Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

QUOTE(Florestina @ 2007 02 09, 13:33)
Na, pagaliau... Kancios baigesi, viskas thumbup.gif . Isoriskai net nesimato, kad dantukas dirbtinis. Kaip siandien sake  doctor.gif , turiu dantį su saknimi, kanalu ir vainikeliu biggrin.gif  smile.gif  lotuliukas.gif .



Pas mane dar viskas ateityje verysad.gif
orejau taves paklausti, ar labai skausminga procedura, kuri vadinasi gijimo galvutes uzdejimas? Kaip ji vyksta? Gal dar pameni?
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2007 02 13, 16:25)
Pas mane dar viskas ateityje verysad.gif
orejau taves paklausti, ar labai skausminga procedura, kuri vadinasi gijimo galvutes uzdejimas? Kaip ji vyksta? Gal dar pameni?


Skaudeti, tai neskauda; juk nuskausmina. Gydytojas prapjauna dantenose ties implantu skylute ir i implanto vidu isuka toki varzteli. Virsutinis storesnis jo galas lieka isoreje, tokiu budu "isgyja" vieta danciui. Gaubteli nesiojau 3 savaites, po to dare atspaudus ir danti; tai uztruko dar savaite. Tiesa, po gaubtelio prisukimo truputi paskaudejo, nes vis tik dalis dantenu ispjauta, bet nieko- pakenciama. g.gif Siaip tai mano bendradarbei pjove visas dantenas is naujo ir po to siuvo. Cia labai priklauso nuo gydytojo.
Atsakyti
QUOTE(Florestina @ 2007 02 14, 13:35)
Skaudeti, tai neskauda; juk nuskausmina. Gydytojas prapjauna dantenose ties implantu skylute ir i implanto vidu isuka toki varzteli. Virsutinis storesnis jo galas lieka isoreje, tokiu budu "isgyja" vieta danciui. Gaubteli nesiojau 3 savaites, po to dare atspaudus ir danti; tai uztruko dar savaite. Tiesa, po gaubtelio prisukimo truputi paskaudejo, nes vis tik dalis dantenu ispjauta, bet nieko- pakenciama. g.gif Siaip tai mano bendradarbei pjove visas dantenas is naujo ir po to siuvo. Cia labai priklauso nuo gydytojo.



tai jei viska teisingai suprantu, dantena pjaus antra karta? Nes pirmas buvo kai implanta isuko, tada uzsiuvo, dabar jau man kaip ir sugije. Ir vel is naujo? Nenoriu...
Atsakyti
QUOTE(Azazella @ 2007 02 14, 15:29)
tai jei viska teisingai suprantu, dantena pjaus antra karta? Nes pirmas buvo kai implanta isuko, tada uzsiuvo, dabar jau man kaip ir sugije. Ir vel is naujo? Nenoriu...


Tavo noro niekas neklaus. Taip jau yra; jei pradejai teks ir baigti. smile.gif g.gif
Atsakyti
Man pasiūlė vietoj metalo keramikos cirkonio keramiką. Gal kas turi komentarų?
Vizualiai skiriasi (cirkonis estetiškiau), bet ir kaina skiriasi....
Atsakyti
Na va ir man šian varžtelį prisuko lotuliukas.gif Nelabai maloniai maudžia, bet tikiuos praeis... ax.gif Aš net nesigilinau koks ten varžtukas, reikės užklausti.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(mazgis @ 2007 10 04, 19:48)
Na va ir man šian varžtelį prisuko  lotuliukas.gif  Nelabai maloniai maudžia, bet tikiuos praeis... ax.gif  Aš net nesigilinau koks ten varžtukas, reikės užklausti.. smile.gif


Sveika! O kokioje klinikoje tau tai dare?
Atsakyti
QUOTE(Anira @ 2007 10 05, 07:54)
Sveika! O kokioje klinikoje tau tai dare?

Vilniaus implantologijos centre
Atsakyti
sVEIKI,
O GAL ZINOT, KUR kLAIPEDOJE DEDA DANTU IMPLANTUS? LABAI NORECIAU
Atsakyti
QUOTE(mazgis @ 2007 10 05, 09:19)
Vilniaus implantologijos centre


Man taip pat tendare. Man kazkodel laikinus protezus uzdejo kol kas, gal del to,kad dar su breketais esu, gal kad nesugadinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(Anira @ 2007 10 08, 14:46)
Man taip pat tendare. Man kazkodel laikinus protezus uzdejo kol kas, gal del to,kad dar su breketais esu, gal kad nesugadinti  g.gif

Įtariu, kad pas mane tokia pat situacija smile.gif Man dar laikino nedėjo, bet bus. Aš irgi geležukais biggrin.gif
Atsakyti
Klaipedoje inplantus deda klinika Lela Naujakiemio g. 26,Tel.: 8-46 300 300, 8-616 212 00 As pati ten dejausi .
Atsakyti