Įkraunama...
Įkraunama...

Labai gausios mėnesinės po gimdymo

Susidūriau su tokia problema: pirmos mėnesinės po gimdymo labai gausios. Gerai kad turėjau likusių pogimdyvinių paketų. Šiandien jau 6 diena, o kraujuoju tiek kiek anksčiau pirmom dienom . Nežinau ar tai normalu. Pasidalinkit patirtim. Ačiū.
Atsakyti
QUOTE(joge @ 2007 07 19, 12:55)
Susidūriau su tokia problema: pirmos mėnesinės po gimdymo labai gausios. Gerai kad turėjau likusių pogimdyvinių paketų. Šiandien jau 6 diena, o kraujuoju tiek kiek anksčiau pirmom dienom . Nežinau ar tai normalu. Pasidalinkit patirtim. Ačiū.


Na, man pirmos mėnesinės po gimdymo buvo visiškai normalios , nors ir maitinau reguliariai MP, mėnesinės prasidėjo sekantį mėnesį po gimdymo, nors pasak gydytojos dar neturėjo prasidėti. O kada tau prasidėjo?

Šiaip aš dar labai ilgai kraujavau ir po paties gimdymo gal apie kokias 2 savaites doh.gif
Atsakyti
QUOTE(ingere @ 2007 07 19, 22:46)
Na, man pirmos mėnesinės po gimdymo buvo visiškai normalios , nors ir maitinau reguliariai MP, mėnesinės prasidėjo sekantį mėnesį po gimdymo, nors pasak gydytojos dar neturėjo prasidėti. O kada tau prasidėjo?

Šiaip aš dar labai ilgai kraujavau ir po paties gimdymo gal apie kokias 2 savaites doh.gif

Man prasidėjo 7 savaites po gimdymo, kraujavau 6 savaites. Bet tokios gausios, kad 2 dienas iš namų bijojau išeit...
Atsakyti
man pirmos buvo po 2mėn, taip ir nesupratau- jokio mėnesinių skausmo nebuvo, netepliojo, tik ištisai grynas kraujas be priemaišų bėgo, įklotų nespėjau keist. kraujavau 6dienas
Atsakyti
O tai paskui susitvarko tas kraujavimas, ar taip klane iki klimakso reiks gyvent?
Atsakyti
QUOTE(joge @ 2007 07 20, 19:05)
O tai paskui susitvarko tas kraujavimas, ar taip klane iki klimakso reiks gyvent?


Gal reiktų su ginekologe pasikonsultuoti g.gif , jei kraujavimas išties labai gausus... g.gif
Atsakyti
Man pirmi du kartai buvo kazkoks kosmaras doh.gif upeliais tekedavo,vos spedavau iklotus keist,nakti is vis baisu doh.gif Bet paskui viskas susitvarke ir dabar jau kaip ir anksciau rolleyes.gif
Atsakyti
noriu paklausti .maitninau reguliariai tris sav . po to damaitinau o savo pieno daviau tik tris du kart dienoj dabar jau sesios sav. ar gali buti kad man jau arteja menesines nes kelinta diena pilva skauda ir laaabai silpna siandien vos spejau mergaite padeti nes tiesiog nugriuvau dar taip nebuvo ,o gal kazkas gimdoj netvarkoj karstis musa zandais raudonais vaikstau parasykite nes esu uzsieni ir vienai reikia maziuke rupintiss nezinau kur kreiptis ? kada tureciau susirgti .gal ziote kaip greiciau issaukti menesines jei tai jos .aciu
Atsakyti
Laba diena 4u.gif
QUOTE(joge @ 2007 07 19, 11:55)
Susidūriau su tokia problema: pirmos mėnesinės po gimdymo labai gausios. Gerai kad turėjau likusių pogimdyvinių paketų. Šiandien jau 6 diena, o kraujuoju tiek kiek anksčiau pirmom dienom . Nežinau ar tai normalu. Pasidalinkit patirtim. Ačiū.



QUOTE(sapokiene @ 2007 07 21, 19:45)
noriu paklausti .maitninau  reguliariai tris sav . po to damaitinau  o savo pieno daviau tik tris du kart dienoj dabar jau sesios sav. ar gali buti kad  man jau arteja  menesines nes kelinta diena  pilva skauda  ir laaabai silpna  siandien vos spejau mergaite padeti nes  tiesiog nugriuvau dar taip nebuvo ,o gal kazkas gimdoj netvarkoj karstis musa zandais raudonais vaikstau  parasykite nes esu uzsieni ir vienai reikia  maziuke rupintiss  nezinau kur kreiptis ? kada tureciau susirgti .gal ziote kaip greiciau issaukti menesines jei tai jos  .aciu


Atsakysiu iš karto abiems biggrin.gif Aš irgi buvau sunerimusi dėl savo mėnesinių, todėl nubėgau pas gyd. pasikonsultuoti. Taigi, reziume: po gimdymo iki metų mėnesinės gali būti bele kokios ir bele kada. Tai visiškai normalu mirksiukas.gif
Taip, kad nesijaudinkit mamytės, su jumis viskas gerai 4u.gif
Pati baigiau maitinti, kai vaikui buvo 3,5 mėn. Mėnesinės atsirado dar po 1,5 mėn. Pirmos kaip ir normalios, o antros blink.gif blink.gif Galvojau valtį reiks pirkt, kad nepaskęsčiau biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes, 4u.gif
Mano vaikuciui tuoj bus metukai, susirgau pirma karta po 6 menesiu. Menesines tapo gausesnes, bet svarbiausia ciklas is viso issibalansavo. 45,46,35 d, dabar 38 ir vel nesusergu. Tiesa jau antras menuo kaip turiu isidejusi varine spirale.Gydytoja vis ramina, kad susinormalizuos, bet atsibodo kiekviena menesi laukti....ar yra jums taip buve, kada turetu viskas grizti savas vezes?
Atsakyti
QUOTE(juranda @ 2007 08 01, 16:29)
Sveikutes, 4u.gif
Mano vaikuciui tuoj bus metukai, susirgau pirma karta po 6 menesiu. Menesines tapo gausesnes, bet svarbiausia ciklas is viso issibalansavo. 45,46,35 d, dabar 38 ir vel nesusergu. Tiesa jau antras menuo kaip turiu isidejusi varine spirale.Gydytoja vis ramina, kad susinormalizuos, bet atsibodo kiekviena menesi laukti....ar yra jums taip buve, kada turetu viskas grizti savas vezes?

sveikute 4u.gif man irgi taippat buvo galvojau jau niekad nebesusinormalizuos bet va jau 3 men kaip viskas savo laiku ir savo vietoj biggrin.gif turek kantrybes juk po gimdymo o ne po baliaus issireguliavo biggrin.gif
Atsakyti
o man viskas atvirksciai- iki nestumo menesines buvo tiek nereguliarios, kad sirgdavau gal kas kokius 3-4menesius... o va po gimdymo kaip laikrodukas- 27 dienos ir yra tongue.gif
beje spirale ir as galvoju isideti, tai gal ji ka ir keicia?.. g.gif
Atsakyti