Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

QUOTE(jurda @ 2007 10 11, 15:44)
As irgi nezinau, ka daryti, bet kad iš kito metalo kol kas Lietuvoj nedaro. O kaip, ar esi patenkinta savo implantais? O vainikelis iš metalo keramikos ar bemetalės keramikos? Ar jie nekeicia spalvos, t.y. netamseja?

Metalo keramika keicia spalva, o bemetale ne. schmoll.gif Dar gali buti cirkonio vainikelis, bet jis brangesnis uz bemetale. smile.gif
Atsakyti
Noreciau Kaune impantuotis dantuka, gal galite parekomenduoti kokia klinika?
Mano ortodonte, pas kuria dejausi breketus, rekomendavo Pocebutu klinika, paskambinau ten, tai implatas kainuotu 2450 Lt plius antra tiek dar pati karunele. Tai suprantu, kad cia jau tikrai brangu g.gif
Atsakyti
Labas vakaras, rasau pirma karta, tad nelabai zinau, kaip veikia si sitema, tad jei kas netaip, atsiprasau...noriu pasikoreguoti dantukus, priekinis uzlipes ant kito priekinio...na ir man baisu, nes nezinau kiek tai patikima, suprantu, kad dabar atrodysiu graziai, bet kas bus kai pasensiu?ar kai dantukas suges?kaip tuomet taisyti reiketu?Aciu odontologei uz atsakyma...
Atsakyti
QUOTE(urtukas @ 2007 11 09, 17:39)
Noreciau Kaune impantuotis dantuka, gal galite parekomenduoti kokia klinika?
Mano ortodonte, pas kuria dejausi breketus, rekomendavo Pocebutu klinika, paskambinau ten, tai implatas kainuotu 2450 Lt plius antra tiek dar pati karunele. Tai suprantu, kad cia jau tikrai brangu g.gif


Man rodos už implantą čia normali kaina- kiek teko domėtis visur panašu. Gali tik paieškot kur karūnėlę pigiau deda. Čia mano odontologė taip aiškino mirksiukas.gif
Aš pati dėjausi Odontologijos praktikos centre prieš porą mėnesių, bet girdėjau dar l.gerų atsiliepimų apie Dantų implantacijos kliniką kalniečių g. Bent jau jie patys ten apie save sako, kad yra implantacijos pradininkai Lietuvoje.
Atsakyti
QUOTE(urtukas @ 2007 11 09, 17:39)
Noreciau Kaune impantuotis dantuka, gal galite parekomenduoti kokia klinika?
Mano ortodonte, pas kuria dejausi breketus, rekomendavo Pocebutu klinika, paskambinau ten, tai implatas kainuotu 2450 Lt plius antra tiek dar pati karunele. Tai suprantu, kad cia jau tikrai brangu g.gif


Sveika. Man atrodo tai tikrai yra brangu, juk ir impalntu yra ivairiu. Man implantavo pries metus(Vilniaus Implantologijos Centre) tai kainavo impalantas 1500lt, dabar zinau, kad pabrango, kaina nuo 1800.
Atsakyti
sveikos. 4u.gif
siuo metu tvarkausi dantukus. odontologes klausiau apie implantus. sake, pats impl. kainuoja apie 2000lt ir dar 1000lt pats darbas! tai kainos implantavimo tikrai daug kur panasios!
Atsakyti
QUOTE(fashion @ 2007 11 01, 08:54)
Mes apie bemetale ir snekam smile.gif O jei metalo keramika, tada ruozeliai ir matosi  mirksiukas.gif




Visiska nesamone, ruozelis matosi, jei vainikelis pagamintas atgrubnagio dantų techniko, o jei viskas padaryta teisingai ir profesionaliai jokiu ruozeliu TIKRAI nesimato!!!
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2007 11 22, 10:48)
Visiska nesamone, ruozelis matosi, jei vainikelis pagamintas atgrubnagio dantų techniko, o jei viskas padaryta teisingai ir profesionaliai jokiu ruozeliu TIKRAI nesimato!!!

Būtent - nebūtina metalinį karkasą daryti iki pat viršaus. Nors ruoželis gali matytis, jei velkamas negyvas dantis.
Atsakyti
QUOTE(Sophi @ 2007 11 22, 11:09)
Būtent - nebūtina metalinį karkasą daryti iki pat viršaus. Nors ruoželis gali matytis, jei velkamas negyvas dantis.


Tai truputi nusiraminau, bet kur garantija, kad tinkamai padarys?
Atsakyti
QUOTE(/ Lisa / @ 2007 11 09, 00:45)
Metalo keramika keicia spalva, o bemetale ne. schmoll.gif  Dar gali buti cirkonio vainikelis, bet jis brangesnis uz bemetale. smile.gif


kad visur kur skaiciau METALO KERAMIKA nkeicia spalvos, o BEMETALE greiciau pradeda tamseti
Atsakyti
QUOTE(haifa @ 2007 11 26, 16:33)
kad visur kur skaiciau METALO KERAMIKA nkeicia spalvos, o BEMETALE greiciau pradeda tamseti

Turejau aumeny metalo keramikos vainikelis nevenodos spalvos naturalaus ir dirbtinio apsvietimo aplinkoje.
..Budama pvz. naktineme klube lempu Sviesa praeina pro keramikA ir atsispindi nuo tamsaus metalo, todel atrodo, kad priekiniu dantų nera. doh.gif blink.gif , o kiti savi , ar plombuoti yra. Todel, metalo keramika pritezuojama dazniausiai tik kruminiai dantys.
Bemetale, tikrai netamseja biggrin.gif Zinau, be to pati turiu priekinius is bemetales keramikos. thumbup.gif
Paskaityk tema Estetinis plombavimas, ar protezavimas. Rasi daug idomaus. 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo / Lisa /: 26 lapkričio 2007 - 15:05
QUOTE(/ Lisa / @ 2007 11 26, 16:01)
Turejau aumeny metalo keramikos vainikelis nevenodos spalvos  naturalaus ir dirbtinio apsvietimo aplinkoje.
..Budama pvz. naktineme klube lempu Sviesa praeina pro keramikA ir atsispindi nuo tamsaus metalo, todel atrodo, kad priekiniu dantų nera. doh.gif  blink.gif , o kiti savi , ar plombuoti yra.  Todel,  metalo keramika pritezuojama dazniausiai tik kruminiai dantys.
Bemetale, tikrai netamseja  biggrin.gif  Zinau, be to pati turiu priekinius is bemetales keramikos. thumbup.gif
Paskaityk tema Estetinis plombavimas, ar protezavimas. Rasi daug idomaus.  4u.gif


taip del vampyro dantu sutinku smile.gif siaip norejau pasakyti,kad bemetale keramika reikia keisti po mazdaug 5 metu, o metalo - po 8-10 metu. Ir siaip jei vainikelis dedamas geriau tinka metalo keramika..bet bemetale graziau..
Atsakyti