Įkraunama...
Įkraunama...

Implantai ir dantų protezavimas

Norejau paklausti, ar tas nemalonus kvapas įdejus protezą tikrai neišvengiamas?Gal čia tik blogai atliktas darbas? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2005 03 22, 23:12)
Norejau paklausti, ar tas nemalonus kvapas įdejus protezą tikrai neišvengiamas?Gal čia tik blogai atliktas darbas? g.gif

Tai vat ir nezinau cry.gif sad.gif Labai nemalonu blush2.gif sad.gif Tikiuosi gerb. odontologe, ka nors paaishkins shiuo klausimu.
Atsakyti
Sveikutes! Ir as turiu klausima gydytojai:
numanau, kad dedant ta tilta reiksmes turi ir salia esanciu dantu sveikata. O jei ir jie jau gerokai pablombuoti, ant ko tada ta tilta "kabina"? Zodziu, kokia turi buti salia esanciu dantu bukle, kad jau negalima butu deti tilto? blink.gif
Jei viduriukas danties isgrestas ir uzplombuotas, tai kaip ji ten dar nuslifuos?.. blink.gif
o jei nebutu salia dvieju dantuku, ar tada gelbetu tiltas (na,tiesiog ilgesnis per viena danti) ax.gif
Kaip tik prisiruosiau po ilgo ilgo ilgo laiko nueiti dantu tvarkytis, tai sutuacija pas mane tikrai nekokia verysad.gif
Vat ir domiuosi,kas galetu mane isgelbet sad.gif
Patarkit, gerbiama odontologe 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(ainute @ 2005 03 22, 16:40)
taciau gerb. odentologe, taip ir neparase savo nuomones g.gif wink.gif


Negaliu sakyti nieko už ar prieš, nes tiesgiog jų nededu, ir todėl praktikos tame reikale neturiu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(viva @ 2005 03 22, 17:49)
Nu va, galiu ir as atsakyti, nes prisiruosiau(tixliau nesiruosiau, bet nuejau) i KMUK protezavimo klinika. Prie registraturos kankinau registratore, kiek daugmaz kainuos danties protezavimas, o ji - reikia paziureti, taip is lempos negaliu pasakyti... Paskui dar paaimanavo, kad velai atejau, as aisku durniaus veida ismeciau - tik paklaust arba registruotis atejau, o jus iskart puolat. Dar dziaugiuosi, kad isvis radau... Tai moteriske pasisnibzdejo su kolege, sako eikit nusirengt, apziures... studentai! Na, nieko pries studentus neturiu biggrin.gif Aisku uztruko, bet ir pajuokavom, ir tikrai atidziai nagrinejo mano dantis. As sakau jau veluoju i darzeli, tai tada paskubejo siek tiek. Zodziu, minejo 9 protezuojamus dantis (cia su tiltais), paklausiau kainos. Metalo keramika - virs 3000 lt, jei nereikes kazkokiu iklotu, pas studentus - puse kainos, t.y. apie 1500 lt. Eilej laukti - apie puse metu.
KMUK pasirinkau, nes arciausiai namu, be to, sunaus grupiokes mama dirba klinikose, taigi irgi rekomendavo, sake ir gerai, ir pigiau.
Taigi dabar norejau paklaust - ir mamyciu, ir odontologes - ar patikima pas studentus protezuotis?  4u.gif Kaip matot dantu nemazai reiktu tvarkyti, be to su trim vaikais gyvenant reikia visko ieskoti kuo pigiau ir geriau.


Pas studentus protezuotis netgi labai patikima, nes jų kiekvieną žingsnį pro padidinamą stiklą stebi dėstytojai ir reikalauja extra kokybės. Tačiau laiko atžvilgiu tai jums užtruks kokius penkis kartus ilgiau, nes vos ne po kiekvieno judesio studentukas bėga kviesti dėstytoją ir aiškinasi ar čia gerai padarė, ar dar ką daryti, ar jau pradėti kitą etapą ar dar ne ir t.t.
Atsakyti
Babarskai- pasitark su chirurgais- gal galima padaryti šaknies rezekciją ir retrogadiškai kanalą užplombuoti, tada nereikėtų jo traukti. Aišku viskas priklauso nuo fistulės dydžio.

Karklai- tai priklauso ir nuo proteziuko kokybės. Tai yra dažna štampuotų protezų bėda, bet nuo šių metų jie jau nelabai dedami, taigi jei jums kokybiškai įdėtas lietas protezas- kvapo neturėtų būti.

Pupiuk- jei dantukai silpni- į juos dedami metaliniai įklotai ir tada sėkmingai galima dėti tiltą.
Atsakyti
QUOTE(Odontologė @ 2005 03 30, 17:58)
Pas studentus protezuotis netgi labai patikima, nes jų kiekvieną žingsnį pro padidinamą stiklą stebi dėstytojai ir reikalauja extra kokybės. Tačiau laiko atžvilgiu tai jums užtruks kokius penkis kartus ilgiau, nes vos ne po kiekvieno judesio studentukas bėga kviesti dėstytoją ir aiškinasi ar čia gerai padarė, ar dar ką daryti, ar jau pradėti kitą etapą ar dar ne ir t.t.

Tai kol nedirbu - tikras issigelbejimas finansiniu ir kokybiniu poziuriu biggrin.gif Aciu uz atsakyma biggrin.gif
Atsakyti
O kokie tie štampuoti protezai?Siaip tai man dėtas metalo keramikos protezas.Ar jie gali būti štampuoti? g.gif Ar galima ką nors pataisyti?Ar jau būtina dėti nauja? sad.gif
Atsakyti
Noreciau Odontologes paklausti del bemetales karuneles dar vadinamos porcelianine. Apart to, kad tai estetikos virsune ir kad tai labai brangu, daugiau nieko nezinau ax.gif ir noreciau daugiau suzinoti.
Gal teko susidurti, ar kam teko darytis/daryti, kokie jos privalumai, trukumai, ar gerai ir kiek laiko nesiojasi ir uz kita vertinga informacija buciau labai dekinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2005 04 03, 19:39)
O kokie tie štampuoti protezai?Siaip tai man dėtas metalo keramikos protezas.Ar jie gali būti štampuoti? g.gif Ar galima ką nors pataisyti?Ar jau būtina dėti nauja? sad.gif


zhinok pas mane tokia pati problema. pernai rudeni idejo meltalo keramokos vainekli, tachiau dabar jauchiu begalini dikomfrta. nes kvapas kaip... cry.gif na tiesiog truksta zhodzhiu... o kas svarbiausia man nepasake, jog taip gali but... na vienu zhodzhiu... ir dar prie dantenu matosi metalo.... vamzdiec... lyg buchiau kokia pensininke!!!!!!!!!!!!!!!:( ir atrodo ne 100lt mokejau... nu vienu zhhodzhiu ....
Atsakyti
QUOTE(mlimbute @ 2005 04 04, 13:22)
Noreciau Odontologes paklausti del bemetales karuneles dar vadinamos porcelianine. Apart to, kad tai estetikos virsune ir kad tai labai brangu, daugiau nieko nezinau  ax.gif ir noreciau daugiau suzinoti.
Gal teko susidurti, ar kam teko darytis/daryti, kokie jos privalumai, trukumai, ar gerai ir kiek laiko nesiojasi ir uz kita vertinga informacija buciau labai dekinga  4u.gif


Pati su bemetale keramika nedirbu, todėl iš savo patirties negaliu kažko labai pasakyti. Estetiškai tai tikrai gražiau atrodo už metalo keramiką, bet dantukai sunkesni, gręsia antagonistų nudilimas. (Čia literatūriniais duomenimis)
Atsakyti
QUOTE(Karklas @ 2005 04 03, 17:39)
O kokie tie štampuoti protezai?Siaip tai man dėtas metalo keramikos protezas.Ar jie gali būti štampuoti? g.gif Ar galima ką nors pataisyti?Ar jau būtina dėti nauja? sad.gif


Ne, matalo keramika yra lietas protezas, o dėl tolimesnio gydymo, deja, galėčiau pakonsultuoti tik "gyvai" pamačiusi situaciją.
Atsakyti