kotedžuose tai daryta? Kokia jų nuomonė šiuo klausimu - jei diskutuojam apie dekorus, tai iki galo mirksiukas.gif

QUOTE(juu @ 2008 12 07, 22:13)
Man tai nikitos darbai visiškas kičas  unsure.gif  O jei dar toks "meno kūrinys" naujame daugiabutyje  doh.gif  doh.gif
*

srauni_upe
QUOTE(giedraskiedra @ 2008 12 08, 21:01)
As apie auksini dekora nekalbu  blush2.gif  Kalbu apie klasikini stiliu daugiabutyje (na kad ir pasilaiciuose), Jums tai atrodo nesuderinami dalykai... Bet siuolaikinis interjeras + klasika (musu atveju, jam atstovaujantis gipsinis dekoras) = saunus derinukas gaunasi. Kiek tenka sklaidyti zurnalu, daug kur dizaineriai jungia klasika su modernu interjeru  ax.gif 
Cia eilinis variantas - kas vienam tinka, kitam nepatinka  mirksiukas.gif
*

pašilaičių atveju aš mieliau derinčiau šiuolaikinį su "klasikiniu", pastarojo palikčiau tik šiek tiek elementų. Be to to tai vadinamo klasikinio stiliaus yra skoningų ir neskoningų variantų.
O dar nežinau kaip mastyčiau jei gyvenčiau kokiam blokiniame name, gal ir man norėtųsi kažkaip praskaidrint tą aplinką.

Nesu tokia kategoriška, kaip kad sakot.

juu
QUOTE(ladyinwhite @ 2008 12 08, 22:04)
Galbūt dekor ir nikitos07 reiktų paklausti, kokios statybos butuose (naujos, stalininės, chrusciovkej ir tt.), namuose, kotedžuose tai daryta? Kokia jų nuomonė šiuo klausimu - jei diskutuojam apie dekorus, tai iki galo  mirksiukas.gif
*

Aš tai matau didelį skirtumą tarp dekor ir nikitos darbų smile.gif Kaip jau minejau, dekor pavyzdžiai man patiko, ir aš esu įsitikinusi, kad TURINT SKONĮ galima tikrai gražiai ir skoningai suderinti klasiką su modernu smile.gif

O kičas visur bus kiču - tiek naujame, tiek sename name ax.gif
nikita07
sveiki, nu kas liecia klasikos stiliaus, tai manau juu tau reiktu dar daug zurnalu pavartyti, siaip nera skirtumo kur klasikinis stilius bus irengtas, visur ji galima pritaikyti ar nauja statyba ar sena cia tau pvz. nuosavi namai kiek zinau naujos statybos ar as klystu juu, visi jie pas mus Lietuvoj senos statybos, dar naujuose daugiabuciuose taip pat jei zmogus nori klasikos, kad klasikos stilius yra nesenstatis tai yra labai gerai, ir dar siuo metu kiekvienam nors ir moderniam styliuje yra dedamas kazkoks akcentas klasikos, tai butui suteikia labai grazaus ir malonaus sarmo.o kas liecia gipso, tai as savo sienu dekoacijuose nenaudojiu isvis gipso, gipsas tokiems darbams netinka, nes cia ranku darbas ir lipdoma rankomis, o ne formelese isliejama ir klijuojama.ti , kad juu linkiu daugiau dometis interjeru ir reiksti savo nuomone, nes siuo metu tu tik snypsta rasai, tik , kad parasyti.Nors kritika as visad priemu ir net megstu, bet tik is nusimananciu zmoniu, o tu i tuos nusimanancius zmones net per nykscio naga neisipaisai.tad sekmes.

ps. ir tai yra padaryta kotedze
juu
QUOTE(nikita07 @ 2008 12 08, 22:58)
sveiki, nu kas liecia klasikos stiliaus, tai manau juu tau reiktu dar daug zurnalu pavartyti, siaip nera skirtumo kur klasikinis stilius bus irengtas, visur ji galima pritaikyti ar nauja statyba ar sena cia tau pvz. nuosavi namai kiek zinau naujos statybos ar as klystu juu, visi jie pas mus Lietuvoj senos statybos, dar naujuose daugiabuciuose taip pat jei zmogus nori klasikos, kad klasikos stilius yra nesenstatis tai yra labai gerai, ir dar siuo metu kiekvienam nors ir moderniam styliuje yra dedamas kazkoks akcentas klasikos, tai butui suteikia labai grazaus ir malonaus sarmo.o kas liecia gipso, tai as savo sienu dekoacijuose nenaudojiu isvis gipso, gipsas tokiems darbams netinka, nes cia ranku darbas ir lipdoma rankomis, o ne formelese isliejama ir klijuojama.ti , kad juu linkiu daugiau dometis interjeru ir reiksti savo nuomone, nes siuo metu tu tik snypsta rasai, tik , kad parasyti.Nors kritika as visad priemu ir net megstu, bet tik is nusimananciu zmoniu, o tu i tuos nusimanancius zmones net per nykscio naga neisipaisai.tad sekmes.

ps. ir tai yra padaryta kotedze
*

Nikita, as suprantu, kad nemalonu, juk, švelniai tariant, nepagyriau Jūsų darbų smile.gif Bet tie Jūsų "nė per nago juodymą" ir panašiai tai tikrai juokingai ir pagiežingai nuskambėjo biggrin.gif

Aš kalbėjau NE apie klasiką apskritai, o apie KIČĄ. O Jūsų darbai būtent tokie (suprantu, kad gali būti situacija, kad Jūsų skonis netoks, kad tiesiog vykdėte užsakovų norus, tačiau, tokiu atveju, tų darbų nerodyčiau blush2.gif )

Beje, žurnalų ir netik esu prisivarčius užtektinai smile.gif
dekor
ai geriau nieka nederinti juu ;))

Jei čia manes klausiat -tai objektai daugiausia privatūs namai, apvadai šiaip ruošti ant gautų atliekų pasibandyt technologijas- vėliau bus daromas užsakymas bute-tiesa senos statybos su ~3m lubomis. Dirbu dabar tik su dizaineriais ir kurie objektai nepriimtini -atsisakoma. bet esu pradžioje pridares "egipto" daugiabučiuose;))- tai nieko -kapeikas gauni- ir žvangindamas jomis eini toliau.. kapeikų gi reikėjo..

Prof. interjeras tai didėlė investicija- gali buti net ne tiek financinė kiek intelektualinė- taigi iškyla klausymas ar to tikrai reiktu ? reiktu- bet nedaugeliui- tam nedaugeliui ir reikėtu tą ir palikti.
Nes dažniausiai kičas gimsta kai truksta fin. ir intel. galimybių bet noro daug- tada ir prasideda -
nori kad butu inerjeras šiltas tai išdažo viską persikine- nežinodami kad šilta spalva atsigaus tik prie esančios šalia šaltos spalvos,ir kad gyvenant mūsų klimato juostoje puse metų šalta dieninė šviesa,ir niekaip nebus taip "šilta" kaip Italijoj
nori kad butų spalviškai harmoninga ir nuvaro viska vienos spalvos variacijom-nežinodami kad spalva harmoninga tik tarpusavio papildančių spalvų principu -kad geltona tik tada bus geltona kai rezonuos su violetine.
nori kad butu spalvinga- ir suvaro visas spalvas sukurdami chaosa.
nori kad butu šviesu tamsiam koridoriui ir nudažo ji šviesiai, ko pasekoje šviesi prie mažo apšvietimo virsta į slogų purvą.
Užsinori prabangiai- ir dažas imituoja auksą, laminatas - medį,plitelės- akmeny. vietoj to kad dažą naudotu kaip dažą, o laminatą-kaip laminatą.
nori šviesos-tai nuleidžia ir taip žemas lubas ir prisideda liuminiscencinių lempų..

Daugiabučiose reiktu ir daugiabutinio interjero- paprasto ir funkcianalaus su baldais iš kokios "IKEJA". o atlikusias kapeikas investuot i save:))

nikita07
nesiruosiu as cia piktis, nes nesu is tokiu, bet del kico mano darbuose tikrai nesutinku, todel ir pikta man pasidare.ten kur dekoras su auksu, siaip ten yra siuolaikinis eklektiko stilius, nes klientu pageidavimas buvo klaasika sujungti su modernizmu.Tad pries kanors kritikuojank gal reiktu issiklausyneti, o paskui vertinti ir reiksti savo nuomone kicas ar ne, patinka ar ne.

p.s jei isizeidei juu tai sorry, bet kita karta isiaiskink viska o, paskui kritikuok
juu
QUOTE(dekor @ 2008 12 08, 23:34)
ai geriau nieka nederinti juu wink.gif)

Daugiabučiose reiktu ir daugiabutinio interjero- paprasto ir funkcianalaus su baldais iš kokios "IKEJA". o atlikusias kapeikas investuot i save:))
*

Išties pradėjau labai žavėtis dekor kaip asmenybe smile.gif

Klausimo, ar etiška ir protinga daryti klasiką modernioj aplinkoj, nagrinėti net nenorėjau, kažin, ar būtų čia mane supratę bigsmile.gif Todėl apsiėjau su paprastu "tinka tinka" biggrin.gif

nikita07
dar noreciau pridurti decor, cia turiu omeni tavo aprasyme apie spalvas, cia ypac turiu omenyje persikine spalva biggrin.gif , kad pas mus yra lietuva kaip banda, vienas pasidaro ir visi paskui biggrin.gif , nepagalvoje, kad vienam zmogui ta spalva tinka kita gali varginti ir t.t , kad zmogus tai atskira asmenybe, bet nieko nepadarysi, kad musu liaudis visupirma pries darant interjera galvoja ka pasakys draugai ir artimieji uzmirstant , kad jie sau daro, kurb jie gyvens, o ne draugai ar artimieji biggrin.gif
juu
QUOTE(nikita07 @ 2008 12 08, 23:42)
nesiruosiu as cia piktis, nes nesu is tokiu, bet del kico mano darbuose tikrai nesutinku, todel ir pikta man pasidare.ten kur dekoras su auksu, siaip ten yra siuolaikinis eklektiko stilius, nes klientu pageidavimas buvo klaasika sujungti su modernizmu.Tad pries kanors kritikuojank gal reiktu issiklausyneti, o paskui vertinti ir reiksti savo nuomone kicas ar ne, patinka ar ne.

p.s jei isizeidei juu tai sorry, bet kita karta isiaiskink viska o, paskui kritikuok
*

http://public.fotki.com/nikita07/dekorai/4.html
http://public.fotki.com/nikita07/dekorai/10.html
http://public.fotki.com/nikita07/dekorai/6.html
Pacitavau Jūsų pavyzdžius.

Aš nelabai supratau - jeigu klientas pageidavo, tai darbas jau automatiškai skaitosi kaip meno kūrinys?

Nu specialiai dėl Jūsų net suradau:

Kičas – sąvoka, atsiradusi XIX a. pab. – XX a. pr. Tai banalaus turinio ir stiliaus kūrinys; iš pažiūros jis gražus, kupinas patoso ir jausmo, bet iš tikrųjų salstelėjęs, pretenzingas ir sentimentalus. Kičo mene nėra įtampos, jis neoriginalus, nereikalauja iš stebėtojo net menkiausių dvasinių pastangų, įsigilinimo.

Dėl mano pasisakymų nesijaudinkite, kaip sakoma, net blogi atsiliepimai yra reklama, tuoj subėgs čia mamų ir Jus apgins smile.gif
nikita07
smile.gif cia kas liecia mamu ir apginimo,o kas liecia kico visien nesutinku smile.gif
Papildyta:
šiuolaikinė eklektika
XX amžius pasižymėjo tuo, kad tai buvo įvairiausių stilių susimaišymo metas. Šiuolaikinė eklektika yra postmodernizmo ir mūsų kultūros mišinys. Šiuolaikinė eklektika reikalauja ypatingo dėmesio, skirtingų stilių elementai turi jungtis spalvomis, faktūra ir bendru dizaino suradimu. Eklektikai priskiriama tik tada kai sujungiami ne daugiau, kaip du trys stiliai.

Avangardo menininkai stengėsi surasti naują stilių, tačiau susidurdavo su tokia problema, kad tai jau kažkada buvo sukurta. Todėl jie sumąstė sujungti tai kas sukurta.

Trečio tūkstantmečio interjeras tapo eklektiškas. Šiuolaikinė eklektika taiko į šiuolaikiškumą ir praeities estetiškumą.
juu
QUOTE(nikita07 @ 2008 12 08, 23:57)
smile.gif  cia kas liecia mamu ir apginimo,o kas liecia kico visien nesutinku smile.gif
*

Na, tai Jūsų teisė. Nemanau, kad vienas kitą įtikinsime, todėl toliau diskutuoti turbūt bus beprasmiška smile.gif drinks_cheers.gif

Apskritai, iš mano pusės nebuvo labai protinga kažką leptelti, dažniausiai tokiomis situacijomis nutyliu, turbūt kaip interjero dizainerė - architektė jaučiau pareigą ją (mamą, kuri žavėjosi Jūsų kūriniais) nuo to "apginti" biggrin.gif
nikita07
as kaip interjero dizaineris turejau pareiga save apginti smile.gif tad paliabos smile.gif drinks_cheers.gif
juu
QUOTE(nikita07 @ 2008 12 09, 00:06)
as kaip interjero dizaineris turejau pareiga save apginti smile.gif tad paliabos smile.gif  drinks_cheers.gif
*

biggrin.gif drinks_cheers.gif
nikita07
nes tos diskusijos musu manau nebutu vaisingos, nes viens kito neitikintume kas yra teisus smile.gif
dekor
QUOTE(juu @ 2008 12 08, 23:44)
Išties pradėjau labai žavėtis dekor kaip asmenybe  smile.gif

Klausimo, ar etiška ir protinga daryti klasiką modernioj aplinkoj, nagrinėti net nenorėjau, kažin, ar būtų čia mane supratę  bigsmile.gif  Todėl apsiėjau su paprastu "tinka tinka"  biggrin.gif
*

Dėkui. Aš ir pats žaviuos savim kaip asmenybe- daugiau -tiesa -nesižavi niekas...
menki niekingi žmogiukščiai...sad.gif

Tu ir faina;) atsiprašau jau už familiarumą..
juu
QUOTE(dekor @ 2008 12 09, 00:10)
Dėkui. Aš ir pats žaviuos savim kaip asmenybe- daugiau -tiesa -nesižavi niekas...

Tu ir faina;) atsiprašau jau už familiarumą..
*

biggrin.gif biggrin.gif

Dėkui blush2.gif
kusachius
QUOTE(dekor @ 2008 12 09, 01:10)
*

dar ir aš žaviuosi, ypač po pasisakymo apie kičą ir panašias interjerų ligas 4u.gif pritariu 100%
tik dažniau stengiuosi nutylėti, nes šiame forume diskutuojant apie kičą ir beskonybę paplitę "geležiniai" argumentai "jei pageidavo užsakovas", "jei žmogui patinka", "žurnaluose irgi taip mačiau" -lyg tai jau reikštų, kad nuo to kūrinys tampa ne kičiniu ir skoningu doh.gif
šiaip aš sutinku su Juu. Mano įsitikinimu nikitos darbai -totalus kičas. Ir nereikia čia kalbėti apie klasikos ir moderno derinimą ar eklektiką. Net jei tie darbai būtų nulipdyti ant plikos sienos vidury žydinčios pievos, jie vistiek būtų kičas. Kaip ir svarovskiais puošti telefonai, beja mirksiukas.gif
Reiktų kažkiek skirti eklektiką nuo derinimo būdo "iš visur apie viską". Eklektika nėra pateisinimas tarpusavy nederantiems elementams.
Siekiant sukurti skoningą interjerą, jis privalo derėti su aplinka, su namu, kuriame jis yra, ir toli gražu ne visuose individualiuose namuose tinka klasika, lygiai kaip ir ne visuose daugiabučiuose.
aš irgi esu turėjusi reikalų su neskoningais interjerais, ar kičiniais piešiniais -kartais pinigai neblogai nuramina vidinį orų Menininką, tik paskui tų darbų stengiuosi niekam nerodyti, ir juo labiau neteigti, kad tai labai skoninga, tik jūs visi to nesuprantat biggrin.gif
Laume007
O, kaip grazu smile.gif Klasika yra klasika, ir nesvarbu butas ar namas, senas ar naujas; juk viska del saves darom smile.gif Ypac vertinu ranku darba, tarsi dvasios namams priduoda smile.gif kad as taip galeciau rolleyes.gif
ladyinwhite

ačiū, kad rūpinatės, bet man jokios gynybos nereikia biggrin.gif žaviuosi tais darbais, kurie man tikrai patinka thumbup.gif

QUOTE(juu @ 2008 12 09, 00:04)
Na, tai Jūsų teisė. Nemanau, kad vienas kitą įtikinsime, todėl toliau diskutuoti turbūt bus beprasmiška  smile.gif  drinks_cheers.gif

Apskritai, iš mano pusės nebuvo labai protinga kažką leptelti, dažniausiai tokiomis situacijomis nutyliu, turbūt kaip interjero dizainerė - architektė jaučiau pareigą ją (mamą, kuri žavėjosi Jūsų kūriniais) nuo to "apginti"  biggrin.gif
*

dekor
Stengiantis atgaivinti šią puikią temą, stipriai paveluotai idedu kaip ir zadejau savo pirmuosius gipso liejinius:)

user posted image

user posted image

user posted image

Objektas -Vilnius privatus namas. užsakovas -pažystama dizainerė-krištolinės sielos žmogus..

Kur gipsas?- tai ten tie apskritimai viduje auksuoti -jų formos iš gipso

Dėl foto kokybės-atsiprašau-darbinės-ne publikavimui
kusachius
QUOTE(dekor @ 2008 12 17, 22:42)
Stengiantis atgaivinti šią puikią temą, stipriai paveluotai idedu kaip ir zadejau savo pirmuosius gipso liejinius:)
*

prikolnai čia bigsmile.gif tokia, sakyčiau, seksuali siena gavosi biggrin.gif

respekts hi.gif
dekor
QUOTE(kusachius @ 2008 12 18, 03:29)
prikolnai čia  :bigsmile:  tokia, sakyčiau, seksuali siena gavosi  :D

respekts  :hi:
*

ačiu-
..oi, aš ir pastebėjau -kažkaip vis labiau ta sexualinė potekstė išlenda.. Reiškias pats laikas pasipuošt kaip tais ir eit tvarkyt savo asmenius santykius:))
kusachius
QUOTE(dekor @ 2008 12 18, 16:47)
ačiu-
..oi, aš ir pastebėjau -kažkaip vis labiau ta sexualinė potekstė išlenda.. Reiškias pats laikas pasipuošt kaip tais ir eit tvarkyt savo asmenius santykius:))
*

ne ne, geriau sublimuok į kūrybinę energiją, padaryk ką nors gražaus, ir įdėk nuotraukų čia mirksiukas.gif tokia menininko dalia lotuliukas.gif
dekor
QUOTE(kusachius @ 2008 12 18, 17:51)
ne ne, geriau sublimuok į kūrybinę energiją, padaryk ką nors gražaus, ir įdėk nuotraukų čia  mirksiukas.gif tokia menininko dalia  lotuliukas.gif
*

aš ne menininkas ,aš špakliuotojas- aš irgi norėčiau gyvent kaip visi normalūs..
zirzekle
Sveiki, gal kas galite imesti nuoroda, ar foto su sienu, is kamstines medziagos pavydziais? labai labai reikia. aciu ax.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.