Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

QUOTE(eda9 @ 2008 06 13, 11:18)
Sakykit, ką dar galima be implanto padaryti? T.y. aš turiu širdies ydą, gydytoja sako, kad protezuoti nebeįmanoma, siūlo implantą, o aš jo nenoriu. Dantis viršuj 6-as, kaip ir negerai be jo gyventi  g.gif

Nenori implanto, daryk tilta. 5-7 dantis. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 06 13, 12:12)
Tada gadint tik vieną reikėtų ax.gif



QUOTE(erika.gut @ 2008 06 13, 14:33)
Nenori implanto, daryk tilta. 5-7 dantis.  mirksiukas.gif



Ačiū 4u.gif Bet kažkodėl man gydytoja sakė, kad nebegalima protezuoti 6-o danties, nes vieno šono kažkaip giliai nebėra, ne tik iki dantenų, bet dar giliau... nu nemoku paaiškinti blush2.gif

O kaip seniau padarydavo, kai dar implantų nebūdavo. Ir šiaip man smalsu, kodėl pvz kokiam mažam kabinetėly (čia su pažįstama iš Šiaulių kalbėjau) dantį susiprotezavo už kelis šimtus doh.gif Nu kaip taip gali būti? Čia senų laikų gydytojai ax.gif Tiesiog smalsu, kaip kažkokia karūnėlė apie 120 kainuoja.
Atsakyti
QUOTE(eda9 @ 2008 06 13, 16:01)
Ačiū  4u.gif  Bet kažkodėl man gydytoja sakė, kad nebegalima protezuoti 6-o danties, nes vieno šono kažkaip giliai nebėra, ne tik iki dantenų, bet dar giliau... nu nemoku paaiškinti  blush2.gif

Matyt, giliai nuskilęs.
QUOTE
O kaip seniau padarydavo, kai dar implantų nebūdavo.

Būdavo tik tiltai smile.gif
QUOTE
Tiesiog smalsu, kaip kažkokia karūnėlė apie 120 kainuoja.

Neįsivaizduoju, iš ko ji padaryta g.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 06 13, 16:43)
Matyt, giliai nuskilęs.


O jei giliai, tai dar galima?
Atsakyti
QUOTE(eda9 @ 2008 06 13, 18:47)
O jei giliai, tai dar galima?

Jei giliai nuskilęs, tai turbūt todėl jau ir negalima protezuoti. Man vieną tokį gilokai nuskilusį plombuoti teko, tai ilgai gydytoja vargo su juo ax.gif Bet pavyko smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 06 13, 16:43)

Neįsivaizduoju, iš ko ji padaryta g.gif

Tikriausiai iš plasmasės smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2008 06 14, 20:39)
Tikriausiai iš plasmasės  smile.gif

Jei iš plastmasės, 120 Lt brangoka rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2008 06 14, 19:41)
Jei iš plastmasės, 120 Lt brangoka rolleyes.gif

Prieš du metus plastmasė kainavo 100 lt.Tai dabar kaip ir viskas , tikriausiai šiek tiek pabrango. smile.gif
Atsakyti
Sveiki,
prieš tris mėnesius man buvo atlikta impantacija. Vietoj 6to dantuką dabar turiu varžtelį. smile.gif Operacija praėjo be nesklandumų, o ir po visko man nei tino, nei skaudėjo. Šiuo metu net nejaučiu, kad burnoj kažkoks svetimkūnis yra. Tačiau kada ir kaip bus galima galutinai įsitikinti, kad implantacija atlikta gerai? Ar dažnai tas pats daktaras, kuris implantuoja paskui ir protezuoja ant implanto? Nusiskundimų kaip ir neturiu (jau minėjau, kad neskaudėjo, netino ir gavau iš gydytojo visus atsakymus į man iškilusius klausimus), tačiau truputį neramu, nes daktaras, pas kurį implantavausi buvo tik baigęs rezidentūrą..
Atsakyti
QUOTE(eda9 @ 2008 06 13, 16:01)
Ačiū  4u.gif  Bet kažkodėl man gydytoja sakė, kad nebegalima protezuoti 6-o danties, nes vieno šono kažkaip giliai nebėra, ne tik iki dantenų, bet dar giliau... nu nemoku paaiškinti  blush2.gif

O kaip seniau padarydavo, kai dar implantų nebūdavo. Ir šiaip man smalsu, kodėl pvz kokiam mažam kabinetėly (čia su pažįstama iš Šiaulių kalbėjau) dantį susiprotezavo už kelis šimtus  doh.gif Nu kaip taip gali būti? Čia senų laikų gydytojai  ax.gif Tiesiog smalsu, kaip kažkokia karūnėlė apie 120 kainuoja.

Tai tiltas 5-7 ir bus be 6 danties.


Del karuneliu,. tai senais laikais ir dedavo tilta, taip pat metalini-stampuota, arba kombinuotas-metala su plasmase, arba titanuota alel atrodidavo , kaip auksinis. biggrin.gif . Tai yra ima ale metaline gilza, nuima atspauda ,veliau ta gilza su plaktuku apkala palei pagaminta is gipso modeli danties. Tada isblizgina ir pricementuoja (uzdeda, kaip kepure ant danties su kabanciai krastais).Toks neteisingas vainikas sukele uzdegina, renkasi prie dantienu mikrobai, maisto likuciai, bet geriau nei buti be dantu. Taip zmones ir vaiksciojo. Brangesni yra lieti vainikai, tikslesni, nes juos neapkala , kaip stampuotus , o islieja pagal nuimta atspauga.
Papildyta:
QUOTE(Sophi @ 2008 06 13, 17:43)
Matyt, giliai nuskilęs.

Būdavo tik tiltai smile.gif

Neįsivaizduoju, iš ko ji padaryta g.gif

Stampuota tikrai, tikrai mirksiukas.gif
Papildyta:
QUOTE(Karklas @ 2008 06 14, 22:04)
Prieš du metus plastmasė kainavo 100 lt.Tai dabar kaip ir viskas , tikriausiai šiek tiek pabrango. smile.gif

Kur cia taip?
Ščiukinaites klinikoje laikinas plastmasinis vainikelis kainuoja 60lt.
Papildyta:
QUOTE(x.sima @ 2008 06 14, 22:20)
Sveiki,
prieš tris mėnesius man buvo atlikta impantacija. Vietoj 6to dantuką dabar turiu varžtelį.  smile.gif Operacija praėjo be nesklandumų, o ir po visko man nei tino, nei skaudėjo. Šiuo metu net nejaučiu, kad burnoj kažkoks svetimkūnis yra. Tačiau kada ir kaip bus galima galutinai įsitikinti, kad implantacija atlikta gerai? Ar dažnai tas pats daktaras, kuris implantuoja paskui ir protezuoja ant implanto? Nusiskundimų kaip ir neturiu (jau minėjau, kad neskaudėjo, netino ir gavau iš gydytojo visus atsakymus į man iškilusius klausimus), tačiau truputį neramu, nes daktaras, pas kurį implantavausi buvo tik baigęs rezidentūrą..

Retai, labai net retai.
Implantuoja chirurgas impalntologas. O protezuoja -ortopedas-protezistas.
As manau, negali vienas zmogus super gerai atlikti abi sitas proceduras. schmoll.gif Reiketu daug mokslu papyldomu praeiti, o ir praktikos nemazai tureti.
Gal tau pasiseke mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo erika.gut: 14 birželio 2008 - 23:32
[quote=erika.gut,2008 06 14, 23:36]


Kur cia taip?
Ščiukinaites klinikoje laikinas plastmasinis vainikelis kainuoja 60lt.


Kaune.Extradent klinikoje. smile.gif Laikinas man taip pat kainavo 60Lt. Nežinau, gal tas laikinas nuo pastovaus kažkuo skiriasi, bet aš tiek mokėjau.Man vieno danties buvo silpnos šaknys, tai gydytoja nepatarė dėti metalo keramikos ir įdėjo plastmasę.Vieną dantį protezavo metalo keramika,kitą-plastmase.Ir kas liūdniausia, tą keramiką teko ištraukti, o plastmasinis dar stovi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Karklas: 15 birželio 2008 - 09:35
QUOTE(Karklas @ 2008 06 15, 10:34)
Ir kas liūdniausia, tą keramiką teko ištraukti

Kas atsitiko g.gif
Atsakyti