Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Labai gausios mėnesinės po gimdymo
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Po gimdymo
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
joge
Susidūriau su tokia problema: pirmos mėnesinės po gimdymo labai gausios. Gerai kad turėjau likusių pogimdyvinių paketų. Šiandien jau 6 diena, o kraujuoju tiek kiek anksčiau pirmom dienom . Nežinau ar tai normalu. Pasidalinkit patirtim. Ačiū.
ingere
QUOTE(joge @ 2007 07 19, 12:55)
Susidūriau su tokia problema: pirmos mėnesinės po gimdymo labai gausios. Gerai kad turėjau likusių pogimdyvinių paketų. Šiandien jau 6 diena, o kraujuoju tiek kiek anksčiau pirmom dienom . Nežinau ar tai normalu. Pasidalinkit patirtim. Ačiū.
*

Na, man pirmos mėnesinės po gimdymo buvo visiškai normalios , nors ir maitinau reguliariai MP, mėnesinės prasidėjo sekantį mėnesį po gimdymo, nors pasak gydytojos dar neturėjo prasidėti. O kada tau prasidėjo?

Šiaip aš dar labai ilgai kraujavau ir po paties gimdymo gal apie kokias 2 savaites doh.gif
joge
QUOTE(ingere @ 2007 07 19, 22:46)
Na, man pirmos mėnesinės po gimdymo buvo visiškai normalios , nors ir maitinau reguliariai MP, mėnesinės prasidėjo sekantį mėnesį po gimdymo, nors pasak gydytojos dar neturėjo prasidėti. O kada tau prasidėjo?

Šiaip aš dar labai ilgai kraujavau ir po paties gimdymo gal apie kokias 2 savaites doh.gif
*

Man prasidėjo 7 savaites po gimdymo, kraujavau 6 savaites. Bet tokios gausios, kad 2 dienas iš namų bijojau išeit...
rug
man pirmos buvo po 2mėn, taip ir nesupratau- jokio mėnesinių skausmo nebuvo, netepliojo, tik ištisai grynas kraujas be priemaišų bėgo, įklotų nespėjau keist. kraujavau 6dienas
joge
O tai paskui susitvarko tas kraujavimas, ar taip klane iki klimakso reiks gyvent?
ingere
QUOTE(joge @ 2007 07 20, 19:05)
O tai paskui susitvarko tas kraujavimas, ar taip klane iki klimakso reiks gyvent?
*

Gal reiktų su ginekologe pasikonsultuoti g.gif , jei kraujavimas išties labai gausus... g.gif
Creed
Man pirmi du kartai buvo kazkoks kosmaras doh.gif upeliais tekedavo,vos spedavau iklotus keist,nakti is vis baisu doh.gif Bet paskui viskas susitvarke ir dabar jau kaip ir anksciau rolleyes.gif
Nijolija
noriu paklausti .maitninau reguliariai tris sav . po to damaitinau o savo pieno daviau tik tris du kart dienoj dabar jau sesios sav. ar gali buti kad man jau arteja menesines nes kelinta diena pilva skauda ir laaabai silpna siandien vos spejau mergaite padeti nes tiesiog nugriuvau dar taip nebuvo ,o gal kazkas gimdoj netvarkoj karstis musa zandais raudonais vaikstau parasykite nes esu uzsieni ir vienai reikia maziuke rupintiss nezinau kur kreiptis ? kada tureciau susirgti .gal ziote kaip greiciau issaukti menesines jei tai jos .aciu
Jordė
Laba diena 4u.gif
QUOTE(joge @ 2007 07 19, 11:55)
*

QUOTE(sapokiene @ 2007 07 21, 19:45)
noriu paklausti .maitninau  reguliariai tris sav . po to damaitinau  o savo pieno daviau tik tris du kart dienoj dabar jau sesios sav. ar gali buti kad  man jau arteja  menesines nes kelinta diena  pilva skauda  ir laaabai silpna  siandien vos spejau mergaite padeti nes  tiesiog nugriuvau dar taip nebuvo ,o gal kazkas gimdoj netvarkoj karstis musa zandais raudonais vaikstau  parasykite nes esu uzsieni ir vienai reikia  maziuke rupintiss  nezinau kur kreiptis ? kada tureciau susirgti .gal ziote kaip greiciau issaukti menesines jei tai jos  .aciu
*

Atsakysiu iš karto abiems biggrin.gif Aš irgi buvau sunerimusi dėl savo mėnesinių, todėl nubėgau pas gyd. pasikonsultuoti. Taigi, reziume: po gimdymo iki metų mėnesinės gali būti bele kokios ir bele kada. Tai visiškai normalu mirksiukas.gif
Taip, kad nesijaudinkit mamytės, su jumis viskas gerai 4u.gif
Pati baigiau maitinti, kai vaikui buvo 3,5 mėn. Mėnesinės atsirado dar po 1,5 mėn. Pirmos kaip ir normalios, o antros blink.gif blink.gif Galvojau valtį reiks pirkt, kad nepaskęsčiau biggrin.gif
juranda
Sveikutes, 4u.gif
Mano vaikuciui tuoj bus metukai, susirgau pirma karta po 6 menesiu. Menesines tapo gausesnes, bet svarbiausia ciklas is viso issibalansavo. 45,46,35 d, dabar 38 ir vel nesusergu. Tiesa jau antras menuo kaip turiu isidejusi varine spirale.Gydytoja vis ramina, kad susinormalizuos, bet atsibodo kiekviena menesi laukti....ar yra jums taip buve, kada turetu viskas grizti savas vezes?
Mama liala
QUOTE(juranda @ 2007 08 01, 16:29)
Sveikutes, 4u.gif
Mano vaikuciui tuoj bus metukai, susirgau pirma karta po 6 menesiu. Menesines tapo gausesnes, bet svarbiausia ciklas is viso issibalansavo. 45,46,35 d, dabar 38 ir vel nesusergu. Tiesa jau antras menuo kaip turiu isidejusi varine spirale.Gydytoja vis ramina, kad susinormalizuos, bet atsibodo kiekviena menesi laukti....ar yra jums taip buve, kada turetu viskas grizti savas vezes?
*

sveikute 4u.gif man irgi taippat buvo galvojau jau niekad nebesusinormalizuos bet va jau 3 men kaip viskas savo laiku ir savo vietoj biggrin.gif turek kantrybes juk po gimdymo o ne po baliaus issireguliavo biggrin.gif
rikutis
o man viskas atvirksciai- iki nestumo menesines buvo tiek nereguliarios, kad sirgdavau gal kas kokius 3-4menesius... o va po gimdymo kaip laikrodukas- 27 dienos ir yra tongue.gif
beje spirale ir as galvoju isideti, tai gal ji ka ir keicia?.. g.gif
*Maja*
Pirmą kartą po gimdymo mmm atlankė praėjus 6 mėn, antrų laukiau ir su nekantrumu, net 38 dienos praėjo, buvau jau išsigandus doh.gif doh.gif Tikiuosi susinormalizuos g.gif
*vandene*
Po gimdymo mmm aplanke praejus 3 men., ir iki siol nereguliarios, o jau praejo 9 menesiai doh.gif Kiek galima jaudintis ar pastojau ar ne doh.gif
Nerytė
mmmm... pogimdymo pasirode po 4,5 men. LYGIAI TOKIOS PACIOS KAIP IR BUVO, NEI DAUGIAU KRAUJUOJU NEI MAZIAU, IR CIKLAS REGULIARUS. ZODZIU NIEKAS NEPASIKEITE. ax.gif
juranda
Na va, o as siandien buvau pas gydytoja, tai israse Duphaston menesinems issaukti.
Nerytė
QUOTE(juranda @ 2007 08 04, 20:14)
Na va, o as siandien buvau pas gydytoja, tai israse Duphaston menesinems issaukti.
*

kas cia per daiktas? kokie hormonai? unsure.gif
juranda
QUOTE(Nerytė @ 2007 08 05, 06:12)
kas cia per daiktas? kokie hormonai?  unsure.gif
*

taip, kaip suprantu, cia kazkoks hormonas
Nerytė
QUOTE(juranda @ 2007 08 06, 09:11)
taip, kaip suprantu, cia kazkoks hormonas
*

turesi kiekviena menesi gerti jei nesusinormalizuos?
sanedma
man menesnes pirmosios po gimdymo pasirode kazkur po 3 men. o dabar niekaip nesulaukiu sekanciu . labai jaudinausi bet kai paskaiciau kad ir ktom taip buna tai ramiau pasidare.ner man cia airijoj ko pasiklaust tokiais klausimais tai gerai kad toks forumas yra. tuoj grysim LT spirale isistatysiu ramiau bus, o ryt skambinsiu del smear test, ziuresim kokie atsakymai.tikiuosi jau greitu laiku spirale turet.gal kas airijoj irgi ja statesi? nes as LT laukt nenoriu.greiciau isidesiu ramiau bus rolleyes.gif
juranda
QUOTE(Nerytė @ 2007 08 05, 23:37)
turesi kiekviena menesi gerti jei nesusinormalizuos?
*

greiciausia ne, tik varine spirale teks isimti, o naudoti kazkokia hormonine kontracepcija, prie tableciu grizt nenoriu, tai turbut bus mirena
ugniukas
as esu 2men po gimdymo, ir jau papulio mazius menuo kaip nevalgo... jus sakot , kad prasidejo po 3men..tai cia MP maitinant,ar jau nutraukus maitinima?? nes sedziu dabar kaip ant adatu,ir bijau bet kada pradeti kraujuoti doh.gif
dilgelyti
O musu kleckiukui jau tuoj 3 menesiukai. Maitinu pati, o mm dar nera.. Tai irgi trupuciuka nerimauju..vis galvoju..kad neuzkluptu nepasiruosusia kur nors isejus pasizmoneti smile.gif Ot vaizdelis butu biggrin.gif Na o kaip jums, ar po gimdymo maziau skausmingesnes mm tapo? Man tai kol nevartojau KT tai buvo ziauriai skaudzios..idomu kaip dabar bus...
dalyyvė
man mmmm prasidejo kakzur 5.5 men po gimd, pati maitinau; ir prasidejo visai netiketai, be jokio pms, nuvaziavom prie juros ir bac!
o dabar va laukiu nesulaukiu, jau 40 d, o pries tai pas mane gan reguliariai budavo; bet ziuriu ne man vienai taip, tai palengvejo:)
nastalzi
Man atsirado 2men.po gimdymo.Is pradiu gausiai ir nereguliariai,o dabar jau kaip ir atsistato.
martinna
As tai savo mazaja maitinu pilnai MP neduodu jokiu arbateliu ir niekuo neprimaitinu ir va susirgau praejus lygiai 4 menesiams o kazkas minejo kad kol maitini tol nesergi pasirodo tai tik mitas schmoll.gif
Crizal*
Pirmajam kleckiuku gimus susirgau po 6-7mėn. O dabar kadangi praėjo beveik 2mėn. ir maitinu savo pienuku jokių požymių nesimato mirksiukas.gif
Mikasiene
mna tai jau trečias mėnuo kaip nereguliariai. Atrodo PMS praūžia visu smarkumu, ir nuotaikos kaitaliojas ir pilvo apačią paskaudą. ale pačių mėnesinių sulaukiu visada netikėtai. Kartais po 30 dienų, kartais po 35....Kažkokia nesamonė, esu nuolat laukime.
nlh
sveikutes man pogimdymo menesines labai labai gausios ir netgi trunka10dienu o pries gimdyma buvo tik5dienos ir tiesiog normalios menesines,net nezinau toks jaumas kad negyvai nukraujuosiu
smuikiene
QUOTE(juranda @ 2007 08 01, 14:29)
Sveikutes, 4u.gif
*

nereguliarios ir gausesnes del vario spirales, varis pagausina kraujavima ir reikia laiko kad prisitaikytu organizmas prie spirales, mano daktaras sake kad 3 menesius taikosi organizmas taigi per juos gali net iskristi spirale, todel reikia buti atsargiai, jei norejai kad butu maziau kraujavimo reikejo deti hotmonine spirale, ji sumazina menesiniu cikla iki 3 dienu, viena drauge yra ysidejus, o as pati tai varine ir man gausios ir ilgos, bet jau 3 menesines po ydejimo gereja situacija. mirksiukas.gif
Papildyta:
doh.gif
QUOTE(martinna @ 2007 08 22, 14:31)
As tai savo mazaja maitinu pilnai MP neduodu jokiu arbateliu ir niekuo neprimaitinu ir va susirgau praejus lygiai  4 menesiams o kazkas minejo kad kol maitini tol nesergi pasirodo tai tik mitas  schmoll.gif
*

as ir maitinau saviski iki 7,5 men, ir niekuo neprimaitindavau, tik nuo kokiu 5 men jau kartais duodavau tyreliu bet retai, ir susirgau apie 5 men, manau kad priklauso nuo organizmo, gal kam ir nebuvo bet kiek paklausai tai visos suserga praejus keliem men.
Papildyta:
QUOTE(nlh @ 2007 09 06, 10:21)
sveikutes man pogimdymo menesines labai labai gausios ir netgi trunka10dienu o pries gimdyma buvo tik5dienos ir tiesiog normalios menesines,net nezinau toks jaumas kad negyvai nukraujuosiu
*

pasitark su savo ginekologu ir dek hormonine spirale, ji sumains meneiniu cikla, ir bus negausios ir bus apsauga kartu ax.gif
Nova27
Pas mane pries pastojant menesines buvo kaip laikrodukas, trukdavo 3-4 dienas... o dabar PMS praejo, jauciu visus pozymius, o paciu menesiniu nera... Pirmuju sulaukiau po 6 menesiu ir 4 dienu nuo gimdymo biggrin.gif
Beje pacios menesines tai iki 6 dienu issitempe verysad.gif Kai pirmos buvo, tai jau emiau galvoti, gal visai nepasibaigs tas dziaugsmelis tongue.gif O jau gausumas... Pries pastojant buvo labai gausios, o dabar tai atrodo, kad visi skysciai isbegs ir i mumija pavirsiu, bet pasidziaugt galiu bent tuo, kad dabar tik nestipriai maudzia, o juk anksciau be Ketanov nuskausminamuju gyventi negaledavau...
Miegaliuke S
Man menesine sprasidejo po 6men,bet as dar iki siol maitinu
Pumpurėlis
Man mmm prasidėjo po gimdymo praėjus 5 mėn., nors maitinau iki 3. Iki gimdymo buvo labai nereguliarios, o po gimdymo tris mėnesius ėjo kaip laikrodis - susirgdavau tą pačią mėnesio dieną. Jau ir dabar laukiau, bet šįkart nesusirgau doh.gif Laukiu toliau ir tikiuosi, kad sulauksiu, panikuoju, kad nebūčiau kažkokiu mistiniu būdu pastojus (naudojam prezervatyvus) doh.gif Bet kai paskaičiau, kad ne man vienai kažkokios nesąmonės šitoj srity vyksta, truputį ramiau pasidarė...
blogiete
Tos MM tai tikras galvos skausmas schmoll.gif kadangi maitinau mažiu MP, tai MM nebuvo labai ilgai... Bet va kai atėjo laikas unsure.gif Oi, oi kaip buvo negera. Visų pirma prieš MM būnu labai nerviga ( pirma kažkaip nesijauzdavo ) ir maudžia pilvo apačią. Antra jau tokios nereguliarios doh.gif verysad.gif Depresija apima kai turi laukti po po mėn. ar 1,5 mėn. ir nežinai kada ir kur tave užklups verysad.gif Bet va yra ir vienas geras dalykas - MM visiškai nėra skausmingos, nors prieš nieštumą sienomis lipdavau thumbup.gif
balandine
na man pries nestumo jos buvo labai skaudzios, alpdavau nuo skausmo ir vemdavau, ko tik nedarydavau, db po gimdymo vel tas pats, nesumazejo man tas skausmas, nors visi teige, kad po gimdymo bus nebeskaudzios!!! unsure.gif o sirgimo visai nesuprantu dabar kas dvi savaites sergu doh.gif
Danga
Pasidare gausesnes, kartais taip ir atrodo kad pramus doh.gif , bet po kokio pusmecio susitvarko, na gal kai kam siek tiek ilgiau verysad.gif
kysulia
Kai prasidėjo, tai pirmąkart vėlavo mėnesį, po to dvi savaites, gal dabar susireguliuos, nes jau paranoja dėl nėštumo didžiausia, kai mmm vėluoja g.gif
Emanuella
menesines pas mane tapo dvisavaitinemis ax.gif nors ir geriu kontraceptikus,vis tiek niekaip nesusireguliuoja.gal kas nors blogai? blush2.gif
twix'e
aš susirgau gal praėjus dviems mėnėsiams po gimdymo smile.gif įsidėjau varinę spiralę, viskas buvo gerai, gal tik gausesnės patapo ax.gif spiralę turiu virš metų ir dabar kažkokios nesamonės prasidėjo, sergu jau beveik antra savaitė (nors negausiai) doh.gif užsirašiau pas gydytoją, žiūrėsim kas čia yr g.gif
zipzip
Na randu daug pasisakymu apie tai tu mamyciu, kurios pacios maitina. O kaip nemaitinancioms krutimi? Kada jums prasidejo menstruacijos? g.gif ax.gif
KRIAUKLELE
QUOTE(pievu_kamane @ 2009 07 14, 15:31)
na, man panašiais požymiais antras  nestuke.gif  prasidėjo. Po antro gimdymo vėl tas pats, bet nėštumo nėra, gyd.sako, kad susinormalizuos savaime, nors mane jau irgi tokia nesąmonė vargina. Gal reiks nakvišų aliejų pabandyt vartoti, gal kas žinot, ar galima maitinančioms  g.gif  Parašyk, ką tau gyd. patars. O gal ir tave reiks sveikint su  nestuke.gif  mirksiukas.gif
*

Tai vat, kad buvau pas gydytoja, asq ne savo, pries gera menesi, tai ji sake, kad tai yra normalu. Kad susinormalizuos viskas, nu bet atsiprasau doh.gif , jau taip trys menesiai, ir MB nervuojasi, tipo, kada viskas baigsis doh.gif . O del nestuke.gif , tai tikrai, kad ne, nebuvo kada, visada saugojomes. Nu tikiuosi, kad [askirs kokiu vaistu, juolab po poros savaiciu MB atostogos, noresis prie juros lekti, nu bet jeigu viskas dar tesis doh.gif , tai gun_rifle.gif aggressive.gif
KRIAUKLELE
QUOTE(pievu_kamane @ 2009 07 14, 15:31)
na, man panašiais požymiais antras  nestuke.gif  prasidėjo. Po antro gimdymo vėl tas pats, bet nėštumo nėra, gyd.sako, kad susinormalizuos savaime, nors mane jau irgi tokia nesąmonė vargina. Gal reiks nakvišų aliejų pabandyt vartoti, gal kas žinot, ar galima maitinančioms  g.gif  Parašyk, ką tau gyd. patars. O gal ir tave reiks sveikint su  nestuke.gif  mirksiukas.gif
*

Tai vakar buvau pas gydytoja, paziurejo mane ant to "samaliotiko" (as kraujavau), padariau jos paliepimu nestumo testa - neigiamas, o galiausiai padare echo. Tai pas mane pamate, kad yra cista ir isbrinkusi visa gleivine (to niekad nera buve). Tai dabar israse vaistu (Duphastono gerti 5 dienas, ir dar kazkokiu kontraceptiku, kurio vaistinese nera, tai siandien uzsakiau, kad atveztu), na tai sake, kad turetu praeiti, bet kaip supratau, as linksminsiuos taip visa vasara . O jeigu ir tai nepades tai rudeni gausiu siuntima i ligonine valymui, nu zodziu "linksma" labai doh.gif
landrea
Man prasidejo praejus 6 sav baigus maitint ax.gif
pievu_kamane
QUOTE(KRIAUKLELE @ 2009 07 16, 18:14)
Tai vakar buvau pas gydytoja, paziurejo mane ant to "samaliotiko" (as kraujavau), padariau jos paliepimu nestumo testa - neigiamas, o galiausiai padare echo. Tai pas mane pamate, kad yra cista ir isbrinkusi visa gleivine (to niekad nera buve). Tai dabar israse vaistu (Duphastono gerti 5 dienas, ir dar kazkokiu kontraceptiku, kurio vaistinese nera, tai siandien uzsakiau, kad atveztu), na tai sake, kad turetu praeiti, bet kaip supratau, as linksminsiuos taip visa vasara . O jeigu ir tai nepades tai rudeni gausiu siuntima i ligonine valymui, nu zodziu "linksma" labai  doh.gif
*

Niu ne kas console.gif o ar nebemaitini pati, kad hormonų prirašė?
(Lelija)
O kaip mamytes pastebejot, kad jau vyksta ovuliacija, kokie buvo zenklai pries pirmas menstruacijas?
Aš maitinu, jau zuikutei puse metų, bet dar nėra mm, ir nepanašu, kad jos greit bus blink.gif. Jau kartais ir pagalvoju, gal reik kokį testuką nusipirkt g.gif
Ramsta
Sveika Vilkute!!!
kaip tu?kaip tavo menzes?kaip sveikatele?
mano gyvenime tai kazkoks nuosmukis-asaru pakalne-nors atrodo turetu but atvirksciai, nors baigiau mokslus, susiradau darba-bet deja sveikatele manes nelepina....kuo toliau tuo labiau eme man visur ten pilve skaudet per vadinamasias menzes-jos tapo vel mažos-vos kad tepateplioja 2 dienas-ir skauda, skauda slapinantis, skaudziai kazkaip norisi turtintis kol pora neissividuriouju pora sykiu, o dar eme skaudet ir praejus savaitei po menziu-jau antra men taip-issigandau-nuvariau pas gyniu kaip tik vadinamuju menziu metu-sako-kazka matau-lyg skyscio lyg ko gimdoja-sako kur buvai anksciau-se tau kad nori-visus metus ejau net pas kelis ieskodama ligu ir se tau kad nori...sako ateik po keliu dienu-atvarau-nieko gero-sako siusiu i klinikas-pasidaryt hysteroskopija-arba saaugos-arba asermano sindr...nuvariau pas ta gydytoja kur rekomendavo-rugpjucio 4operuos:tipo ziures kas ten, ir vat-lygiau sav po tu atseit menziu vel man eme ziauriai maust pilvo apacia-bet jau taip kad net ibuprofena geriau-nebezinau kas daros-savaitgali pas gydytoja nenuleksi-o i priomnika bijau-kas zino vel kai papulsiu pas bet ka....
ets nebegaliu-bliaunu istisai-tipo gali but kad ir sudeginus tas saaugas ta gimdos gleivine nebeataugs...nesuprantu, nu kodel cia man taip nepasiseke?ka padariau blogo?
asaros, asaros,asaros....
KRIAUKLELE
QUOTE(pievu_kamane @ 2009 07 17, 11:58)
Niu ne kas  console.gif  o ar nebemaitini pati, kad hormonų prirašė?
*

ne, jau senokai nemaitinu ax.gif Bet zinai tas Duphastonas lygtais padejo, nes jau nebekraujuoju thumbup.gif Dabar beliks sulaukti menesiniu ir tada pradet gerti tas kontraceptines, sake, kad turetu cikla sureguliuoti, na, bet as ruosiuosi tik viena cikla gerti, o po to nebe ax.gif
Varikė
Kai mėnuo po gimdymo nuėjau pas ginekologę, tai pasakė, kad jau galiu pastoti, nes organizmas jau pasiruošęs. Mėnesinės prasidėjo 3 mėn. po gimdymo. Nors dukrytę maitinu jau virš metų.
Kipseva
Kraujavau po gimdymo apie menesi, o tada po savaites prasidejo menesenkes, nors ir pati vis dar maitinu.. verysad.gif
Vilkute
Labukas Ramsta. Kaip tai senai savo kompą bebuvau įsijungus, pasinėriau į darbus + vaikai, namų ruoša. Po darbų prie ežerų dažnai lekiam, tai taip ir nebuvo laiko kada čia beįlyst.
Kaip gaila, kad pas tave nėra gerų žinių console.gif . Na jo, čia toks skyrelis kad mažai turbūt mūsų tokių likimo draugių, užtat ir daktarai "blūdija". Na bet nepergyvenk taip. Kol kas tai ten tik spėliojimai. O kas ta hysteroskopija? Kuo ji skiriasi nuo laparoskopijos? Man kažką buvo minėjusi gyd., kad jei laparoskopijos metu ten kažkas nepavyks, tada darys hysteroskopiją. Bet nebedarė, matyt neprireikė. Tik nebijok, nieko ten baisaus manau neturėtų būti. Bent jau laparoskopija man visai nebaisi atrodė. Nieko nėra baisiau, kaip nežinomybė ir ištisiniai skausmai, kuriuos kenti dabar. Svarbiausia, kad nustatytų priežastį. O tada jau kaip nors.
O pas mane irgi nieko naujo. Liko paskutinis mėnuo paskirtų kontraceptikų. Geriu ir tiek, tipo nuo tos endometriozės, kurios niekada nejaučiau ir nejaučiu. Vienintelis pagerėjimas po operacijos, kad išnyko pilvo pūtimas, kuris, matyt, buvo nuo cistų. O šiaip mensių kaip nebuvo taip ir nėra. Nė kvapo. Nė užuominos. Jau susitaikiau su ta mintimi, kad jų ir nebus. Jaučiuosi gerai, nieko neskauda, vaikų nebeplanuoju, tai turbūt kad ir nebeieškosiu ligų. Viena gydytoja pažįstamai yra puse lūpų užsiminus, kad šiais laikais ir trisdešimtmetėms pasitaiko klimakso atvejų doh.gif . Nebežinau ką galvot, bet nebežinau kur ir kreiptis. Tiesiog susigyvenau su savo amenorėja, visus paketus draugėm išdalinau, kad akių nebadytų ir nebesuku sau plaučių biggrin.gif . Linkiu ir tau nebeimti taip visko į galvą mirksiukas.gif (na, gal durnai čia pasakiau, juk tau skauda....).
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.