Įkraunama...
Įkraunama...

Kas patogiau?

Apklausa: Kas patogiau? (598 nariai(-ių) jau prabalsavo)

Balsuoti
Svečiai balsuoti negali
Aš labiau mėgstu tringus smile.gif
Atsakyti
Nesigavo kažkodėl padaryti man tos apklausos, vis tiek sringai ir šortukai į vieną kategorija "suėjo" cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Nerytė @ 2005 02 04, 15:56)
Nesigavo kažkodėl padaryti man tos apklausos, vis tiek sringai ir šortukai į vieną kategorija "suėjo" cry.gif



Man stringai blush2.gif thumbup.gif
Atsakyti
nera prasmes diskutuoti sia tema turbut, nes labai jau individualu....
Atsakyti
QUOTE(LauraB @ 2005 02 04, 17:04)
nera prasmes diskutuoti sia tema turbut, nes labai jau individualu....


Bet įdomu kas kas geriau
pvz. aš patogiai jaučiuosi su stringais, o pvz. mano draugė jų nenešioja, nes jau nepatogu ir sako sulindę į...

Juk esam moterys, tai kodėl nepapliurpt šia tema???
Atsakyti
Man patogiau sortukai smile.gif nors nesioju ir stringus smile.gif
Atsakyti
Man tai stringai patinka, nors sako, daba ne madoj - ir gerai, koks man skirtumas, reik susirast diedus, kurie nesigaudytu trauzu madose smile.gif

O sortuku nemegstu. Asociacijos, zinote biggrin.gif Siaip vaizdas gal nieko, bet kazkaip... Nu "sortukai" dar nieko skamba, bet pavadinkim daiktus tikraisiais vardais... Kalconais tongue.gif

laugh.gif
Atsakyti
QUOTE(Noa @ 2005 02 04, 21:19)
Man tai stringai patinka, nors sako, daba ne madoj - ir gerai, koks man skirtumas, reik susirast diedus, kurie nesigaudytu trauzu madose smile.gif

O sortuku nemegstu. Asociacijos, zinote biggrin.gif Siaip vaizdas gal nieko, bet kazkaip... Nu "sortukai" dar nieko skamba, bet pavadinkim daiktus tikraisiais vardais... Kalconais tongue.gif

laugh.gif


Alia ziema maloniau su tais kalconais wink.gif Viska uzdengia , visur silta...
O vasara su stringais - ventiliacija geresne biggrin.gif
Atsakyti
as taip pat nesioju stringus, man jie patogiausi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Kveli @ 2005 02 04, 22:36)
Alia ziema maloniau su tais kalconais wink.gif Viska uzdengia , visur silta...



Siaip tai dabartiniai kalconai ne tokie rolleyes.gif Mezginiuoti, kiauri, neeeeeeeeee... Vat atsimenu senais laikais mociutes nesiodavo - iki keliu, blyn biggrin.gif Vat cia tai siluma, vat cia tai uzdengimas biggrin.gif Gal vel, sakau, i mada ateis? Retro stilius...

Vat nuo to vaizdo as ir dabartiniu mezginiuotu nemegstu biggrin.gif Alergija smile.gif


O del stringu as labai ramiai nesioju ir vidury ziemos. Tik dar ant virsaus kelnes uzsimaunu. Tada jau garantuotai viska uzdengia ir dar silciau rolleyes.gif
Atsakyti
Jezus, kas cia taip pakoregavo apklausa?! As uz stringus balsavau sad.gif Nu man po teisybei tai grazu tie sortukai, bet gal geriau ant kitu smile.gif

Nors buna dar toks variantas - siknalindiniai tokie sortukai, tipo, pusiau sortukai, pusiau stringai. Tas irgi grazu smile.gif
Atsakyti
Mea culpa, cia as pakoregavau... Norejau kaip geriau isejo kaip visada smile.gif

Pataisiau, dabar Noa balsas prie stringu smile.gif
Atsakyti