Įkraunama...
Įkraunama...

Labai gausios mėnesinės po gimdymo

Kai prasidėjo, tai pirmąkart vėlavo mėnesį, po to dvi savaites, gal dabar susireguliuos, nes jau paranoja dėl nėštumo didžiausia, kai mmm vėluoja g.gif
Atsakyti
menesines pas mane tapo dvisavaitinemis ax.gif nors ir geriu kontraceptikus,vis tiek niekaip nesusireguliuoja.gal kas nors blogai? blush2.gif
Atsakyti
aš susirgau gal praėjus dviems mėnėsiams po gimdymo smile.gif įsidėjau varinę spiralę, viskas buvo gerai, gal tik gausesnės patapo ax.gif spiralę turiu virš metų ir dabar kažkokios nesamonės prasidėjo, sergu jau beveik antra savaitė (nors negausiai) doh.gif užsirašiau pas gydytoją, žiūrėsim kas čia yr g.gif
Atsakyti
Na randu daug pasisakymu apie tai tu mamyciu, kurios pacios maitina. O kaip nemaitinancioms krutimi? Kada jums prasidejo menstruacijos? g.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(pievu_kamane @ 2009 07 14, 15:31)
na, man panašiais požymiais antras  nestuke.gif  prasidėjo. Po antro gimdymo vėl tas pats, bet nėštumo nėra, gyd.sako, kad susinormalizuos savaime, nors mane jau irgi tokia nesąmonė vargina. Gal reiks nakvišų aliejų pabandyt vartoti, gal kas žinot, ar galima maitinančioms  g.gif  Parašyk, ką tau gyd. patars. O gal ir tave reiks sveikint su  nestuke.gif  mirksiukas.gif

Tai vat, kad buvau pas gydytoja, asq ne savo, pries gera menesi, tai ji sake, kad tai yra normalu. Kad susinormalizuos viskas, nu bet atsiprasau doh.gif , jau taip trys menesiai, ir MB nervuojasi, tipo, kada viskas baigsis doh.gif . O del nestuke.gif , tai tikrai, kad ne, nebuvo kada, visada saugojomes. Nu tikiuosi, kad [askirs kokiu vaistu, juolab po poros savaiciu MB atostogos, noresis prie juros lekti, nu bet jeigu viskas dar tesis doh.gif , tai gun_rifle.gif aggressive.gif
Atsakyti
QUOTE(pievu_kamane @ 2009 07 14, 15:31)
na, man panašiais požymiais antras  nestuke.gif  prasidėjo. Po antro gimdymo vėl tas pats, bet nėštumo nėra, gyd.sako, kad susinormalizuos savaime, nors mane jau irgi tokia nesąmonė vargina. Gal reiks nakvišų aliejų pabandyt vartoti, gal kas žinot, ar galima maitinančioms  g.gif  Parašyk, ką tau gyd. patars. O gal ir tave reiks sveikint su  nestuke.gif  mirksiukas.gif


Tai vakar buvau pas gydytoja, paziurejo mane ant to "samaliotiko" (as kraujavau), padariau jos paliepimu nestumo testa - neigiamas, o galiausiai padare echo. Tai pas mane pamate, kad yra cista ir isbrinkusi visa gleivine (to niekad nera buve). Tai dabar israse vaistu (Duphastono gerti 5 dienas, ir dar kazkokiu kontraceptiku, kurio vaistinese nera, tai siandien uzsakiau, kad atveztu), na tai sake, kad turetu praeiti, bet kaip supratau, as linksminsiuos taip visa vasara . O jeigu ir tai nepades tai rudeni gausiu siuntima i ligonine valymui, nu zodziu "linksma" labai doh.gif
Atsakyti
Man prasidejo praejus 6 sav baigus maitint ax.gif
Atsakyti
QUOTE(KRIAUKLELE @ 2009 07 16, 18:14)
Tai vakar buvau pas gydytoja, paziurejo mane ant to "samaliotiko" (as kraujavau), padariau jos paliepimu nestumo testa - neigiamas, o galiausiai padare echo. Tai pas mane pamate, kad yra cista ir isbrinkusi visa gleivine (to niekad nera buve). Tai dabar israse vaistu (Duphastono gerti 5 dienas, ir dar kazkokiu kontraceptiku, kurio vaistinese nera, tai siandien uzsakiau, kad atveztu), na tai sake, kad turetu praeiti, bet kaip supratau, as linksminsiuos taip visa vasara . O jeigu ir tai nepades tai rudeni gausiu siuntima i ligonine valymui, nu zodziu "linksma" labai  doh.gif

Niu ne kas console.gif o ar nebemaitini pati, kad hormonų prirašė?
Atsakyti
O kaip mamytes pastebejot, kad jau vyksta ovuliacija, kokie buvo zenklai pries pirmas menstruacijas?
Aš maitinu, jau zuikutei puse metų, bet dar nėra mm, ir nepanašu, kad jos greit bus blink.gif. Jau kartais ir pagalvoju, gal reik kokį testuką nusipirkt g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo (Lelija): 17 liepos 2009 - 12:53
Sveika Vilkute!!!
kaip tu?kaip tavo menzes?kaip sveikatele?
mano gyvenime tai kazkoks nuosmukis-asaru pakalne-nors atrodo turetu but atvirksciai, nors baigiau mokslus, susiradau darba-bet deja sveikatele manes nelepina....kuo toliau tuo labiau eme man visur ten pilve skaudet per vadinamasias menzes-jos tapo vel mažos-vos kad tepateplioja 2 dienas-ir skauda, skauda slapinantis, skaudziai kazkaip norisi turtintis kol pora neissividuriouju pora sykiu, o dar eme skaudet ir praejus savaitei po menziu-jau antra men taip-issigandau-nuvariau pas gyniu kaip tik vadinamuju menziu metu-sako-kazka matau-lyg skyscio lyg ko gimdoja-sako kur buvai anksciau-se tau kad nori-visus metus ejau net pas kelis ieskodama ligu ir se tau kad nori...sako ateik po keliu dienu-atvarau-nieko gero-sako siusiu i klinikas-pasidaryt hysteroskopija-arba saaugos-arba asermano sindr...nuvariau pas ta gydytoja kur rekomendavo-rugpjucio 4operuos:tipo ziures kas ten, ir vat-lygiau sav po tu atseit menziu vel man eme ziauriai maust pilvo apacia-bet jau taip kad net ibuprofena geriau-nebezinau kas daros-savaitgali pas gydytoja nenuleksi-o i priomnika bijau-kas zino vel kai papulsiu pas bet ka....
ets nebegaliu-bliaunu istisai-tipo gali but kad ir sudeginus tas saaugas ta gimdos gleivine nebeataugs...nesuprantu, nu kodel cia man taip nepasiseke?ka padariau blogo?
asaros, asaros,asaros....
Atsakyti
QUOTE(pievu_kamane @ 2009 07 17, 11:58)
Niu ne kas  console.gif  o ar nebemaitini pati, kad hormonų prirašė?

ne, jau senokai nemaitinu ax.gif Bet zinai tas Duphastonas lygtais padejo, nes jau nebekraujuoju thumbup.gif Dabar beliks sulaukti menesiniu ir tada pradet gerti tas kontraceptines, sake, kad turetu cikla sureguliuoti, na, bet as ruosiuosi tik viena cikla gerti, o po to nebe ax.gif
Atsakyti
Kai mėnuo po gimdymo nuėjau pas ginekologę, tai pasakė, kad jau galiu pastoti, nes organizmas jau pasiruošęs. Mėnesinės prasidėjo 3 mėn. po gimdymo. Nors dukrytę maitinu jau virš metų.
Atsakyti