Įkraunama...
Įkraunama...

Labai gausios mėnesinės po gimdymo

prasidejo is karto kita diena po to, kai nusprendziau nebebaitint blink.gif toks jausmas, kad ir psichologiskai susijes dalykas - viena diena maitini, kita diena ne ir atsiranda menses blink.gif tai atsitiko kai vaikam suejo 2 men
Atsakyti
Na vat, susirgau as ir si men ax.gif tik maitinu vis dar pilnumoj biggrin.gif biggrin.gif nesuprantu blush2.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Leti-lady @ 2011 01 03, 14:52)
Na vat, susirgau as ir si men  ax.gif  tik maitinu vis dar pilnumoj  biggrin.gif  biggrin.gif  nesuprantu  blush2.gif  blush2.gif

Man pirmą kartą mėnesinės grįžo 3mėn, sūnų maitinau iki 1m11mėn. Dabar taip pat maitinu tik MP ir įtariu, kad mėnesinės grįžo po 6sav. Laukiu kitų, tada tiksliai bus aišku.
Atsakyti
Na taip, susirgau jau va antra men, paveluotai 12 dienu ax.gif tai jau visko spejau prisigalvoti doh.gif rolleyes.gif Bet maitinu pilnumoj ax.gif Na ziuresim kaip cia pas mane organizmas sustatis viska blush2.gif

Atsakyti
ech kad man tik tokios bedos-kaip veluojancios menzes...buvau Vilniuj Santariskese-pas doc. Alisauska, paziurejo ultragarsu-nu tikrai sako matau kad yra gimdoj saaugos, liepe pasidaryt hormonu tyrimus ir sako reikia vel idet spirale, tam kad butu menzes, jetus, bet bijau jau bet kokiu intervenciju....
O siandie pasidariau savo poliklinikoj tuos hormunu tyrimus kur sake- sumazeje Prolaktino kazkodel , tai isvis nieks nebeaisku:hm

manai, man buna periodiski skausmai, bet nepramusa per tas saaugas, tik kad spazmuoja spazmuoja, ir vos tik vos rusvai patepa ir vsio schmoll.gif
Atsakyti
Grįžo po 2,5mėn, nors maitinau pilnai, ne rečiau, kaip kas 3 valandas. Reguliarios, nors maitinau iki 11,5mėn. Tik žymiai gausesnės, negu iki nėštumo, bet mažiau skausmingos.
Atsakyti
Prasidejo po 7,5men, nors dar maitinu
Atsakyti
Mmm gryzo po 10 men, nors dar maitinau ax.gif
Atsakyti
po penkiu men, nebemaitinau...
Atsakyti
Po pirmo gimdymo praejo 4 menesiai ir susirgau ir dingo pienukas man, o po antro gimdymo va praejo 3 menesiukai ir jau susirgau, bet iki siol dar vis maitinu smile.gif
Atsakyti
tiek po pirmo vaikelio, tiek po antro, menesines grizo praejus 6sav., po gimdymo
Atsakyti
Pirmagimi maitinau iki 1 m. 3 men. bet mmm taip ir nesulaukiau schmoll.gif nutraukus maitinima is karto II pasirode biggrin.gif
Atsakyti