Įkraunama...
Įkraunama...

Labai gausios mėnesinės po gimdymo

o as nesuprantu kas su mano mmm darosi doh.gif
po gimdymo kraujavau gal 2sav, 2,5men po gimdymo prasidejo pirmos mmm... o dabar niekaip nesulaukiu antru unsure.gif ir nezinau, ar ten buvo pirmos mmm arseip kazkas...ir nestumo testus jau 2pasidariau bet nieko...o mmm kaip nera taip nera g.gif
p.s.maitinau tik menesy.
Atsakyti
Maitinau iki 5 men, o prasidejo lygiai 6 men ir gan gausiai kraujuoju g.gif na ziuresiu kiek tas reikalas truks, dabar jau 3 diena, o pabaigos taip ir nematyti doh.gif
Atsakyti
man po gimdymo pirmosios menesines atsirado po 3 men
Atsakyti
na as pati nemaitinu tai man menesines prasidejo po 1,5 menesio. kaip matau kitom veliau prasidejo. na bet nevisom vienodai buna smile.gif
Atsakyti
Dar vis maitinu MP mėnesinių dar nebuvo įdomu kada jos pasirodys g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(rimmka @ 2009 11 04, 01:23)
Dar vis maitinu MP mėnesinių dar nebuvo įdomu kada jos pasirodys g.gif  g.gif


As irgi dar maitinu ir menesiniu dar nera thumbup.gif
Atsakyti
[quote=rimmka,2009 11 04, 02:23]
Dar vis maitinu MP mėnesinių dar nebuvo įdomu kada jos pasirodys g.gif g.gif
[/quo

As irgi 9,5 men maitinu,tai irgi dar nesergu,bet jau kaip men kartais uzeina tokie stiprus pilvo skausmai schmoll.gif
Atsakyti
as ir maitinu MP ,bet dar ner ax.gif
Atsakyti
Man po gimdymo prasidejo lygiai po dvieju menesiu doh.gif smile.gif galetu ju ir nebuti, buvo faina devynis menesius vaikscioti negalvojus apie jas thumbup.gif
Atsakyti
Nemaitinu nuo 4 dienos. Po gimdymo kraujavau 5 svaites, savaitę turėjau išeiginių tongue.gif ir po jos prasidėjo mėnesinės
Atsakyti
QUOTE(georgiana @ 2009 09 27, 08:38)
jatau skaitau ir aciu dievui sirdis ne taip dauzosi, visa nakti nemiegojau nes po CP praejus 2 menesiams susirgau ir siandien jau trecias rytas varo stipriai net atsistojus jauciu kaip kliuksi kas pora valandu reikia keisti paketus nakti visko prisigalvojau nemiegodama bet turbut daugumai ta pati beda, na bet gal del sventos ramybes reiketu ginei pasiskambinti g.gif
o kraujas toks kaip jus rase esate dauguma toks ryskus ir jo daug blink.gif negi cia toliau valosi organizmas niekaip nesuprantu nes po operacijos kraujavau tikrai ne daug g.gif

As taip pat puse nakties be miego doh.gif Man taip pat tokios gausios ,nu ner dar taip buve. schmoll.gif Reiks ziureti kiek tai tesis ,tikekimes kad neilgai.Gerai kad cia tokia ne viena su savo beda,vis ramiau pasidare kai pasiskaiciau......
Atsakyti
man taip pat pirmosios mmm kosmara primine doh.gif galvojau, jei dabar visada taip, tai o jo joi g.gif bijojau net iseit is namu, bet kai apsilankiau pas savo gydytoja, ji mane nuramino, sake cia viskas taip ir turi but, sekancios mmm... bus iprastos biggrin.gif taip ir buvo thumbup.gif
Atsakyti