Įkraunama...
Įkraunama...

Vaiko gimtadienis: vaikų ar tėvų šventė?

Kaip darote vaiku gimtadienius? Dienos metu vaikams ar vakare tevams? Ar nuomuojate batuta vaikams ir tuo pat metu perkate degtine tevams?
Atsakyti
Aktuali tema pastoviai. nors gimtadienis vaiko,bet balius tai dažniausiai gaunas diedų. na kalbu ne apie save,bet kiek teko matyti. Mano vaikiukai dar nedidukai ir aš netoleruoju diedų susirinkimo paėsti ir prisigerti,kai vaikas yra tik ta diena,kai galima save lepinti,o vaikas lieka užmirštas. O apie degtinę net negalvočiau. Čia baisu,nepratinkim savo namuose, o ir taip spės išmokti. Va viena penktokė prieš porą metų pasakojo kaip laukia savo gimtadienio,nes mama pripirko vyno, trauktinių,kad galės išeit su tais buteliais pas draugus ir gert. Kur tėvų protas, ar čia gimtadienis? Ką namie mato, tą ir toliau tęsia. neleiskim ir nepropaguokim,kol dar galim, spės užaugti, spės tų žalingų pramogų prisigaudyti...
Atsakyti
Mes švenčiame namie dienos metu, prikviečiu vaikų, šiemet buvo linksma, nes suagusiųjų nekviečiau visai biggrin.gif Prisidūko vaikai, maniškė jautėsi svarbi (turėjo ir princesės karūną) ir laiminga, o ko daugiau reikia gimtadieniams smile.gif Suaugę ir taip gali susitikę kaboke pagert biggrin.gif
Atsakyti
Mane tai irgi erzina, kai balius vaiku, o visi suauge laukia progos susesti. Siemet planuoju sukviesti visus vaikus i vaiku kambari, o tevai lai pasivaiksto.
Tik va diedukam to nepasakysi... o gaila, nes kai vaikui vos keli metai, tai jam tas "pasisedejimas" su seneliais simtas metu
Atsakyti
siaip jau turetu buti vaiku balius,bet retai taip buna.

mano dukrytes gimtadienis arteja,susirinks pagrinde suaugusieji. bet jau pasakiau visiems kategoriskai JOKIO ALKOHOLIO biggrin.gif aisku buvo nepatenkintu,bet tai vaiko svente,ner ko prisigert. schmoll.gif ypac kai svesim tikraja diena vidury savaites. kai bus didesne kviesim tik vaikus smile.gif o dabar nebuvo kur dingti doh.gif nes visi sake,kad visvien atvaziuos pasveikinti. kas belieka.
Atsakyti
Ir pas mus tas pats doh.gif , noretusi vaiko sventes su kava, arbata, bei saldumynais, bet... Arteja dukrytes pirmasis gimtadienis, kadangi bus viduri savaites, nusprendziau daug negaminti, tik uzkandziu stala, saldumynu, bei simboliskai alkoholio. Uzsiminiau apie tai mamai, tai likau nesuprasta, atseit: O ka zmones pasakys??? Ka alkani sedes? Bandziau aiskinti jog tai vaikiskas gimtadienis, bet vis tiek manes nesuprato doh.gif
Atsakyti
Mano dukryte dar maza ir jos draugai 2-3 metuku, tai gimtadieni kvietem juos su mama, taip ir paraseme, vienoj atviruko puseje dukryte kviete kazkoki drauga, o kitoje puseje, mes kaip tevai praseme, kad vaika lydetu mama, arba mitas suages. Palyda tokiu atveju butina, nes mes daron visokius zaidimus, piesiame rankytemis, tai mama turi buti salia (ar kas kitas). Buvo labai faina, pris stalo sedejo tik vaikai, mamos buvo kokteiliai su apelsinu sultimis ir surys, bet jos tiek veiklos turejo su pipliais, kad net nelabai turejo laiko tarpusavy pasikalbeti.
Manau mums pavyko atsvesti butent VAIKO gimtadieni.
Atsakyti
QUOTE(Beautiful Life @ 2009 04 01, 21:55)
Ir pas mus tas pats  doh.gif , noretusi vaiko sventes su kava, arbata, bei saldumynais, bet... Arteja dukrytes pirmasis gimtadienis, kadangi bus viduri savaites, nusprendziau daug negaminti, tik uzkandziu stala, saldumynu, bei simboliskai alkoholio. Uzsiminiau apie tai mamai, tai likau nesuprasta, atseit: O ka zmones pasakys??? Ka alkani sedes? Bandziau aiskinti jog tai vaikiskas gimtadienis, bet vis tiek manes nesuprato  doh.gif

va sutinku drinks_cheers.gif

mes jau po gimtadienio. ir ka gi vyrai vistiek brendi gere,na ka jau padarysi. doh.gif kai sueis 2 metukai pakviesim mergytes bendraamziuis ir gales zaisti,pasibuti,skanumynu prisiragauti. jokiu suaugusiuju. tik galvoju kaip reiks seneliams mandagiai pranesti,kad suaugusiuju nebus. g.gif isizeis dar doh.gif
Atsakyti
Mes preitais metais kai darem vaiko gimtadieni mums visai gana gerai pavyko pasikvietem tik vaikucius su mamytem gimtadieniui buvau uzsakius vaiku kambari vaikai pazaide uzkando o mamytes pasedejom kavos atsigerem ir buvo spuer visi liko patenkinti ypac vaikai kuriuos is to kambario vos ejo issivesti. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(♥Žėrutė♥ @ 2009 04 05, 20:30)
Mes preitais metais kai darem vaiko gimtadieni mums visai gana gerai pavyko pasikvietem tik vaikucius su mamytem gimtadieniui buvau uzsakius vaiku kambari vaikai pazaide uzkando o mamytes pasedejom kavos atsigerem ir buvo spuer visi liko patenkinti ypac vaikai kuriuos is to kambario vos ejo issivesti. biggrin.gif

kazkaip gal tikrai per daug atsakomybes jei tik vaikus kviesti. na aisku priklauso ir kokio amziaus vaikai
Atsakyti
QUOTE(mejja @ 2009 04 03, 23:57)
va sutinku  drinks_cheers.gif

mes jau po gimtadienio. ir ka gi vyrai vistiek brendi gere,na ka jau padarysi.  doh.gif  kai sueis 2 metukai pakviesim mergytes bendraamziuis ir gales zaisti,pasibuti,skanumynu prisiragauti. jokiu suaugusiuju. tik galvoju kaip reiks seneliams mandagiai pranesti,kad suaugusiuju nebus.  g.gif  isizeis dar  doh.gif

Bet seneliai, krikstateviai vistiek atvaziuos pasveikinti ir jeigu ant stalo nebus butelio, pamanys, kad as isprotejau. Ne del to, kad visi geriantis, o del to, kad taip reikia. Tik nesuprantu, kas ta taip nustate. Beje turiu drauge kuri, visada ateina pasveikinti mazaja, bet kokia proga (tikrai saunuole), tai ta ir paprasyti gali jeigu ant stalo nebus doh.gif , zino, kad baras visada pilnas biggrin.gif
Atsakyti
kaip tik dabar savo vaikinams ruosiu gimtadienius, tai kiek fantazijos truksta g.gif
Atsakyti