Įkraunama...
Įkraunama...

Labai gausios mėnesinės po gimdymo

QUOTE(bova @ 2010 10 12, 14:52)
sveikutes.
as maitinu savo dukryte ir dien a ir nakti. diena jau stengiuosi mazinti, bet va kad jai labai reikia to papulio ir pienuko. o maziukei mano jau 1metai ir 5 men. ir man dar nebuvo mmm.
ir pastot nepastojus, nors jau su vyru ir bandom.
o va sesuo po gimd 3 men ir plaukia kaip reikalas..

O, tai nors pas viena mama panasiai yra.... As maitinu savo sunu jau 1 metai ir 3 men ir taip pat jokiu mmmm nera. Jau pora savaiciu diena nebemaitinu ir jau kaip suprantu turiu pradet ju laukt...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo inga325: 22 spalio 2010 - 12:01
manau kad kiekvienai skirtingai smile.gif
Atsakyti
Po pirmo gimdymo susirgau mmm praejus 3 men, nors ir maitinau. O dabar jau po antro gimdymo praejo beveik 5 men. dar nieko nesulaukiau (taip pat dra maitinu), ir tikrai nelaukiu rolleyes.gif tikiuosi kol maitinsiu tol nesusirgsiu, siaip planuoju maitinti iki dukruzei sueis 9 men. ax.gif
Atsakyti
Man tai labai įdomiai buvo,po mėnesio po gimdymo aplankė mane mėnesinės,nustebau,nepatikėjau,nes maitinau..taip tesėsi 3 mėnesius po to dingo,išsigandau,kad galiu būti vėl nėščia,bet pasidariau testą,ne nėščia ir dingo mėnesinės vėl..kai jau baiginėjau maitinimą(vis mažiau bemaitindavau vėl prasidėjo). biggrin.gif
Atsakyti
Maziuką maitinu tik savo pieneliu, o mėnesinės prasidėjo po 4 mėnesių. ax.gif Jau buvau pamiršusi ką tai reiškia biggrin.gif
Atsakyti
Aš dar maitinu, o primom mėnesinėm jau persirgau. Atsirado kai leliukui buvo 4 mėn. Pirmas tris dienas labai gausios o po to tik tepliojo. Žiuresim kaip bus toliau g.gif
Atsakyti
QUOTE(Ramsta @ 2010 09 08, 13:53)
Sveikute, senai labai girdeta  4u.gif
kaip tu laikaisi?kaip tavo problemos?
as tai buvau pastojus, deja, nesekmingai liepos 24persileidau kraujavau ziauriai ir nesustojo, del ko dare vel abrazija, po jos jau vat 6.5sav ir menziu nera praeita sav viena dien rudu biski isskyru pasirode ir vsio :/nieko visiskai nebesuprantu...

parasyk apie save-labai idomu kaip tau einasi wink.gif


Sveikute. Kaip gaila, kad tau nepsiseke su nestuke.gif . Na bet jei pastojai, tai vadinas kaip tvarkoje ten su tavim. Sekanti karta butinai pasiseks smile.gif .
O su manim, nors praėjo tiek laiko, nieko naujo, nieko gero. Po laparoskopijos nieks nepasikeitė. Mensės neatsirado. Dar buvau kartą pas prof. Klimą, bet nieko gero nepasakė, prirašė vėl krūvą tyrimų, dauguma tie patys kur jau buvo daryti, tik visi mokami.... Na pasidariau. Bet viskas normos ribose. Bet, vėl priaugę cistų... verysad.gif . Siūlė histeroskopiją. Bet atsisakiau. Kiek galima tų intervencijų, narkozių. Sakė po laparoskopijos bus viskas aišku, bet nieks nepaaiškėjo. O dar šiaip turėjau visokių problemų gyvenime, tai tiesą sakant apleidau šį reikalą blush2.gif . Mėnesinių nėra, bet jau niekur nebesikreipiu. Cistas jaučiu, kartais paskauda, kartais pilvą pučia. Bet jau susigyvenau. Nžn, kodėl medikai to neįvardino, bet aš kiek prisiskaičiau tai manau man policistinės kiaušidės, kas ir galėjo sukelti amenorėją. O tai nepagydoma. Na, pailsėsiu nuo medikų, atsigausiu morališkai ir finansiškai, tada gal vėl reiks pas kažką nueiti. Net nebežinau kaip elgtis... Vaikų nebeplanuoju, todėl taip ir apleidau ligos paieškas, bet vis mintyse kirba nerimas, kad neišsivystytų kokia rimta liga iš tų cistų... Jau 2 kartus tyriausi dėl kiuašidžių vėžio, ačiū dievui, jo nėra.
Atsakyti
maitinu pati,dukrytei 4menesiukai,menesiniu dar nera,bet kartais randu po lasiuka kraujo g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo @mamyciukas@: 02 lapkričio 2010 - 20:14
Kraujavimas po gimdymo visiskai pasibaige po 4 sav. O siandien, kai po gimdymo praejo 5 savaites vel prasidejo kraujavimas nestiprus doh.gif .Tai cia skaitosi kaip menesines tikriausiai.... g.gif. Maitinu pati, tai galvojau dar ilgai ju nesulauksiu... unsure.gif
Atsakyti
Man prasidejomazdaug po 2 menesiu kai nustojau maitint. Kaip bebutu keista is karto ciklai buvo reguliarus.
Atsakyti
Man prasidėjo 2,5 mėn po gimdymo.
Atsakyti
Mano mažulei 1 m. 2 mėn., maitinu ir mmm nėra. Viduriniąją maitinau iki 1 m. 9 m., kai nustojau, tai po mėnesiuko ir parėjo smile.gif. Šiaip tai nelaukiu aš jų ax.gif, gerai man ir taip irnesakyk.gif
Atsakyti