Įkraunama...
Įkraunama...

Labai gausios mėnesinės po gimdymo

As sunu maitinau pati (iki 9men kas 3val tai tikrai), man buvo darytas CP, bet mms pasirode po 3men blink.gif Tiklsiau pagimdziau kovo gale, o mms pasibelde birzelio vidury....Buvo labai netiketos, su ryskiu PMS'u ir siaubingai gausios unsure.gif
Atsakyti
Man 7men po gimdymo pasirode. Muo 6men pradejau pamazu primaitint, bet tik karta per diena ir tai duodavau mp uzgert, tai gal taip sutapo, kad lygiai po menesio nuo primaitinimo pradzios.
Atsakyti
Sveikos,
Po gimdymo kraujavau 4 savaites, nezinau ar cia gimda valesi, ar ir menesines i ta kraujavima galima iskaityti?!
Vaika maitinau tik savaite.
Dabar leliukui praktiskai 2 menesiai, o menesiniu taip ir nesulaukiu doh.gif
O gal per anksti laukiu? rolleyes.gif
O jeigu pvz., menesines pasirodo tik po 4 menesiu, o kaip pvz., galima KT pradeti gerti?
Atsakyti
tik baigiau kraujuoti po gimdymo ir kitą mėnesį mėnesinės.... sad.gif o žindžiau vaikelį dieną naktį kas dvi valandas....
Atsakyti
QUOTE(Jolancik @ 2011 03 08, 15:50)
Sveikos,
O jeigu pvz., menesines pasirodo tik po 4 menesiu, o kaip pvz., galima KT pradeti gerti?


na manau geriau konsultuotis tuo klausimu su gydytoja 4u.gif As tai iki ciklo susireguliavimo naudociu prezervatyvais, o veliau jau KT (nors situ as nekenciu) wink.gif Planuoju po sio gimdymo spirale kaip apsaugos priemone naudoti smile.gif 4u.gif
Atsakyti
Merginos, ar aš gerai supratau???? ar galima pastoti po gimdymo nors dar po gimdymo ir nebuvo mėnesinių???!!!! blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Malvinaaa @ 2011 03 12, 19:35)
Merginos, ar aš gerai supratau???? ar galima pastoti po gimdymo nors dar po gimdymo ir nebuvo mėnesinių???!!!! blink.gif  blink.gif

taip, galima smile.gif
Atsakyti
labukas, as maitinau keleta dienu pati, gimda valesi tris savaites, o praejus lygiai dviem menesiams po gimdymo pasirode menesines. bet jau tokios silpnutes, kad drasiai naudojau kasdienius iklotus. tai sitas faktas kiek nustebino, nes teko girdeti, akd dazniausiai merginos 'plaukia' g.gif
Atsakyti
QUOTE(zipzip @ 2011 03 13, 03:31)
taip, galima  smile.gif



Man šokas blink.gif blink.gif
Bėgu pirkti testo doh.gif

Bet vistiek nesuprantu, kaip tai imanoma, nes kiek suprantu fiziologiškai to negali būti.
Atsakyti
Man pirmosios mmm atsirado 4.5 men po gimdymo, t.y. vakar kiek gausiau kraujauvo , o vat siandien jau maziau g.gif , maitinu MP dar ir dabar, tik vat keista, kad siandien mazoji nelabai norejo imti papuko, kiek skaiciau mmm itakoja pieno skoni, ar kam buvo panasiai ? nors siaip galiu pasakyti, kad visa ta laika po gimdymo karts nuo karto "patepliodavo" kokias 2-3 dienas kas 2-3 savaites, paskui vel lyg niekur nieko... Taigi po vakar stipresnio pakraujavimo pradejau vartoti Azalia kontraceptines, nes antram leliukui dar anksti smile.gif
Atsakyti
Po pirmo gimdymo mmm prasidejo po 5 men. Po antro dar nesulaukiau, leliukui jau 3 men.
Bet man abu kartus labai ilgai valesi gimda - 4 savaites pyle kaip is kibiro, kresuliais, o dar 2 sav. silpniau, tai viso 6 sav. kraujavimas teses ..
Atsakyti
QUOTE(1981lina @ 2011 03 21, 20:27)
Man pirmosios mmm atsirado 4.5 men po gimdymo, t.y. vakar kiek gausiau kraujauvo , o vat siandien jau maziau  g.gif  , maitinu MP dar ir dabar, tik vat keista, kad siandien mazoji nelabai norejo imti papuko, kiek skaiciau mmm itakoja pieno skoni, ar kam buvo panasiai ? nors siaip galiu pasakyti, kad visa ta laika po gimdymo karts nuo karto "patepliodavo" kokias 2-3 dienas kas 2-3 savaites, paskui vel lyg niekur nieko... Taigi po vakar stipresnio pakraujavimo pradejau vartoti Azalia kontraceptines, nes antram leliukui dar anksti smile.gif

Su pirmu vaikeliu pradejau po 4men. nors maitinau. su antru prasidejo po 5men. Sunus prasidejus men pradedavo maziau valgyt, o po antru is vis nenorejo imti kruties. dukryte visada imdavo, nors tomis dienomis tikrai budavo maziau pieno. Tik nezinojau, kad galima kontraceptikus maitinancioms. Man gine po 6menesiu pasiule spirale.
Atsakyti